Eesti uudised

Petisele raha kinkinud noor ema: mul oli 50 eurot, kümme andsin!

Arvo Uustalu, 22. märts 2014 08:00

76 KOMMENTAARI

n
nimi/ 25. märts 2014 14:40
Aga Eestlastele on väga trendiks saanud kerjamine,nii teleekraanil,sotsiaalmeedias kui tänaval.Sarisünnitajad ja muud pudulojused.
Ja loomulikult teiste inimeste halvustamine,kommenteerimine ja naabrist parem elamine,ise on nii lõhki laenand end.
e
eelmisel nädalal/ 24. märts 2014 14:07
kõndisin Kaubahalli piirkonnas, kui mingi kangesti lonkav meeskodanik pöördus minu poole ja kohe tema järel üks noormees. ma ei hakanud nendega rääkimagi, sest on teada, et küsitakse raha. Ükskord olen andnud sellele pikale noormehele raha, kurtis, et töötu jne, aga nüüd ei tee enam väljagi. Muuseas, üks rätiga tädi küsib Turuhoone juures juba paarkümmend aastat natuke raha. Tal peaks aegade jooksul küll palju raha kogutud olema.
VAESUS ,,KERJAMINE ON PEALE SUNNITUD ????/ 24. märts 2014 12:03
JAH --KAHJU ON IKKA !--- SEST EGA EESTI RIIK+ RIIGIKORD,, --KÕIK POLIITIKUD,, TEGELEVAD JÄLLE AINULT
OMADELE KOHTADE JAGAMISEGA ( KUS KA A.ANSIP OMA VÕIMU NÄITAB?
EI TEIE RIIGIKOGU JA AMETNIKUD JA SEADUSEMEHED! ,:::ENNE 2015 ,MINGIT MUUDATUSI SEADUSTES VIST EI TOIMU,, ET VAESEID RAVIDA- JA TÖÖKÄSI EDASI HOIDA????::
JA ANSIP JA RAHAMEES LIGID OMA SEADUSEGA???--- MÕNITAVAD ISA--EMA KKA SELLE VÄÄRTUSETU 10- € SANDI--RAHAGA !!!! OMAL EESTIMAA KA ENDIST TÖÖ--RAHVAST(( JA NOORTE ELUKESE LOGELEVATE---- LASTE ELU OLETE MUUTNUD RAHALISEKS,(AGA TÄNA -- ISA EMA KÕIKE EI SUUDA KANDA))???
, ,,KUI ÄSJA PEAMINISTER RÕIVAS-- KOHE PÕHISEADUSEST EI TÄIDA ???????
__SELLEL POLE KOHTA KUNAGI POLIITIKAS!!! RUMALATE AEG ON KÄES 2014,"" VÄGA SÜNGE AEG SAABUS !- -- KA EUROOPAS SEGADUSTE AEG ON SAABUNUD-- NAGU PIIBEL ÜTLEB-- ET VIIVITAMISEGA,,RAHVA MÕNITAMISEGA -- HÄVITATE ISE ÕNNELIKU ISAMAA ELU KIIRESTI??? ÜKSKI EMA ,,EGA ISA ISADE MAAL NII ELADA ROHKEM EI SUUDAKS-- EGA TAHAKS,?
t
24. märts 2014 11:06
topite siis neid uudiseid, mille eest maksma peab. kõrini juba. pole üldse neid vaja siis
n
nipp/ 24. märts 2014 08:12
pange teinekord kodust välja minnes ülearuseid nööpe tasku,jagage neid n.ö.kerjustele ja vaadake ,mis toimuma hakkab.....
s
Soovitus:/ 24. märts 2014 00:08
Ärge kandke rahakotiga raha kaasas. On hea näidata, et näed, mul pole sentigi kotis ja automaati pole ka plaanis külastada, kuna arveldan pangakaardiga. Reeglina jutt sinna lõpebki. Kulutan üldse vähe, õieti polegi, mida kulutada...
r
Russidele kaigast/ 23. märts 2014 20:38
Igasugustele abiküsijatele, eriti kes vene keeles juttu alustavad, tuleb hoopis korralikult kesta peale anda. Soovitavalt jalaluud puru lüüa ja/vôi koljupôhimiku murd tekitada.
m
mell/ 23. märts 2014 18:39
eelmine aasta enne jõule tuli Tallinna bussijaamas blond näitsik, et tal bussipiletist paar eurot puudu, pakkusin talle, et läheme sisse ja ma ostan talle selle pileti, algul ajas sõrad vastu, aga kauplemise peale ma saingi talle pileti osta, pakkus mulle vastutasuks kokku korjatud sente, aga need jätsin siiski talle, vastutaskuks sain suure kallistuse ja meel oli takkajärgi jupp aega hea, ju vast ei olnud petis

n
no mul oleks küll häbi.../ 23. märts 2014 17:20
Olgu Emmaljungaga kuidas on, aga mul oleks küll häbi mainida, et mul viimased 50 eur käes ja arvel 2 eur. Seda enam, kui peres rohkem lapsi. Ja kui kärus on tõesti mõnenädalane laps, siis ei peaks veel dekreedirahad sugugi läbi olema. Aga olgu sellega kuidas on, sai noor ema omad vitsad kätte, et usaldas võõrast ja samuti sai ka oma 15 min kuulsuse.
k
ka ema/ 23. märts 2014 16:34
Issand jumal, kujuta ette jah, EMMALJUNGA! Kuidas ta küll julgeb, eks. Mis siis, et see Emmaljunga võib olla on kasutatult ostetud, lisaks oli ju kirjas, et tal on kaks last, tõenäoliselt on väiksem seal kärus, käru ilmselt ostetud enne esimese lapse sündi. Seega üks käru kahe lapse peale on ikka ilge kulutamine küll. Ja kui teil inimesed ei ole MITTE MIDAGI muud kommenteerida, siis otsige ikka pildilt igasuguseid asju, mille üle kobiseda. Äkki keegi suutis pilti suurendades välja nuhkida selle ka, mis TELEFON tal on? Äkki on see ka liiga kallis? Ja uskumatu tõesti, et pole arvel raha. Aga äkki pole veel emapalka saama hakanud? Äkki oli kärus olnud imik 2 nädalane? Äkki see polegi kellegi teise asi arutada siin, ah? Ma ikka mõtlen, mis inimesed siin on, kes käivad lugemas ajalehtede artikleid selleks, et midagi sapist kommenteerida. Hakkas kergem ka või? Teinekord, kui tahad, et hakkaks kergem, mine kergenda end kuskil mujal, pole seda sitta vaja teiste peal pritsida!
t
to: Emmaljunga vanker ja arve tühi / 12:21, 23. märts 2014/ 23. märts 2014 14:53
See ju nii odav vanker. ca 800.-eur. Hea, et veel 2.-euri arvel oleva summaga rolls-royce tehasesse eritellimust ei teinud.....
m
M inu arvamus/ 23. märts 2014 12:41
on see et kui inimene kysib mina annan mäletan juhust kus turul yks eesti proua kysys sest vargad olid passinud postkontori juures ja logu pensioni virutanud . Ansin talle kohe 20 eurot ega moelnud selle peale. Olin soitu minemas ja mul onnestus koik väga hästi. Monkord nagu kontrollitakse meid. Inimene kysis ega verastanud.
m
M inu arvamus/ 23. märts 2014 12:41
on see et kui inimene kysib mina annan mäletan juhust kus turul yks eesti proua kysys sest vargad olid passinud postkontori juures ja logu pensioni virutanud . Ansin talle kohe 20 eurot ega moelnud selle peale. Olin soitu minemas ja mul onnestus koik väga hästi. Monkord nagu kontrollitakse meid. Inimene kysis ega verastanud.
e
Emmaljunga vanker ja arve tühi/ 23. märts 2014 12:21
Andke andeks, aga mulle jäi hoopis naljakalt kõlama lause, et arvel 2 eur ja käes viimased 50 eur. Endal Emmaljunga vanker. Kas niimoodi siis Eestis elataksegi, et väliselt olgu parim, aga tegelikult puhub endal taskus tuul? Kas noored lapsevanemad nõnda elavadki, peost suhu?
v
Vanasõna/ 23. märts 2014 11:52
Ükski heategu ei jää karistamata.
l
Lihtsameelne/ 23. märts 2014 11:24
On kõigile teada kindlakskujunenud kohad, kus sellised "äriinimesed " toimetavad. Mitte ei saa aru, miks politsei neid tüüpe üldse ei kimbuta. Üks jagu on veel võõrast rahvast, keda peaks hoopis riigist välja saatma. Lugupeetud poliiitikud ja muud asjapulgad, kelle tegemata töö see on?

t
tark/ 23. märts 2014 09:45
Loll saab kirikus ka peksa.
Kui inimesel on häda käes siis palun saada ta politseisse. Politsei tegeleb sellisega edasi.
m
ma'rts :o)/ 23. märts 2014 05:19
Mix keegi vaegkuuljat ei ma'ngi...oot mis sa ytlesid, mida sa tahad...ei saa aru ??? Naeratada ja na'idata lihtsalt keskmist so'rme ja edasi minna :o) ma la'hen kaarega sellistest mo'o'da, ei tea ei tunne ja ei tahagi teada :o)
v
22. märts 2014 22:02
Virgo lendab juurde tartus Tere Kas küsida võib :D :D olen 20 ki andnud :D
o
osta artikel/ 22. märts 2014 20:41
sa leheneeger p*tsi ei taha minna ve?
t
to Mahvalda/ 22. märts 2014 20:29
Ära lahmi, pole tal aur vaid laste tegemise peale läinud. Koolid kenasti läbitud, mitmed veel.
a
ARTIKLI OSTMINE EI TÖÖTA!/ 22. märts 2014 20:01
sitaleht on jätkuvalt tasemel, isegi raha ei taha.
r
R/ 22. märts 2014 18:29
Ülemiste Keskuse juures ka liiguvad igasugused. Üks küsis 2,90, mis Tartu rongipiletist puudu jäävat.
Kuna sularaha automaat väljastas 10-se, siis lubas tagasi anda... andiski... natuke. Igatahes lahkus oluliselt suurema rahaga kui esialgselt küsitu.
b
Boobik/ 22. märts 2014 18:27
Ma ostsin ükskord ühele kerjusele pudeli laua viina,küsis küll helistada ,aga ma ei andnud,ütlesin ,et parem joo siis pole vaja kellegile helistada .

m
Mahvalda/ 22. märts 2014 18:13
see mammi on end küll tervele ilmale naerualuseks teinud . Nii see on,kui koolid lõpetamata jäetakse ja aur läheb laste tegemisele. Poisi jutt ju imelik . Iga kahe kuu tagant käib Eestis arsti juures? Mis imehaigus see küll on,millega Lätis hakkama ei saada? J aküsib veel teed jaama? Kas muidu käib tavaliselt lennukiga . Oleks pidanud n. ö läti mammile helistamise asemel helistama Eesti politseile. Inimene õpib kogu elu,sureb aga ikka lollina Mõni isegi ei õpi ja sureb veel lollimana.
p
Piret/ 22. märts 2014 17:42
Ma kiirustasin ükskord Balti jaamas rongile, kui mind peatas kaunis naine, tõesti ilus vaatepilt, hoolikas meik, ilus soeng, kuldehted, karusnahast kasukas, kalli firma käekott ja küsis kas ma ei saaks anda 100 krooni, kuna tal on hädasti vaja koju Soome pääseda... Ütlesin, et pole sellist raha, rong oli just minemas ka, pärast kodus mees viskas nalja, et öelnud siis, et pakud käekoti ees 50 krooni.
Lihtsalt nii absurd tundus selle vaatepildi juures see, et sellisel naisel pole raha ega ka mitte ühtegi inimest kellele helistada.
v
Virx/ 22. märts 2014 17:01
Üks kõrema tasemega suli tegutseb Viljandis. Pean siinkohal tunnistama, et olen ilmselt siis kergelt manipuleeritav. Kuna olen bussijuht siis suhtlen paljude inimestega ja see võib valusalt vahel kätte maksta. Kunagi alustas ise minuga suhtlemist ja tahtis kogu aeg sõbrana näida. Mõned kuud hiljem küsis muuseas, et ega ma üht puutekat endale soetada ei tahaks. Mõte-kõva sõna odava raha eest. Ja jäin uskuma. Summaks oli siis 70€. Küsis 35€ ette maksu, et mingid uuendused peale panna-andsin. Tel. ikka veel polnud näinud. Edasi tahtis 20€, et peab selle tel. uuendaja käest välja ostma, pidi olema ees vana võlg. No nii, jälle läksin õnge. Nüüd ei vasta enam telefonile ja ei anna näole. Ikka ise loll aga põdema võtab ikka küll-sellepärast kirjutangi-ehk läheb siis kergemaks ja ka teistele ettevaatuseks-olge valvsad, selliseid ikka liigub(nagu juba mustlased!).
l
loe ja maksa/ 22. märts 2014 16:53
nii see petuskeem käibki vää?
a
anna olla/ 22. märts 2014 16:49
kui abi vajab siis läheb lähimasse politsei jaoskonda, kus teda aidatakse. kui vaja siis ka helistatakse sealt mammale-papale aga kui vaja siis ka pannakse pulkade taha. Kullakesed, miks olete nii naiivsed, et annate sellistele raha? See ju selgemast selgem, et seda vajatakse narkouima või alkoholi tarbeks. pealegi nn töötavad nad oma maffiabossi käsul.
m
mart/ 22. märts 2014 15:51
no aga nüüd said 10euro eest ajalehte, koos pildiga veel. Nii odavat reklaami ei saa kuskilt ju! :D
t
tallinlane/ 22. märts 2014 15:51
Tallinnas täitsa igapäevane selline rahapommimine - Balti jaama juures, Kristiine keskuse ees, Magistrali trollipeatuses, bussijaamas jne jne. Noored narkarid, kaugelt ju näha. Enamasti loodavad vanemaealiste südant haledaks teha. Ühed konutasid hiljuti invaliide mängides Rocca al Mare kaubakeskuse sissepääsude ees - üks ühe, teine teise juures. Vahepeal nägime neid süüa ostmas Prismas - ikka tervetel jalgadel. Söögi jaoks küsijaile olen pakkunud, et lähme, ma ostan siis talle midagi - kindel viis kohe lahti saada. Mustamäel käis üks naine uksetaguseid mööda söögiraha kerjamas, teine kord oli laps ka puusa peal - pakkusime, et helistame kohe naiste keskusesse, viime ise kohale. Kaob viuhti! Samas käib üks vana vene naine - ikka et poeg suri eile. Meie majas 3 nädala jooksul 3 korda! Raha ei tohiks küll neile küsijaile anda. Kui süüa küsib, võin midagi osta.
N
.../ 22. märts 2014 14:25
Näh, kaak sai 10 €, aga siin pakuvad keegid artiklit 50 sendi eest. Ei osta.

m
Marju/ 22. märts 2014 14:25
Seesama poiss käis mul tööjuures, töötan Tartus bussijaama lähedal. Samamoodi hakkas vene keeles ja siis inglise keeles rääkima, et tal vaja Lätti emale helistada. Saatsin ta ära, ei usaldanud. Olen selliseid oma tööjuures palju kohanud. Käis veel ümberkaudsed poed läbi.
m
@ Ants / 09:04, 22. märts 2014/ 22. märts 2014 14:11
mina olen sellised kerjused per.se saatnud
k
22. märts 2014 13:42
Kui tahate teada, kuidas petetakse, ehk kui tahate mitte 10 euri kaotada, makske kohe 50 senti !!! wp ÕL
t
Tahad edasi lugeda?/ 22. märts 2014 13:08
j
jaana/ 22. märts 2014 12:16
No ma ei tea , miks keegi mult ei kerja . Kõik näevad nii sõbralikud ja rikkad välja peale minu :(
d
D/ 22. märts 2014 11:57
Lihtsalt loen ja imestan, Kuhu on kadunud eneseväärikus , uhkus ja mehelikkus?
e
Ehk nii?/ 22. märts 2014 11:43
Suli oligi sellepeal väljas, et oleksid andnud telefoni, oleks pannud jooksu ja kui veel kallis telef.ka, on asi ikka väga hästi läinud. Valibki sellised naised, kes lapsevankriga, et kuhu ta ikka jookseb?
m
Mina ei anna, mitte kellelegile raha./ 22. märts 2014 11:39
Miks olete nii rumalad? Kahjuks on tõesti nii, et nt. ongi inimene hädas, kas varastati või kaotas rahakoti ja nt. koju sõita ei saa. Siis on õigem minna kassasse ja osta pilet kui raha anda. Või kui lapsel on kõht tühi ja nutab, osta süüa aga mitte raha anda!

k
Kas keegi on süüdi, et mõistust peas ei ole?/ 22. märts 2014 11:24
Mida te vingute siin kaunil laupäeva kevadhommikul? ISE ju annate raha! Ärge siis andke.
Mina kasutan maksevahendina pangakaarti ja pole kunagi tulnud pähe anda seda võõrale kasutamiseks. Näljasele ostan süüa, koeraga kerjusele koerakonservi või krõbinaid ja janusele pudel vett.
Ja kui juba kingin kellelegi raha, siis ei kahetse tehtut. Mina olen andnud ja see on juba paluja asi, mida ta saadud raha eest ostab. Kõige parema meelega annetan loomade raviks, sest nemad ise ei küsi ja ei teeni ja reeglina nende hädades on süüdi inimesed.
v
22. märts 2014 11:21
Viimasepeal äriidee ju. Mõelge! Eestis on umbes 1,3 milli elanikku. Kui nendest 1 mill annaks igaüks mulle näiteks 50 euro senti, mis pole ju mingi suur summa, et mitte anda, oleks mul 500 000 EURI taskus nagu naksti.
k
kergeusklikele/ 22. märts 2014 11:13
Äsjaloodud MTÜ HelpWorldLife kogub annetusi Haiitile joogivee viimiseks.
Vt: http://helpworldlife.com/
Äriregistri , tel nr ja meili andmetel on "humanitaarabi" kogujaks mõnedest varasematest afääridest tuttav tegelane.
k
Kabanossi müüja/ 22. märts 2014 10:38
Autobussijaama juures tuli minu juurde vanem proua, ütles et ta nimi on Liisa, töötab R-keoskis ja tal on vaja keoskisse sõiduks ning luulude raviks 3 eurot. Olen seda "vanaprouat" varemgi seal kerjamas ja Õhtulehes kommenteerimas näinud. Paar päeva hiljem tuli seesama hull minu juurde, käes hunnik münte ja soovis kabanossi ostmiseks raha vahetada. Ma ei olnud kade, sest olen vasktorudest läbi käinud ja ütlesin "nagunäha oled sa kodus juba ära käinud, ma võtan nüüd oma antud 3 eurot tagasi" Vanaeit oli vait kui sukk ja pani kiirelt plagama! Tõmbasin veel Kesknädalaga üle küüru ka. Nüüd lähen politsesisse ka kaebama. Vahepeal kirjutan veel paar kommentaari pikast noormehest, keda ma justkui oleks näinud.
e
ei loe tasulist, tegelikult 100% infovaba jura/ 22. märts 2014 10:37
Miks jamajutte veel ostma hakata?
m
Mulle aitab!/ 22. märts 2014 10:31
Abistamisest on saanud terve tööstusharu. Meil õnneks veel suht väike, aga lääne- euroopas liigivad tohutud annetajate rahad"afrikasse" või "kriisikolletesse". Kohale jõuab üliväike protsent! Mina olen endale teinud selgeks, et ei anna ühtegi senti enam enne, kui olen oma silmaga näinud puulehti söövat last!meil pidi neid 60 000 olema. See on siis vist pooled? Naine on mitu korda mu käest sõmata saanud, et on P..... annetanud, on kogemata mulle välja lobisenud.
t
tallinlane/ 22. märts 2014 10:29
Siin sama lugu ehk hullem veel ,kui Tartus.Tihti küsitakse Balti jaama juures minult raha,Magistrali kaubanduskeskuse juures,küll Viru keskuse lähedal,SOLARISE JUURES JNE. JA ERITI PANGAAUTOMAATIDE JUURES.
VAHEL EI TEE MA KÜSIJAST VÄLJAGI ,AGA SIIS HAKKAB KANNUL KÄIMA JA NURUMA.KUI POLITSEIGA ÄHVARDAN ,HAKKAB SÕIMAMA VENE KEELES VÕI VIGASES EESTI KEELES.Ei saa rahulikult käiagi ,alati peab vaatama ,kes selja taga on,eriti pangaautomaadi juures.Vastik tunne!ÄRA ON TÜÜDANUD JUBA SEE KERJAMINE!NEED PLASTTOPSIDEGA KERJUSED VÄHEMALT EI JOOKSE JÄRELE JA ON VAIT.
t
tüssatu/ 22. märts 2014 10:18
Mina lasin end tüssata Tartu bussijaamas, mingi aasta tagasi. Istun ja ootan post 2 juures bussi. Noor naisterahvas, mitte väga romu moodi, tuleb ja minu üle kummardades hästi vaikselt ütleb mulle, et tahate ma annan teile teksased. Mina, et miks te peaksite. Tema et neil Sepa turul müüügikoht likvideeritud ja jäetud tööandja poolt unarusse ja vaja koju Lätti sõita. Üks tuttav bussijuht läks mööda ja mind ära tundes hõikas , et vaata ära lase end petta. Üks bussijaama proua ka mööda minnes hoiatas et see on petiskaup. Mina mõtlen, et no nii tasase olemisega inimene ja suures hädas ja muidugi kuulan edasi. Siis vist nähes mu kõhklemist, tema et ma annan teile 2 paari teksaseid. Ja tal seal oli veel mingi pusa ja siis et teate, võtke ka see. Mina muidugi et no nüüd tore, ma saan lapselapsele kaupa viia. Tema muidugi, et kas te mulle kojusõiduks saate bensiiniraha anda. Tal vaja Lätti sõita. Mina et kui palju siis. Algul andsin 10 euri ja siis nurus ta veel 10. Teksad olid muidugi kasutamata aga tütar ütles, et need moest ammu lännu ja et lapselaps neid küll kandma ei hakka. Busal oli taaskasutuse lõhn küljes. Ja nii naeran ja kirun ma endamisi ikka vahel, et kuis ikka nii loll sai oldud. Õnneks sai tütar ühe teksapaari 1 euro eest internetis sooviale ära müüa. Niipaljukestki "läti" abi.

s
Sellised needTartlannad on/ 22. märts 2014 10:15
Endal on 50 euri aga annab ainult 10 .on kitsipung
r
R keoski müüja/ 22. märts 2014 10:15
Estonia juures tuli minu juurde ka see sama pikk noormees ja küsisi koju sõiduks 3 eurot! Loomulikult olin teda varemgi seal kerjamas näinud ja raha ei andnud! Paar päeva hiljem see sama noormees tuli mu töö juurde, käes hunnik münte ja soovis, et ma selle paberrahaks vahetasin, polnud kade. Võtsin tema sendi hunnikust 3 eurot ja ütlesin "nagunäha oled sa kodus juba ära käinud, ma võtan nüüd oma antud 3 eurot tagasi" noormees oli vait kui sukk ja pani kiirelt plagama!
PS: ei pea ennast halvaks inimeseks, et varastasin sullerilt!
h
Head inimesed/ 22. märts 2014 10:15
Politseinikest ,,tuttavate,, eest hoidke end küll nii kaugele kui vähegi saab...
t
to Liisa/ 22. märts 2014 10:13
Ei ole vaja politseisse teatada. Ära enam peale võta ja ei ole vaja siin fantaseerida rahapakist, vasktorudest ja millest veel.
r
raivo/ 22. märts 2014 10:07
lõpetage ära ükskord petiste ja muidusööjate ja joodikute toetamine.enamus rahaküsijatele on see äriprojekt.
e
emily/ 22. märts 2014 09:58
aga nagunii ju maksate,kui teatrisse lähete :) asi see siis privaatetendus saada,ja kui inimene kõlas usutavalt,vbolla on temas kaduma läinud hea näitleja...
t
Tallinnas ajakirjandus maja all/ 22. märts 2014 09:57
tegutseb ka üks kohvrite ka kompsudega petis ,kes räägib inglise keelt ja kerjab raha ,põhjuseid on tal alati palju
u
uus mantel/ 22. märts 2014 09:50
Nüüd jääb uue mantli ostmiseks 10€ puudu

m
mnjah/ 22. märts 2014 09:44
Mis see tagantjärele targutamine aitab, ise andsid, milleks tagantjärgi nutta. Mina nt kerjajatele ei anna raha,lähen külmalt mööda, olen madalapalgaline ja ei annagi. Las rikkurid annavad.
k
käbi/ 22. märts 2014 09:35
Mina olen ka andnud 20,eu,ja vöhivööralesamuti ,sest vaatasin,et sureb silmade all ära ,sest tal oli nii paha pohmakas.Loodan ,et sai abi seekord.Esikaanele ei taha.
k
Kont/ 22. märts 2014 09:31
Täpselt samamoodi kerjab siin ka üks kerjus kogu aeg 50 sendi kaupa.
Ma ei näe mingit vahet tolle läti tüübi ja kohaliku kerjuse vahel.
n
Naine/ 22. märts 2014 09:12
Ei salli inimesi kes teiste asju ei tagasta silmaotsaski..Vastikud inimesed.
k
Kkk/ 22. märts 2014 09:08
Tulin sügise hakul beebiga poest, parklasse auto juurde jõudes tuli minu juurde üks noorem meesterahvas, koos vankris istuva lapsega. Küsis laspele söögi ostmise jaoks raha. Mul oli rahakotis mõned mündid, andsin siis need talle. Tegelt ise mõtlesin, et mine tea mis teeb selle rahaga. Mehel olid silmad nii pisarais, palka ei oldud makstud ja ta ei tea kuidas ta nüüd lapsele saab söögi ostetud. Poe kottide ja turvahälliga kohmitsedes läks mul nii kaua aega, et nägin seda tüüpi veidi aja pärast parklas tagasi, ta toppis õllepurke käru alla korvi. Vot sinna siis läkski see raha, mille eest pidi ta lapsele süüa ostma.. Aita veel oma arust hädas olevat inimest (Y)
a
Antsule/ 22. märts 2014 09:07
a
Ants/ 22. märts 2014 09:04
Olen Tallinnas sellised raha nurujad saatnud kõik küsija väidetava riigi saatkonda abi paluma!
a
Aga.../ 22. märts 2014 09:03
...artikli pealkirjast loeb ju välja,et kinkis raha.Kui on tegu kinkimisega,siis on ju enesestmõistetav,et seda tagasi ei saa.Mis sulijuttu te halate.Ja nii võttis ka tema seda ja ei arvanud sugugi,et ta selle rahaga just plehku pistis.

e
Eks ole.../ 22. märts 2014 08:58
...andnud telefon siis.Ka selle peal võis ta väljas olla.Paneb telefoniga plehku ja.Oleks lapsevankriga suli taga hakanud ajama või?
m
maakas/ 22. märts 2014 08:52
Rakveres oli üks proua, kes järjekindlalt küsis bussi - ja rongisõiduks raha, kuna oli ennast ärajoonud - siis ei mäletanud täpselt kellelt juba küsis - nii võiksi juhtuda, et küsis mõnelt mitu korda päevas. Aga väga järjekindlalt tiirutas selle küsimusega kesklinnas.
v
vaja helistada? andnud telefon siis/ 22. märts 2014 08:47
ma ei saa aru, milles probleem. oled juures, kui helistab või... no ma ei saa aru. milleks raha anda, et helistada on vaja?
t
tont/ 22. märts 2014 08:44
siin ka üks petis kerjab 50 santikut!
m
MATS/ 22. märts 2014 08:21
Kahju küll, kuid sulleritest ei tule kunagi puudus. Kunagi ei või teada, kas su ees on tõeline hädaline või ainult hea näitlemisoskusega suli. Inimesed on härdasüdamelised. Ning loll saab kirikuski peksa.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee