Maailm

Venemaa naeris lääneriikide pehmed sanktsioonid välja

Aadu Hiietamm, 19. märts 2014 07:00

21 KOMMENTAARI

i
Imelik/ 20. märts 2014 08:38
Koik vaatavad USA nagu Jumalat. Juba tuuakse nende sodureid siia oppustele, homodele sillutatakse rohelist teed jne jne. Vaadake parem, mis meil siin endal siseselt toimub, Venemaa vahemalt julgest oelda oma arvamuse valja, mida tahab ja mida ei taha, nagu naiteks homode suhteski. Vaatasin alles dok filmi Afganistaani sojast, mis seal toimus ja kellele seda soda uldse vaja oli ja mida see lahendas.
k
Karutapja/ 20. märts 2014 08:08
ELi nn. sanktsioonid ongi naeruväärsed. Probleem on ELi "jobudega", kes ei saa aru, et venemaal käivadki asjad ainult automaadi ja rusikaga. Seni kuni kremlis pesitsevad punased koerad ja imperialistid pole mõtet venemaaga mingeid suhteid luua. Ei huvita neid oma rahva arvamus, veel vähem muu maailma arvamus. Küll loodus karistab neid, ses pole kahtlust.
K
//////////// 19. märts 2014 21:05
Kes viimasena naerb,see naerab südamest.
m
mina/ 19. märts 2014 18:02
mingit mõttetud sankstsiionid ja bla bla mis kuhugi ei vii ja venemaal on suht pohh nendest g7 o8 b4 jne see oli teiste soov et venemaa sinna sisse saada ja natukenegi kontrolli omada
p
Põline eestlane/ 19. märts 2014 17:41
Pole midagi sellel venelasel viga.NSVL ajal oli ikka parem elu kui praegu.Sotsiaalses mõttes.Polnud vaja sõda karta suure rahva külje all.Ansip suutis muidugi suhted naabritega sassi ajada oma kangekaelsuses-venelane on hingelt väga hea ja lahke .Venelast ei peaks kartma keegi.Kartge meie valitsust parem. Palju hullemad on ka USA ja Euroopa Liit.Lugege ajalugu ,mida kõike on USA maailmale teinud.Kaasa arvatud tuumapommide kasutamine.
b
Binokkel/ 19. märts 2014 16:09
Imelikud inimesed küll! Oleme nii vaesed, kirume oma valitsust ja poliitikuid. Lapsed on meil siin iga 7 . s vist näljas, pensionärid söövad ainult putru ja leiba. Riided ostame kaltsukas, põllumajandus on välja suretatud,, sööme välismaist põllusaadust, ümardame EL - u ja kiidame kõik heaks, mis meile ettekirjutatakse nagu sigadele pärleid. Need kes EL - s olid rikkad rigid need said veelgi rikkamaks ja kes vaesed need nälgivad. Inimesed, et mingigi väärikus säilitada käivad Soomes tööl. Kas sellist riiki on kellegil vaja? Minul kü´ll pole südant teist riiki arvustada, kui elujärk kehva ja kõht koriseb. Krimmi venelased on enamusrahvus seal territooriumil, nad ise tahtsid Venemaaga liituda, keegi neid vägisi sinna ei ajanud. Kui ise soovisid, siis miks peaks keelduma, kui rahvusvaheline õigus selleks on jätnud võimaluse. Ma olen küll eestlane, kuid kui elu siin paremaks ei lähe, siis sõidan ise sinna kus parasjagu normaalne eksisteerida on. Tühja kõhu ja laste tulevikuta pole mul sellist vabariiki vaja, kui eestlase lemmik teema on teine eestlane! Kui jätta Eesti venelased mängust välja ja korraldada Eestis referendum, siis olen kindle, et päris suur hulk eestlasi, sooviks kuuluda sinna, kus on eluks paremad võimalused!
r
Roosi/ 19. märts 2014 12:51
Noh lääneriikide head tädid ja onud saavad nüüd imestada Venemaa muutumise üle.Et asi oleks selge, pole vaja õppida teiste vigadest.Kõik tuleb omal nahal ära proovida. Edu selleks lääne riigijuhtidele.
a
Alar1/ 19. märts 2014 10:37
See on Putini jutt. Me kõik oleme näinud lapsi, kes hirmust värisedes kinnitavad, et nad ei karda midagi. Ise piiluvad ringi, mis nüüd saab. Putin tahab näha, kui kaugele lääneriigid lähevad. Kui valusalt vitsa ei anta, võib edasi tegutseda.

k
kolla/ 19. märts 2014 10:17
vene tsinovnikud on hakanud massiliselt naistest lahutama.isegi vaese kamtsatka kuberneri EXNAISEL on newyorgis viiekorruseline maja.ta ise nimetab seda onniks.
s
sverre/ 19. märts 2014 09:36
Miks venelased ei peaks naerma nende sanktsioonide peale?Need on ju lapse lalin liivakastis.Venelane mõistab ja austab ainult jõulist vastast,aga seda EU ju ei ole
t
to Kasbek/ 19. märts 2014 09:20
Sveitsi hotellid ei võta enam vene turiste vastu - sittavad ja lagastavad kõik ära.
t
Tegelt/ 19. märts 2014 09:14
...on see EU käitumine üks naljanumber küll. Putjal tuline õigus, koerad hauguvad, mõni viiner koos nendega, karavan läheb ikka sinnapoole, kuhu kaamel astub.
k
kasbek/ 19. märts 2014 08:51
kui aga venemaa teeb teoks oma plaanid ja ähvardused siis ei naera euroopa midagi. näiteks paneb turismi euroopasse kinni, tooraine veod, riigistab välisettevõtted ja nii edasi. kahjuks on hiina ja india piisavalt suured et kogu venemaa tooraine ja kaup ära osta. seega kaotab ainult euroopa aga euroopa ei taha kaotada ja leitakse alati mingi võimalus. näiteks lähevad kaubaks kas kasastan, gruusia , moldaavia, ukraina, ja miks ka mitte baltikum. meid on juba korra maha parseldatud ja üritatakse veel. eriti tuleks aga arvestada n.n. viienda kolonniga kes ainult ootavad võimalust. pronksöö oli ainult mannetu üritamine ja küll need sjapulgad on moskvas kõvasti juurde õppinud. ja ega see savisaar ka patust puhas pole. ikka kiikab moskva suunas. miks????
m
metuusala/ 19. märts 2014 08:45
Rogozinil on põhjust irvitada. Et vaat kus ikka lollid! Piltlikult on lugu järgmine. Lambakari on end kokku pressinud ning hunt muudkui murrab äärmiseid. Lambad piirduvad aga vaid kooris määgimisega ja loodavad, et see murdjat (tambovski volki) kohutab ning hambad verele saanud hundi minema hirmutab. Selline loogika teeb ju nalja?
m
MATS/ 19. märts 2014 08:40
ÜRO peaassamblee tuleks kokku kutsuda (seal Venemaa otsust enam vetostada ei saa) ning tõstatada küsimus Venemaa väljaheitmisest ÜRO-st. Isegi too ajaloos mannetuks arvatud-loetud Rahvasteliit tõstatas 1939, pärast NSV Liidu agressiooni Soome vastu üles küsimuse NSVL väljaheitmisest Rahvasteliidust ning agressor heidetigi tookord välja! Aga praegu? Kokutavad ning jokutavad ja midagi tõsisemat ette ei võta. Ning Rogozin (ka sarviline või?) irvitab lausa avalikult ning näitab nõppu. Kahtlemata irvitab Putingi, kuid tema ei tee seda meedia ees, Kuid südames kindlasti.
q
Qwert/ 19. märts 2014 08:33
Need sanktsioonid on tõesti naljanumber. Venelasele mõjuvad ikka korralikud, nö. rusikas silmaauku sanktsioonid.

s
sdghakg/ 19. märts 2014 08:33
Nagu üks USA daam ütles, F**K EU! Muhvigi ei tehta, kui vaja on! Väärtustest räägitakse söögi alla ja söögi peale, aga kui tegutseda vaja, siis ollakse mökud. Hiljem tore kahetseda. Alguses Gruusia, nüüd Uktraina, varsti meie ja Soome. Muster on näha.
m
mall/ 19. märts 2014 08:29
Kes pärast naerab, naerab paremini.
v
19. märts 2014 08:02
vaadates ja kõrvutades pilte jüngrite ees kõnelemisest-venemaa või põhja-korea ega erilist vahet ei ole.
l
Lugeja/ 19. märts 2014 07:47
Kas vene ametnikel välismaal üldse enam mingeid pangakontosid või vara on?...Putin käskis juba varemalt ju kõigil riigiametnikel välismaal kontod sulgeda ja vara tagasi tuua - muidu ei saavat enam riigiametis olla...
n
nii ta on/ 19. märts 2014 07:38
venelastega tuleb rääkida selles keeles, mida nad mõistavad.
kas ükskord aru ei saada, et venemaa teeb üht ja räägib teist.
valelikud ja häbematud on seal koos. kahju, et poliitikud tõmbavad vee peale kogu rahvusele. aga mis teha? tuleb teha sanktsioonid kõigile venekodanikele. küll siis mõikama hakkavad.
aga esialgu piisab, kui kõik saadikud maalt välja saata. pole diplomaatilisi suhteid vaja.