Mick Jagger ja L’Wren Scott. (Reuters / Scanpix)

Leinav Mick Jagger kirjutas esmaspäeval enesetapu teinud kallimale L’Wren Scottile liigutava järelehüüde. "Ma ei unusta teda kunagi," kinnitab rokkar, kes oli moekunstniku ja stilistiga koos olnud üle kümne aasta.

"Mul on endiselt raske mõista, kuidas mu parim sõber ja armastatu võis oma elu sellisel traagilisel moel lõpetada," kirjutas Rolling Stonesi laulja oma kodulehel. "Mind liigutavad L’Wrenile tehtud austusavaldused ning toetavad sõnumid, mis ma ise olen saanud. Ma ei unusta teda iialgi," ütles roki-iidol ning pani allkirjaks lihtsalt Mick.

L’Wren Scotti sõber, Ameerika moeajakirjanik Cathy Horyn kirjutas New York Timesis, et sel nädalal seisnuks L’Wreni ees raske ülesanne. Moedisainer pidi teatama oma majandusraskustes firma LS Fashion sulgemisest.

"Aga kui valuline see otsus temale ka poleks olnud, ei teeks ma sellest järeldusi tema hingeseisundi kohta. Ning väiteid L’Wreni ja Micki lahkuminekust ei maksa uskuda," manitseb Horyn, kelle sõnul oli L’Wren elujõuline ja intelligentne naine.

Jaga artiklit

2 kommentaari

J
jah  /   08:55, 20. märts 2014
alshaimer
.
..l  /   08:38, 20. märts 2014
Jagger vahetab naisi nagu sokke...ei usu,et kõiki oma naisi suudab enam mäletada...kindel,et tal juba uus olemas..

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis