Pokkerielu Aasias

Pokkeriblogi: pokkerist pole miskit rääkida, kuid ladyboyd pakuvad põnevust (2)

Rainer Roomet, 17. märts 2014 10:33
Foto: NUR PHOTO/THOMAS DE CLAN/SIPA
Pokkeriblogist moondub vaikselt reisiblogi, sest pokkeris ei ole midagi erilist kirjutada. Mängida ei oska ning veebruaris kaotasin 3000 dollarit, märtsis poole tagasi võitnud. Rohkem kaardimängudel selles postis ei peatu.

Viimased päevad Taipeis

Samal teemal

Eelviimasel päeval käisime Rannoga piljardit mängimas. Baar oli kolmapäeva kohta suhteliselt tühi. Mõni üksik uitav turistike kinnitas keha, lahutas niisama meelt või uputas argipäeva muresid joogiklaasi.

Õhtu arenedes saabus lokaali ilmselgete joobe tunnuste ja väljakutsuva välimusega tütarlaps. Kogenum silm mõistis kohe, et tegu on odava maskeeringuga ning naiseliku välimuse taga peitub sulaselge mees.

Ladyboy võttis tagasihoidliku istme baarileti ääres olevasse kõige tagumisse nurka, tellis pudeli õlut ja nokitses telefoniga. Väljakutsuva välimusega uustulnuk ei jäänud märkamata baari teises otsas istuvatele Vene või selle lähirahvusest kahele meeskodanikule, kes sättisid end uustulnuka kõrvale.

Slaavlased kõnetasid ladyboyd kümmekond minutit, kui äkitselt tekkis tüli. Kas härrad nägid maskeeringu läbi või tüli põhjuseks oli miski muu ajend, see jääb õhtu saladuseks.

Igatahes ühel hetkel ladyboy kallas käekoti sisu leti peale. Samal ajal kui huulepulgad ja puudritopsikud veeresid mööda letti, üritas ilmselgelt ärritunud kodanik selgitada, et ta ei ole varas ja pole midagi varastanud.

Tüli eskaleerudes muutus maskeeritud mehe hääl jämedamaks, sõnad rasvasemaks ja ühel hetkel oli naispoisi haardes Heinekeni pudel, mis võttis kindla suuna slaavlase kolba suunas.

Õnneks baarmen James reageeris kiirelt ning sai viimasel hetkel käe vahele ja hoidis ära suurema õnnetuse.

Ärritatud kohalik ei olnud papist poiss (või äkki peaks ütlema tüdruk) - tõstis panuseid haarates juba kolme liitri suuruse klaaspurgi, mille algne eesmärk oli koguda baari töötajatele jootraha. Ka seekord päästis James slaavlase kaalika ja ühtlasi töötajate raskelt teenitud jootraha.

Tüli jätkus. Klaasist abivahendid asendusid teravate sõnadega, mille vahele lisas ladyboy jalahoope kontsakingadega. Suure hüppamise ja karglemise vahel unustas maskeerija, et ta püüab siiski imiteerida õrnemat sugupoolt ning silikoonist suureks pumbatud rinnapartii ei suutnud kuidagi enam rinnahoidjates püsida ning vahepeal hinge tõmbamiseks ja jalale puhkuse andmiseks tegi väikese pausi, et pista jooksu läinud rinnad tagasi oma kohale.

Slaavlased olid ka järjekindlad ja lollid. Selle asemel, et baarist lahkuda, lisasid ise õli tulle otsides oma õigusi. Kohtunikuks kutsuti politsei, kes lahutas pettunud seksturistid hea kamuflaažiga mehest ning lahendati otsused lokaali ees seaduslikul teel. Vähemalt selle kometjandi käigus saime baarilt viimased joogid tasuta.

Taipeist siirdusin tagasi Bangkoki. Jään toda linna igatsema ja on isegi plaan tagasi minna. Kuna Ranno, kellel on paremad kohalike kontaktid, läks Filipiinidele puhkusele selle kuu lõpuni, siis otsustan ise ka mujal olla, seniks kuniks ta tagasi Taiwanis ning siis võtan vastu otsuse.

Bangoki jutt järgmises postis.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee