Mihhail Hodorkovski 9. märtsil 2014 Kiievis Iseseisvusväljakul. Tema kõrval on Venemaa opositsiooniaktivist Ksenia Sobtšak.Foto: Reuters / Scanpix
BNS 9. märts 2014 18:10
Kümme aastat vangis viibinud Kremli-kriitik ja Venemaa endine kütusemagnaat Mihhail Hodorkovski kõneles pühapäeval tuhandetele Kiievi Iseseisvusväljakule kogunenud inimestele Venemaa ja Ukraina kukutatud režiimi kokkumängust, mis nõudis saja inimese elu.

"Nad rääkisid mulle, mida võimud siin tegid. Nad tegid seda Venemaa juhtkonna nõusolekul," ütles kunagine Venemaa rikkaim mees väljakule püstitatud lavalt.

"Ma oleks tahtnud nutta. See kohutab. Need ei ole minu juhid. Ma tahan, et te teaksite - on olemas ka teistsugune Venemaa."

Samal teemal

Kommentaarid  (27)

wilfreda 10. juuni 2014 18:54
tore näha, et fsb ikka kommijatele maksab. j6udu tööle
Mis toimub? 10. märts 2014 18:31
Korraga on mees siinsete arvates hullemast hullem? Kas siis peaks järeldama seda, nagu oleks juudist endine esirikkur kogu Putja valitsuse kirstunael? Et kääbikud tegid 10 aastat tagasi kangelasliku teo? Ja demokraatia (nn teistmoodi Venemaa) ei eksisteerigi? No kuulge. Selliseid ''Dimasid'' tundub olema ka omade seas.. teeb ettevaatlikuks.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS