Maailm

Julgeolekujuht: Ukraina lahkub SRÜ-st

BNS, 19. märts 2014 21:59

10 KOMMENTAARI

t
to : to arks / 20. märts 2014 09:50
No mis seal Narvas siis on? Käin seal väga tihti ja olen elus ja terve, keegi pole kallale tulnud ega peksa andnud. Praegu on Narva väga puhas ja hoolitsetud linn, palju rohelust, Narva korterid on pea samas hinnas Tallinna omadega. Narkareid ja kodutuid on vahest Rama keskuse juures näha, kas Tallinnas neid vähem on?
Ja pole vaja venelastega hirmutada, see jutt läheb peale vast nendele kes pole kunagi ühtegi venelast näinud. Mina saan igatahes nendega väga hästi läbi ja pole nad mulle midagi halba teinud, vene rahvusest tuttavaid on mul palju ja kui mul abi vaja siis võib alati nende poole pöörduda ja aidatakse. Eestlane hakkab kohe et mul see ja see ja ei ole aega.
Minule on kõige rohkem halba teinud kallid rahvuskaaslased. Kahest kohast on mind koondatud, kuna ülemuse sõpradele oli minu kohta vaja ja veel palju muud sitta.
v
volkar/ 20. märts 2014 07:39
pole see euroopaliit sittagi väärt ainult kõik kumardavad seda jobu merkelit nagu jumalat,hiljuti oleks Ansip peaaegu põlvili ta ees olnud.varsti põlvitavad putini ees,küll näete kui majandus päris põhjas on.Ja oleks aeg venelaste mõnitamine lõpetada,ise küsite jame kaela,nagu eestlased oleks ise mingid üli inimesed,soome ja norra vargaid täis,enamus eestlased,tubli eesti.
p
poliitika/ 20. märts 2014 07:32
ka ukraina juhid ei mõtle rahva peale ,vaid määravaks saab poliitika,tahetakse venemaale ärateha.Kui see rahvas on seal praegu vaene ,siis vaesemaks ta jääb.Ka tõesti loodab ,et euroliit ja usa aitavad rikastuda,eks me siis paneme kõik oma sentidest midagi ukraina heaks.Kas aga see abi jõuab ukraina rahvani ,see on küll küsitav.Eesotsas miljonärid ja küll nad oskavad ka need abid ärakasutada.Igaljuhul vene koosseisus oleks neil palju kergem,kas tahate seda mõista või ei taha,aga nii see on ,ainult rääkida ei tohi sellest.
k
kle/ 20. märts 2014 07:19
Õige otsus neil , venemaaga ei saa sõber olla , vaid niipalju kui hädavajalik. Kahjuks.
m
20. märts 2014 06:46
mis te arvate et kui me oleks srüs vasja käpa all et elu oleks parem kui euroopa liidus arvate et venemaa nafta ja gaasi müügist saadav raha tuleks teie taskusse siis te olete rumalad ma ei ütle et meil ssin elu nihu pole on küll aga vanka alluvuses oleks veel hullem ja muideks venemaal on samuti prügikasti inimesed täiesti olemas
m
maamees/ 20. märts 2014 06:34
Kui eesotsas on majandusinimesed,mitte nagu meil on kasulik äri ajada Venemaa suunal ja ka Brüsseli suunal.On sinisilmne arvata,et venelastega on parem,või Brüsseliga on halvem,fakt on see,et mõlemad suunad tahavad iga hinna eest allutada teiste riikide majanduse enda kasuks,mitte ei seisa rahvuslike huvide eest.Tuleb kaubelda kõigiga,kuid jääda iseendaks,mitte sõita oma rahvast üle.Loota,et Ukrainal kerge saab olema on naiivne,sest meie euroööbikud on rahvast sama kaugel,kui tähed taevas,või mis iganes.
ü
üksik/ 20. märts 2014 00:50
Venemaa peaks vaatama peeglisse ja küsima, miks kõik tahavad tema juurest ära minna.
t
to : to arks/ 20. märts 2014 00:04
ja sul ei ole kaugele minna,et näha mida on tiblastan teinud euroopaga. Mine narvasse ja siis saad EHK aru ,et tiblade keskel elades nalja ei ole. Se rahvus ei ole mõistusega eriti hiilanud ja ei suuda sinna tasemele ka kunagi jõuda. Putinil on neid idikaid piisavalt keda kahuri lihaks saata.

a
Arks/ 19. märts 2014 23:48
to Van Ames
USA saapad pole vähemalt sellise sõnnikuga koos nagu Moskva härraste omad. Vaata mis nähu meie Edgarike seda vene kõntsa lakkudes läinud on. Ma ei saa nendest venemeelsetest aru-kiruvad seda lääne värki eriti USA-t aga nii kui saavd siis asuvad elama läände või USAsse ja ainult need kadedad kes pole sealt kõnsasest venemaalt minema pääsenud kiruvad ja käivad siis teistes riikides rõõvimas.
j
Ja/ 19. märts 2014 23:03
Asi lahebki oma loomulikku rada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee