Kommentaar

Kommentaar | Oma olemasolu ei saa delegeerida (24)

LISA KOMMENTAAR

Suslik 8. märts 2014 11:00
Mulle meeldib elada Eestis ja usun,et veel paljudele.Meie "isakestel" on aga küüned ainult enda poole.Palgalõhed on üüratud.Miinimumpalk on veidi üle 300 €,sama ka pensionid aga näiteks Sandor Liivese palk ligi 16000 .-€ kuus.Lubasime süüa kartulikoori ja tundub,et sööme neid elu lõpuni,mõned on ka prügikasti toidul aga härrastel peab olema ninaesiseks kooritud kartulid.
aga 5. märts 2014 19:36
äkki tasuks meil tuumapomm valmis ehitada.Uraani meil leidub ja tühje kaevandusi ka ,kus vaikselt toimetada
reede 5. märts 2014 18:57
Ukraina häda on selles et nende nn oligarhid selle asemel et toetada armee ülesehitust ja riigi majanduse tugevdamist ajasid kokku vaid oma mammonat Täpselt nagu meiegi omad Tulumaksu alandamisega aitas oravapesakond tugevasti paksendada nende äravalitute rahakotti Lihtrahvas pole enam loll ega taha enam olla peremeheks prügikastide järjekorras Siit küpseb molotovi kokteil mis valatakse kellelegi pähe kui meie valitud ei hakka mõtlema nendele kes küürutavad nende heaolu ehitades Tänast rida ajades kaome lihtsalt ajaloo voogudesse kui väljasurnud ideedeta rahvas ja Putini abita
TO Marie 5. märts 2014 15:26
jah see on fakt k6ik mis sa r22gid ja ma pean tunnistama et see on t6si aga sa r22gid seda selliselt et sa nagu toetaxidki NSV liitu,venemaad ja putinit savisaar kaasa arvatud.AGA ME EI TOHI ALLA ANDA!Me ei saa p2rgu sellises olukorras endale m6tlema kui aeg on k2es pyss k2es Riiki kaitsta!P2rast s6da peame vaatama mis v6i kes ja kuidas me edasi elame!Oma riigi k2est andmine loovutatult ja lootes et inimesed ei saa viga ja neid ei ohustata!Aga mis juhtus sisi kui President p2ts l6ppux lasigi olukorra k2est 2ra ja lasi venelased riiki sisse????Hakati v2gistama,ryystama ja kyyditama siberi!Kas sa sellist ENSV-d tahtsitki????Soomlane ei loovutanud oma riiki P2tsi sarnaselt vaid hakkas vastu venelasele Mida olexid pidanud Baltiriigid samamoodi tegema ja ootama kuni Nazi Saksamaa vabastamiseni mis alles 1943 Eestisse t2ielikult vabastas ja p22stis!Me v6tsime Sakslasi vastu nagu p22stjad andes endale aru et me olexime pidanud senimaani v6itlema kui meile olex tulnud liitlased eikusagimaalt j2rsku Saksamaalt!Olexid inimesed olnud kyyditamata ja v2gistamta siis kui P2ts laskis venelased sisse!
maire 5. märts 2014 15:04
to Rajaleidja.
Savisaar tuli KOHE tagasi, kus oli President, välisminister? Kes lahkusid Eestist kabuhirmus viimase laevaga ? Seda ei tohiks olla raske kindlaks teha , kellel on arvutikäsitlemine hästi käpas ?
Ilus jutt 5. märts 2014 14:56
Iga intelligentne inimene võib seda rääkida, aga mida tõeliselt mõtleb, seda ei avalda. Mäletan mingit Kolmeraudse saadet vist, kui esitati raske küsimus, siis hakkas mökutama. Ei meeldi mulle poliitikud, nende erinevusest on ainult niipalju kasu, et toovad teiste vead välja.
LHW 5. märts 2014 14:47
Tegelikult on ju nüüd meil " iseseisva Eesti" asemel Euroopa Liit ja ma ei tea kedagi...kes teaks kedagi( eestlast ,kreeklast,hispaanlast,portugaallast jne) ...kes oleks valmis oma elu andma kaitstes Euroopa Liitu relv käes.
rajaleidja 5. märts 2014 14:26
to maire enamus oli Eestis, osad olid Eestist valitud saadikutena Moskvas ja Savisaar oli Soomes...

maire 5. märts 2014 14:13
AGA VEEL.
Loetletud, peale Savisaare, on esimese praamiga Rootsi poole teel !
Kas Te ei mäleta, kus nad Moskva mässu ajal olid ?
Aga Veel 5. märts 2014 14:05
Meil on ligi 100 000 inimest hädas võlgade-liisingute tagasimaksmisega (andmed meelde jäänud Nõmme Raadiost) ,üle 10% töötuid, iga 3-s mees on alkohoolik,füüsiliselt kõlblikke mehi on kaitseväe jaoks napilt 50 % , ..kahtlane ,et leidub heas füüsilises vormis ja psühholoogilises vormis olevaid mehi kes pärast "katjuusha tule" alla jäämist oma võitlusvõime säilitavad. Gruusial oli ju tanke aga ega see ei päästnud.Me võime ka 50% oma eelarvest kaitsekulutusteks panna aga ega see vene vägesid ei peata.Ja ma olen kindel ,et kui Putin lubab/garanteerib ,et kõik kes relvad maha panevad ei pea võetud laene -liisinguid pankadele tagasi maksma (pangad natsionaliseeritakse või pankurid saadetakse maalt välja) ja saavad oma majad- autod- korterid endale pidada ,siis on ülejooksikuid oi kui palju.Ja ega miinimumpalga eest hinge kuidagi sees hoidev kodanik ei soovigi end kahurilihaks ohverdada ,et ligid-kallased-ansipid-savisaared jne saaksid edasi õitseda.
maire 5. märts 2014 14:01
HELME KUNNINGAKS, sest Suure-Lähtru mõis vajab euro-remonti ja puuduvad kullast WC potid ! Pojal pole veel vist mõisa kah ?
tartlanna 5. märts 2014 13:34
Mina olen alati nõus ja vaimustuses hr.Mart Helme jutust.Kõik mis ta räägi on sulatõsi.Sooviksin riigi eesotsas näha just teda.
pearl 5. märts 2014 10:12
Jack Sparrow - "The only rules that really matter are these: what a man can do and what a man can't do"
Putin võttis Gruusia, Putin võttis Ukraina. Lääs võin möliseda mida tahes, aga - the only rules: what a man can do and what a man can't do!
Jaan 5. märts 2014 10:06
Mis siinsete venalste meelsust puudutab, siis on ju näha, kelle poolt nad vene-ukraina agressioonis asusid. Pole põhjust kahelda, et kui taoline olukord peaks siin juhtuma, millise poole valiksid meie siinsed venelased. Ilmselt me ei taha seda teada, me ei julge isegi sellele mõelda.
Tõnu Mandel 5. märts 2014 09:30
Nõus hr. Helmega !
Eriti kiire on toetada Ukraina ÜRO saadiku seisukohti Ukraina metsavendade-rahvuslaste või nagu Vene imperialistid nimetavad , BANDEERALASTE küsimuses. Sisuliselt siis Nürberg-2 korraldamist!
Meeldetuletus 5. märts 2014 07:57
Savisaar ja Helme-Gavronski on liitlased.Vaadake rohkem Tallina TV-d- Oi kui "kaval" on FSB Isiklikult arvan,et selle suure "kavaluse" kätte Vene koos sõrgade ja sarvedega ka kaob!

eesti naine 4. märts 2014 23:37
See on mõistlik jutt siin hr Helmelt ja kui asjale kainelt vaadata, siis annab see tõesti Venemaa suhtes paremaid tulemusi juba ainuüksi seetõttu, et vene karakter austab ka rohkem sellist inimest, kes ise enda eest seisab :)
Enda eest seismine ei tähenda kohe teise halvustamist, nii et tiblajutt suhu tagasi, suhted selgeks rääkida saab ka viisakalt. Raskeks läheb meil aga oma maad hoida, kui meid ennast siin enam ei olegi. Loodus tühja kohta ei salli - eestlased lähevad, venelased tulevad.
kabujalakene 4. märts 2014 23:09
Uraa, härra Helme. Ka mina usun palavalt, et Eestis asuvate venelaste t.bladeks ja okupantideks tituleerimine on üks parimaid vahendeid neis meie vastu kirglise armastuse esilekutsumiseks ja seega otse loomulikult riigi kaitse ja turvavõime eduliseks edendamiseks.
Aga üks tillukene mõtteharjutusekesekene ka härra suursaadikule. Kujutlege hetkeks, et näiteks üheks päevaks haihtuvad Eestist kõik nn venekeelsed. Mis saaks meie kaevandustest, elektrijaamadest, haiglatest ja teistest asutustest - firmadest, kus nad oma igapäevast leiba teenivad. Ah?