Videod

Õhtulehe video!

VIDEOINTERVJUU: Nõid Pargiwaht lubab tulevikku positiivset energiat! (15)

Katrin Lust, Marianne Ubaleht, 10. märts 2014, 01:00
Pargiwaht on Tallinnas elav mees, kes peab end nõiaks. Eesti üks armastatum ja hinnatum astroloog Edda Paukson peab just seda meest üheks parimaks spetsialistiks omala alal. Hilissügisel, tehes Pauksoniga tema kodus intervjuud, rääkis naine sellest, kuidas just Pargiwaht päästis ta pärast abikaasa surma saabunud depressioonist.

Õhtuleht kutsus Pargiwahi toimetusse, et küsida mehe käest, mida toob eestlasele tänavune suvi ja kas meie riigis on oodata rahulikke või rahutuid aegu.

"Rahu pole siin kunagi olnud," ütles Pargiwaht veebiintervjuus ja lisas, "Ometi tahaksin ma seda öelda, et rohkem tuleb karta Euroopa Liitu kui venelasi. Selles peitub meie jaoks palju suurem oht."

Küsisime nõialt, kas Ukrainas on oodata sõda, mida ta kommenteeris napisõnaliselt ning lisas, et võibolla tuletab sealne rahutu olukord ka eestlasele meelde kui käega katsutavas kauguses võib olla sõjaline seis ning kuidas meie rahva mugavustunne võib kaduda üleöö.

Pargiwaht andis ka nõu, kuidas säilitada positiivne mõtlemine ning teatas intervjuu lõpus, et aastal 2019 on kogu maailmas oodata positiivsemat energiat.

Samal teemal

22. aprill 2014, 07:00
"Kaks viimast päeva olid tähed väga halvas seisus…"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee