Eesti uudised

Marek Strandberg: valitsusevahetus võib päädida erakorraliste valimistega…

Karoliina Vasli, 7. märts 2014 07:00

16 KOMMENTAARI

v
8. märts 2014 12:59
Vaadake kui kiire selle asjaga on,pidi ju president esmaspäeval ettepaneku alles tegema,kuid konsultatsioonid juba käivad Siimul?Kõik on kokkulepitud ammu,mingi näiline tõmblemine käib demograatia sildiall.Ei päästa meid mingid luukered Siimu kapis,president on õnnistuse andnud oma järeltulijale.Öelge veel,et rahvas,see on riik ja oligarhid pole võimul.Pööbel laku panni tagumist poolt.
k
kassandra/ 7. märts 2014 13:44
arvan, et Siim pannakse siiski kiiresti kohale ja ta saab sama kiiresti erastada viimased väärtused siin riigis, enne kui venelased tulevad, sest tulemata nad tõepoolest ei jää, see on aja küsimus veel. Siim ja tarkade klubi ei näe ka Eesti riigil enam tulevikku, nii et tulebki kiiresti võtta, mis veel võtta annab. Enam ei tseremoonitseta eriti.
n
nb/ 7. märts 2014 12:54
kui valitsuse etteotsa pannakse kahtlase taustaga inimesed nagu kallas ja michael, siis pole neil rahva usaldust oodata, ega nad sellest eriti hooligi, sõidavad lihtsalt teerulliga üle, ja meie laiutame lihtsalt käsi,
1
12:29 Lisaks/ 7. märts 2014 12:38
Keeld peaks kindlasti hõlmama ka varaliselt vastutavates ametites töötamist.
See peaks olema täielikult välistatud, et valikulise mälukaotuse diagnoosiga "rotti" tema puudest hästi teadlikuna olles järjepidevalt "viljaaitade juhataja" kohale valitakse või määratakse.
Selliste elukutseliste süüdimatute külahullude "tankistidena" kasutamise ajastu peaks juba läbi olema.
e
ENSV Ülemnõukogu kommunistidest saadikute kirjutatud valimiseaduste järgsed valimised kaasaegses Eestis on absurdne farss/ 7. märts 2014 12:29
Riigikogu erakorralised valimised ei paranda midagi, kui eelnevalt rahvusriigile kohase demokraatia tekkimist võimaldavat valimisseadust ei kehtestata.
Ja jätkusuutlik demokraatia oleks võimalik vaid juhul, kui poliitilistesse ja religioossetesse ühendustesse kuuluvatel ning riigisaladuseks kuulutatud elulooga inimestel ja samas ka sünnipärast kodakondsust mitte omavatel isikutel ning mälukaotust või muid süüdimatu staatust anda võivaid vaimuhaigusi põdevatel indiviididel oleks keelatud riigiorganitesse kandideerida ja valitavatel ametikohtadel töötada.
o
oooo/ 7. märts 2014 11:16
suur miljonitevaras naerab Eesti rahvale näkku ja tuleb jälle raha pesema, tema üteluste järgi tuleb rahvale appi.
1
10.21/ 7. märts 2014 10:44
Vaene Alar1,sulle on see reffi meteoriit ammu ajud segi kukkunud,või rikkuse ja uhkuse välk sisse löönud.Unistad ikka Putini meetoditega asjad oma käpaall sobivas konditsioonis hoida,need ajad hakkavad lõppema kas nüüd või riigikogu valimistel nagunii.Hullemaks enam minna ei saa,ega tohi.Võta oma ajunatukene kokku ja saa oma foobiatest ükskord jagu,kaua sa jumaldad neid sullereid?
a
Alar1 to "aeg annab arutust"./ 7. märts 2014 10:32
Mina olen ka mõelnud selle vangerduse tagamaade üle. Pakun välja 2 vesiooni:
1) Loodetav reitingu tõus.
2) Kättemaks IRL-le viimaste KOV valimise eest, kus IRL viskas RE igast omavalitsusest välja.

a
Alar1/ 7. märts 2014 10:21
Strrandberg hakkas midagi lootma ja unistab nüüd. Valitsusele võib teoreetiliselt meteoriit ka pähe kukkuda või välk sisse lüüa. Kellele on vaja haige Strandbergi oletusi, mis VÕIB juhtudanii ja naasugusel juhul.
v
vanaema/ 7. märts 2014 09:59
Erakorralised valimised ongi ju ainuõige samm,isehakanute aeg peaks läbi saama 20 aastaga.Suurvaraste omale tehtud seadused prügikasti saata ja rahvast peremehed omal maal saada.Seni nagu suurt erinevust võimulolijate ja Putini vahel polekski,ikka mina ja maailm.Luukerede tants kestab veel ja Laar asus kättemaksu aktsioonile võimaliku väljaviskamise eest valitsusest.Ei mingeid sotse,või järgmine kolin kapiukse vahelt Siimule.Nii tehakse poliitikat meie riigis.
p
7. märts 2014 09:39
k
küss/ 7. märts 2014 09:07
mis oleme me siis paremad kui Türkmenistan?
Suur ( no suur ta nüüd küll ei ole, pigem ikka pisike) Eesti Isevalitseja Kuldvunts!!!
valimisi oleks tõesti vaja aga on ikka kindel , et e- valimised sama libedalt lähevad kui eelmine kord
teisiti ju võimule ei saa - toetus on tõesti null
p
pontius/ 7. märts 2014 09:06
see on parim, mis tulla võiks, aga ilma e-hääletuseta !!! annaks jummmal !
a
Aeg annab arutust/ 7. märts 2014 08:50
Huvitav tõesti, mida siin plaanitakse, et Kallas äkki Brüsselist plagama pani ja peaministriks hakata otsustas?
o
ON OODATA/ 7. märts 2014 08:43
k
Kallase populaarsus on 0 lähedane!/ 7. märts 2014 08:03
Ja kui o oravad ta pukki upitavad???
Kunagi lubati presidendi otsevalimisi!
Millal see siis teoks saab?
Praegune käpik on o oravate kummitempel!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee