Juhtkiri

Juhtkiri | Kuidas osta valijate hääli lastetoetustega

Õhtuleht, 11. märts 2014 18:38

9 KOMMENTAARI

k
Kuulasin/ 17. märts 2014 17:36
tänast infotundi ja imestasin - raha on tõusudeks olemas isegi Ligi tunnistas seda.Seni oli raha puudus küll ülimalt suur. Aga siis sain aru, et ega nad seda ja teist tõstagi, nemad ainult räägivad, järgmine valitsus tõstab kus küll neid enam ei ole. Kelle kaela see lõplikult pankrotis riik siis jäetakse. Kas rahvas arvab et meil veel suuremad hädad kaela ei tule kui juba on.Mis tähendab Ligi ütlemine, et raha saab kui seda teha?Jumal küll kes on nüüd need kellede taskusse jälle ronitakse.Kuulake ja uskuge - miinium palk on järgmisel aastal 390 eurot.Iga päevaga ikka enam hakatakse rahvast lollitama, nagu infotunnis tegi seda Aaviksoo.
j
Jumal tänatud/ 15. märts 2014 12:46
loodan et Mikser ei hakka olematut vaenlast väljamõtlema. Ja kui see saabki olema, siis kaitseliit tehku oma tööd nii nagu peab, mitte hommikust õhtuni üht rahvast hirmutades.
t
To : üksikvanem/ 14. märts 2014 18:59
Mida oled Sa teinud, et riik saaks täita oma kohustusi? Käid tööl, teed oma töö korralikult, kui aastaid tagasi võeti Riigikogus vastu tööliste vaenulikke otsuseid, olid olid koos teiste töölistega protestimas tänavate? Kui tegite lapsed (mul on juba suured ja peavad lugu Eestimaast) võtsid laste isaks tegusa mehe (nohikud ei ole ju popid)? Või vaatasid ainult ta välimust? Ära nüüd väga solvu, aga kui teete (kahekesi!) peate ka arvestama, et titt tuleb ka koos üles kasvatada. Tean paljusid " peresid", kus issi lükkab väljamaal tööd teha, emme käib pidusid ja klubisid mööda elu nautimas. Ja siis on hala, kes mulle raha annab.Miks? Ise valisid oma elutee.
a
Aga kust kohast me v6tame neild miljoneid lasteraha suurendamiseks???/ 12. märts 2014 14:07
mille arvelt me seda v6tame??Enne peaks v6tma kuskilt raha ja siis saame suurendada....see ikka poliitiline populism r22kimata ohust et siis tulevadki araabiast ja aafrikast immigrandid lastemasinaid tegema siia Eestisse sellest ka islami kasv ja terrorismi oht t6useb t2istuuridel!Tanke on EEstile h2davajalik ja vajalikum kui lasteraha t6us!kui vanemad tegid omale lapse siis n2hku temaga vaeva ja s88tku mitte 2rgu j2tke riigi hoolde!
j
Juhkam/ 12. märts 2014 09:51
Küll on tobe selle pisku lastetoetuse kõigile jagamine. Mina saan korraliku palka ning maksan korralikult makse. Mulle see 100 eurot on suhteliselt väike ja ebaoluline summa. Ma oleks hea meelega nõus sellega, kui mulle makstav lastetoetuse raha läheks hoopis mõnele puudust kannatavale lapsele ehk valitsus võiks lõpetada madalalaubalise raha laialiloopimise ning hakata seda nutikalt jagama sinna, kus seda kõige rohkem on vaja!
Sama kehtib ka Tallinna ühistranspordi jm mõttetute soodustuste kohta - mul on see 8 eurot kuus, mis kuukaardile kulub (kuna raha ja aega jääb töö kõrvalt üle ka õpinguteks, siis saan üliõpilasoodustust) ning oma 8 eurot annetaks hea meelega selleks, et Tallinnas elektritransport välja ei sureks. Kahjuks aga ka linnavalitsus ei oska paremat teha kui madalalaubaliselt raha kõigile laiali pilduda, küsimata isegi kas kõigil on seda vaja.
Milleks OSTA ???/ 12. märts 2014 07:22
Poliitiline jõud, kes on häältest huvitatud, alustagu praegu kohe ( ilma igasuguse jahumiseta ) SOTSIAALHARTA RATIFITSEERIMIST ) ja hääled muud-kui tulevad--tulevad--tulevad......... Muidugi ei ole sellele järgnevad vabariigis enam LÜPSIMEISTRITELE kohta.
M
Külamees./ 12. märts 2014 06:37
Midagi lihtsamat annab ikka välja mõelda. Kuidas osta hääli lastetoetustega, pensionitega jne. hääli ? Kuidas siis ikka ? Lastetoetused tõsta vähemalt paarisaja euroni ja pensionid sellisele tasemele, et alla 1000 € ei saaks ükski pensionär. Partei, kes selle teoks teeb, võib arvestada sellise häältehulgaga, et kõrva trumminahad ei pea vastu. Selleks tuleb muidugi süüdimatutele " investeerijatele " päitsed pähe panna ja ka " eliidile " õige koht kätte näidata. Praegu veel Eestis sellist rükmitust avalikult ei eksisteeri, aga lootma peab ju.
a
aga/ 11. märts 2014 19:28

ü
Üksikvanem/ 11. märts 2014 19:27
Aga millal eesti riik hakkab täitma oma riigi kohtuotsuseid elatisrahade maksmise osas lastele! Kas ainult siis tehakse midagi kui asi on Euroopa Inimõiguste kohtus lahendi saanud! Laste -ja inimvaenulik valitsus ......