Kommentaar

Nasta Pino | Võitlus trooni pärast, meil ja mujal

Nasta Pino, põlvest põlve Eesti elanik, 10. märts 2014 20:39

17 KOMMENTAARI

j
jah/ 11. märts 2014 22:21
Nasta Pino räägib väga sügavast eesti aheldavast probleemist,see on alati poliitikute poolt kilbile tõstetud teema a la teiste vead,et praegusel juhul Siim miljonitevarga ja ufonaut Andruse tehingult tähelepanu kõrvale viia.Aga see on äärmine alatus,kui üks ämmapartei refformirottide kogukond piltlikult öeldes käseb,poob ja laseb ainuisikuliselt,et viia läbi oma korruptiivselt jälk manööverdus eurovoliniku ja peaministri "malemängus".Ansipit kutsun ma vaid kommentaariumis perenime järgi,tavaliselt kasutan aga kõigi vereimejatest poliitbroilerite kohta hoopis loomanimesid.ja kas Siim Kallas on siis niivõrd seniilne juba,et usub seda,et rahvas on unustanud tema "vägiteod".Palju aastaid ta laste kõhu kõrvalt Brüsselis nuturaha laristas?Ei mäleta,aga ikka mitu head aastat ja nüüd tuleb siis isiklikult viimase järele või?Aga Pinol on õigus,meie kannatame välja,sest igal onal on ükskord oinapäev,nii ka meie "valitsejatel",oleneb ajast vaid.Hitler mürgitas enda,Stalin kõnges ka üksinda,teistest diktaatoritest ja kurjategijatest ma ei räägi.Selge on aga üks,minu jaoks pole austust mitte ühelegile poliitikule ega kapitalistile,sest kõik nad(k.a.piiride taga) on kasuahned isendid.
a
Aitäh autorile..../ 11. märts 2014 14:00
kes oskas täpselt ja lühidalt panna sõnadesse selle, millest enamus rahvast mõtleb!
Selle eestlaste pideva hirmutamisega oma suurte juhtide poolt on küll mindud liiale ja kõik see, millest jutt, on väga õige. Need ülbikud ainult selliseid arvamusi ei loe, mis lubaks nende otsustes pisutki kahelda.
t
to tõehetk/ 11. märts 2014 13:24
Seda klapperjahti juhib "libaajakirjanik" Vahur Koorits Delfis.
n
11. märts 2014 12:54
Nagu ikka,hüüdjahääl kõrbes,meie tegeleme kõikide teiste muredega,ainult mitte omadega.Küll on hea Ukraina varjus kuningaid pukki upitada,te ei pane tähelegi kui kroone pähe pannakse ja oode isandatele lauldakse,mis sest et selleks suured sulid on.Nii oligi vaja.
e
11. märts 2014 12:44
Ega Putini valitsemis maneeridega küll vahet polegi.Aga kes siis aususest kuulda tahab,valitsus vähemasti mitte.Nemad ja maailm.
a
Aitäh/ 11. märts 2014 10:39
t
tõehetk/ 11. märts 2014 09:01
Klapperjaht Keskerakonna vastu, et nende meedia levitab Venemaa seisukohti on alatu trikk.Esiteks räägitakse ja näidatakse telelepildis , mitte ainult Vene meedias toimuvat, vaid ka rahvusvahelises telepildis toimuvat ilma hinnangut andmata kas poolt või vastu.Sellisel kujul saab lugeja-vaataja mitmekülgset informatsiooni, mitte nii nagu meie Valitsuse peavoolumeedia levialas.Samas on Savisaar Venemaa Krimmi poliitika hukka mõistnud ja nüüd leierdatakse vaid kaikamehi, kelle abiga olevat uus Valitsus võimule saanud.Siis küsiks, kes andis rahumeelsetele meeleavaldajatele kaikad, molotovi kokteilid ja relvad, et asi läks veretööks.Asi ei ole nii must valge nagu Valitsuse meedia kirjeldab.Kõige huvitavam on see, et sõna võtavad need poliitikud ja nende kojalaulikud, kes hiljaaegu Eestile kahjulikule piirilepingule allakirjutasid, need kes elamislubade afääris Eestisse meile riigivaenlasi lubasid, nagu neid Simme meie valitsustruktuurides veel vähe oleks.Kus on nüüd teiesuguste rahvuslikud huvid ja patriotism, mille puudumises te Keskerakonda süüdistate.Kas ei ole tegu järjekordses laimukampaanias ikkagi sellega et oma musti tegusid varjata.Valija pole enam nii loll nagu Vabariigi algusaastatel, kus rahvusluse sildiga sai oma alatuid tegusid varjata.Nende mõrudaid vilju maitseme veel 20a. hiljem, kus finantsterroristidena käitunud võimumehed trügivad ka nüüd häbematult võimule justkui oleks tegemist pärandatavate kohtadega mõnes huntariigis.
A
.../ 11. märts 2014 07:52
Aus ja arusaaja jutt. Nii ongi-asjad algavad SEEST. Pärast käib välisvaenlase otsimine. Ikka ju leitakse.

m
MUSKETÄR/ 11. märts 2014 07:21
Kui oleks tegemist ausate inimestega ja mitte sulist isaga, kellele sekundeerib juudist tütar. Pole teada, mida nad isekeskis räägivad, kuid pole välistatud, et nad soovivad Venemaa moodi, kaks juuti olla ühe riigi valitsejaks... Kõik võib olla, kuid miks peab selleks olema pätt?
p
pressi tont/ 11. märts 2014 06:47
Väga kallutatud artikkel. Kui kuningriigis on kaks presidenti, siis miks ei või olla kaks peaministrit?
l
LOL/ 11. märts 2014 06:44
_Venemaa sekkumist veel ei olnud_
Ei olnud. Kohe üldse mitte.
Ega praegu ka ei ole. Nii arvab iga tubli kesik, venemeelne ja kasulik idioot.
e
emakangelastest/ 10. märts 2014 22:07
isamaaliidu emakangelane ju sama kange, käis Pikal tänaval kähmlemas :)
h
Head naistepäeva seltsimehed naised!/ 10. märts 2014 21:44
Õnnitlen teid seltsimehed Rahvusvahelise Nõukogude Naistepäeva puhul! CCCP 4 EVER!
r
reede/ 10. märts 2014 20:51
Vanaisa rollis olles pani lausa imestama kui meie emakangelane keskerakonnast jättis lapsed kus see ja teist ja kihutas Kiievisse barrikaadidele kuulide vingumist kuulama Nagu mõni nais mtrossov lausa Kas mehel pole ohje või on daami paksu talla all Vaat kui sellised võimule pääsevad on Eesti omadega tuksis Mõtlemise koht
k
Kusti/ 10. märts 2014 19:14
Ukraina tuli nagu taevamanna meie sompus ja roiskuvasse Eesti argipoliitikasse.Selle taha saab peita absurdse piirileppe ja veel absurdsema "valitsusvahetuse".Tegelikult ülikurb. Ausalt-kaob juba igasugune usk oma riiki ja valitsejatesse. Järjekordne vene-hüsteeria.Järjekordne hirmutamine. Ja valimised on veel tulemas! Ja hakkab jälle otsast pihta vene hüsteeria,savisaare-vastane hüsteeria.Eesti inimene on juba surmani väsinud selle pideva koorma all.Täitsa mõistan siit lahkujaid.Lootus hakkab kustuma.Isegi superkannataja eestlase jaoks.
h
hea lugu/ 10. märts 2014 18:34
hea lugu jah, ehk paneb nii mõnegi tulipea mõtlema. Parteibroilereid see muidugi ei taltsuta ja sõjaõhutust ei saa ka lõpetada, no kuhu see toodetud sõjatehnika siis ikka lõpuks pannakse, kui kellegi pihta ei saa kuulikestki lasta, meil kuuldavasti isegi laibakonteinerite äri Eestis käima pandud, praegu saadame konteinerid välja, aga kui laipu ei tule, jälle majandus kahjumis, Eesti enda majandus ka, vaat siis näed, et on kindlasti mitte vähe neid, kellele sõjaõhutus on otseselt kasumilõhnaline, ei see lõpe.

a
10. märts 2014 18:30
Aitäh, Nasta! See on elutarga inimese asjalik lugu!