Krimi

Tartu vanglas poos ennast vahistatu üles

Õhtuleht.ee, 8. märts 2014 16:30

17 KOMMENTAARI

t
Tanel/ 23. detsember 2014 14:00
Lihtsalt paha hakkab kui lugeda selliseid tebiilseid komentaare meist keegi pole millegi eest kaitstud kui teie enda peres või lähedaste midagi halba juhtud kas siis käite ka netis komenteerimas???te olete lihtsalt oma elus petta saanud või kõrvale jäetud elu peale vihased ja käite netis komenteerides ennast välja elamas
m
mõtle ise/ 18. märts 2014 14:38
Teate rahvas jah kui keegi teeb sellise teo on see karistust väärt kuid see ei anna teile õigust teist inimest laimata ja ega te ie tea ju mis tema peas toimus ja miks ta sellise asja korda saatis ja praegu juba ei saa mitte keegi teada miks ta seda tegi.
Nii et olge inimesed ja tegelege oma sjadega aga mitte ärge mõelge asju vällja
p
palve/ 10. märts 2014 17:01
palun, pange selliste uudiste kommentaariumid kinni...
k
kuule/ 10. märts 2014 13:43
Mall,sa kirjutad,et laps ootab teda.Kas sa tõesti ei tea asja sisu,siis ära kirjuta,see mõrtsukast lesbi pani end koos lapsega põlema ja enne jõudis tappa oma naiselukaaslase, sellel lapsel on eluaegsed armid, suurena ta ei tahaks seda ema nime ka iial suhu võtta,sest ta ema on mõrtsukas.
s
sssss/ 10. märts 2014 11:03
viimasele kommenteerijale ütleks ,et tapmist ja oma lapse põletamist ei õigusta miski kus ta enne oli et abi paluda mitte teha tegusid mis on pöördumatud,ei tundnud ta lapsest puudust vaid ei jõudnud enam elada sellise koormaga mis oli ta sees .hingepiinad on need kõige valusamad piinad ja mõrtsukale vääriline ongi surm ja ka enesetapp vähemalt sai lõpuks ise ka aru mis on kõigile parim
m
Mall/ 9. märts 2014 23:11
Mul on kahju et laps jäi emata. Küllap ta väikseke ootab haiglas endiselt oma ema...Isa tal ei ole ju.Kes ütleb talle, et tema ema ei tule enam kunagi ta juurde? Võibolla see Eleri vajas lihtsalt abi, ta ei leidnud väljapääsu ja seepärast sooritas meeleheitliku teo. Teda ajas korterikaaslane ju korterist välja. Ilmselt tal polnud kohta kuhu elama minna. Siin aga inimesed parastavad. Me ei tea ju kõiki tagamaid. Ja eks ole ju eestlastegi hulgas neid, kel on tähtis vaid enda heaolu ja selle nimel on valmis teise inimese ohverdama. Märgake enda ümber ka teisi inimesi ja nende muresid. Arvan, et kõigest hoolimata oli Elerile laps kallis ja lahusolek temast muutis olukorra eriti piinavaks.
s
stk/ 9. märts 2014 19:30
Eleri õppis Tartu Emajõe Koolis,kus ongi enamus inimesi suure sügava vaimupuudega.... Mõndadel ka nägemis kahjustus,kuid suurem osa on vaimselt väga ebastabiilsed.
n
no/ 9. märts 2014 19:18
kurat küll,aitab juba,ka mind häirib selline sõnade rittaseadmine....tule taevas appi,miks võetakse tööle inimesi,kes kõige lihtsamaid sõnu ei oska reastada,...lõpetage juba!!!

k
Kati/ 9. märts 2014 14:00
Täpselt see sama naine, kes pani end koos lapsega põlema.. no tõesti ei ole kahju sellest naisest, õigesti tegi, ehk lapsel ka tulevikus nii lihtsam...
a
A.H./ 9. märts 2014 00:03
Neile võiks lausa jagada nööre ja seepe.
k
küs/ 8. märts 2014 21:30
Kui see oli see naisjäletis, kes oma korterikaaslase elajalikult tappis, ja lapsega koos voodis põles siis on ju kõik ok . Inimrämpsu vähem, sest kohus on selliste tõbraste nännutaja.
v
Vabadus/ 8. märts 2014 20:43
Lolli jura ajate siin,siis valvurid ei mängi mingit rolli,oleks kambris olemas kaamera,poleks midagi juhtunud! Mingid liblikad ja kukesid seal pole,nii kui suhtus vandidess,nii nad suhtuvad sinusse! Tartu Vangla pole mingi Venemaaga tasandil,Tartu on nagu sanatooriumis
m
mine metsa..!/ 8. märts 2014 18:00
Jeerum kas oled loll vöi lihtsalt idioot..? Kui ise seal istuksid oleks sa juba ammu kas liblikas või kukeke asi käib seal vabastahtes omasele tiitli hankimine, küpsist tahad ole vait..:-)
s
Sooviks siiski, et Postimehe töötaja kes neid eestikeelseid väärastunud peakirju alatasa internetti / 8. märts 2014 17:17
ùles riputab oleks enne Eesti tähtsaimasse ajalehte - Postimees - tööle lubamist omandanud eesti keele oskuse vähemalt 8 -klassi tasemel. " .....poos ennast vahistatu ùles " Piinlik on sellisel tasemel olevat eesti keelt lugedagi.
j
jeerum/ 8. märts 2014 17:11
igas kongis peaks silmus rippuma valmis,nüüd nägi vaeva mõrtsukas
t
taimi .a/ 8. märts 2014 17:06
tartu vanglasse on rohkem valvureid vaja

l
Lible/ 8. märts 2014 17:02
Ei tahtnud puhkekodus olla.....?! Puhata ......ja siis uutele tegudele!!!!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee