Maailm

Vene ja Ukraina rahatuusad kaotasid Krimmi kriisi tõttu ligi 13 miljardit

Toimetas Kristin Aasma, 5. märts 2014 11:03

13 KOMMENTAARI

v
vene karule/ 16. märts 2014 21:52
Nad peavad kiitma Putinit, kes nende rahakoti laostas, oleks Putin ajanud asju Ukrainaga inimlikult ja teiste endiste liiduriikidega samuti, aga venemaa ühiskond pole 75 aasta jooksul edasi arenenud ja toimub taandareng, sest rahvas on surutud puuri, kust välja vaadata ei või, samuti ei või iseseisvalt mõelda ja töötada, ettevõtjad peavad oligarhidele kogujate kaudu katust maksma, et edasi tegutseda, rahvast lollitatakse igasuguste fashistide ohuga, natsionalistide ohuga, küll vene rahvas võib ikka piiratud mõistusega olla, keda kannatab niimoodi soustida, miks Putinile ja vene riigivalitsejatele pole esitatud küsimust, miks ja keda nad nimetavad fashistideks, kui ise alustavad kallaletunge ega oska rahulikult ühiskonnas elada, nõuame selgitust, miks solvatakse teisi rahvaid selliste sõnade ja väljenditega, referendumit Krimmis ei saagi tunnistada ega ammugi seaduslikuks lugeda, sest see toimub võõra rahva territooriumil, venelasi elab ju igas riigis maailmas, kaasa arvatud ameerikas, austraalias, soomes, rootsis jne, kas siis venelased tungivad igasse riiki sisse oma vägedega, et oma venelasi kaitsta,ja kelle eest, igas riigis on ju oma saatkond, kes tegeleb selliste asjadega, kellele ajab Putin sellist hülge ila, et ta kavatseb venelasi võõrastes riikides kaitsta oma sõjaväe sissetungiga, hämmastav, siis võiks ju iga riik oma sõjaväe sinna sisse saata, kus iganes selle riigi rahvast elab ja miks venelased tahavad igas riigis olla võimumehed,kus nad ka iganes elavad, selline küsimus tuleb euroopas üles seada ja Putin peab sellele vastama, ukraina riik kaitseb kõigepealt ikka oma ukrainlaste püüdlusi ja huve, siis alles teiste rahvaste omi, aga seda ei tehta sõjaväe ega inimohvrite kaudu, venemaa vanad surmaeelsed pealikud elavad ikka veel Leningradi blokaadi mõtetega ega suuda üles ärgata, mõistmaks, et Lenin on ammu surnud ja nad on kogu tsaari õukonna ka maha tapnud, kellele nad siis veel loodavad, aga elu on edasi läinud ja neist üle lennanud, kui vene karu ikka veel talveund magab.
t
Tuleks ju aidata/ 5. märts 2014 19:26
Peaks neile nüüd korjanduse korraldama.
Kole ju, kui neil nüüd lapsed näljas ja paljajalu, söövad kodus keldrikakandeid ja tänaval sitasitikaid. Muru ei saa kah süüa, sest Putin laskis selle kõik puha roheliseks värvida. Kui seda sööks, siis läheks ise kah üle kere roheliseks ja miilits laseks iiri spiooni pähe maha.
r
rein/ 5. märts 2014 18:46
kahju küll. nüüd nad ei saa tulla meile raha laiaks lööma
m
MUSKETÄR/ 5. märts 2014 18:25
See on hea, veel parem, kui mõni juutide holopp oleks ka maha löödud...
t
täiesti paras neile / 5. märts 2014 16:32
ei huvita nende rikkurite rahakaotus mind mingilgi määral ja kurat nende tuusadega las kõrbevad ongi väga hea ja tore
o
olge kursis/ 5. märts 2014 15:56
Viimastel andmetel müüs venemaa eile kulda 10 miljardi eest ja rahatuusad ei kaotanud midagi, kulla eest maksis vene riik.
n
5. märts 2014 15:45
t
täiesti paras neile rikkuritele / 5. märts 2014 15:44
jah mina ka ei tunne ongi hea et need rahatuusad omadega tuksi lendavad ! Las tunnevad mis tähendab elada ka tavainimese elu ! aga nagunii need turakad leiavad mingi uue rahalaeva ja siis tulevad jälle ju miljardid sisse

t
to puhh sa oled/ 5. märts 2014 15:41
see sibula 6hutaja Eestis kellest sa nii v2ga tutvustad???Vene REvulutsioon EEstis ei l2he enam KUNAGI L2bi!NII et istu aga oma arvuti taga edasi sest kui v2lja tuled saad kumminuia maitsta sest te sibulad ju l22nekombel 6ues ei oska olla kui ainult WSjoo NAZA ja laamendate poes ja t2naval!
p
puhh/ 5. märts 2014 15:25
mida miki-hiirel ja euroliidul just vaja oligi. Ei lähe üksi rahvus iseeneset massiliselt uulitsa peale kraaklema , kui rahastajatest piiritaguseid provokaatoreid ei oleks. Meie omad on ka siimu siunanud vihanud nii et vähe ei ole aga alles ansipi ajal aidati rahval tänavatel minna... Seega see isiklik meeldimine ja mittemeeldimine ei tähenda midagi. Niiditõmbajad istuvad sametistes loožides.
j
JUSS/ 5. märts 2014 14:02
Miks ma küll nendele kröösustele, kurnajatele ning vereimejatele kaasa ei tunne?
a
alf/ 5. märts 2014 12:13
Väiksemagi summa eest on venemaal mätta löödud. Putin ei ole erand.
s
sverre/ 5. märts 2014 12:12
pole paha,üks neist volli liivakasti aegne sõber.nii võivad ka sõbrad riidu minna ning teineteist unustada

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee