Eesti uudised

Muinasjutuline kooselu osutus õudusunenäoks

Katrin Helend-Aaviku, 10. märts 2014, 07:00

108 KOMMENTAARI

s
samast lehest/ 12. märts 2014, 22:37
Naine: "Miks sa minuga üldse abiellusid, kui nüüd äkki leiad, et olen rumal nagu kalkun?"
Mees: "Tookord ma ei teadnud seda."
Naine: "Vale! Sa teadsid seda väga hästi!"
s
svenile/ 12. märts 2014, 00:09
just just:) Ja iga loll on kindel, et just teised lollid on:)
Lollide eripäraks seegi, et mõistuse puudumist loodusekutseks nimetavad...isegi, kui kutset pole.
Peab vast ikka meeleheide ja hirm olema, kui meesinimene potentsi kaotuse leevendamiseks naistes koledust otsima hakkab ning teistele meestele ettekirjutusi tegema hakkab, millise naisega nood vahekorda astuda võiks.
Sven tibu, oota veel aastake ja ka 20-nesed kaunitarid on sinu jaoks jäädavalt koledad:)))))
Impotentsus on nagu silmahaigus, mis laseb naisi vaid koledatena näha.
Usu, asi on tõesti vaid sinu "silmades" ehk siis ainult sinu hääbuvas potentsis.
p
pets/ 11. märts 2014, 23:24
To nii ja naa . ük s mõistlik jutt.
j
Juss/ 11. märts 2014, 22:14
Sellise tüseda naise kõrvalt tahaks ise ka lõbumajas käia :D
s
sven/ 11. märts 2014, 18:17
Ega lollid rähnid ja lollid inimesed ei ole ju maa pealt otsa lõppenud.Ei saa me looduse kutse vastu,ei sa.
s
Svenile/ 11. märts 2014, 17:19
Väga vastutulelik sinust vastata, aga küsimust ei esitatudki, hoopis naine läks ju uuele mehele:)
s
sven/ 11. märts 2014, 13:11
Ka loll rähn saab ruttu oma veast aru ja lendab elujõulist puud toksima.Antud juhul on ka probleem oma lahenduse saanud-taanlane käib noori mimme panemas.Või käib ta bordellis vanamutte panemas?Kas iga mehe unistus on vanamutile taha panna?
o
Ornitoloog/ 11. märts 2014, 09:24
Ega rähn ka looduses kuivanud puud ei toksi.- Oled selles kindel!??

s
sven/ 11. märts 2014, 09:13
Kurat,artikli alguses peitubki vastus küsimusele-miks mees sind ei taha?Oled 43 aastane,iga mees soovib viljakat naist panna,see on juba looduse poolt kodeeritud,sinu viljakusperiood on juba läbi. Ega rähn ka looduses kuivanud puud ei toksi.Nii,et ole rahul ja tunnista tõde endale.
k
kas eesti naine on siis selline/ 11. märts 2014, 09:08
Kas pildil on eesti naise koondkuju palja persikuga ja kalavõrk üll ootamas oma väljamaist printsi...
M
???/ 11. märts 2014, 01:20
Mis mees see on, kes sellise asja jaoks naiselt luba küsib?!
e
eit/ 11. märts 2014, 00:15
kõik need kogemused võib eestis ka kätte saada , väga neid võõramaalasi vaja . kunagi juhtusin nägema dokumentaalfilmi , kus mees ameles autoga ... aga milleks lehte panna oma elu ?
t
To joptvõi :D/ 10. märts 2014, 23:52
Olen 3 kuud ilma olnud ja vaba naine pealekauba, ei ole kole ja kandidaate on. Ära üldista kõiki naisi õotsideks, see, et sina ringi õased ei tähenda, et kõik seda teevad :)
a
Ants/ 10. märts 2014, 22:31
Loomulikul, kui peaks istuma päeva päeva kõrval ühe ja sama augu peal, siis rutiist saab ükskord kindlasti villand ja naabrieidele vahelduseks ätasättimine (ka tolle mehel kergem, kui veel pealekauba noadki teritet saavad) ei tohiks mingit probleemi valmistama ehk egas too nahk mõni kasukas ole, mis kulub ja kui veel ei krigise ka, siis mida rohkem tittesid mehed jaksavad teha, seda uhkem saaks. Vahet ju pole, kas surab taanlane või suur vend Soomest, vms!
s
soomes töötavad/ 10. märts 2014, 21:34
eesti mehed, võtke taanlasest eeskuju ja tunnistage ka üles oma kodus olevatele tädidele nimetusega abikaasa, ma pole kohanud siin veel ühtegi abielumeest , kes ei tahaks seksi saada
m
meh/ 10. märts 2014, 20:53
Jama jah aga suuremosa naisi paneb samamoodi kõrvalt ainuke vahe on see ,et nii kui naine uue mehe leiab siis jookseb kodust ära uude ja huvitavasse voodisse ja suuremosa mehi paneb kõrvalt aga salaja et pere koos hoida :P

s
suu puhtaks/ 10. märts 2014, 20:44
eks siis peaks mõni mees enne abiellumist kuidagi üritama selgeks teha, et eelistab moslemite peretavasi kristlaste omadele. Naise enda valik, kas heidab sellisega ühte või mitte.
m
Mr Cool/ 10. märts 2014, 20:01
Siin on vaid krokodillid ja halva iseloomuga ilged bichid! Meie toome sooja naise Venemaalt! Krasavitsa! Ja ei ole üldse õelad ning vana ze inimäsa asja teevad ikka tasemel!
m
Muppetid hoos/ 10. märts 2014, 19:59
Taani kurg ja onia kolhoosi emis. Kes noid võib lahuta - vaid õllekas ja bordell! Fai järsku hoopis ühenduslülid!?
1
17,48/ 10. märts 2014, 19:47
Alles see oli, kui 2 Pekkat ulgusid artiklis, et noored naised neid seksiga vanast perest ära võtt ja uue tekitanud. Nende taatide jutust võis aimata, et jahimehed on hoopis naised, kes abituid ja süüdimatuid meeskodanikke lassoga püüavad, misjärel vägivaldselt koopasse vedivad ning lemmiklooma eest pidama hakkavad:) Hää, et är ei söö:)
Ei no, kui bordellis käimist jahipidamiseks nimetada, siis on sul loomulikult õigus, on on "mehed", on on "jahimehed"...eks nad ise ennast peta ära küll:)
Tegelikult kipuvad need tänapäeva mehed rohkem kutsika tüüpi olema , keda maksavorstiga metsa meelitada saab ja tüdimuse korral puude vahele maha saab jätta:) Rohkem sellised lükata- tõmmata, mitte jahimehed. Bordell sellistele paras, jahti pidama ei pea, naine võtab välja ja paneb sisse tagasi:) Kui ka asjast asja ei saa, siis seksina ja jahina läheb asi ikka kirja, sest maksma ju peab. Nu ja maksmine lisab ju igavesti isase tunde:))))
Jahimehed, ma ei või:)
"Jahiloomad" oleks siiski tabavam sõna, mis seal salata;)
n
naine 60/ 10. märts 2014, 19:36
Olen üksik ja viimasel ajal palju suht. potrtaalides käinud ja sealt kaasat lootnud leida. Olen veel äärmiselt krapsakas, kuid keda pole, on mehedi. Portaalides on mu kontol käinud 4-5 kuu jooksul 800 ringis, kuid kirjutajaid ja suhtlejaid on 5 protsendiga. Mida nad seal käivad ja otsivad, ei tea. Mis siis on elu lahendus, tõmmata toa nurka ja mossitada. Tarbi siis teise meest või otsi välismaalaste nimekirjadest mehi.................
e
Erki/ 10. märts 2014, 19:19
Lollid naised võtke jah endale mõni idioot välismaalt siis hää kekutada, kade pole küll teie peale keegi :D
n
nii ja naa/ 10. märts 2014, 18:45
Ei kujuta ette, mis fantaasiad sel mehel on või olid. Oma naise ja lapse emaga ikka kõike ei tehta. Miks muidu need bordellid on. Seal mees maksab ja tahab seda saada, mille eest maksab. Ükskõik kui imelik see ka poleks.

m
Mann/ 10. märts 2014, 18:27
No ja mina mõtlesin et hakkas elusalt nülgima või rääkis õudusjutte!
k
kroku/ 10. märts 2014, 18:25
ega 100 grammi vorsti pärast tule tervet siga pidama hakata , arvavad mõned naised
m
Mr Cool/ 10. märts 2014, 18:01
Taani vennike võttis omale friggi naiseks! Alles klaar!
j
ja veel Sulle 16.48/ 10. märts 2014, 17:55
Ei ole sul kõiges õigus, mida kribasid! See on Sinu arvamus..Ise olen väga palju ilmas ringi liikunud! Ka olen eesti tüdrukuid, naisi kohanud ja sa ei taha teada kogu tõde...ei ole see elu kaugemal ja võõras nn ühiskonnas teisest rahvusest mehega mesi!! Kuid on erandeid!
t
to 16.48/ 10. märts 2014, 17:48
Mehed on ja jäävad jahimeesteks! Antud artiklit ei tasu tõena võtta! Või on see Eesti naine võetud tõepoolest vaid koduperenaiseks ehk teenijaks! Bordellis käivad mehed, kes ei suuda naisi ära rääkida ehk piisavalt moosida või on asjaga lihtsalt kiire..minu jaoks on see võlts!!
Vibraator on hea mõte kasutada..loodus tühja kohta ei salli :D Edu!
t
to 16.48/ 10. märts 2014, 17:48
Mehed on ja jäävad jahimeesteks! Antud artiklit ei tasu tõena võtta! Või on see Eesti naine võetud tõepoolest vaid koduperenaiseks ehk teenijaks! Bordellis käivad mehed, kes ei suuda naisi ära rääkida ehk piisavalt moosida või on asjaga lihtsalt kiire..minu jaoks on see võlts!!
Vibraator on hea mõte kasutada..loodus tühja kohta ei salli :D Edu!
e
eesti mees/ 10. märts 2014, 17:47
aeg-ajalt saab ikka lõbumajas käidud,ege siis abielu ei sega.Toru vaja tühjaks saada ja uusi poose proovida.Oma naine paneb meritähte.
1
16,52/ 10. märts 2014, 17:19
tugiisikut vaja.
Keegi peab ju nende igapäevamuredega tegelema. No süüa tegema, lapsi kasvatama, ülekandeid tegema, riideid korras hoidma, kodu hoidma...jne.
Et elu lill oleks, on ju vaja kedagi "paha", kes pole nii lõbualdis, kes tegeleb elu tegeliku poolega.
Seepärast tekivadki näit. kodutud või poolkodutud, et keegi ei jaksa lõpuni see "paha" olla, kes distsiplineerib ja "häid" järgi veab. Teisi sõnu valib lõpuks selle "igava" elu ja laseb "mitteigava" persooni omasoodu toimetama. Siis need "mitte igavad" põhja vajuvadki või ära koolevad. Olelusvõitluse kogemus ju puudub ja "emmet", kes pinnal hoiaks, ka pole:)

a
Ats/ 10. märts 2014, 17:19
Truudus tuleneb lihtsalt juhuse puudusest ja kui naine abielu soovib, siis see tähendabki "abi"-abistamist elu-elule ehk lisaks vibraatorile ka materiaalse rikkuse maja toomist, mis tähendaks omakorda seda, et ikka mees peaks teda nagu truult abistama s.t ainult temale truu olema, et AIDS-i ei saaks (ei tule ju siis enam meestevahetusest enam suurt midagi välja, jne), mitte naiolend ise. Naine on ju vaba ja võeravõitu edasi, kus üksnes laps saab ainult ühist osa kandma!
a
Aga/ 10. märts 2014, 16:52
tehke mulle palun see selgeks miks inimesed kes teavad väga hästi, et nad ei suuda kellelegi truuks jääda ometi abielluvad või üldse kooselu loovad? Võiks ju olla kohe aus iseenda ja teiste suhtes ja jäädagi vallaliseks vältides seega asjatut teiste inimeste traumeerimist. Või siis luua suhe sellega kes ka ringi tõmbab?
1
14,55/ 10. märts 2014, 16:48
nu oled sina alles naljanina:) Mis paganama jahimehed? Jahimees läheb sul loomaaeda jahti pidama vai? Bordellis käimine võrdubki ju vangistatud loomadele jahipidamisega. Teisi sõnu ei mingit jahti:)
Lisaks räägivad prostituudid, et nende klientuur põhiliselt impotentidest koosnebki. See meeste "jahipidamine ja ülisuur seksuaalsus" on päris elus naljanumber, egas muidu need vibraatorid nii kuum kaup oleks. Kui oleks mehed pooltki nii seksuaalsed nagu räägitakse ja naised pooltki nii frigiidsed nagu räägitakse, siis ei peaks naised vibraatoreid ostma ning mehed võõrastega oma minapilti turgutama, et äkki tõuseb VEEL võõra peale või aitab proffesionaal pehmekese püsti.
Aga õige mehe osas võiksid ikka otsustamise naiste hoolde jätta ja ega me naised "jahimehi" ega ka naistemehi väga endale meesteks tahagi. Jutuks hea küll, aga paadunud naistemehed on siiski kaaslaseta, mida ei saa aktiivse naise kohta öelda. Isegi paljulapselised naised, kel iga laps ise isaga, on tugevasti suhtesse rabatud. Üksi kipuvad olema rohkem need naised, kes korralikkust peavad ja need mehed, kel ühe naise rahuldamisega probleeme, kel vastutusega probleeme ja on muidu ühepäevaliblikad. Kerglasi mehi ei taheta, kas tead.
Vaata ringi, mees! Ära manipuleeri!
t
To SonOfSam/ 10. märts 2014, 16:22
see, et sinu kaks naist " Kätu ja Pätu" on sinujaoks voodis igavad, et tee Eesti naisest halba. Olen ise koos Eesti naisega, ja me oleme linade vahel teinud rohkem trikke kui KamaSutras kirjas on. Ära musta inimesi keda sa ei tea. Sellegipoolest hakkab Eesti ajakirjandus alla käima, kui enam korralikke kaaneartikleid leiutada ei suudeta. aga samas võibolla ongi kogu see artikkel huumoriga kirjutatud (vähemalt mina näen seda nii) ja lihtsalt Eesti inimeste huumorisoon on artikli kirjutaja jaoks veitsa vaesevõitu? ja see tark härra, kes oskab nimetada siin kõiki litsideks , võiks välja tuua mõned summad ka, mis tema kogu enda armuelu jooksul enda naisele/naistele maksma on pidanud, et temaga koos olla ja seksida. Artikli kohta niipalju, et naine puhus asja korralikult üle, mees oli aus ja ütles ju, võta või jäta, nii see ka jääb. enda arvamusest rääkides, seks on tunnete teema, kuid in inimesi kellel on vaheldusi vaja rohkem kui üks, ja seks on nendejaoks tühipaljas auru välja laskmine. kui aus olla , siis mina 40 aastasena ka enam omavanuseid niipalju ei himustaks. hirm ju uksetaga, et kaua see sugumürsk ikka töötab, tahaks asjast ikka viimast võtta. õnneks olen veel noor, ja siiamaani olen olnud usaldusväärne ja aus partner. aga jah. Eelmine aasta linnas sõites nägin lausa suuri plakateid kus rikkamad härrad ütlesid oma naisele " kui võid enda tutti teiste ninaalla hõõruda kui mina koju raskelt raha toon, võid oma 10 asja korjata ja nende rahakoti peale elama ka minna" ja vastupidi. eks suhted ole ikka kõigi asi ja ega ükski kommenteerija siin ju ei oleks, kui pealkiri poleks meelitanud.
i
ISE OLETE SÜÜDI!/ 10. märts 2014, 16:11
Eesti naised saavad välismaal õpetust, et TEISTEST RAHVUSTEST inimestega ei tasu abielluda!
Ärge pärast vinguge - ISE olete süüdi!
o
ove/ 10. märts 2014, 15:47
Paras kuradile.Kas eesti mehi veel vähe on ja korralikke....
r
rumal maakas/ 10. märts 2014, 15:46
Aga milles see õudusunenögu seisnes, selles et mees teisi pani. Või selles, et mees ütles et teisi paneb. Ma saan aru kui mees oleks naise pannud bordellis tööle või midagi sellist. No oli lihtsalt aus mees, tunnistas üles aga vist oleks parem kui oleks salaja teinud. Siis oleks muinasjutt edasi kestnud.
w
Wolf/ 10. märts 2014, 15:26
Pealkirja lugedes tekkis jubedam tunne ,kui sisu!

w
wolf/ 10. märts 2014, 15:26
Pealkirja lugedes tekkis jubedam tunne kui sisu!
t
to meestele/ 10. märts 2014, 14:55
Mehed on loomult jahimehed! Kui naudid vahepeal tõelist meest, siis naudi pealegi..ainult, et see tuleb varem või hiljem välja!! Õige mees märkab seda! jah ohh neid pisaraid siis!!!
a
aus ülestunnistus/ 10. märts 2014, 14:49
Vähemalt on selle taanlase puhul tegu ausa mehega, paljud mehed käivad regulaarselt lõbumajas, aga suure saladuse katte all.
o
on Eestiski juhtund et/ 10. märts 2014, 14:36
Mees l2x bordelli ja vaata aga vaata kes seal tegutseb...oma naine
r
raivo / 12:13, 10. märts 2014 / 10. märts 2014, 14:00
Raivo, küsi ise taanlase käest, miks ta võtis naist kui bordellis on paremad seksipakkumised.
t
teadja/ 10. märts 2014, 13:57
Ei ole see mees ainuke , kes abielus olles nii toimib.Kes just ei käi ehk bordellides,siis nendel on ikka väljavalitud silmarõõm.Et siis aegajalt teda külastada ja vastastikku naeratada. Mis parata, kahjuks elu on selline.Kui suudad seda taluda, siis oled ,kui ei ,siis lähed.
a
Ants/ 10. märts 2014, 13:55
Võtke eeskuju Saagimist, pole vahet, kes paneb, neeger või Nõia Ints, Ristomatti samuti ja kes ise ka ei löö teistega risti ette ning abielu veereb, kuis hernes - elu ilu ja särts, jõukus ja nauding garanteeritud. Hädised eesti eided võiksid räimi edasi ropsida, sest korralikule mehele pole ju neil midagist pakkuda või kahe kõrva vahele jäänudki, sexist rääkimatta!
r
reku/ 10. märts 2014, 13:50

o
Oh, naised!/ 10. märts 2014, 13:46
Te võite siin meestele miinuseid laduda, naistes käivad nad ikkagi. Samuti, nagu teie mehi voodisse vajate. Kui kõik naised keelduksid väljaspool abielu võõrale andmast, kust siis mehed saaksidki? Aga praegu, näe, saavad ikka. Kes annavad? Eks needsamad miinuseladujad. Naistel ainult kõvem kisa, et näiksid korralikena.
õ
õie/ 10. märts 2014, 13:39
näete nüüd ise ka kui tühjad on paljude eestlaste hinged ja ise peavad end veel õnnlikeks- te ei teagi mis tegelikult õnn on ja ärge üldistage, et kõik elavad nii nagu teie, teil on lihtsalt väga kitsas silmaring
k
krt/ 10. märts 2014, 13:24
kui eided arvavad et oma mehe jaoks enam vormis pole vaja hoida SIIS OLETE TE SELLEST VÄGA VALESTI ARU SAANUD hoidke oma kehad ja välimus korras siis ei teki ka selliseid probleeme!!!!!
t
to 10:14/ 10. märts 2014, 13:22
tõesti südamest kahju sinust ja teistest sinusugustest, kelle ainus elu mõte seisneb instinktide rahuldamises, inimene peaks loomast ikka natukene arenenum olema.
m
mine proovi/ 10. märts 2014, 13:08
nüüd mõne neegri või Egiptuse trullamullaga kah-lambakari see eesti naine.
j
Juhan/ 10. märts 2014, 13:04
Ennast lihavaks õginud, nt Aunaste eit (ainult näolapi poolest oleks võib-olla midagi väärt) või ennast igati mehega võrdseks pürgiv suurusehullustes poolenisti frigiidne eesti naine, kes lihtsalt ei pea natuke temperamentsemale mehele vastu, ei vajagi ju muud, et mõni kohvipruun teda õrnalt silitaks ja paitaks ning vahetevahel otsakesega ka piskut torgiks. Peaasi, et rahakott taga ja kes aga ise rahakas, see peab end nii targaks nagu kogu maailm pöörleks tema ümber ja oma ahtruses vaevalt lastele mõelda suudakski. Ja kui ikka endast tolku pole, siis halada pole mõtet. Õige eesti naine suudab ülal pidada nii mehe kui lapsed ja leiab alati jaksu ka oma mehe rahuldamiseks, jne!
m
marusja/ 10. märts 2014, 12:52
no miks ta ei võiks käija-kui naise elu on rahaliselt kindlustatud
m
meestele/ 10. märts 2014, 12:43
Mehed, ärge saage siis pahaseks, kui teie naine samal ajal mõnda MEEST (päris meest) naudib :)

m
meestele/ 10. märts 2014, 12:43
Mehed, ärge saage siis pahaseks, kui teie naine samal ajal mõnda MEEST (päris meest) naudib :)
m
meestele/ 10. märts 2014, 12:43
Mehed, ärge saage siis pahaseks, kui teie naine samal ajal mõnda MEEST (päris meest) naudib :)
k
kuri tädi/ 10. märts 2014, 12:43
Ise teate kellega abiellu või koosellu ronite, selge see, et välismaalne on välismaalne ja neil on teistmoodi arusaamised ja kasvatus. Miks nad ise aga välismaalsega abielluvad, on vaid see, et oled mingi tulnukas ja sind saab panna alandavasse olukorda, omi naisi nad kõik austavad. Ise olete süüdi, pole vaja välisriiki välismaa mehe voodisse ronida!
j
juss/ 10. märts 2014, 12:37
Kui miski on liiga hea, et tõsi olla! Siis tavaliselt see polegi :-)
k
10. märts 2014, 12:35
keda huvitab midagi targemat ostku kroonika
r
raivo/ 10. märts 2014, 12:13
minul naine ongi seksi pärast,ülejäänud asjadega saab ise hakkama.kui naine ei rahulda,miks siis teda üldse vaja on,miks peab minu elamises mingi tädi siis ringi kondama?
5
50 % või enam/ 10. märts 2014, 12:11
naistest on ostnud endale vibraatori ja mehe olemasolu on neile tülikas lisatoiming. Peaks ka sellised abielud solvunlt ja alandatult lõpetama .Nii ongi, et mees ei saa teeseleda erutust kui seda pole aga naine saaab. Seega on mehed tegelikkuses palju kehvemas seius ja hea kui jätkub ju.lgust välja öelda..käin bordellis- Armukesega on asi palju keerulisem, seal võivad füüsilisele naudingule lisanduda ka emotsionaalne rahulolu...Aga kui kooselu on vajalik, võib ka siis silma kinni pigistada. kust see 40-dates vananev frigiidne naine üldse enam uut elukaaslast leiab..
m
Mõnda/ 10. märts 2014, 10:40
Meest ei soovi surnult ka näha..

"
10. märts 2014, 10:25
"ela oma igavat elu ja ära keksi siin"
elu põvevus kindlasti peidub litside rohkuses - rohkem liti, põnevam elu - mida kõike ei saa külge saada ja siis põnevuseda ravida, ha ha ha
Muidu, kas keksimine on lubatud ainult litsakatele meestele? KJa kaua sa ikka suudad keksida litside juures, pill tuleb pika pidu peale, nii on rääginud juba sinu esivanemad
s
SonOfSam/ 10. märts 2014, 10:20
Ega kui ainult pimedas teki all julget teha siis mehed lähevadki bordelli või võtavad armukese!!
Kogemuste põhjal võin öelda et eesti naine on kõige kehvem voodis,,,,,,,nagu hall hiireke kes midagi teha ei julge!!!
o
olen kurb/ 10. märts 2014, 10:16
Tunnen kaasa nendele, kes täna ei saa kasutada sõnu - pigi, mustperse, moslemi kõhualune, mida ronisid islamimaale jms
t
to mina/ 10. märts 2014, 10:14
ela oma igavat elu ja ära keksi siin
-7/ 10. märts 2014, 10:13
Hea , et mehel juuksuri juures käimist ära ei keelanud. Või restoranis söömist...
+7 -12
7 ikka on veendunud (või siis pole suutelised tekstist aru saama), et mehele midagi keelati ja ta nüüd on luku taha,irw
t
to H/ 10. märts 2014, 10:10
Järeldus - rohkem litsi, õnnelikum elu
m
Madisele/ 10. märts 2014, 10:09
Madis, millegipärat mul tundub, et ka sina oled vaba ja vallaline, kuigi vastavalt statiskika andmetele sa ei pea isegi pingutada, naised ise jooksevad suhu nagu hiirekesed. Mis sul on viga, tead ainult sina ise, aga viga peab olema tõsine, siit ka sinu õelus naiste suhtes. Muidu, kõikide ca 300 kaugel sinu elukohast elavate naiste jaoks ka sina oled välismaallane. Kuidas on, kas hoiad ennast nende jaoks, tahad olla kena ja armastav abikaasa ainult nendega?
e
Eesti naistele/ 10. märts 2014, 09:50
Ronige aga jah välismaa meestele -oodake rüütlit valgel hobusel jne. Pärast ärge vinguge igas ajalehes ja portaalides .
Vot eesti mehed peaks ka hakkama samamoodi käituma -toome endile naised vietnamist ja taist -need teevad nurisemata tööd ja ka pea ei valuta neil kogu aeg

t
Turg määrab./ 10. märts 2014, 09:47
Aga võtke lahti tutvumisportaalid, "naine otsib meest" ja näete, mis naistel "viga", et otsivad meest abielu kõrvalt. Üpris sama põhjus, miks mehed naisi otsivad. Kes siin mustem pada on? Eks see teeb kõvemat kisa, kelle king rohkem pigistab. Või: Arvake, kui palju on abielupaare, kes on teineteisele esimesed? "Sa oled mul teine....". Narrid tõepoolest kes nii sinisilmselt vanu usutõdesid otsivad.
j
juss, no mida juttu nüüd?/ 10. märts 2014, 09:43
Ei keelanud ta mehel midagi ära, ise läks lihtsalt minema.
Nagu ma aru saan, võib see mees juuksuris ja restoranis ja isegi bordellis jätkuvalt käia.
Oh sind, dramaatikut, küll:)
j
juss, no mida juttu nüüd?/ 10. märts 2014, 09:43
Ei keelanud ta mehel midagi ära, ise läks lihtsalt minema.
Nagu ma aru saan, võib see mees juuksuris ja restoranis ja isegi bordellis jätkuvalt käia.
Oh sind, dramaatikut, küll:)
a
arvaja/ 10. märts 2014, 09:41
Millal te eesti näitsikud aru hakkate saama, et välismaalased on osavad naistele keelt kõrva ajama. Meie mehed on ses suhtes tagasihoidlikumad ja jällegi tõde, et naised armastavad kõrvadega. Õppige ikka enne tundma ja uurige tausta, kui vähegi võimalik, et vitsad hiljem nii valusad poleks.
a
arvaja/ 10. märts 2014, 09:41
Millal te eesti näitsikud aru hakkate saama, et välismaalased on osavad naistele keelt kõrva ajama. Meie mehed on ses suhtes tagasihoidlikumad ja jällegi tõde, et naised armastavad kõrvadega. Õppige ikka enne tundma ja uurige tausta, kui vähegi võimalik, et vitsad hiljem nii valusad poleks.
m
mees/ 10. märts 2014, 09:35
"Uutesse suhetesse ma kergelt ei hüppa. Ikka tasa ja targu," räägib Katrin ja märgib, et teab väga hästi, millistest meestest suhtlusportaalid kubisevad.
---
kui te veel teaks millised naised seal on irw
e
ei mõista / 10. märts 2014, 09:25
mis siin siis nii imelikku ja sokeerivat on,käibki ringiaelemine igal tasandil,kas keegi kiidab ,et oled olnud ühe mehe või ühe naisega terve elu ,ei ikka sadakond peab olema siis oled tehtud,bordellis käimine samuti ,mis mees sa oled kui pole bordellis käinud.Milline elu on väärtustatud ,nii kõik ka läheb.Eriti veel need kaugemaa mehed,kellest ei teata midagi,ikka suhtlus ,kohe voodi ,siis hädakisa taevani ,kohe ikka lehte ka teatama ,et kõik teaks kui loll mõni jälle on olnud.Minge bordelli või veel kuhu tahate,mina lähen metsa sinililled juba õitsevad ja kuldnokad on kohal,Ilusat kevade ootust!
m
Mina/ 10. märts 2014, 09:19
Kahju, et tänapäeval pole inimestel enam peretunnet (ma meelega ei kirjuta, et "pereväärtust", sest tänapäeva mehed-naised ei teagi mis see on). Mina ja minu mees, oleme abielus 45 aastat, vajame oma peret ja koos sellega ka teineteist. Meil kumbagil ei tule muud variandid kõne allagi, sest meil on ju ühine elu: lapsed, lapselapsed, koerad-kassid ja KODU. See kõik annab turvatunde ja julgust elada.

k
10. märts 2014, 09:15
Kas proual sõidutas "katuse" ära mehe bordellis käimine või raha mis sinna läks?
d
da faak mään?/ 10. märts 2014, 09:13
See tundus minujaoks nii retsilt oluline uudis ju! Kuidas ma ei saa tasuta lõpuni lugeda? :O jommaijoo. Kirjutage kodututest kassidest parem!
h
H,/ 10. märts 2014, 09:07
Monogaamia on nagunii ülehinnatud. Kes soovivad ja suudavad üksteisele pühenduda - suurepärane, aga ärme hakka lärmama nende peale kellele selline vaade ei sobi. Asi polegi väheses moraalis kui et isiklikus õnnes kinni.
n
no ja siis/ 10. märts 2014, 08:59
igati normaalne mees ju.aus veel pealekauba,utles toe otse valja.Enamus mehi kaib Eestis bordellides ,kel raha napib, votab tasuta tudruku.iseasi kui naine on vaga suure vajadusega ja selletottu rahuldamata,siis naen kull probleemi,aga siis oleks ka naine pidanud 25 aastase armukese votma,kes jouab kutta mitmel rindel.paljud paarid elavad nonda ja ollakse vaga rahul.arvan,et naine muutus kadedaks ,tal polnud varrukast midagi votta ja raha tal enesel ju ka polnud juba Eestis elades,elas mehe rahadest,siis mees teebki nii nagu heaks arvab,olen naine ja toetan tolle mehe teguviisi.igauks ei ole aus ja ei tunnista oma kaike teiste naiste vooditesse
kuigi loo esimene pool rohkem nagi pastakast valja imetud...
v
Vihkan/ 10. märts 2014, 08:52
Inimesi kellele teiste asjad meeldivad..
j
joptvõi :D/ 10. märts 2014, 08:50
Ah et mees teeb nii ja on katastroof.. mehed kes käivad eestist soome ja nende naine on eestis pealt näha aus ja kena, on samasugune nagu see taanimees.. . Mihuke naine tahab kuuaega ilma olla ?? Kõik me lööme litsi nii mehed kui naised ja yhtegi kindlat suhet ei olegi, sest koij on Litsid...!!
"
.../ 10. märts 2014, 08:48
"Uutesse suhetesse ma kergelt ei hüppa. Ikka tasa ja targu,"
Ise kah veidi imelik.
n
nojah/ 10. märts 2014, 08:48
Kui sellel teisel pildil on see naine, kes seal muru peal istub, siis julgen ma arvata seda, et naise välimus on olnud põhjuseks, miks 2 meest on kõrvalt pannud.

i
irww/ 10. märts 2014, 08:47
kas ÖL ajakirjanikel mingi isiklik kaigas "väljamaameestega" vedada,et seda koguaeg toonitatakse.Teate mis..kui paljudes eesti peredes on hooramist ja vägivalda..mida see 1taanlasest vennike ikka nii hull nende körval on.Oma artikli müügiga aga vöite kuule lennata..peaks piisama sellestki kui see ajaleht juba klikke saab ;)
x
x- men/ 10. märts 2014, 08:46
Nii kuidas ise teed, nii tehakse ka sulle.
A
...../ 10. märts 2014, 08:36
Artiklit ostma ei hakka... ega jalgratast ju uuesti ei leiuta. Olen kindel, et 90 % eesti meestest hoorab oma naise kõrvalt! Pereväärtused ja eluhinnangud on inimestel paigast ära. Inimestel peale seksi muid väljakutseid ei paistagi olevat..... ptyi!
m
maie/ 10. märts 2014, 08:33
Et mees tahab lõbumajas käia, kah nüüd õudust???? Ma juba arvasin, et mees käseb naisel seal raha teenida.... Vot see oleks alles õudus.
m
mees/ 10. märts 2014, 08:29
kui ikka oma naisega jääb voodielu väga nigelaks tuleb otsida armuke. Muidu närvid läbi.
n
nojh/ 10. märts 2014, 08:20
Sellega oleks saanud ka leppida, kui muus osas suhe toimis.
z
zeus/ 10. märts 2014, 07:48
Tahad edasi lugeda??? OSTA ARTikkel!!! 50 SENTI.
Käige heasse kohta oma artikliga!!!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee