Krimi

Narva veehoidlal vajus kalamees vee alla ja jäi kadunuks (19)

Toimetas Kristin Aasma, 9. märts 2014 16:39
9. märts 2014: Kulgu sadamast Narva veehoidlale läinud kalastaja vajus koos paadiga läbi jää. Päästjatel meest samal päeval leida ei õnnestunud.Foto: Ida päästekeskus
Narva veehoidlal vajus kalamees koos paadiga vee alla ning jäi kadunuks. Teine kalamees, kes hättasattunule appi tõttas, pääses halvimast tänu päästevestile.

Täna pärastlõunal kell poole kaks sai häirekeskus teate, et Kulgu sadamast paadiga Narva veehoidlale läinud kalamees on läbi jää vee alla vajunud, edastas Ida päästekeskus.

Kaldalt õnnetust pealt näinud teine kalamees läks jalgsi üle jää hättasattunule appi, kuid sattus ise ohtlikku olukorda. Ta pääses halvimast tänu päästevestile. Päästjad aitasid mehe kaldale ning andsid ta kiirabile üle.

Päästjad alustasid otsinguid, kasutades selleks nii paate kui hansalauda. Otsinguid raskendas tugev tuul, jää liikuvus ja vee kiire vool.

Praeguseks otsingud lõpetatud. Paadiga vee alla vajunud kalameest ei õnnestunud leida.

Otsingud jätkuvad kui sündmuskohale saabuvad tuukrid.

Soojeneva ilma, tugeva tuule ja vihmasadude koosmõjul on jääolud muutunud kõikjal väga ohtlikuks. Õnnetusjuhtumite vältimiseks ning inimeste turvalisuse tagamiseks ei tohiks inimesed jääle mistahes viisil minna.

Sel aastal on Eestis uppunud juba kolm inimest.

Samal teemal

25.10.2017
TV3 VIDEO | Narva veehoidlal jätkuvad teise kalamehe otsingud
19.03.2014
Kes paneks jääle kippujatele aru pähe?
10.03.2014
Tuukrid leidsid Narva veehoidlas uppunud kalapaadi
10.03.2014
Maardu järvel uppus kalamees

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee