Maailm

SRÜ näeb Ukrainat endiselt organisatsiooni lahutamatu osana

BNS, 20. märts 2014 13:09

6 KOMMENTAARI

K
!!!/ 21. märts 2014 00:07
Kahju, et Ukraina riigina on olematu võimekusega. Ei suuda ta vastu hakata isegi paarikümnele tuhandele tunnusmärkideta sõdurile. Kui ikka oleks tuli peale tõmmatud, ega siis venelased nii lihtsalt peale lennanud ei oleks.
Ilmselt on armee seis suur null.
m
Mask/ 20. märts 2014 15:42
Ukraina võimud ongi teinud mõistliku valiku, kui lahkuvad SRÜ-st. SRÜ koosnebki ju bandedest, kes oskavad poliitikat ainult läbi korruptsiooni ellu viia.
u
Ukraina Vabariigi turvalistust ja puutumatust lausa lepingu alusel koos USA ja Suurbritanniaga kaitsta / 20. märts 2014 15:04
lubanud Vene Födetratsioon tungis ise Ukrainale kallale ja vòttis sellelt Euroopa sùdames paiknevalt ja kallaletungi ootamatusest ning jòhkrusest shokis riigilt ja vaeselt ùhiskonnalt ära Belgia Kuningriigi suuruse territooriumi koos kogu sellel olnud varaga ning sadamas seisnud Ukraina Vabariigi kaitsejòududele kuuluvate sòjalaevadega. Peale seda näeb vallutaja Ukraina järelejäänud osa endiselt oma liitlasena ?! Vaevalt kùll, et ukrainlased on valmis soomestuma (loe: pugema) , ja sellise kolossaalse alandusega kunagi leppima .
e
eit/ 20. märts 2014 13:58
Loodam jah, et Ukraina juhid tulevad mõistusele ja astuvas tobedast liidus lõplikult välja.
h
heh2/ 20. märts 2014 13:48
Retoorikast on aru saad kui erinevad on kaks maailma üksteisest! Uskumatu vaimulõhe ja arusaamade lahusus! Kas venelased ongi nii ignorantsed ja küünilised või nad ei saagi aru mis toimub! Pigem kipun arvama, et nad ei adugi kuna elavad hoopis teises reaalsuses. See vaimsuse kinni müürimine on väga kasulik venemaa klikile, kes hoiab omakasulikku süsteemi üleval! Ainuke asi mis kogu seda betoonpuuri püsti hoiab on PROPAGANDA ! Isegi 90 ndatel ei mindud venele kallale, millal nad olid nõrgad aga näe venkud on nagu rinnal pikutav madu, kunagi ei tea millal hammustab!