Eesti uudised

Psühhiaater: Savisaare kuulivest on siiani veel küllalt hästi vastu pidanud

Katrin Helend-Aaviku, 22. märts 2014 08:00

68 KOMMENTAARI

l
ls.J/ 26. märts 2014 13:11
Jube, kui tulevad valimised. Kui sa ei hüüa Ansipile halleluujat, siis tümistatakse ajakirjanduse poolt pulbriks.Julgen öelda,et halbrahu on parem sõjast.Venemaal on niipalju jõudu küll, et eesti teha pulbriks.
j
järeldused/ 24. märts 2014 16:36
Delfis selgitusi andnud reporteril oli taas võimalus Savisaart veelkordselt sarjata ,ajades oma jaburat juttu, mille telepilt ümber lükkab.Kui oled aus mees, siis pole sul midagi vaja tõestada, aga oma leivaisadele on vaja kannuseid teenida. Savisaar on alati olnud aldis ajakirjanike küsimustele vastama, kuid eriti viimase aja lausrünnakutest tema vastu peab Savisaar justkui olema kaitseseisundis, mis ei tule mõlemale poolele kasuks. Keskerakonna populaarsus häirib võimuparteisid ja seda tulekski siis ausalt tunnistada, aga mitte näotuid etendusi korraldada
a
aga/ 24. märts 2014 13:37
"Õhtuleht"! Miks arutada siin,kes käitus õigesti,kas meer või meedia! Saatke oma ajakirjanik Mosvasse,las see otsib üles selle " noore tüdruku-ajakirjaniku,kes pidi olema kas loll või provokaator (Savisaare sõnad!) ja uurige TÕDE välja! Tahaks väägade teada! Mis sest,et otsepildis Moskva loengut näinud,väidavad,"et pole olnud"!
t
totu/ 24. märts 2014 05:18
Psühhiaatria psühhiaatriaks,sm.Savisaar kui kõrge ekskommunist ja tänane veidi kängujäänud rabelev vanake oma poliitiliste unelmate ja skandaalide rohkusega teiseneb poliitikust kergatsiks,kelle rabelemistele on suur osa Eesti elanikkonnast tülgastusega vaatanud.Aeg teeb paratamatult oma tegusid,seda ka sm.Savisaarega,on ju üldiselt teada,et vananedes muutuvad paljud inimesed kas lapsikuks või vanadusnõtradeks,nii ka sm.Savisaare jahmerdamised jätavad paratamatult omadki jäljed.
a
asi ongi/ 24. märts 2014 00:50
z
Ziidiuss/ 23. märts 2014 22:45
kassandra / 11:16, 22. märts 2014
meil läheb Savisaart veel kõvasti tarvis, nii siis, kui Putin tuleb, kui ka siis, kui Putin ei tule :)
Selle mehe laia selja taga on mõlemal juhul kindel tunne, sellises riigis nagu me siin oleme.
'''
NÕUS. TA ON PUHVER,MIS HOIAB ÄRA KÕIGE HULLEMA.
r
rahulik elanik/ 23. märts 2014 19:16
Väga hea artikkel ajakirjanduse käitumise ja eetika koha pealt.
k
kessu/ 23. märts 2014 18:51
Miks mõned juhid oma kohast ei loobu ,raha ja võim toidab neid .Ilma selleta on nad kui näljarotid uppuval laeval.Nad on ammu oma hinge kuradile müünud,nüüd ehitavad kirikut et ennast päästa.
Juht ,kes teenib kahte riiki ei võta keegi tõsiselt.

o
oliverile/ 23. märts 2014 18:43
kui eesti rahvas on hüaanikari siis ilmselt oled sina lambakarjast, tundub et sul on kõik "tagused" veel märjad kui julged arvata et savisaar pidanuks hüäänikarjale seja pöörama ja mitte selgitusi andma, SELTSIMEES OLIVER kui elad siin riigis siis austa selle maa inimesi (loomi-hüääne) kui ei sobi siis HEAD TEED
o
oliver/ 23. märts 2014 17:51
See Savisaare ründamine oli ääretult lapsik ja inetu.Eriti vastik oli see imre kaas,kes külkus kogu aeg Edgari näo ees oma mikrofoniga.Edgar ütles õieti,see kaas lasti joomise pärast saate krimi toimetaja kohalt lahti.Aga Edgar tegi ise ka vea:ei oleks pidanud selle hüäänikarjaga üldse vestlusse astuma,julmalt selg keerata ja neist mitte väljagi teha.koerakari sellised,kes ei tea elust veel midagi,mõnel kõrvatagusedki alles märjad.
l
leenu/ 23. märts 2014 17:24
Tegu pole kuulivestiga vaid selles ,mis kuulivesti sees on .J.Ennet on vene koolitusega vale ravi ja mahajäänud teadmised.Mädamuna ei paranda miski.
j
Jaa - jaa/ 23. märts 2014 15:02
Kui vastu ei hakka, siis torkavad peesse
s
SAVISAAR on...../ 23. märts 2014 12:03
Savisaar on psüühiliselt HAIGE, EBAADEKVAATNE ja KÕNEHÄIRETEGA insuldieelne vanamees.
Ta on meie riigi VAENLANE ja vihane eestlaste vastu, kes ei salli teda silmaotsaski!
m
mari/ 23. märts 2014 11:18
Mina isiklikult kavatsen valida inimesi, kes poriloopimisega ei tegele ja kellest on aimata, et keskendub põhitööle, haritus tuleb kasuks.
p
pole kauaks/ 23. märts 2014 09:54
savisaarel ripub hing juba niidiga kaelas, siin pikka pidu pole peagi tabab teada insult ja kui seda Moskvast saabumise lõiku nüüd uuesti vaadata kas juba pole see käes?? kuulake kuidas ta ei suuda sõnu välja öelda ja kui kange keel on...
j
jakunini holopp/ 23. märts 2014 08:03
punakaspruunis mantlis vanamees teeb kõik enne surma et eestile kahju teha.

e
Edgar/ 23. märts 2014 07:02
On lihtsalt nii hea et kõik tahaks teda endale. Isegi ajakirjanikel hakkab suunurgast ila jooksma kui Edgarit näevad
a
ats/ 23. märts 2014 01:27
Selle mardisandi psühhiaatri peaks ise ravile saatma. Savisaar on eestluse ja eesti riigi vaenlane nr.1
Kui juba koole juhib tallinnas venemeelne kõlvart, millest siis rääkida?
Meid eestlasi on ju nii vähe, peaks ikka teatud teemadel kokku hoidma.
Savisaar käib moskvas eestit taga rääkimas, miks ta seda teeb...? ju siis ootab venelaste loomastunud sõjaväge siia.
m
Mina / 23. märts 2014 00:08
jätan seekord Savisaare kõrvale. Ajakirjanike pealetükkivat käitumist on aga lausa rõve vaadata! Kunagi kui mu abikaasa kodus oma voodis suri, kirjutasid ajakirjanikud krimi uudistes, et ( järgnes kohanimi) leiti 46 aastase mehe laip, justkui oleks ta vedelenud kusagil... Ei ole suutnud siiani muuta oma suhtumist ajakirjanikesse ja ei saa nende kirjutistesse ka uskuda - nad on kõigeks valmis, et vaid nn. huvitav lugu trükki pääseks.
v
vaatleja/ 22. märts 2014 21:46
ei tea kas kaitsepolitsei ka teab et onu Edgar on punaimpeeriumi viirusekandja,tuleks kaitsesüstid teha.
m
mõhk/ 22. märts 2014 21:27
Äkki Savisaarel oli mini insult ja reisist väsinud.Käitus imelikult.Keegi kommenteeris et oleks nagu täis.Väsinud ,vana, haige inimene- andke asu.
e
Eesti poliitikud peaksid keskenduma olulistele ja elulistele probleemidele/ 22. märts 2014 20:21
mitte näiteks tegelema ainult Ukraina ja samasooliste abielude teemaga. Peale selle Savisaarega. E. Savisaarele meeldiks ehk hoopis Soome koosseisus olla. Miks mitte? Milles te teda kogu aeg süüdistate? See on ju laim.
k
Kati/ 22. märts 2014 20:07
Savisaar on tõesti näost ära,Ega Savisaar üksi kõiges süüdi pole KESKERAKOND ikkagi kogu kupatusega. Savisaar võtab elult veel mis võtta annab,Reisib, tibid,,,vähemalt noored naised saatmas igal pool,
q
Qwert/ 22. märts 2014 16:50
Ma vaatan, et toimetajale meeldib kommentaare kustutada. See on omane rohkem Delfile, nüüd siis ka siiani minu poolt veel lugupeetavale Õhtulehele jõudnud selline poliitika.

e
Edgar/ 22. märts 2014 16:41
Valitse veel Tallinna vähemalt 1000 aastat
k
kod/ 22. märts 2014 15:12
Eks ükskord saab iga karikas täis - ja savika oma on oi kui suur . Ja kõrgelt kukkumine on valus - seda enam et vanem inimene juba - ei jaksa ju ilma tibide toeta kuskil liikuda ( no täitsa rauk ju - kole linnavalitsus küll , saadab inimese kaugele reisile ja paneb vaid mingi tütarlapse kaasa - ikka kaks tursket selli ja ratastool : saab vahepeal jalga puhata )
i
igal juhul/ 22. märts 2014 14:27
tervist ja jõudu talle, ta ei ole niisugust kriitikat ära teeninud
T
???/ 22. märts 2014 14:06
Täitsa lõpp ikka kui rumalad kommentaarid-peale seda savisaare valetamiseskandaali väidetakse siis, et ta on kõige ausam poliitik?? Tark küll jah, peab tunnistama, kaval siis õigemini..oskab putiniga asju ajada...ja mis puutub kadri simsonisse- raske uskuda, et kui te kasvõi 1 kord vaatasite foorumit, veel temast nii hästi arvaksite. Õudne suhtleja
l
Lugupeetud kommenteerijad ja ajakirjanikud/ 22. märts 2014 13:40
1. kas te soovite väita, et see Meri nim.Tallinna Lennujaamas vastuvõtt oli viisakas Teie poolt ?
2. hea tava näeb ette, et määratakse ja lepitakse kokku pressikonverents johtuvalt, et Tallinn on EV pealinn
3. meedia on pidevalt väitnud, on sõnavabadus ja Edgar Savisaar ei viibinud riiklikul vastuvõtul teises riigis
4. miks ajakirjandus on jätnud tähelepanuta IRL Tallinna Memento suunamisega soovitava mälestusmärgi ehitamise pronkssõduri asemele Tõnismäel ja sellega seoses, sest teatavasti pole see seisukoht kogu Memento poolne, samuti summa....... mida sellesse paigutada tahetakse
5. kas teie oleksite nõustunud peale väsitavat reisi, et teile lükatakse kaamera selga ja mikrofon näkku ning tõugeldakse- kus on elementaarne viisakus?
6. kas linnapea peaks tellima omale julgestuse, kes pilluks teid pisut kaugusesse
7. Te olete unustanud, et meil valitseb demokraatlik-õiguslik kord
Soovitav on Teil minna võtta tunde pr.Tiina Tšatšua´lt käitumisest.
n
Nahaalid/ 22. märts 2014 13:37
Tõepoolest, kui Savisaart poleks olemas, tuleks ta välja mõelda, et kavalatel ja ahnetel ning madalalaubalistel oleks, keda materdada.
Pooled kommentaarid on siit kustutatud. Ikkagi tahaks teada, kes tõukas Savisaart seal näljaste ajakirjanike seas?
t
tunnen huvi,miks koristati mu kommentaar ?/ 22. märts 2014 13:25
Korolev ja Annus on jah omal jalal kõndijad,teevad tööd edasi ,Ahmet on maha maetud nagu hadzhi ,aga surma ja õnnetuse üle röömsalt ja südamest naernud blond ajakirjanik on ju alles. Ausalt abielus ja armastav emme .
Kui kommentaar võtta,loodate et mälu kaob samuti ja surma üle itsitamine kaob ka olematusse ? Ei see naer kadunud
e
ega siis keskerakondlane,Erma hertsog ,käinud mr.Sorose pulmas/ 22. märts 2014 13:20
ja ega keskerakondlane Ilves,käinud Aasias iluoperatsioonil . Nemad on ikka inimesed ja nende kaitseks peavad kohalikud ajakirjanikud kasvõi tapma maha iga mõtleva inimese.

s
South/ 22. märts 2014 13:14
Savisaare võimulpüsimine on venemaa kohalolek meie riigis.
a
Anu/ 22. märts 2014 13:13
Väga häbi on meie kommentaatorite pärast, nad on äärmiselt ebaviisakad ja lollilt pealetükkivad. Seda enam ,et Savisaar on Eesti targim poliitk.
k
kui president käis Sorose pulmas, kes siis piletite eest maksis/ 22. märts 2014 13:06
n
No jah/ 22. märts 2014 12:56
aga kellelegi ei tule pähe analüüsida, kuidas käituvad ajakirjanikud. Ma pole KE pooldaja, kuid ma imestan, kuidas Savisaar on suutnud aastaid vastu panna meie ajakirjanike rünnakutele. Võib ju end vabandada, et ajakirjanikutöö rünnakuid eeldabki, kuid kui vaadata vana mehe ümber trügivaid ja provotseerivaid laps-ajakirjanikke, siis on see liig mis liig. Samas üllatun, et ajakirjandus vaikib Eesti merepiiri lõikamisest, et Peterburi noored soovivad referendumit linna eraldumise kohta jms olulist ja huvitavat.
m
Mittepoliitik/ 22. märts 2014 12:27
Ma pole küll poliitik,ikka körvaltvaataja.Aga rahva suhtumises ja käitumises Hr.Savisaare ja tema töekspidamistega ei ole küll midagi "extra"valimistega tegemist.See mönitav toon ja ebakorrektne käitumine ,kummalised töekspidamised,mis eesti rahvale sugugi ei meeldi ja on pööratud meie maa ,meie rahva töekspidamiste vastu on küll vist aeg tösiselt sellele möelda.....Hr.Psühhiaatri artikkel ei tulnud eesti rahvale küll öppetunniks,enam rahuldab Hr Savisaart.....
t
Toivo/ 22. märts 2014 12:16
Ennet ju keskerakondlane, samas pole kindel ka kas tegemist ravija või ravitavaga
k
kas meil ei peaks olema kohustuslikus korras psihhi külastus?/ 22. märts 2014 12:14
igasugu poliitikud peaks iga aasta korralisel läbivaatusel käima. ja seda kohe päris tõsiselt. et oleks kindel, et meie riigipirukat ei ole haukamas vaimselt ebastabiilised inimesed. hetkel mul on tunne, et hullude portsent on riigivõimu juures liiga suur.
t
tallinlased, kellele meeldib tasuta ühistransport, algatage Savisaare jaoks rahakogumiskampaania!/ 22. märts 2014 12:11
Mis sealt üle jääb, andke Toidupangale v. Kodutundele, kui iga tallinlane v. isegi eestimaalane annab 50 senti, siis jäetagu Savisaar rahule. Keskerakond valitseb Tallinnas ju edasi.

a
arx/ 22. märts 2014 12:06
Aga kes ikkagi sõitis Edgarile lennujaamas otsa.....??!
e
eit/ 22. märts 2014 11:58
meil kuulub iga ringijooksev ajakirjanik skandalistide hulka ja miks peaks neile üldse jooksu pealt vastama . sama nõme oli siim kallase sabas jooksmine ja küsimuste esitamine . ükskõik milline küsitlemine eeldab küsitletava austamist , mitte sihikindlat ründamist . matsid jäävad matsideks , aga ajakirjanik peaks olema soliidne . savisaarel on elukogemust ja oskust olla poliitik . mida teie noored olete teinud eesti vabariigi heaks , et vanade kallal haugute ???
m
Matti/ 22. märts 2014 11:48
e
Ennet kinnitagu oma sõnu tegudega/ 22. märts 2014 11:47
Keskerakondlasest Ennetil oleks vaja oma sõnade ("Meil on veel lootust, eriti koostööd tehes!" arvab Ennet) järgi talitada ja oma parteibossiga koostööd teha.
o
Ole/ 22. märts 2014 11:43
sa nii kuulus kui tahes,ajab ikka hinge täis küll kui mikrid päris nina alla torgatakse!
v
vaataja/ 22. märts 2014 11:26
Pole Edgari toetaja aga.....................! Vaadates TV-s Moskvast tulnud Edgari ,,ründamist,, ajakirjanike-reporterite poolt,siis tekkis lihtsalt sülitamise tahtmine!! Olen ennegi täheldanud meie ajakirjanike-reporterite mõtetuid ,,rünnakuid,, TV-s (ka näiteks liiklussaadetes) - ummisjalu tormatakse n.ö. ohvrile otsa,topitakse mikrofoni nina alla,keerutatakse ümberringi nagu ufo,pressitakse sõnu-vastuseid välja..........! Tüütu, ise küll sellise reporterina töötada ei soovi! Mida vähem te Edgarit oma uudisimuga ründate, seda vähem teda reklaamite!! Minu jaoks Edgar tühi koht!
m
Martin / 22. märts 2014 11:26
"Teflon mehe vastu sitta ei visata"
k
kassandra/ 22. märts 2014 11:16
meil läheb Savisaart veel kõvasti tarvis, nii siis, kui Putin tuleb, kui ka siis, kui Putin ei tule :)
Selle mehe laia selja taga on mõlemal juhul kindel tunne, sellises riigis nagu me siin oleme.

k
Keda sõimata/ 22. märts 2014 11:03
siis, kui ühel päeval Savisaare "kuulivest" enam vastu ei pea ja ühel hommikul Etsi lihtsalt enam ei ole. Siis jäävad ju vähemalt pooled ajakirjanikud korrpealt ilma tööta.
See oleks Eesti meediale rahvuslik katastroof.
t
to jah / 09:22, 22. märts 2014 / 22. märts 2014 11:01
Olen ka kliinik.ee lugeja , aga sellist soovitust ei ole leidnud kuskilt. Tundub, et kohal on ka pelgalt pealkirjade-lugejad. Tegelikult dr. Ennetile ise küsimusi pole esitanud, aga lugenud soovitusi korduvalt ja saanud sageli hea tuju.
a
aga.../ 22. märts 2014 11:00
Kes ajakirjanikke kasvatab? Savisaare pressikonverentse oleks vaja kokku leppida.Mitte nagu koerakari talle selga sõtkuda ja ikka oma vaimustusega venelast materdada jälle ennast ilmutada.
s
suur kusimus?/ 22. märts 2014 10:57
Kas terve keskerakond ja selle toetajaskond tahab Eestit tagasi vene vöimu alla viia?????????
f
Fanny/ 22. märts 2014 10:56
Shakespeare eksis- maailm ei ole teater vaid haiglapalat psühhiaatriakliinikus, seda enam on praegune eesti ühiskond-hüsteeriline, näljane, hambutu/selle sõna otseses mõttes/,juba geneetilisel tasandil vaenulik ka oma kaaskodanike ja mis on kurb ka oma lähedaste suhtes.
t
täiesti päri/ 22. märts 2014 10:48
ma ei ole psühhiaater, aga täpselt samuti arvan minagi. Milleks on vaja kogu aeg kembelda, kohti vahetada, kedagi materdada. Tehtagu riigis elu korda. Milleks on vaja parlamenti, kes arutleb samasooliste abielu üle. 101 palga ning kuluhüvitiste raha antagu Toidupangale, oleks ka rohkem kasu. Kes saab puhkusetasu, kes saab hüvitisi jne. Häbi on Eesti riigis toimuva pärast! Savisaar oleks jalus vaat et iga riigikorra ajal. Kui teda ei oleks, tuleks ta välja mõelda. Need Eerik-Niiles Krossi jpt. algatused on naeruväärsed. Tehke midagi eeskätt riigi heaks! Kas Laaril tööajast Niilese laulatusel käimine oli normaalne. Inimesed, koguge Savisaare jaoks facebook'is need närused ca 3000€ ja andke üle!
a
Arvamus/ 22. märts 2014 10:47
Lugupetud keskerakondlased! Teie hulgas on palju tarku inimesi( Simson, Ratas, Riisalu , Reps jne.) Kuidas te küll aru ei saa, et oleks aeg erakonnale uus esimees valida. See, mida Savisaar ütleb ja korraldab, pole enam mõistuse piires.
k
KP CC/ 22. märts 2014 10:40
aga ttv es üteldi et savisaar on tark ei tea kohe kas uskuda jakunini kanali juttu

k
ka lugeja/ 22. märts 2014 10:38
Miks materdatakse poliitikuid, miks rahvas on kaotanud usalduse oma valitud eestseisjatele, kes peaks esindama rahva huve ja kaotama elu pahupooli. Selle asemel loeme me aga igapäev, kuidas üks või teine saadik jälle oma tengelpauna on täitnud, alatute võtetega.
Suuga teeme suure linna, aga tegusid pole kuskil näha.
Miks rahvas materdab ka uustulnukad maha? Me ei usu enam kedagi. Näidake , et olete midagi teinud ka rahva heaks, siis tekib ka usk.
Savisaare kohta ütleksin, et mees on end rüütanud kindlalt raudrüüsse ja sealt ta siis nüüd vastulööke annabki.
Kes kuskile kuulub, või ei kuulu...rahval on sellest suva. Meie tahame elamisväärset palka, kõigile töökohti oma maal, mitte, et me peaks seda minema otsima väljamaale.
h
hhhhkk/ 22. märts 2014 10:27
Meditsiiniline probleem juba tõepoolest. Anna abi, mis linnapea Eesti riigis!!!!!!!!!!!!!!!!!
ä
Ääretult kahju/ 22. märts 2014 10:20
Kui ajakirjanikud langevad Mukide tasemele! Varsti hakkavad samuti ropendama, nagu K-televisiooni "ajakirjanikud"? Või sõimama ja rõvetsema, nagu keskerakonna palgalised kommentaatorid? Korralik inimene ei tohiks langeda keskerakondlaste tasemele, kuid kahjuks asi sinna liigub?
t
to:copy/ 22. märts 2014 10:17
Kui vaadates kindlat gruppi kes ohjavad Eesti meediat siis polegi ajakirjanike Eestis vaid poliitikuid kes loovad ajakirjanike oma rahaga muud lood on copy paste tehnika .
s
sina Olen nõus/ 22. märts 2014 10:17
Loe ennem seda , mida Savisaar Moskvas ÜTLES ja siis tule ajakirjanikke sõimama .
t
to patsient:/ 22. märts 2014 10:15
Nagu näha, on patsiendil dr Enneti abi vaja olnud.Teil on vedanud, väga hea ja laia silmaringiga arst! Mis puutub siia Keskerakond? Kui ei osata välja lugeda artikli mõtet, siis oleks parem, suu kinni pidada! Üle tüki aja ,üks mõistlikum väljaütlemine!
p
Probleem/ 22. märts 2014 10:13
päevakorras on edgari paigutamine hullumajja,paraku oleme ülerahvastatud,vaja oleks täiendavat ruumi ja personali.
c
copy/ 22. märts 2014 09:40
Savisaar oli kas kaiffis, oma sõidu tulemuste pärast rängas šokis või siis vajasid värskelt sügavpesu läbi teinud ajud aega nööril kuivamiseks. Igatahes käitus ta absoluutselt ebaadekvaatselt, meenutades pigem pohmakas tigedat prükkarit kui erakonna esimeest. Issand halasta - Tallinna linnapead ei julge meenutadagi.

j
jah / 22. märts 2014 09:22
olen näinud Dr J. E. poolt antud kommentaare kliinik,ee- s kus ta soovitab nõu küsival patsiendil keskerakonda valida. Mis adekvaatset kommentaari siit veel oodata võiks.
J
:)/ 22. märts 2014 09:15
Jah kahjuks meie nii nimetatud aus ajakirjandus pole muudkui rahameeste suuvoodriks . Eetika puudub juba siin riigis ammu.
p
patsient/ 22. märts 2014 09:15
Korrektne oleks kohe artikli alguses ära märkida, et seltsimees hingetohter, kes siin niiöelda arvamust avaldab, kuulub ise Keskerakonda.
q
qnfwj/ 22. märts 2014 09:10
teinekord küsige arvamust näiteks merike martinsoni vöi vitsuti käest. kas savisaarel kuulikindel kiiver ka oli päes vä?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee