Seisukoht

Katharina Toomemets | Keda huvitab?

Katharina Toomemets, ajakirjanik, 28. veebruar 2014 18:26

12 KOMMENTAARI

t
To D O,/ 4. märts 2014 17:11
mis ajastus sa elad ja mis telekas sul on,et telekava ostad.Elad vist vanaemaga koos kusagil Põlvamaa nurgas vaadates televiisorit Vesna või Rekord Vene kanalit Vremja.
a
Arvu/ 4. märts 2014 16:59
Kadri,pole muud midagi öelda,väga ilus oled.
d
D'O. / 12:06, 1. märts 2014 / 3. märts 2014 08:47
No näed sa, sõimad ajakirjanike, et nood ei oska kirjutada. Kuid sina ei suuda üht nimegi õigesti kirjutada!
l
2. märts 2014 16:54
Lugeja tahab kõigepealt veenduda ja selleks ta klikibki, et ikka lõplikult veenduda.
Kui lugeja avab ajalehe weebilehekülje ja vaatab pealkirju ja näeb mingit tema arvates mõttetut lugu, siis ta vaatab sellest kas mööda või otsustab selles ikka kõigepealt veenduda nagu, et see lugu ikka on mõttetu ja avab selle loo selle pealkirjal klikates ja laseb silmadega üle ehk loeb selle loo ülevaatlikult läbi ja kuna selle loo juures on avatud ka kommentaarium, siis kuna kommentaarium onju teatavasti ettenähtud selleks, et seal mingit lugu kommenteerida, siis ta kirjutabki ka enda poolt sinna kommentaari ja avaldab sellega ühtlasi arvamust, et see lugu oli näiteks tema jaoks kaunis sisutühi üllitis millel puudub näiteks tema arvates absoluutselt igasugune eesmärk, et sellest võiks kirjutada või seda lugu võiks üldse avaldada.
Kommentaariumi külastab see lugeja, aga sellepärast, et näha mida teised arvavad sellest loost ja võrrelda oma arvamust teiste omadega või leida sealt oma arvamusele toetust või midagi, mis lükkaks tema arvamuse ümber ja asendaks selle näiteks uue arvamusega.
Ta arvatavasti küll ei vaja mõttetoetust oma arvamusele, aga sellegipoolest otsustab siiski korraks vaadata, et mida siis kah teised inimesed arvavad sellisest nö. sisutust üllitisest.
Ega need lugejad, kes nii kommenteerivad jne. ma arvan, et nad absoluutselt igat sellist üllitist ka nüüd lähemalt uurima ei hakka ja veel vähem kommenteerima-lihtsalt mõne juures peatutakse juhuslikult ja võib-olla ka kommenteeritakse, siis juba midagi ka nagu omalt poolt nagu kasvõi näiteks ajaviiteks peatuatakse, vaadatakse lähemalt ja lisatakse mingi komm lihtsalt.
Ühesõnaga, see, et mingi loo pealkirjal ja kommentaariumil klikatakse ei tähenda veel selle loo populaarsust, aga siin ei hammusta võib-olla ajakirjandus seda pähklit läbi ja arvab, et see tähendab kohe automaatselt populaarsust kui kusagil klikatakse ja loetakse klikkide arvu.
Külamees./ 2. märts 2014 10:39
Väga terane tähelepanek ! Tihti on kirjutatud kommentaar : " Kes see .......... üldse on, või keda see ........... huvitab ". Mulle millegipärast kisuvad sellised targutamised muige näkku, sest neid pole ju palju, kes oma rumalust reklaamivad. Huvitav, kas ka siis, kui kommenteerimine oleks rangelt AVALIK, registreeritud isikuandmetega, ilmuks veel tobedaid komme ?
t
teadja/ 2. märts 2014 00:21
Kuuler ilus tüdruk, ma kutsukn sind hoopis arvutitagant välja , mis sa sellest arvad ?
m
Miks/ 1. märts 2014 21:12
Kedagi ei huvita see teema, t2iesti m6ttetu artikkel.. Muust pole enam kirjutada w??
a
Aga to D`O/ 1. märts 2014 15:16
ongi, keda miski ei huvita. Siiski: Saaks vaid vastupidist väita. Mind näiteks huvitab väga, mis meil toimub. Mitte ainult meil. Üritan seda võrrelda teistega. Kogu maailas toimuvaga. Raske on aga üritan mõista. Arvan ka aru saavat Katharina Toomemetsast.

d
D`O-le/ 1. märts 2014 14:30
`Kui sa pöördud konkreetse inimese poole, ole hea ja vaevu tema nimi kirjutama õigesti.
Selle tütarlapse nimi on KATHARINA mitte KATARIINA. Need on absoluutselt kaks erinevat nime.
d
D`O-le/ 1. märts 2014 14:26
Kui pöördud konkreetse inimese poole, vaevu inimese nimi üle vaadata. Selle tütarlapse nimi on KATHARINA mitte KATARIINA. Need on absoluutselt kaks erinevat nime!
d
D'O./ 1. märts 2014 12:06
Kulla Katariina! Ega üldiselt ma ei klikkagi mingitel jaburatel pealkirjadel ja lehtigi loen siin ja üldse (vaid kõige odavam Teleleht on koju tellitud!) aina vähem, sest teemad on esiteks ülepaisutatud ja ebahuiavad ning ajakirjanikud on muutunud järjest kirjaoskamatuimaks!!
l
Linda, vanur maalt/ 1. märts 2014 10:42
Aga võib-olla sellise kommentaari kirjutaja otsib samutimõtlejaid, jättis lause lõpetamata. Tahtis, et see, keda huvitab, võtaks temaga ühendust

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee