Maailm

Putin: Ukrainas puudub legitiimne võim, Janukovõtšil poliitiline tulevik (14)

LISA KOMMENTAAR

totu 5. märts 2014 11:03
mis iganes ka Ukrainas puudub,ja loomulikult puudub seal paljutki,on seal aga Vene väed,Putini propagandamasina lööktöö,segadus,hirm,peataolek.Viimased kolm punkti on nüüdseks suuresti Putini agressiooni ja propaganda viljad,millistega Putinlik sõja- ja propagandamasin püüab veelgi rohkem destabiliseerida praegust olukorda.Seda enam on ohtlik ka praegune Ukraina-sisene poliitolukord,mida sm.KGB-snik oskab vägagi hästi ära kasutada.Soovin jõudu,sitkust ja tarkust Ukraina rahvale,õnne ka nende õuele.
! 5. märts 2014 09:02
Ukrainas on seaduslik ligitiimne võim, sest presitendi ja peaministri valis Ukraina rahva poolt valitud parlament.
Ukrainast ära põgenenud ja vabatahtlikult võimust loobunud president Janukovõts ei ole kuidagi Ukraina legitiimne president. Milleks ajada valet propagandat?
D'O. 4. märts 2014 23:45
Millegipärast unustas Putin ära asjaolu, et Ukraina võimuesindajad ON saanud oma volitused Ukraina LRGITIIMSELT PARLAMENDILT!!??
tõehetk 4. märts 2014 23:08
Janukovitsh tuli opositsiooni kõigile nõudmistele vastu ja sellegi poolest moodustati uus Valitsus.Väide, et seda hääletas parlament, mis on endiselt legitiimne ei saa võtta tõena, sest erakorraliselt uue Valituse moodustamine polnud presidendi lepliku tegevuse tõttu vajalik.veel enam presidendi kohusetäitja määramine kui valitud presidendil ei lasta oma kohustusi täita. Parlamendi otsused on algusest peale õigustühised ja nad on kuritarvitanud rahva poolt neile antud mandaati. Seetõttu loogiliselt ja demokraatlikult mõtlevale inimesele on uus Ukraina valitsus mittelegitiimne
VIKAT 4. märts 2014 18:14
MIND VÄGAGI HUVITAB PRAEGUSEL HETKEL:
1.Kus on Janukovöts praegu-miks ei saa temalt otse ütlusi ei kirjade ei muu kohta? Räägib ainult Putja
2.Keda küll Vene sõdalased Ukrainas kaitsevad??? Seda loogikat jälgides peaks Eesti sõjaväelased minema Kaukaasiasse Salme küla elanike kaitsma!!!!!
3.Mida tegi Euroopa liit peale hülge möla olukorra stabiliseerimiseks? USA vähemalt lõi rusikaga vastu lauda- aga teised?
Seega head kaasmaalased- mõelge ise, kui edaspidi valikuid teete.
Lühidalt. 4. märts 2014 17:35
Mis Putinil Venemaal paremini on? Või Ukrainat kritiseerimas. Need laused mis siin Ukraina vastu väidab, käivad ka Venemaa kohta.
no 4. märts 2014 15:25
nii laspsikuid ja enesest mõistetavaid avaldusi ei peaks genereerima. mina ka siis... lastetoetus peaks tõusma.
4. märts 2014 14:54
ega sel mörtsukal endalgi enam tulevikku pole, kogu maailm pölgab, ja teisi nende tallukaid...

Võllapuu 4. märts 2014 14:45
Aga kas sinul Putin on TULEVIK ?
MATS 4. märts 2014 14:29
Janukovitš on läbipõlenud ettur, kes ei õigustanud talle pandud lootusi. Kes ei suutnud ei võimu käes hoida, et pärisperemehe Putini käske täita, vaid hoopiski argpüksi viisi oma nahka päästma tõttas, Venemaale putkas. Milleks Putinil läbipõlenud sellist loru enam vaja peaks olema? Hea kui ulualusegi seal saab. Ning kuld WC-ga luksmõisat Putin sellisele vaevalt et pakub. Teine asi, kui palju suutis ta põgenemisel hinnalisi asju ning väärisesemeid kaasa kahmata sai, kas tema tavaari täis topitud veoautode kolonn ikkagi jõudis Venemaale. Ning kui palju ta oli osanud seda rahakest juba aegsasti väljamaale sokutada. Tema ahnust ning kriminaalset minevikku arvestades võis seda üsna palju olla. Nii et kenake pensionilisa vanaduspäeviks. Lisaks Putini poolt antavale personaalpensionile.
Nii ta on 4. märts 2014 14:05
Janukovtš on pehmo-nii väljendas selgelt ka Putin ise.Kohe oleks pidanud Maidanil korra majja lööma, mitte laskma miiltsaid põlema pista. Nõrku ei austata kuskil-ei Euroopas ega ka Venemaal.
Nii et... 4. märts 2014 14:05
Savisaar vaata ette ole tasemel.
BIZNISMEN 4. märts 2014 14:00
INVESTEERING LÄKS VETTVEDAMA
KIITUS ! 4. märts 2014 13:43
SIIS PUTIN:: PANE SEE REETUR-- --ISE TÜRMI,, ((NII TEGID ÕIGE D VENE OHVITSERID KUNAGI)) KES SAATSID KA KUULIGA PÄRIS PÕRGU!