Foto: Marianne Loorents
Toimetas Marge Sillaots 13. märts 2014 20:26
Tartu ülikooli riigiteaduste instituudi teaduri Mihkel Solvaku hinnangul on Eestis kõige ehedam valitsuskriis, sest praegused koalitsiooniliikmed on omavahel tülis.

Solvaku arvates on Reformierakond pannud president Toomas Hendrik Ilvese oma segaste käikudega väga keerulisse olukorda ning presidendil valitsuskriisi lahendamisel enam häid lahendusi pole, vahendab ERRi uudisteportaal raadiouudised.

Kuigi poliitikud omakeskis alles vaidlevad, kas Eestis on valituskriis või mitte, ütles politoloog, et tegemist on kõige ehedama valitsuskriisiga ja selle ellukutsujaks on Reformierakond.

"Uus valitsus hakkas paistma nurga tagant, aga nüüd kukkus see kolinal koost lahti. Keegi ei tea, mis nimed lähimatel tundidel välja käiakse ja kas neil üldse on toetust," selgitas ta ning lisas, et koalitsiooniläbirääkimised SDE-ga peavad Reformierakonna sundkäigu tõttu nullist pihta hakkama.

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

Kui Ansip aru pähe ei võtta ja uuesti 13. märts 2014 22:02
peaminstriks ei hakka ja IRL-i ei hakka kiusama oleks kõik korras edaspidi aga pidage meeles siis et IRL hakkab rohkem läbi käima nüüd EKRE-ga!
koomik 13. märts 2014 21:29
Hetkel kandidaatideks pakutud palagan on nagu SMS-laen......korra valid, kogu ülejäänud elu oled silmini sõnnikus.Üleüldse tekib üks ajakohane ja lõputu küsimus : miks peab Eestimaa rahvas iga paarikümne aasta tagant hakkama oma riiki taas üles ehitama?

SISUTURUNDUS