Maailm

Ajaleht: Tõmošenko osales rahapesus Küprose kaudu

Toimetas Kristin Aasma, 8. märts 2014 15:05

23 KOMMENTAARI

t
9. märts 2014 09:24
Taadule, Venemaa arveldab Ukrainaga dollarites. Tegelik võlg on praegu natuke enam , kui kaks miljardit, sest ka veebruari eest jäi Ukrainal maksmata. Kui lähipäevil ei ole tasutud siis võib oodata kraanide kinnikeeramist.
s
shalom/ 9. märts 2014 02:44
Kapitelman on tavaline varas seega ja varga koht on vangis.
o
opsitsiooni liidrite majad ja isiklikud rannad/ 9. märts 2014 01:45
j
Juku/ 9. märts 2014 01:28
Kas Helsingin Sanomad on ise uurimise läbi viinud,või on saanud Venemaalt teate.
Minul on soomlaste pärast häbi.
t
Taadu/ 9. märts 2014 00:16
Tõmošenko seisab seal pildil peaministrina, mitte presidendina. President pole ta kunagi olnud, mis jama siin kirjutatakse.
Ukraina on Venemaale gaasi eest võlgu pea poolteist miljardit - on see dollarites või eurodes, kukkusin kahtlema aga summa on kolossaalne igatepidi, olgu või Vene rublades või Ukraina grivnades. Ma ei saa aru milleks inimestele nii palju raha vaja on, aitaks ju mõnest miljonist, et ennast küllalt hästi ja kindlustatuna tunda aga ei, miljoneid peab ikka sadu olema, no milleks? Et hea taevariigist vaadata kuidas pärijad kaklevad? Kuidagi saan veel aru, et inimesel on vara mille väärtus väga kõrgele küünib aga sajad miljonid pangaarvetel, no see on küll mõistmatu asi.
Minu vanaisa olla ka rahaarmastaja mees olnud. Nojah, ta oli ka pärisorja lapsena sündinud, 1857. aastal, võib-olla sellepärast aga lugu ise oli selline, et pärast revolutsiooni, kui tsaarirublasid ja kerenskeid seljakotiga poodi minnes kaasa võeti, siis olla mööda küla üks juut käinud kes talumeestelt seda raha kokku korjanud. Vanaisa pole andnud, et kui juut neis kasu näeb egas siis temagi kasust ilma ei jää kui raha korralikult hoiule paneb. Ei-pole seda aega kätta tulnud. Eesti ajal, juba vana mehena, olla tuba tapeetinud, et kah "kultuurat" teha, siis olla katariinad, need suured tsaarisajased üles tapeedi porteks kleepinud. Tuba olla uhke välja näinud küll. Ise olla siis lausunud, et näe, läksidki asja ette. Eks ole, õpetlik lugu sellest rahakorjamisest? Ma ei korja, ostsin arvuti, hea pensionipõlves veel sellise "imeasjaga" jantida. Vanaisa nägi raadio ära, isa nägi ära kuidas inimene "kuu peale saadeti" (Küsis siis, et äi tia kuhuskile nüid saata tuleb?) mina siis olen nüüd arvutimaailma ära näinud, lastelastel see hästi käpas, teab mis need veel enne vanadust ää näävad - - -
m
mats/ 8. märts 2014 20:51
Uued ja vanad kaabakad, keda Januškovitš ei jõudnud ülesse puua!
s
8. märts 2014 20:24
See on hästi ajastatud hetkel Ukrainas toimuvaga.
t
Thomas Ermajok/ 8. märts 2014 20:01
Sellepärast Julka vangi pandigi, kas mõned on sootuks mälu kaotanud?
Ukrainas on pidev mäss sellepärast, et igaüks kes pukki saab, varastab. Alates Kravtšuki aegadest peale. Inimesed tahavad korruptsioonivaba riiki mitte mingit lääne- või idameelset propagandat.
Jastsenjukile ennustaks 18 kuud, siis läheb varguse eest plate peal. Muidugi kui enne jooksu ei saa,

t
tundub,/ 8. märts 2014 19:29
et ka Helsingin Sanomat on kaasatud Ukraina vastasesse meediasõtta. Ilmselt kardavad, et Putin võib ka Soomes asuvale vene kogukonnale appi minna kui need ainult paluvad, Neid ju Soomes samuti kümneid tuhandeid nagu eestlasigi.
a
Anton/ 8. märts 2014 19:22
Et ka inimesed ei õpi kunagi, se ju vene eriteenistuste vana võte, et avaldada mingis teise/kolmanda/n+1 väljaandes mingi vale, et keegi selle ülesse korjaks ja võimendaks!
m
miljon/ 8. märts 2014 18:06
mis te nüüd,alles me nõudsime daamikesele vabadust ,et istub ebaõiglaselt,nüüd on ukrainas eesotsas uued miljonärid,viskame nendele ka mõned miljonid,vaesekesed paljukannatanud ja ikka nii edasi,nagu massipsühoos,,Kõige hullem ,et ukraina rahvas on ikka vaesuses ja nii ka jääb,kõik võivad aidata,aga järsku hiljem selgub ,et abirahad on kadunud,nii on juhtunud enne ja juhtub veel.Aga kõik kooris karjuvad ,muudkui tuleb aidata.Jumal ,kui valelik on poliitika,süda läheb pahaks kui kuulad.
e
eelmisele/ 8. märts 2014 17:52
Pole see korruptsioon eestis palju väiksem midagi, ka siin on ju summad 10 millist kuni miljardeteni ulatuvad ja kedagi pole vastutusele vöetud.
j
John/ 8. märts 2014 17:20
Oleme vist liiga harjunud kõike mustaks ja valgeks tembeldama. Praeguse käsitluse järgi peaksid lääne poole vaatavad poliitikud olema head, teised halvad. Oleks siis asi nii lihtne. Tundub, et Ukrainas on viimased 25 aastat üks kantimine ainult käinudki. Võimuvõitlus käib ainult pumba juurde saamiseks ja maailmavaade on hoopis teisejärguline. Noh, niipalju siiski, et mõni eelistab kantida ida, mõni lääne raha.
Eestis on korruptsioonitase õnneks madalam, kui Ukrainas. Muus osas meie poliitikud nende omadest ei erine.
k
kr/ 8. märts 2014 16:51
ja juba käib valimisvõitlus
v
vale puha,see märter pole raha isegi mitte näinud. küik / 8. märts 2014 16:44
tema nn.sukasäär on täis seda Putini ja Savisaare laimu, need pisikesed miljardid on ausalt varastamisega teenitud.
Märter ju iga õige eestlase uhkuse ja imetluse objekt,mitte miski röövel.
p
Pandakonto/ 8. märts 2014 16:39
on vist see konto, kuhu saad ainult panna, aga võtta enam ei saa. Küll see pankuritele meeldiks, ma arvan nad viivad selle kohe sisse.

j
Jah ja nüüd tuleb välja/ 8. märts 2014 16:38
miks just nüüd. Kui vangi pandi siis oleks pidanud rääkima, aga siis pasundati et ebaõiglaselt istub.
e
ert/ 8. märts 2014 16:36
Soomlaste ajalehte võib iga vene agent omale sobiliku artikli osta. Alles lasid omal lipu alla rebida venkudel.
o
Otu/ 8. märts 2014 16:27
Aga ehk laenaks Siimu euroabi korras Ukrainale. Las möllaks ja kirjutaks seal ka kehtetuid allkirju välja !
k
kaido/ 8. märts 2014 16:24
m
8. märts 2014 16:19
millisel perioodil oli Tõmošeno Ukraina President?
p
päevinud sadulveokjuht/ 8. märts 2014 15:54
näevad need ukrainlased näguripäevi,aga sokutame SIIMU hoopis nondele,siis on önn nende hoovil
m
Ma arvasin/ 8. märts 2014 15:50
...kohe,et ega Juuli päris puhas tydruk pole. Selle asemel,et minna peale vanglast pääsemist revolutsionääride juurde postitantsu tegema,tahab ta uuesti uut pappi teenida. Ja kus on üldse meie zoovolinik ?? Miks ta nüüd ei kisa et palgalõhe on naiste kasuks ??

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee