Raha

Sandor Liive kuupalk tõusis 3000 euro võrra (201)

LISA KOMMENTAAR

Suller 10. juuni 2014 23:15
Nii suurekaliibriline pätt ja varas tuleks kohe maha lasta
30. detsember 2014 08:43
Howdy! This blog post couldn't be written much better! Going through this article reminds me of my previous roommate! He continually kept preaching about this. I am going to forward this information to him. Fairly certain he'll have a great read. Thanks for sharing!
30. detsember 2014 08:43
Howdy! This blog post couldn't be written much better! Going through this article reminds me of my previous roommate! He continually kept preaching about this. I am going to forward this information to him. Fairly certain he'll have a great read. Thanks for sharing!
no on ikka Savisaar !! 9. märts 2014 21:46
vaat,mis teeb !!! Tüstab Kalli Liive kallist palka ja silm ka ei pilgu.
Kas nõnna sobob maksumaksja raha laiali loopida ???? Kallis oravad ja rollod,miks te ei kisa?
no on ikka Savisaar !! 9. märts 2014 21:46
vaat,mis teeb !!! Tüstab Kalli Liive kallist palka ja silm ka ei pilgu.
Kas nõnna sobob maksumaksja raha laiali loopida ???? Kallis oravad ja rollod,miks te ei kisa?
õpetaja 9. märts 2014 18:40
meil ei tõusnud sentigi,neljakohaliseks ei saa vist palganumber iialgi..
volkar 9. märts 2014 15:37
selline tolgus tuleks kinni panna,ehtne teine siim.
millise 9. märts 2014 07:56
mõnuga põrutaks sellele larfile vasta hambaid
Ato 9. märts 2014 05:49
No inimesed saate aru, eesti energia on siiski minu arvates t2ielik monopol ja Sandor Liive on yks omanike, juriidiliselt v6ib asi teistmoodi kyll olla, kuid reaalselt on see mees see, kes otsustab kuidas ja mida teha Eesti energiga. Idiootsus et demokraatlikus riigis see on v6imalik. 5000 euroga kuus saaks firma ka endale kindlasti v2ga p2deva juhi. Ajuvaba. Armastan Eestit, aga see on idiootsus.
oma jope 7. märts 2014 22:02
Kehakeelest on näha, et see pole veel kõik, ruumi on taskutes veel piisavalt

asjapulk 7. märts 2014 13:59
kallid kaasmaalased.
Saan teie kriitikast aru kuid,
1. Kui te ise sellist palka saaksite, kas kulutaksite oma AEGA siin sappi pritsides või hoopis RAHA soojal maal?
2. Liivel on strateegilises mõttes ülisuur vastutus ja vastutus maksabki kõige rohkem. Uskuge mind, et Sandor teeks meelsamini koristaja tööd, kui selle eest sama palka saaks.... aga ilma vastutuseta. Koristaja ja direktori vastutus ei ole võrreldavad!
3. Kõik me ihkame saada samasugust palka (mina kaasa arvatut) aga kas me ihkame samasugust töökohta, on juba iseküsimus. Kui ma ei tea ameti tagamaid, siis kas on ikka arukas kritiseerida? Äkki enne seda oleks mõistlik asjaoludega tutvuda?
4. Mulle ütles kunagi üks väga lugupeetud majandusinimene: " Kui bensiini hind tundub kallis, siis vaata peeglisse!"
5. Uskuge, Sandor on väga paljustki pidanud loobuma. Kui te selle ka veel teada saaksite...ja korraks tõsti peeglisse vaatate, siis küsige endalt uuesti: Kas oli ikka arukas kraagelda?
6. Lõpetuseks: keegi pole ju keelanud Teil endil midagi ise ära teha, et teie isiklik olukord paraneks. Aga teatavasti jutuga suurt linna ei ehita. Seega - käed taskust välja, pea selgeks, otsige üles õiged inimesed ja tegudele.
Kõiges eelnevas Te ei pruugi minuga ühel nõul olla ja see on ka loomulik kuid selles, ma usun, olete minuga ühel nõul:
KUI MITTE MIDAGI EI TEE, SIIS EI JUHTU KA MITTE MIDAGI :)
Kena kevadet Teile kõigile ( veidike leevendust - kevadest hakkab elektrikulu ka vähenema :) )
Ants 7. märts 2014 12:25
MINE VI**U SANDOR LIIVE!!!
Ants 7. märts 2014 12:24
MINE VI**U SANDOR LIIVE!!!
kaktus 7. märts 2014 11:59
uskumatud saksad meil seal Toompeal. Jagavad aina oma pirukaid, ikka veel aru saamata kaugele nad rahva on viinud. Küll külmutatakse ka nende arved kui vägisi meid Ukraina jälgedesse tüürivad1
kaasatundja 7. märts 2014 02:35
Kas sul vaesekesel ikka süüa on! Ehk peaks sind Tallinna mõnda suppikööki arvele võtma. See ka väga suur kaotus Eesti rahvale kui sa peaks nälga surema.
N33.. 7. märts 2014 01:49
olen nõus sinuga see on lausa röövlite riik ja mida see riik enne midagi mõistliku teind on ja julgevad veel oma palga tõusust rääkida laus sigadus
Elu,see ongi üks rahamäng! 6. märts 2014 19:08
Taskila kõrval on Liive poisike :D !
5 rikkama sekka! 6. märts 2014 13:54
Äge ühe mehe, palgalisa on suuem kui kogu meie pere teenistus!

Oma jope. 6. märts 2014 13:16
Omadel jopedel tuleb ikka palka tõsta muidu ei tõuse keskmine ja riigikogulased jäävad nälga. Selles kõiges on süüdi Savisaar tema andis ära osa eestimaast, tema ajas ukrainlased mässama, tema kantis miljonid ainult tema . Kõik poevad või pükstest välja et teda vaid mustata sest luukered teisiti ei lase.
Tubli 5. märts 2014 07:59
Mu invapension tõusis ka 4 euro võrra. Ka sel aastal loodan paar eurot juurde saada.........
Cac 3. märts 2014 14:06
EE kasumi võiks investeerida Eesti rahva tervishoidu, mitte niigi kõrgepalgaliste vahel ärajagada.
nipid.. 3. märts 2014 11:03
ja selliste nippidega teebki statistika meie keskmist palka! Huvitav millega põhjendab minister Juhan selliseid megapalku mis võrduva 2x peaministri omaga...Ei taha muidugi kuulda vastuväidet et peaministri oma on lihtsalt väike.Teadaolevalt tõstis ka valitsus oma palku 20%. seakari!
Tore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3. märts 2014 00:02
tõeline õnn, et nii väärt mees nii palju oma eelmistele tuhandetele juurde saab!!! Mis siis, et teised eesti elanikud leiavad kolme peale prügikastist 38 senti...
Seepärast... 2. märts 2014 21:37
ONGI PIDEV energia HINNATÕUS ära PÕHJENDATUD!
Marks 2. märts 2014 20:52
Liive va suslik, riigi ettevõte ju , valitsus astus tagasi, võim kadunud, Liive laksti tõstis palka. Kallase trikid ligi mehel.
vaatleja 2. märts 2014 20:35
no SANDORIL ei saa ju 30 eurot palga tõusu olla see ei paistaks väljagi!

miinimumpalk 2. märts 2014 19:23
Kui mitu miljonit selle kuupalk siis juba on? Iga kuu ikka 3000 või rohkem palka tõsta tema valitsemisaastatega korrutades, teeb ikka hea sumaka. Nii et siis meie kõrgetest elektrimaksudest mõni elatubki. Väga vastik teadeanne. Mida selle teadmisega siis need 300 eurose kuupalgaga inimesed nüüd "rikkamaks" said?
aivo 2. märts 2014 17:34
gängi tankist liive ei ole ju miilegis süüdi, sest suppervaras on tulemas ning ämma kapp ja usasse raha peitmine nõuab rohkem investeeringuid. et liive vait oleks, siis peab ka rohkem seda tema kurku toppima. lähiajaloost on teada, sellistel meestel just väga hästi ei ole läinud.
kaudne maks 2. märts 2014 15:13
tarbija maksab elektri eest,riik tõstab hinda,tarbija maksab ja riik võtab kasumi ja jagab ustavatele parteisõduritele ja siis kinnitab sm. ligi,et eestis on väikseimad maksud,võiks ju selle eesti energia liivele anda või elektriarved liive isikliku kontonumbriga väljastada
oliver 2. märts 2014 14:35
15200 kuus ,see on ju keskmise pensionäri 4 AASTA pension!Olete hulluks läinud siin Eestimaal,EE ainuke toode on ju elektrienergia ja selle maksame ju meie kinni ja sellest makstakse selliseid röövlipalku,sellest pannakse ka sadu miljoneid magama Utah-sse ja Jordaaniasse.Kaua sellist ülekohut eesti rahvas kannatab?
Paul 2. märts 2014 14:06
Põllumehe töö tulemusena valmib põllul vili, kartul jne, see on tema töö tulemus, ehitaja töö tulemusena valmivad majad, transporditööliste töö tulemusena jõuavad kaubad ladudest poodidesse, sõidavad bussid/trollid/trammid, seda võib nii pikalt jätkata, et mis on kellegi töö tulemus ja kuidas teised seda omakorda kasutada saavad. Ja selle eest makstakse neile inimestele sandikopikaid. Küsiks nüüd mis valmib Sandor Liive töö tulemusena ja mis moodi on see omakorda väärt suurt palka ja nüüd siis 3000 € suurust palgatõusu? Mida see mees siis oma tööga kõvasti toodab ?
Eestist lahkunud 2. märts 2014 12:25
Täiesti perses ma ütlen. Millal eesti ükskord aru saab et teistel on rohkem seda raha vaja!!!! Mõelge nyyd millisted tingimusted möned lapsed peavad elama. Minu vanaema saab eestis ainult 300€ kuus!! Selle rahaga ei ela ära. Meie pere kõvasti airab teda ja paneme kuus arvele ikka paarsada euri. Muidu ta sellega ära ei elaks, eesti on omadega perses+ mille kuradima pärast eesti kannab teistele riikidele raha????? Aidaky pigem oma maa inimesi! Nii närvi ajab!
Ly 2. märts 2014 09:55
võime kirjutada ja kiruda palju tahes, ega need, keda siuname, neid ju ei loe!!!
Armas kaasmaalane, LÄHEME TOOMPEALE JA KORRALDAME MÄSSU!!!!! EGA MEID ENNE EI MÄRGATA, NO KAUA VEEL LASEME ENNAST KOORIDA, ALANDADA, JA MIDA TEHAKSE MEIE LASTEGA, SUISA MÕNITAMINE, EHK AITAB JUBA!!!!! TEEME ÜKSKORD ÄRA EGA KEEGI MEIE EEST SEISA, KUI ME ISE SEDA EI TEE, SIIS TULEVAD KA MEIE ISAD, POJAD, MEHED, EMAD, NAISED VÄLJAMAALT ORJAMAST TAGASI JA PERED ON TAAS KOOS, NII NAGU PEABKI TERVES ÜHISKONNAS SEE ELU OLEMA!!! HAKKAME PIHTA, KES ÜHINEB??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!
2. märts 2014 09:33
Kas EE mõte on oma klient välja suretada? Kas jätkusuutlik majandamine on pidev hinnatõus ja arutu prassimine? Ma lihtsalt ükspäev lasen omal voolu välja lülitada. Ei ole tappev, ehkki vooluga oleks mugavam, persse käige. See ei ole Liive ega nende saja ahvi firma, see on meie ühine, riigifirma. Ja Liive ei ole pooljumal vaid väga hästi tasustatud ametnik. Vanasti pandi seina äärde sellised riigi raha raiskajad ja õieti tehti

2. märts 2014 08:19
eestlane on molkus. Noori ei ole, aga penskarid, mis teie ootate? kaua te lasete sellel toimuda?
Eestlane välismaal 2. märts 2014 01:48
Eestlased, palun võtke prantslastest või kellestki õppust ja pistke ühtselt tänavatel kisa ja mäss lahti kohe, kui teile miski ei meeldi. See toimib. Sellepärast nende riigilammaste palk tõusebki, et te olete ise ka sellised arglikud lambad, kes lasevad endale vabalt pähe istuda ega võta mitte midagi ette, ainult vingute vaikselt nurgas. Millal saabub päev, kui eestlased lõpuks Tallinnas suure kamba kokku ajavad ja oma ülihaledate palkade pärast protestima hakkavad? Kas see päev üldse kunagi tuleb? Väga kahtlen selles...
kass 2. märts 2014 00:45
elulugu on katnenelik
ei saa aru mida head ta on teinud
2. märts 2014 00:40
Kuradi vereimeja rsk.Nüüd on siis oodata elektri hinnatõusu.Tore on eestis elada.Tuleb hakata elektrit varastama,midagi muud üle ei jää kuid mina seda tõusikut enam ei nuuma.
absurd 1. märts 2014 23:36
Väga piinlik lugeda. See on lihtsalt absurne. Samal ajal, kui enamikul on palk ALLA 1000 euri. Kas ta soolab seda raha? Kas suur tükk suud lõhki ei aja?
arvan 1. märts 2014 23:15
et meitel on samuti oma Janukovitsid,aeg oleks Maidan tekitada
rahulik elanik 1. märts 2014 22:07
Selline palk on ju kõrgepinge!
Sandor 1. märts 2014 21:55

inimene..... 1. märts 2014 20:03
ELU NAGU HULLUMAJA PUHVETIS ....
Maali 1. märts 2014 19:51
Hitlerit on siin vaja. Hitlerit
renx 1. märts 2014 19:48
Eestil oleks ammu juba aeg teha astmeline tulumaks!!!
SINISILMNE 1. märts 2014 19:43
KOMMUNISMI ME EI JÕUDNUDKI...
VARSTI PIDIME JÕUDMA VIIE RIKKAMA RIIGI HULKA...
VÄGEV, VÄGEV, ET VÄHEMALT ÜKS EESTLANE JÕUDIS, SEST TEISED TÄNU PENSIONIEA TÕUSULE SEDA LIHTSALT EI JÕUA NÄHA, ENNE VÕTAB SURM NAD ÄRA
1. märts 2014 19:01
kui paljud nyyd surnuks vihastatakse, laheb see klikk oma nn. riigiga pankrotti, nagu nsvl ajalgi.
samad jamad riigi riisumistega, kuid karistamatult ja hulgi hullemini.
soov 1. märts 2014 18:47
Peaks see ahne lurjus rasva sisse lämbuma!
on alles jama, aasta aega peab raha koguma, et saaks ühe Lamborghini osta 1. märts 2014 18:00
ja nälgima vist peab ka. 100 000€ vaja.
krt. palk v. asi 1. märts 2014 17:28
isegi ühte Ferrarit ei saa kuupalga eest. Miks talle rohkem ei maksta? Eesti nii vaene, et raha ka ei ole. On alles vaene riik.

Juuli 1. märts 2014 17:28
Mingi mari kommenteeris,et pension tõuseb 240 eur. ei tea kas temal,või mis tegelane ta üldse on pension tõuseb väga vähe, ainult 5 %, ära muretse, võibolla saad ka kunagi pensionile,minul tõuseb ainult 15 eur. nii,et mingisugune mari võib rahulikult magada ja lapsi teha ning riigilt lasteraha nõuda, mida meie ajal ei makstud, pidid ise oma lapsed üles kasvatama kui nad valmis vorpisid,vot nii mariiiiii.
mölakas 1. märts 2014 17:07
Niisugune mees, nagu Sandor Liive, on lihtsalt hale mölakas. Midagi paremat küll ei oska öelda. Niisuguste mölakate pärast ,kes ainult oma rahakotti rahva rahaga täidavad,ei ole riigil tulevikku.
1. märts 2014 17:00
Nendest puhaskasumi miljonitest võiks elektriliine maa alla toppida või midagi rahva heaks teha, mitte kuhugi Ameerikasse matta.
H 1. märts 2014 16:50
ANTS 1. märts 2014 16:25
Rahvas, ees on valimised, mõelge ometi keda te valite, sellisele valitsusele tuleb lõpp teha, see on tõesti häbematus, kus on nüüd need asjamehed, kes peaksid niisugusele asjale küll käe ette panema.Mulei ole lihtsalt rohkem sõnu, tule taevas appi.
EHHEEE 1. märts 2014 16:23
Otsi lolli, kes ei kardaks kolli
kui on kollil rahamaitse suus.
Raha mängib elus põhirolli.
Raha see on õnn ja armastus:,:
Kõrged mõtted see on puhas möga
pole ilu ilma rahata.
söö ja maga, sarvevahet süga -
ega elult muud ei taha ka.
Raha võim on suur ja igavene
elu lühike - raha pikk.
Kel on vähe või on natukene
sellel puudub helge ...
sellel puudub helge tulevik.
ehee 1. märts 2014 16:11
nii väike palk sitt äri siis liive peaks endale tulusama töö otsima
ISA 1. märts 2014 15:54
MUL KA SIIANI TÕUSIS, MITTE PALK MUIDUGI, AGA LAPSED VIIN KA SIIT KONNATIIGIST MINEMA...

NÕGES 1. märts 2014 15:48
EI USU, ET SEE TÕUSIS AINULT SANDORIL. EKS TA TÕUSIS KA NÕUKOGUL JA TEISTEL TEGELINSKITEL JA 160 MILLI JÄI VEEL ÜLEGI.
SANDORIKE VISATI NÜÜD RAHVALE KOMMENTAARIUMITES JÄRADA
KRAAKSUVAD NATUKE - SIIS TÕSTETAKSE MINGI MUU SKANDAAL PÄEVAVALGELE JA UNUSTATUD SEE PALGATÕUS ONGI...
KUIDAS SEE VANASÕNA OLIGI KOERTEST JA KARAVANIST...
joe1 1. märts 2014 15:25
kas ikka kindlalt tuleb ots otsaga kokku. ehk tõstaks kohe 6000, siis on kindel, et mõneks ajaks jätkub. muidu mine tea mis kuu lõpus võib juhtuda - pere võib nii veel nälga jääda :(
mulk 1. märts 2014 15:06
haige riik eesotsas tõelised sead!!!
riigikontroll... 1. märts 2014 14:51
no nii,seda ei näe,kuhu tegelikult raha läheb.Kehtestame eluaegse töölkäimise ja ei mingit pensioni teile.Eripensionid oleks pidanud ammu muudetud olema,riigi as-ide palgadnormaalse inimese tasemel,ministeeriumid ülerahvastatud megapalkadega likvideeritud.Kõige suurem riigi tuluallikas on siis pension,millest alustatakse-sa püha lihtsameelsusriiklikul tasemel.Kallas näitab teile veel,kus kiviall vähid on.Ei ole ainuke valdkond,mis ette võetakse see pensionitesüsteem,sama rada läheb ka haigekassa muutmine rahaliseks kõigile.Sotsiaalhartat ei ole ega tule kunagi reformi valitsusel.Kiidame ikka ja alati kui UHKED me olla saame oma vaesuse üle.
Maha rehvierakonna vargad 1. märts 2014 14:27
Varastavad nii et silm ka ei pilgu
AKTSIONJER 1. märts 2014 14:00
ÜLE MÕISTUSE - KAS SIIS LIIVELE EI SADA ÖELDA, ET KUULE MEES KEHVAD AJAD, EI SAA JUURDE, NOH NII NAGU MEILE ÖELDAKSE SELLEKS ,TEISEKS JA KOLMANDAKS POLE LIHTSALT RAHA....
LIIVE JAOKS - ON
SEE SOMM ESTAIRIST - ON
VALITSUSE TEGELASTE PALGTÕUS - ON
VALIMISKAMPAANIAD JA ERAKONNAD - IKKA ON
MUJALE KUSAGILE POLE
Juula 1. märts 2014 13:49
Riigi Äriühingu planeeringutel on Vapariigi Valitsuse ministrite allkirjad all,kaasarvatud USA ja Maroko põlevkiviõliprojektid.
kus see provokaator Alar1 on? 1. märts 2014 13:22
sõimab vist kusagil venelasi või savikat?

??? 1. märts 2014 13:13
lihtsalt naeruväärt-milleks elektritarbijaid traumeerida....!
Andke andeks, 1. märts 2014 12:59
ei ole kade aga igal asjal on ikka oma piir.Kuradi konnatiik,pole sõnu aga eks me sellised"valitsejad" ise valisime.
vanaema 1. märts 2014 12:52
Meie riigil raha pole,töötada tuleb surmani,sest pensioni maksta riigil pole enam võimalik???Kas ikka ei jõua kohale,kui võimas on olnud riigi valitsemine ja miks sotsiaalhartaga ühineda pole vaja???Seni,kui veel euroopast raha tuleb ,on millega laamendada,praegune põlvkond ei adu,mis neid ees ootab ja valib endiselt reffe,siis oma vitsad peksavad väga valusti.Ja neid Liivesid on meil küll ja küll,lisaks nende kohutavad projektid Utah`s ja Jordaanias.Viimane saab veel hingetagast Kallasele,ongi kõik selle banaaniaga.Uskuge aga Ansipi uhkusesse edasi.
mkmk 1. märts 2014 12:37
oi oi vaeseke ei saanud ju hakkama kuidagi eks nüüd tuleb ju talle veel juurde koguma hakkama kuna nii vähe ju tõusis jääb veel nälga teine muidu
VILLU 1. märts 2014 12:32
POLE PAHA...
JA AMEERIKASSE TEEB NELJANDAT PENSIONISAMMAST - ENDALE MUIDUGI
PÕLEVKIVI JA EESTI ENERGIA PEAKSID EESTI INIMESELE TULU TOOMA NAGU NAFTA NORRAS NORRAKATELE
Liisu 1. märts 2014 12:08
Selle raha eest võiks maksta mõne paljulapselise pere elektriarve. Iga kuu erineva pere.
saatusekäsi 1. märts 2014 12:03
Mis viga jobudel palka tõsta,kui meie peame selle võrra rohkem maksma elektri eest!Või elektrihinna muid makseid juurde panema,et rahvas rohkem maksaks!Haiged inimesed sellised nagu liive ja paljud teised tegelased.......
1. märts 2014 11:59
Kurat küll ma saan 300-sotti ja pean kuidagi ära elama parem need uudiseid ei kirjutaks ajab närvi raisad

bla... 1. märts 2014 11:51
ma oleks üliõnnelik kui ma 3000 kuus teeniks kuid ei endiselt peab olema õnnelik sellega mis antakse
Aitab raisad 1. märts 2014 11:45
See on preemia rahva eeskujuliku röövimise eest. Saage aru, et see 3000 (kolm tuhat) eurot on ju kuu PALGATÕUSU summa ehk tema palk TÕUSIS kuus selle võrra, ma ei taha vist teada kui suur see palk nüüd kokku on. Teie peate sellise summaga terve aasta elama, mis talle on ainult kuu palgatõus. Kurat, nüüd aitab, saate oma Maidani tõprakari. Mõelge natuke, rahvas, kas tahate edaspidi kah olla sellise röövriigi kodanikud või hakkate mõistust kuulama ja valite järgmine kord ausaid inimesi, kes sellise röövi korraldajad trellide taha kupatavad.
seltsimees 1. märts 2014 11:24
Tuleks juba tagasi kiiremini nõukogude võim, kes ei laseks selliseid riigiriisumisi toime panna ja pandaks juba lõpuks seaduslikud vargad ja tõelised aferistid kinni.
maakas 1. märts 2014 11:19
Krabile:mul sama teema,EE ütles et trafo paigaldus läheks 3-4tuhat aga ühe maja pärast seda ei paigaldata-liiga kallis,öeldi et tee avaldus ,äkki saad soodsama hinna kõikuva pinge pärast.tegin,ei saanud-põhjuseks liiga väike tarbimine,sellelt ei saavat enam midagi soodsmaks teha.aga kust kohast see tarbimine tuleb kui voolu ei ole?sandor võiks nüüd rahvameelset tegelast mängida ja aasta jooksul oma palgatõusust lasta lisatrafod paigaldada kuhu vaja....
Murka 1. märts 2014 11:03
Rahvas võib kartulikoori süüa, aga eliidile peab tagama kõik hüved ja muretu elu. See ongi Eesti riigi nokia.
R 1. märts 2014 10:44
Jüri Koduvere 1. märts 2014 10:42
Hea on endale kasulik olla - endale palganumbrid määrata!
Elektritarbija 1. märts 2014 10:39
Et mitte Liivele ja tema semudele hiigelpalka maksta vahetasin Eesti Energia Elektrumi vastu. Kui enamik seda massiliselt teevad ehk siis jõuab nõukogule ja Partsile kohale, kes neid palku määravad, et midagi on mäda ja lõputult ei saa rahvast koorida.

1. märts 2014 10:35
Appi, mis toimub !!!!! Kohe selline tõus :)...uskumatu .....tore riik....tavainimeselt loodetakse, et isegi pensionini ei elaks, hambaid ei jaksa enam ammu parandada ega rohtusidki osta, sest haiguslehel on ju need kolm kõige kriitilisemat päeva ilma rahata - no ikka selleks, et jumala eest ravimeid ei saaks, kärvaks kiiremini...................
Särts 1. märts 2014 10:27
Ja vaadake kui palju maksab tema makse ja teie. Te ei maksa aastaski niipalju kui tema ühes kuus.
No 1. märts 2014 10:25
täitsa vanduma kisub.Pensionide ja miinimpalkade tõstmiseks raha pole aga need pätid muudkui tõstavad oma palkasid.Kärvake maha raisakullid.
Särts 1. märts 2014 10:16
Sul Memm on Eesti Energia kindel pakett. Tänu sinu 300eurost lõviosa läheb Liive palga tõusuks.
memm 1. märts 2014 10:10
jumal jätke järgi see kirjutamine siin ,mina saan 300 eurot.
anni 1. märts 2014 10:09
jajah,mina saan oma raske töö eest 400 euri kuus ja ka elan, no krt kuidagi ei sure...kohe mitte kuidagi....Palju õnne Liive...hea kui kellelgi ikka nii hästi läheb ja näpudpõhjas situatsioonist nüüd siis päästeti... Annaks jumal ,et meil Ukraina sündused ei tule...
murelik töötu kodanik... 1. märts 2014 10:06
Sa vaene Liive, kas sul ikka on aega seda suurt palka ka kulutada. Töötad vist paljude eesti töötute eest.
murelik töötu kodanik... 1. märts 2014 10:06
Sa vaene Liive, kas sul ikka on aega seda suurt palka ka kulutada. Töötad vist paljude eesti töötute eest.

1. märts 2014 09:57
Haige riik kus sellistel asjadel lastakse juhtuda
Proletaar 1. märts 2014 09:55
Kus nüüd need nõukogus istuvad kapitalistid on, kes alati kõva häälega töölisklassile räägivad, et palgatõus saab tulla ainult tootlikkuse tõusust? Juhataja aju tehti kiiremaks või lisati ööpäevale 1 tund juurde?
njahh 1. märts 2014 09:46
tänu liivele ja teistele ee juhatuses kügelevatele affidele ongi karta meil vasakpööret. oleks see tema eraettevõte....siis palun. aga riigiettevõtte töötajatele selline palk...ka mul eraettevõtjana läheb süda pahaks.
lisaks puudub ju selles ametis igasugune tegelik vastutus.
kõige hullem aga on see et vasakpööre mõjutab katastroofiliselt just eraettevõtjaid...
hm 1. märts 2014 09:29
et see raha talle ometi ükskord kurku kinni jääks.
absurd 1. märts 2014 09:25
ma ka riigifirmas,7 aasta jooksul tõusis palk 30 euri ja seda ka alles seeaasta
tüüpiline 1. märts 2014 09:25
Eesti rahva maavara abil toodetud elektrit
, eesti rahvale müüb Sandorionu hullu kirvega edasi ja kirjutab omale ise sellise palga.
Ma olen 100% kindel et Eest energia reatöötajal ei tõusnud palk või tõusis 2%.
Johu 1. märts 2014 09:22
Soome presitent,vähendas oma palka,kuna see oli tema jaoks apsurd,mis eestis hahaha täitsa läbi nähtavad tegelased ikka,need on naljamehed kõik koos seal,kaua selline täis söömine käib? Nii kaua kuni lõhki läheb,valel lühikesed jalad,varsti tulevad pomm uudised,kuidas ja millega vahele jäävad kõik nad eestis,ukrainaga on umbes sama praegu,valitsus pettis inimesi aastaid,küll valitsus hakkab läbi tilkuma oma vigadest ja lõhkeb!
lendaja 1. märts 2014 09:22
jüriöö pole enam kaugel

Krabi 1. märts 2014 09:16
Elame maa kohas ja liini lõpus, kus on pinge madal ja ei saa korraga kasutada vee keetjat ja mikroahju. Avalduses EE´le kolm aastat tagasi tuli vastus, et EE´l pole raha ja vaatame asja edasi aastal 2017. Kuidas nüüd rahaga võib olla? Jätkuvalt kitsas käes?
Kristjan 1. märts 2014 09:03
Kle, Liive mille eest sa seda palka juurde said, kas elektriteenus on paranenud või?
Ja veel 3000, Sul tegelikult häbi ka on või ah, on häbi või....? Tra, ma ei saa sellest kuradi poliitikast aru, et mis toimub siin riigis, hinnad tõusevad iga päev, palk seisab juba aastaid paigal, ainult teatud (loe väljavalitutel) palgad tõusevad, kellele 20% ja kellel kohe 3000-nde võrra. Kuradi hea elu on siin riigis ikka mõnel, ainult, et keegi peab selle välja maksma, huvitav kes?
Jumal tänatud... 1. märts 2014 08:55
Vast saab Sannu nüüd odavat vorsti ka endale leiva peale lubada.
to jaak 1. märts 2014 08:52
aga kus sa elanud oled, Ansip lahkubki ju.
snaiper 1. märts 2014 08:51
Kes selle abordijäänuse liive küll kasti lööks???????????????????????????????????++
to Samjang 1. märts 2014 08:48
see laste nälgimise jutt muutub juba lapsi mõnitavaks.
to Londonist 1. märts 2014 08:43
Mis sa kraaksud sealt Londonist, sul ju ilus elu aga kogu aeg käid meie asjades sobramas ja parastamas. Järelikult ikka ei ole süda rahul.
mari 1. märts 2014 08:24
Rahvas,ärge nüüd mässama küll hakkake!kas tahate laipu,verd,omaste kaotust ja lagastatud maad nagu Ukrainas? Aga tegelikult on üle mõistuse nii suur palgatõus. Peaks ikka veidike häbi olema ja mõelda nende peale, kes saavad miinumumpalka,ja mõtlema ka nendele, kes saavad elatusraha, toimetulekut,abiraha jne. Pension tõuseb AASTAS keskmiselt 240 eurot.S üdametunnistus koos südamega peaks ÕIGES kohas olema.
Aga -ilusat ilma!!!

ZZ 1. märts 2014 08:08
..MIS MÕTETE ON SELLELE AHVILE MAKSTA RAHVA RAHADEGA KUI ELEKTER AINA KALLINEB..
kle 1. märts 2014 08:07
Täitsa hullumaja mis toimub. Igal aastal kulub juhatuse palkadeks miljoneid eurosid , samal ajal tahetakse koguaeg el.hinda tõsta sest investeerimiseks muidu raha ei ole jne aga Liive võib samal ajal iga kuu osta oma palga eest uue korraliku sõiduauto. Kurat , kas tõesti on riik sama võimetu kui riigikogulaste puhul kes on püstihädas oma iga aastase palgatõusuga ja ei saa midagi teha et palk ei tõuseks?? Liivel ja tervel juhatusel peaks maksmaalne palk olema kuni 3-4 tuhat aga mitte 15 tuhat!!!!!!!! Kurat , inimestel võiks ikkagi häbitunne ka olla aga paistab et seda enam ühiskonnas ei eksisteeri üldse.
imestaja 1. märts 2014 08:01
TÄIS EI SAA JA LÕHKI EI LÄHE```????????
kokku hoida oskavad 1. märts 2014 07:57
oli vajadus käia Eesti energia kontoris. Teenindaja istus nagu kerjus keset sidekontori ootesaali, pleksiklaasist jupp vahesina aretatud ühte külge. Rabas teendida kolme isikut korraga , üht telefoni teel., järjekorras olijat ja seda kes juba tal nina all istus. Jube. Kuhu teeninduse tase on jõudnud EE kokkuhoiupoliitikaga
auts 1. märts 2014 07:54
mis mõttes,palk peaks olema 1000eur-i kuus
PALK SILMAS 1. märts 2014 07:51
Ja meie juhtivpoliitikud võtavad nõuks mingit Janukovitsit kritiseerida, vaadaku, kuidas oma ÕUEL euroaferistide lahkel nõusolekul rahvast paljaks riisutakse ja orjastatakse ja magusate ametikohtade valimisel muudkui tehakse, mida tahetakse- Kallas- Ansip. Mingist demokraatiast pole eesti orjariigis enam jälgegi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
see 1. märts 2014 07:25
eesti energja on eesti kõige suurem maafja pesa.nad situvad oma rahvale otse avalikult pähe . JA HUVITAV TOOMPEA 101 tolgust vahib rahulikult pealt.
Pantelei 1. märts 2014 07:01
Mis kasu on neist kommentaaridest, Liive neid nagunii ei loe.Tänavale tuleb minna! Ja mis puutub n
älgivatesse lastesse, siis tuleb ikka enne muretseda selle eest, kas ma ikka jõuan nad üles kasvatada, aga mitte,et hea tubane töö ja vorbin niipalju kui heaks arvan! Tule mõistus ükskord koju!

Tanel.. 1. märts 2014 04:01
Norm. Eesti on riik mida koinida ja siit välja imeda,
need kes on veel naiivsed ja usuvad patriotismi lainet,
andke minna lollakad.
Teist ei hoolita teid on vaja et hääletustel hääli saada ja hiljem teist erinevaid makse saada.
P.S. - Elame 1 kord seega mõelge ennem kui hakkate zombikasti patriotismi iba uskuma.
20a möödunud siiani pole midagi muutunud, VAAATA REAALSELT JA MASTAABSELT!!!!
Tee omad järeldused!!!!
Ameerika investeering on ju puhas vargus. 1. märts 2014 02:40
Miks seda inimest vangi ei panda juba ?
ÄRILEHE 1. märts 2014 01:39
kommenteerijad on arvamusel, et niisugune kasum on väärt veel kõrgemat palka.
Jõudu Liivele rahvalt raha nöörimisel.
Andku jumal, et Eestimaa Ukrainat tegema ei hakka.
usbkaabel! 1. märts 2014 01:28
jaak 1. märts 2014 01:21
Ansip peab lahkuma.kuna ei suuda riigiettevottes korda luua.Hübi !
ss 1. märts 2014 00:40
aadu 1. märts 2014 00:26
maksu- ja elektrimaksu raha põleb heleda leegiga, nii EE kontoris, Auveres, USA's kui ka Jordaania kõrbes...
Ants,tööta tööline 10 aastat 1. märts 2014 00:24
sie on ia asi õt kellelgi on ia palk,muidu rahvas piab kehvikud-närutajad kinn i maksma

1. märts 2014 00:23
Kas palgatõus ei tundu liiga väike?
no 1. märts 2014 00:09
Tahaks tema valdusi ka näha. Kas kah nagu Janukovitšil kullast vetsupotid ja kraanid või?
trump 1. märts 2014 00:01
Mis 3000 võrra?!
Terve maailm on sellele tüübile võlgu. Aegade lõpuni!
elekter........elekter............elekter........... 1. märts 2014 00:01
.........nii kui linnukene traadile istub, nii on elekter läinud ja vahest ka mitmeks päevaks, tarbijalt kooritakse aga 60% ulatuses liinide hooldustasu ja sandorikene tõstab endal muutkui palka. OKSELE AJAB!!!
Piip ja prillid 28. veebruar 2014 23:45
Selline pudulojus saab sellist palka, rahvas aga maksku olematute teenuste eest pätile raha, et saaks mööda maailma seda laristada. Häbi kuradile. Et sa kõngeks sinna Aafrikasse ja USAsse. Ega ükskord saab ka rahva mõõt täis ja siis hoia piip ja prillid.
Nagu Titanic 28. veebruar 2014 23:43
On ikka paras suusaliidu president küll. Õiges kohas president. Dopingupesa jätkab vanas vaimus, ainult õigustused ja vingerdamised. Õigeid järeldusi sealt ei tulegi,kui sellised rahva raha vargad eesotsas on. Suusaliit läheb põhja nagu Titanic.
Samjang 28. veebruar 2014 23:32
Alar 28. veebruar 2014 23:28
15200 eurot kuus! Kui suur võib olla ikka see ahnus! Mida ta küll selle rahaga teeb? Ehitab ka vist omale losse nagu Putin? Tegemist on ikka riigi firmaga, kus iga eestimaalane on osanik ja kaasarääkija. Selline megapalk on liig mis liig!!!

Värdjad 28. veebruar 2014 23:22
Kuradi värdjas ja need värdjad seal riigikogus,kes lasevad sellel kõigel juhtuda!!! inimesed põgenege siit riigist,see on VÄRDJATE riik !!!!
luis tallinn 28. veebruar 2014 23:19
Kui palju nõudepesija saab raha kuus 12t päevas tööl???
kas 28. veebruar 2014 23:19
nüüd jätkub juba Liivele või jääb ikka väheks,ikka rahva rahakotil häbenemata,160,000000 kasumit ja anna EE tasuta maad,et kaabelt saaks vedada.
juss 28. veebruar 2014 22:59
See ongi see EV keskmine, EE keskmine kuutöötasu on 1379 eurot, inimesed põllul saavad 800.- ja nemad peavad tööd tegema et elekter Teieni jõuaks
täis 28. veebruar 2014 22:58
värdriik. Lastetoetusteks raha ei leita. Lihtsalt laiutatakse irvitades käsi, et pole vahendeid. Samas lastakse riigifirma bossidel ulme palku maksta. Eripensionid tahetakse 2015 ära kaotada ja alustades kellest? Ikka lihttöölisest nagu politseinik ja tuletõrjuja , paljud neist riskides oma eludega töökohal. Loomulikult ei saa seda ju ära kaotada vaesel pers.t laiaks istuval poliitikul või prokuröril, see on kohe välistatud. Kas tõesti on asi orjageenides või ongi eestlane nii tuim lüpsilehm? Mujal maailmas oleksid inimesed vähemagi eest tänaval. Ema, anna padruneid!
Vari 28. veebruar 2014 22:58
Lindor Saame 28. veebruar 2014 22:52
Ainult 28. veebruar 2014 22:50
nii vähe, mõtetu mees.

AB 28. veebruar 2014 22:45
Kallid eestiMAALASED see ongi-lüpsta tõmmata. Vaadake kes eesotsas- miks tal kiiver peas on kas teate.SEAL ON SANDERI TÜHIMIK. MEIL riigi tegelased ei julgenud kiivrid panna. Panid fooliumist mütse. MIKS.Kuidas millega täidad seda kohta mis sul tühi- ikka tõmbad midagi pähe. NII moodi meie riiki juhitakse. Midagi ei mäleta- raha ÄMMAkapis JNE........ ,.
Eks tal olnud see nadi küll 28. veebruar 2014 22:33
mõtle,mis kulud kõikse aeg-muudkui nuputa ja leiuta uusi põhjendusi elektrihinna tõusule.Pole isegi mahti EE kodulehelt eemaldada fakt et kvooditasud EI KEHTI ENNE 2020 KUIGI RAHA SELLE EEST VÕTAME JUBA EILE JA TÄNA NING TÕSTSIME TARIIFE 30 PROSSA.
Miks riik kiusab? 28. veebruar 2014 22:31
Mingi 3000 eurot kõigest? Nii andeka ja asendamatu inimese puhul?! Mida Sandor on halvasti teinud? Segi on meie riigijuhid läinud. Inimene mõtles välja elektri ja inimene mõtles välja Eesti Energia ning nüüd selline mõnitamine.! Aga kui Sandor solvub? Teate ka mispidi siis elekter jooksma hakkab?
oehh 28. veebruar 2014 22:30
no lihtsalt pole sõnu,mis toimub meie riigis,lausa vägisi aetakse hauda.
maik taison 28. veebruar 2014 22:28
mida me vingume hakkame parem vähem tarbima sandori voolu rsk ja nii on maidani teeme talle
AB 28. veebruar 2014 22:25
SEE ongi see millest peaks meie eestlased eru saama.LIIve ongi suur korruptant mis on tema selle heaks teinud- miks peab tema palk nii suur olema. KUS ON LIIVE isakodu. Valgamaal. kes oli isa. kes sai lenini ordeni . mille eest. TÄNU sellele kes on vabariigi eesotsas-OMAD JOPED.SEE s......a tuleks Sib......sse saata ,las aretab seal oma elektriteadmisi, kui tal neid üldse on.JOBU......-.
särts 28. veebruar 2014 22:12
Vingujad, vaadake oma elektriarvel olevat saajat kõigepealt. Kindlasti on seal Eesti Energia ja kirsiks tordile on teil kindel pakett. Sellega ütlete ise kindla Jah Sandor Liive palgatõusule.
Sulekera 28. veebruar 2014 22:09
Vot niisugune on meie p.....e kukkunud Eesti vabariik.Süda läheb pahaks.Ja meie riigi mõttetud asjamehed niutsuvad,miks lähevad noored välismaale ära.Küsigu endalt,miks?Kui oled tark noor ja Sul on siht,mille poole Sa püüdled,ole hea ja lase jalga,sest meil kahjuks on siin lihtsale inimesele inimvaenulik riik.Siin ei hooli Sinust keegi ja lastest veel vähem.Kahju.

maxx 28. veebruar 2014 22:05
täna siis uudis, et suli Sandor Liive palk tõusis 3000 võrra ja homme uudis elektrihinna tõusust. Lgp. EV Valitsejad Te olete litsalt lihtlabased SULID!!!!
MOOR 28. veebruar 2014 22:03
OOO MAY GOOD!!!! onneksi olkoo!!
EiTea 28. veebruar 2014 22:01
Nagu siin mainitud, siis tahaks tõesti kuulda, mida on riigijuhtidel sellise asja peale öelda. Ajakirjanikud võiks võtta mõne uudise, kus jälle juttu rahvale näkku sülitamisest, ja selle kohta otse uudiste kaamerate ees riigijuhtidelt kommentaare küsida. Lisaks võiks võtta mõned stiilinäited siit kommentaaridest, et riigiisadele jõuaks kohale, mida rahvas tõeliselt sellest jamast ja sellest "toredast" riigist tegelikult arvab. Aga Ansipi käest pole ainult mõtet küsida, see hakkab rääkima fooliummütsidest ja korras riigirahandusest.. Tuleks juba need valimised, ehk tooks need mingi muutuse siia riiki..
koll 28. veebruar 2014 21:51
mis te siin karjute,ammu oleks aeg tänavale minna ja uus märtsi mäss korraldada!!!
Elektrikule 28. veebruar 2014 21:50
Ära solva lammast, tema hoiab oma tallesid aga eestlane ei lähe kunagi hanguga toompeale. Tema tömbab parem pötra vöi svenssonite juurde ja need debiilid kes siia jäävad aetakse Hiiumaale kokku, Saaremaast tehakse liive, ligi, ansipi suur SPAA. Mandrile aga toovad träpkad ja tsurkad, kes orjama hakkavad-- vot nii läheb meie elu siin eestimaal TRAATSABA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
elektrik 28. veebruar 2014 21:49
Loodan, et tuleb ikka toime sellega. Hinnad on meil kallid.
Minge pekki lapsed nälgivad ja sellisele palk 28. veebruar 2014 21:47
Pole Paha mingu pekki terve see riik
Priit 28. veebruar 2014 21:45
Kes on selline Sandor Liive, et ta peaks sellist palka saama?

Nipi 28. veebruar 2014 21:44
Vaene kerjus 28. veebruar 2014 21:43
kasum on see, 28. veebruar 2014 21:39
mis kõigist kuludest üle jääb. Möödunud aasta kasumiks kirjutati 160 milj. eurot. Need megapalgad ja kasum on võetud solidaarselt vastavalt tarbimisele rahva taskust. Ajab sita keema küll !
Lemme Krimm 28. veebruar 2014 21:32
Eesti OÜ saavad vargad, valetajad ja mõrtsuka vabalt oma tegevust arendada. Palju õnne dementikutele
kaasatundja 28. veebruar 2014 21:27
Hurraa mister superelektritootja,palju õnne,et saite penskari aastapalga võrra suurema kuuhüvise ENDALE maksumaksja arvelt täiendavalt valitsuselt juurde kaubeldud.Ilmselt saate kordades suuremat palka ka neist,kes peaks seda hoopis vähendama.
Olete IMEMEES,kes teeb ilmselt 365 X24ha ja veelgi enam palehigis tööd meie kõigi tarvis. Kahju,et alustasite nullist,kuid suutsite siiski riigile eelmisel aastal justkui 2x enam kasumit toota-tublion.
Kurb vaid,et teist kui vaeste&laste (kel söögikski mani pole) abimehest miskit kuulda pole-ilmselt olete kogu aeg mastis tuult eratuulikutele tekitamas.....
Margus 28. veebruar 2014 21:26
Eesti Vabariik, andke abi
no 28. veebruar 2014 21:21
Mis riik selle peale kostab? Mida riigikoguliikmed? Mida president?
Kas tõesti mitte keegi ei saa siin riigis midagi ette võtta? Kurat, pensionärid ja haiged on teil ainult risuks jalus... Tahaks tõesti teada kaua see ülekohus kotis veel seisab????????????????
Annetame EE kerjustele 28. veebruar 2014 21:18
Ühe kuu lastetoetus Eesti energia nõukogule saata...ehk aitab selle vaesuses väänleva pundi näljapaistetusest päästa

28. veebruar 2014 21:18
no ... pole vaja ... elekter ka tõusis ... tra
Mis mõtteS? 28. veebruar 2014 21:12
Mis mõttes riigiettevõttes nii suur palk? mina kui selle riigi kodanik ei ole sellsie asjaga nõus ja ma arvan, et suurem osa Eesti inimestest pole sellega nõus. Kes kurat neid asju kordineerib? kus nüüd see õiguskantsler jne riigi tegelased on ? mõttetute jorsside kari.. võta üks viska teist.
to onne onne 28. veebruar 2014 21:11
ei siin pole oodata midagi,
elektrihinna tous on nagu vanaduse saabumine...
sa tead ,et ta tuleb,AGA ikka on ootamatu
eiks 28. veebruar 2014 21:10
pole kunagi sellist värdja nime kuulnud kes ta on
sellisele palgale 28. veebruar 2014 21:10
juurde veel preemiad ja lisatasud!!
Londonist 28. veebruar 2014 21:09
aitah No
nae eestlasel ikka hea huumori meel alles
tegi reede ohtu nii ilusaks...muidu paev niii kole ja vihmane
ei oska nagu suurt kaasa raakida.uskumatu kui kaua suudab see kannatlik rahvas veel kannatlik olla.
Ukraina toojoud on ootevalmis ,nii et tootajate puudust ,kes 333 eur kuus tootavad on teisigi,kui keegi vaitis et see ta 9 kuu palk.kui sellise raha eest tootajaid leida on ja tookohti pakutakse ,siis on pikk tee lihtinimese palgatousuni,seda minu ega mu laste silmad vististi ei nae ega saa ka lehest lugeda,muidu tore,oli teisigi toredaid kommentaare,nali missugune
EiTea 28. veebruar 2014 21:06
Lihtsalt ülemõistuse mis siin riigis toimub.. Mis viga on suuresti nälgiva või siis nälja ja viletsuse piiril virelevate eesti inimeste käest kokku riisutud pappi endale aga taskusse ajada. Miks riik küll ei sekku? Õige küll, meie armsat riiki ju ei huvitagi tavaliste eestlaste arvamus või nende elu-olu, peaasi, et 101 Toompea tola ja nende sõpradest riigifirmade juhid saaks taskud raha täis ajada..Ei mingit õigust ega normaalsust siin riigis ei eksisteeri.. Kahjuks eestlane ei astu enda kaitseks välja, mõnes riigis, kus rahvas kuumaverelisem oleks see riik ammu mässudesse uppunud.. Kui midagi varsti ei muutu, siis see siit riigist paaniline ära jooksmine ainult suureneb.. Endalgi ja paljudel lähedastel, tuttavatel see mõte järjest tugevnemas, sest kaua sa ikka sellist rahvale näkku sülitamist kannatad..
VOT 28. veebruar 2014 21:04
SEEPÄRAST PEABKI EESTIST LAHKUMA. TEGELIKULT ON SEE TÖÖINIMESE SULASELGE M Õ N I T A M I NE .

elektrik 28. veebruar 2014 21:04
Mida te lambad halate aeg haarata hangud ja Toompeale , tuleb teha nagu Urainas , EESTLASED ON LAMBAD
Tony 28. veebruar 2014 21:02
Tõstis oma palka liiga vähe , oleks pidanud mingi 10-12 000 tõstma , siis ta tuleks ehk KUIDAGI omadega välja järgmise palgapäevani .... ja kindlasti tuleb võtta arutusele lihtrahva töömahu suurendamine ja miinimumpalga vähendamine 100-150 euro võrra .
JUMAL 28. veebruar 2014 21:02
Tule taevas appi, see vend töuseb juba janukovitsi tasemele, aga eks tal on ka fooljumist müts peas ja väga plju seemneid näost sisse kühveldanud. Orjad makse aga, tuleb välja, et luuser teenib ühes kuus rohkem, kui mina saan kuue aasta pinsi- VOTT ON IKKA RIIK JA TASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
VILLU 28. veebruar 2014 21:02
marihen 28. veebruar 2014 21:02
mina selle inimese asemel ei julgeks ringi käia
marihen 28. veebruar 2014 21:00
To Erkki 28. veebruar 2014 20:59
Van Ames 28. veebruar 2014 20:56
Sellepärast polegi raha lastele ja pensionideks et liiga palju tölle saab siin riigis tohutuid palku mittemillegi tegemise eest.
3000 euri eest saaks 10 keskmist pensioni makstud.

Eelmises 28. veebruar 2014 20:55
minu tekstis tuli väike kirjaviga sõnas eestimaalastel sisse,aga noh, kolme söögikorraga- esmaspäev,kolmapäev reede- hakkab silmanägemine kuidagi muutuma.
Mille eest? 28. veebruar 2014 20:53
Et Eestist kokkuröövitud raha Ameerika kõrbes tuulde laiali pilduda.
issand 28. veebruar 2014 20:52
mul läks süda pahaks ja käed värisevad, tähed virvendavad. 3000 on minu 9 kuu palk...... jumal küll, mina enam elektriarvet ei maksa. ...
No 28. veebruar 2014 20:50
lõpuks ometi jõudsin ära oodata. Muidu kõikse aeg ei saanud meie suur pere sõbagi silmale,ikka muretsesime ja mõtlesime kuda ta vaeseke säänse palgaga hakkama saab. Kas tal on ikka midagi mis vähegi süüa kõlbab ja kas vaeseke jõuab ikka kommunaalid ära maksta. No nüüd on rahu meie majas, Sandorrikesel enam vähem elu muutub paremaks ja eks see peaks kõigil eestimmalastel tuju tõstma,võtke meist eeskuju ja jätke virisemine,peaasi et liivel kõik enam vähem kombes. Paneme aga laulu ja tõmbame tantsu,elu ju nagu suur lilleaed ja laulupidu. Kõik tänu meie kõrgesti austatud ja palavalt armastatud valitsejatele kes pidevalt hoiavad silma peal,et meie Sandorridel oleks inimväärne elu. Toetame kõigi kätega.
Laisk 28. veebruar 2014 20:47
Sellise palge eest viitsiksin ma end ka liigutada, ehk :D
28. veebruar 2014 20:46
Siin kuradi banaanivabariigis on inimesed jagatud kastidesse nagu Indiaski!
Vähe 28. veebruar 2014 20:44
Tuleb korjandus teha! 2 oirot on kohe anda...
vaene 28. veebruar 2014 20:41

klienditeenindaja Julka Potiver 28. veebruar 2014 20:40
Sandor, anna teada kui sul rasked ajad ja lastele pole saiale moosi panna. Saadan sulle mõned purgid. Suutsin eelmisel suvel oma 420 eurose palga kõrvalt 5 kilo suhkrut kokku osta ja marjad varastasime naabrimuti aiast. Vanamees ütles küll, et ostaks kasti viina... aga lapsed ei saa ju vintispeaga koolis käia. Ja kui sul midagi selga panna pole, siis meie vanamees on nii lahjaks jäänud - sina, lahja poiss, saad temalt kindlasti mõne flanellsärgi ja paigatud teksad. Ja kui sul veel mõni mure olema peaks, kirjuta jõuluvanale. Tema täidab ka kõige võimatumad soovid. Millal täidab, seda ei tea... aga ta vähemasti proovib. Ole tubli ja katsu hakkama saada!
KOHE VALETAMA 28. veebruar 2014 20:36
ISEENESEST TÕUSIS KOHE WE?
sass 28. veebruar 2014 20:33
elagu eesti riigitöölised ,20 aastt riigi tööd ja penss käes ,rügan maal maksan kalleid makse püüan ellujääda pakun tööd mõnele inimesele ja mõtled,et nussin hommikust õhtuni tööd ja mõned munnid lasevad minu ja teiste kulul lihtsalt liugu elagu eesti ,,,,
Tõnu 28. veebruar 2014 20:24
no andke see koht Ansipile 28. veebruar 2014 20:24
siis saab ka ehk pere juures olla vahepeal natukene, laupäeval ja pühapäeval.
sähkö 28. veebruar 2014 20:21
Millega see mees tegeleb???
Nõustun . 28. veebruar 2014 20:20
Kas ei peaks lisa ka veel maksma Ameerika eest???
28. veebruar 2014 20:17
Siinkohal küsiksin, mitut last see mees kasvatab ja kas temal on ööpäevas rohkem tunde kui tavainimesel? Jube.

Hmm 28. veebruar 2014 20:14
See on juba üle mõistuse. 15200 eurot kuus on ikka ilmselgelt palju.
lammas 28. veebruar 2014 20:11
Sellele tolale veel palka juurde?!
Tore! 28. veebruar 2014 20:09
Mis teha, kui palk on elule jalgu jäänud. Kas sellest kuupalgast ikka jatkub? Ehk tõstaks veel. Alati võib ju elektrihinda ka tõsta. Enam ei viitsi isegi imestada.... Meie riigis on karjuv ebavõrdsus.
N33 28. veebruar 2014 20:08
LOE JA IMESTA,MILLISES PÄTTIDE RIIGIS ME ELAME.LASTERAHA ON 19.- EURI JUBA 20 AASTAT.AGA SELLINE JULGEB OMA PALKA TÕSTA 3000.- EURI. SEE ON JUBA LIIG,KUIDAS RIIK EI SEKKU VAHELE,MIS RIIK SEE ON? APPI KUHU SEE RIIK LÄHEB... PÕHJA.
saast 28. veebruar 2014 20:04
On vänt, tõstab elektrihinda, et endale palka tõsta!
Õnne õnne! 28. veebruar 2014 20:04
Kas on nüüd oodata hinnatõusu ? :D
igaljuhul, 28. veebruar 2014 20:02