Eesti uudised

Silver Meikar: ajaleht Pealinn väänas minu sõnu

Toimetas Sander Silm, 9. märts 2014 15:54

25 KOMMENTAARI

z
z/ 11. august 2014 22:29
Õige see on, et paljud labaste sõnumite kirjutajadon kas joodikud, narkarid või muidu pätid ja nende kommentaare ei kustutata ära.
w
www/ 11. august 2014 22:26
Labased kommentaarid on siin teretulnud, õiglased ja hästi kirjutatud kustutatakse ära. Selline on selle lehe väljaandjate meelest sõnavabadus.
a
Ah soo/ 11. august 2014 22:12
Pealinn on tore ajaleht. Mõnedele on ta pinnuks silmis, kuna sealt saama teada, kui palju tehakse Tallinnas inimeste heaks. Siin läheb maksumaksja raha õigesse kohta. Kui mitu miljonit läheb maksumaksja raha võõra sõjaväe ülalpidamiseks meie poiste sõjaretketeks jne.
j
jaa/ 11. august 2014 22:04
Meikar valetab on olemas tema üteluse jäädvustus, mida saab kuulata.
t
tere, olen teie tädi/ 11. august 2014 22:02
Õhtuleht väänab tavaliselt sõnu või mõtleb medagi välja.
m
Ma kül ei leia, et oleks/ 10. märts 2014 23:57
sinu sõna väänatud. Vali teinekord ikka isa ka sõnu. Anti sinu ütlus just nii edasi nagu sa seda ütlesid. Nüüd reform pigistab sind munadest ja lubab midagi, et saaksid paremini söönuks. Siit ka sinu kisa.
v
virulane/ 10. märts 2014 14:59
Meie demokraatia on tugev,õigust avaldavad kommentaarid kustutatakse.Minu oma ka ,kus ütlesin,et Janukovitsi valitsus on legitiimne ja 10 dollari eest äraostetud kaikamehed aitasid praeguse ebapädeva valitsuse võimule.Kui Janukovits oli ebalegitiimne president,kuidas siis meie Antsip tema juures riigivissiidil käis?Ja komm kustus nagu näuhti.Demokraatia!
n
no/ 10. märts 2014 11:31
Ma arvan,et keegi ikka on näinud seda saadet tallinna kanalil,kus kolm hullu savika munalakkujat ,need on link,mingi mart ummelgas ja veel üks lehmalüpsja, ajavad tund aega nii lolli juttu ja ülistavad kesikuid.JUBE!

m
Meikari jutuke TTV-s/ 10. märts 2014 10:18
Lugege kõik, mida Meikar TTV-s ütles ehk mida Pealinn avaldas :
"Seesama tänane Ukraina uus võim, ajutine valitsus – väga paljud inimesed Maidanilgi ütlevad, et ega see ei ole päris see, mida me tahtsime,» lausus Meikar. «Ja et tekiks mingisugunegi uus võim, mis ühendaks Ukrainat, oleks tegelikult vaja uusi valimisi. Mitte ainult presidendi-, vaid ka parlamendivalimisi. Et erinevad grupid saaksid oma esinduse uude ülemraadasse. Kui praegu oleks rahulikum olukord ja ei leiaks aset Vene invasiooni Krimmis, võiks rääkida, et parlamendivalimised toimuksid juba suvel.»
Meikari sõnul võiks mõelda positiivse programmi peale, sest negatiivne programm on niikuinii iga inimese fantaasiates kinni. «Minu positiivne programm oleks, et Ukraina praegune valitsus hoiaks mõistlikku joont ja ei alluks provokatsioonidele,» ütles Meikar, kelle sõnul seisab valitsuse ees kaks tõsist ülesannet: lahenduse leidmine pankrotis majanduse päästmiseks ja lisaks polariseerunud ühiskonna ehk siis Ida- ja Lääne-Ukraina uuesti kokku ühendamine.
l
linnakodanik/ 10. märts 2014 10:13
Pealinn on tsiteerinud Meikarit täiesti korrektselt - ehk kirjutanud üles vaid sõna sõnalt seda, mida ta TTV-s lausus. Õhtuleht võinuks tema TTV-s esitatud teksti üks ühele maha kirjutada, siis näevad ka kõik ise, mida ta seal rääkis, sest Meikaril pole võimalik tuua ühtegi fakti selle kohta, et tema suhu on pandud sõnu, mida ta öelnud pole.
j
järeldus/ 10. märts 2014 09:49
Ja üldse mis tähtsust omab Meikari seisukoht, küll aga tema ärapanemise tuhin Keskerakonnale.
j
Jälk keskerakondlik propaganda/ 10. märts 2014 09:28
Kahjuks on Savisaar muutnud linnakodanike raha eest välja antva Pealinna keskerakonna propagandaleheks.
s
Silver-poiss/ 9. märts 2014 23:32
hoia eemale sellistest vaenulikest hääletorudest,sa ei tea kunagi mida sulle postuumselt omistatakse...
m
9. märts 2014 23:13
mis ajast pealinn on ajaleht ?????
h
huvitav/ 9. märts 2014 22:01
.....tänases Keskpäevatunnis jõudsid ka spetsid, keda kuidagi ei saa Savisaare pooldajateks pidada....ka seisukohale, et kuigi meie pooldame Ukraina praegust valitsust, siis lääne poliitika ses suhtes on ikka kahekeelne küll! Nii et hr Meikar....ära häbene....asi väga segane ja ajaleht võis sind õigele poole rindejoont asetada.
s
Soovitus/ 9. märts 2014 21:28
Hr Meikar oleks pidanud kokku kutsuma ikka pressikonverentsi, sest paljas pressiteade kohutavast ülekohtust tema suhtes jääb ikka mannetuks. Ja siis peaks Hõbemägi ta kindlasti kutsuma Keskpäevatundi kaeblema. Interpolis tagaotsitavad ja poliitikas läbikukkunud on ju mõtlevate saatejuhtide lemmikpartnerid Eesti ja maailma asjade paikapanemisel.

e
ei imesta/ 9. märts 2014 21:00
talina propagandateenistus teenib ju kremlit, seega üdini tiblameelne
d
de jure/ 9. märts 2014 20:15
Näiteks Krimmis toimuv on igati Iraagi, Kosovo, Panama, Grenada jne eeskujust lähtuv.
a
Appitsirkus/ 9. märts 2014 19:57
Meikar on "inimõiguste tuntud ekspert". No andke andeks. Sellist jama annab ikka välja mõelda. Kavaluse ja usaldamatuse tuntud ekspert pigem.
Eks see oma erakonna peale koputamine ole ka kuskilt pealinna kandist mahitatud või sobitatud. Keda see poiss lollitab? Nüüd on kahe maailma vahel üksinda ja tuju on ära. Ausaltöeldes tundub ta kogu oma olekuga reeturi võrdkujuna.
m
Meikar on kahtlane/ 9. märts 2014 19:51
ei usalda teda , tema jutte ei saa tõena võtta.
i
Intrid pritsivad/ 9. märts 2014 18:32
Veider lugeda siinseid komme. ''Ajaleht Pealinn on Tallinna linna ametlik meediakanal ja selle maksavad kinni Tallinna kodanikud.'' Siiamaani arvasin, et see leht koos Linnalehega esindavad ainult ja ainult kesikute ridu. Ükskõik, mida ka ei loe - riik paha, Tallinn hea! Seega ei imesta üldse selliste ''apsakate'' sissekirjutamistes. Head ajakirjandustava ja sõnavabadust sealt ei leia. Jah, kahjuks maksan ma selle jama eest. Isegi, kui ei loe.
p
parteitu/ 9. märts 2014 18:18
Meikar on juudas,öeldagu mis tahes.Ei tasu tast vägisi kangelast küpsetada.
p
parteitu/ 9. märts 2014 18:18
Meikar on juudas,öeldagu mis tahes.Ei tasu tast vägisi kangelast küpsetada.
m
Meikar , sa oled üks kahtlane vend ?/ 9. märts 2014 18:12
Lugege veel Stolitsat , siis jääb üldse selline mulje , et Ukraina okupeerib osa venemaast . Aga mis seal imestada , kesikute poliitbüroo ideoloogiline häälekandja Kesknädal avaldas mõni nädal tagasi Sergei Glazevi ARUSAAMA Krimmi sündmustest . Tuletan meelde , et see tegelane on nn. MAJANDUSLIKU vene punanatsimi üks peamisi ideolooge .

v
varsti on ajaleht pealinnas ka/ 9. märts 2014 18:01
väide et Läänemeedia on ebausaldusäärne ja ainult venemaa uudised on need õiged!Meikar sa reetur mine Tallinna linnaga kohtu!ISEGi RE toetax seekord sind kuigi oled vastik reetur!Eesti riik,rahvas ja ühiskond on seekord sinu poolt!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee