Maailm

Rahuvalvemissioon Kesk-Aafrika Vabariiki on ohus

BNS, 14. märts 2014, 16:53

19 KOMMENTAARI

r
Rahulik elanik/ 16. märts 2014, 15:16
Operatsioon juba käib ilma selle käputäie lisajõuta, mida on vaja vaid õigustamaks Prantsusmaa tegevust!
s
See, mis / 15. märts 2014, 13:50
nii ilmselgelt vale on, peabki ära jääma!
s
Sekka võib targutada kah/ 15. märts 2014, 11:36
Sõdureid küsitagu Venemaalt, Venemaal on sõdureid "jalaga segada", ajakirjandus pasundab päevast-päeva, et ei mahu Venemaale ära, külm kah, peavad Krimmist paremaid olusid otsima. Prantslastel ju venelastega head suhted, teevad heast meelest venelastele paar lennukikandjat kah veel. Väga huvitav on see elunatuke, Lääs sõimab Krimmi sisenemise pärast venelasi aga ise kurdavad, et ei jätku sõdureid Aafrikasse saatmiseks "Prantsusmaa eluliste huvide" eest seisma? (Või jooksma?) Miks venelastele on keelatud oma huvisid relvajõul kaitsta aga Lääs peab iseenesest loomulikuks sõdureid igasse maailma punkti saatmist kui vähegi miski nende huvisid riivab? Küsimus on retooriline, tegelikult me teame küll miks see nii on, mõned teadjad lihtsalt ei taha seda endale tunnistada, et meie suured illusioonid Lääne kohta ei pea kaugeltki paika. Kommunistidega sai meil asi selgeks, kui kaua võtab aega, et Lääne moraalituses selgusele jõuda?
Maailmas on järjekordne segaduste aeg kus vanaviisi enam ei saa aga uutmoodi veel ei osata, ei nähta uusi perspektiive. Ikka on vana eest seistud, et nagu "harjunud asi" või nii? Nagu lagunes antiikne maailm, lagunes feodaalne, nii laguneb ka tänane maailm. Mõrad ses maailmas on suured, neid enam kinni ei jooda. Me areneme katse-eksituse meetodil nagu see siin ilmas ikka toiminud on ja praegu käibki üks suur tegemine ja ümbertegemine, et proovida kuidas saab, terve ilma ulatuses.
Kardan, et suured sõjad ka tulemata ei jää. Kes oli see teatrimees kes ütles, et kui esimeses vaatuses on püss seina peal, siis peab see vähemalt viimases vaatuses pauku tegema. Täna on pidevas valmisolekus aatomirelvad ja ärgu keegi arvaku ja lootku, et inimestel jagub mõistust neid mitte kasutusele võtta. Pole varem jagaunud, ei jagu ka nüüd, ikka tahab keegi "platsi puhtaks luuata"
õ
õigus on küll/ 15. märts 2014, 10:09
see jeti ainult õhutab rahvaste vahelist vihavaenu ja õhutab sõda pidama kõikjale,ise ei tea veel ka kus otsast püssist pauk tuleb.
e
Ei maksa/ 15. märts 2014, 09:47
valesti aru saada - me ei räägigi sellest kas sõdurid saadetakse vägisi või mitte. Jutt on sellest et see on koht kuhu eestlane ei peaks trügima, sest pealegi rahva rahaga.Sellejaoks oli Reinsalul raha vaja ikka enam ja enam. Jutt on sellest. Kas sa Reinsalu juba küllalt lüüa pole saanud et vait olla ja tagasi astuda. Pumpad venevastast viha iga kuuri taga ja pole ka uskujatest puudus. Sellised sõjaõhutajad kadugu riigist.Kui riik on ohus siis sellega tegelevad sõjaväe ülemused ja au Terrasele kes rahvale rääkis kuidas lood on. Ja kui nad ongi teisiti siis see on nende rida. Aga Reinsalu ainult hirmutab rahvast ja nõuab raha.Aafrikasse minek jäi ära ilmselt sellepärast et Reinsalu ei saanud raha juurde ja et sellele oldi vastu. Reinsalu, mine minema, sinu nägemist eetris ei talu ja jumalale tänu et te valitsusse ei saanud. IRL-il ei ole rahvale midagi pakkuda peale inetuste. Kasvõi käitumine Tallinna volikogus. Tervitan Valgamaalt.
p
Proff/ 15. märts 2014, 08:12
Tuhat inimest pole teab mis suur arv. Saadaks sinna Eesti 1000 riigiametnikku neist kümnetest tuhandetest kes oma kabinettides perseid laiaks istuvad. Parasiteerivad rahva arvel ja kiidavad Reformivalitsust mis neile sellise hea elu võimaldas..
o
omet kord/ 14. märts 2014, 21:50
saab selle reinsalu saata neegrite juurde komsomoli rakukest moodustama ja las ajab seal oma luulusid edasi.
m
markole/ 14. märts 2014, 20:50
Eesti södurite kohus on oma riiki kaitsta, mitte käia mööda ilma tapmas, et jänkide naftavälju suurendada.

a
Ants/ 14. märts 2014, 19:09
Just, just Reisalu saab varsti lindpriiks ja eks võtku oma rühm ning kihutagu Aafrikasse, õpib vähemalt aru saama, kudapidi püss tuleb õigetpidi kätte võtta ja ilma jänkide õpetuseta!
m
.../ 14. märts 2014, 18:49
t
./ 14. märts 2014, 18:48
tõesti võiks see Reinsalu nüüd kus ta saab sule sappa sinna neegrite manu "võitlema" minna. Aga püssi asemel annaks talle kätte puunuia sest milleks säärasele totule püss ta ei tea ju isegi seda kummast otsast pauk tuleb. Ja mida varem ta minema hakkab seda kiiremine jõuab ta pärale! HEAD ASTUMIST ega siin sind enam vaja EI LÄHE.
s
14. märts 2014, 18:37
sinna võiks ka venelased peale minna :D
s
see prantsusmaa ise veeretab laeva venemaale/ 14. märts 2014, 18:25
ja käsib venemaa naaberriikide parimad sõdurit kuskile karu perse saata kuigi neid oleks võimalik et väga võimalik et naaberriigi vastu kaitsta oma riiki!
m
milleks/ 14. märts 2014, 17:50
sinna meie poisse vaja saata on, siingi oleks asja eest
l
LÕPETAGE JUBA ÜKSKORD ÄRA SEE KOMEJANT . . . !!!/ 14. märts 2014, 17:25
LAS TAPLEVAD OMAPEAD - MILLEKS SINNA EESTLASI JA TEISI RAHVUSI VEEL VAJA . . . ???
m
Manni/ 14. märts 2014, 17:10
Eks estonia jälle päästab- aitab- ...jne!

l
lapse aruga reinsalu / 14. märts 2014, 16:55
vöiks sinna minna ja natukenegi ( st mingi osakese ) oma körvalehoitud söjaväeteenistusest ära teenida !
Näeb natukene tegelikku elu ja saab ehk mehekski !

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee