Kommentaar

Hardo Aasmäe | Valitsuse vahetus: kutsuge A- rühm!

Hardo Aasmäe, majandusgeograaf, 9. märts 2014 19:00

11 KOMMENTAARI

u
12. märts 2014 17:55
uskumatu, aasmäel on nii hea huumori soon, ja paneb ära, et sil ka ei pilgu ! mis töestii tahtagi, kui kurkide ülle on ohakad, meeldis mulle eriti ja palun väga, alati, kui nödrameelsed saavad, mis tahavad, on katastroofid. aga jah, mis meie loll rahvas siin tarkade reffidega...
k
kaua sa kannatad/ 11. märts 2014 13:23
Huvitav, kui palju on veel kannatusi juurde vaja, et eestlased oma "maidani" ära teeksid, ehk siis "platsi puhtaks" nagu üks erakond kunagi lubas...
k
Kodanik/ 10. märts 2014 18:06
Mis puutub Tallinna seisakusse siis peaks ära märkima kaks olulist asja mida Tallinnas on praegu teoksil - Tallinna Spordikool ca 3500 kasutajale , mis peaks valmima k.a. septembrikuuks ja loodav Tallinna Hoiu-Laenuühistu. Mõlemad projektid on suunatud ja eriti olulised vaesema ja keskmise sissetulekuga ühiskonna osale ning paljulapselistele peredele, pakkudes soodsamaid sporditeenuse hindasid ja laenuintresse. Tahaks kuulda MIDA TEEB meie valitsus OMA RAHVA HEAKS PEALE VÕÕRKAPITALI JA VÕÕRPANKADE NUUMAMISE, maksumiljonite KONTROLLIMATU matmise ulmeprojektidesse USA-s ja Iordaanias , Liivede ja iseenda palkade kergitamise ja LÕPUTU KÄRPIMISE?
v
VAIM/ 10. märts 2014 17:56
Ainuke erakond kes selle vankri porist välja veab on EKRE ja MART HELME ,lugege nende põhikirja.
r
Reformierakonna nimi/ 10. märts 2014 10:57
juba ütleb kõik. Hakati nii usinalt reformima, et ei märgatud sinna kaasata rahvast. Kas keegi haldusreformijatest üldse teavad, kuidas saaks hakkama tavainimene maal? Kõrgelt mäe otsast on Eesti loodus ilus. Aga ela seal looduse keskel ja mõtle mittemillestki midagi välja, see on juba tegu. Annab ikka mõelda kui su nina ees järjest uksi suletakse. Isegi lapsed saavad aru, et kui kooli enam pole, tuleb sinna kolida, kus need tingimused veel on. Kes linnadesse, kes riigist välja. Mäe otsast aga paistab ikka veel kõik ilusana. kui paljud mäepealsed oskavad oma päi rooli istudes teed valida näiteks Tallinnast Räpinasse? Kui paljud üldse teavad, kuhu kanti jääb Pikasilla? Aga kõik mäepealsed teavad, kuidas seal elu korraldada. Võta üks ja viska teist! Kasvõi Siimu Anrusega, vahet pole. Või siis Urmast Sveniga. Ikka vahet pole. Ühtemoodi porised juba kõik.
i
Ilus jutt/ 10. märts 2014 04:21
aga mis sellest kasu on? Neid jutte on juba tülgastuseni kuuldud. Miks pole tulemusi? Lihtne.
Eestlased armastavad laulda ja jutlusi pidada arvates et sellega kõik muutub nagu juhtus
taasiseseisvumisega.
t
Tänan/ 10. märts 2014 00:09
Sain Postimehelt sõnumi:
"Kommentaari ei võetud vastu, kuna Teie IP on blokeeritud. Kui blokeerimiseks ei ole alust, siis võtke meiega ühendust!"
Peale selle sõnumi levitamist avati IP .
"Postimehes - anonüümses kommentaari ruumis. -blokeeritud IP puhul soovitakse ühendust võtta (et tuvastada isik). - Vabad mõtted (poliitilised, mitte roppused) võivad saada saatuslikuks. Diskreetsus demokraatlikus ruumis on ohus!"
- See ei olnud esimene kord ja ma ei ole ainuke. Tänan kõiki, kes aitavad veel sõna- ja mõttevabadusele kaasa.
h
Hardole/ 9. märts 2014 22:55
.....75% sinu jutust vastab tõele. Samas, lõpp võtab lausa kananaha ihule....pakud Tarandit peaministriks.....tule taevas appi! Võrdäärne oleks Krossi pakkuda! Mälulüngad on sul ka juba.....oled unustanud, et sellist majanduspoliitikat nagu meil reformikad siiani on juurutanud ei mõelnud välja mitte Kallas ega Antsip vaid sinu isamaalasest sõber Mart Laar peale ühe raamatu läbilugemist ja oma unenägudes läbi seedimist. Antsip viis lihtsalt Laari ideid usinalt ellu! Meeldib see meile või mitte, aga REAALSELT on eestimaal momendil üksainsam poliitiline jõud kes võimul olles tõesti midagi ka ära teeks ja see on meie sõltumatu meedia poolt paljukirutud Keskerakond KOOS Savisaarega. Kui see variant ei meeldi siis jätkub kõik vanaviisi ja 10 aasta pärast on elumärke üksnes Tallinnas, Tartus ja veel mõnes üksikus eestimaa punktis! Vast on ka üks suur auk kuskil Rakvere taga kust siis suurtel kiirustel mööda reil baltikat fosforiiti välja veetakse.....saab tööd nii 2000 kaevurit ja ....aaamen!

v
vanamees / 9. märts 2014 22:41
Aasmäel on õiged tähelepanekud . Kui erafirmas kontor tegeleks ainult tööeeskirjadega ja ametijuhenditega ja valiks odavaimaid töötajaid oleks ta iga imelühike .
Riigiaparaadis maksumaksja maksab ja PR mätsib hoolega seisakut raha merre matmist . .
Kasvame tugevalt kogu aeg - raport iluraporti otsa !
Ja kuidagi oleme jõudnud nüüd 6 aastat hiljem 2008 aasta tasemele .
Aga ka selles on õigus, et ega kaadrivahetus ei aita kui ei muutu mõtteviis.
Aga selleks tuleb terved partei täied aktiivseid sebijaid sh tippoliitikud kuhugile nihutada .
Lõpp kokkuvõttes nagu omal ajal kindralitest lahti saamiseks muudeti Hispaanias kindralid parlamendi vaatlejateks ja maksti parlmentääri palka .
Ka Eesti rahvale tuleks odavam kui tänased tipppoliitikud saata riigikogu pensioniga tõmbekeskustesse tõmbama ! Või teha neist aadressita eluülikooli lektorid
o
Oi-oi/ 9. märts 2014 22:40
Tarand peaministriks! Tule taevas appi! Peab ikka hea fantaasia olema, et seda tegelast Eesti päästjana ette kujutada.
1
1932/ 9. märts 2014 21:39
Äpardunud linnapea , KGB likvideerimiskomisjoni naljanumbriks tegija, läbikukkunud arengupartei esimees ja Entsüklopeediakirjastuse rahade restoraniarveteks moondaja on jälle jutuhoos. Küll teeks, kui jälle ligi lastaks. Aga kes teda laseb.