Kommentaar

Tiit Made | Venemaal vesi ahjus?

Tiit Made, 20. augusti klubi liige, 27. veebruar 2014 17:39

26 KOMMENTAARI

m
m/ 17. märts 2014 13:14
Made stiil on alati lihtne ja selgelt arusaadav. M6nus lugemine.
k
kuulutada/ 3. märts 2014 21:10
Tulebki protesteerida ja kuulutada euroopale ja ameerikale, nagu ukrainlased teavad, sest kui suu kinni hoiad ja abi ei palu, siis ei aita isegi jumal, eestil tuleb teha eriliselt pingsalt ja palju selgitustööd ning ettepanekuid venemaa agressiooni suhtes, sest endise liiduvabariigina tunneb eesti hästi venemaa psühholoogiat ja salakavalat agressiivsust ning tuleb abi anda ukraionale iga päev ja kogu aeg neid toetada praeguses olukorras, sest see on abi ka enda julgeolekule, kogu baltikumi ja poola julgeolekule, valgevenel on samuti praegu õige aeg koos ukrainaga venemaast lahku lüüa, sest venemaa nõrgeneb iga päevaga, kui kõik kursid langevad ja Putin on oma autoriteedi kaotanud, kuna on viinud venemaa sellisesse katastroofi, et keegi teda enam ei usalda ning kõik riigid on teda majanduslikult blokeerinud, seda tulebki teha ja konkreetselt, igasugune venemaa toetamine ja abi tuleb ära jätta, ka gaasitrass tuleb peatada, kahju küll, et venemaa ikka arvab, et ta on veel 2.maailmasõjas ning fashistid teda igast küljest piiravad, niikaua, kui venemaa kõiki teisi fashistideks PEAB, ei saagi temaga normaalseid suhteid olla, sest ta arvab, et on inimkonna eliit ja teised ei ole mitte keegi, fashist on aga Putin ise ja osa tema pooldajaid, kui tal neid eriti on, see on ainult suur seakisa, et ta on võimas, aga tegelikult ripub ta elu juuksekarva otsas, demonstreerib teistele riikidele meedia kaudu oma olematut võimsust ja ukraina-vene riigipiir tulebki juba täna kinni panna, sest siis on venemaa blokeeritud, seda tuleb ka euroopale näidata.
r
realist/ 3. märts 2014 13:45
vaatama kõigepealt millised on kõik nende revolutsioonide tagajärjed ,mis on toimunud Süürias ja mujal kus mässud käisid.Kas muutub midagi paremuse poole,ootame ära.Samuti nüüd mäss Ukrainas,kas euroliit ja ameerika aitavad selle riigi jalgele,vähe usutav,siis on nad ise varsti revolutsiooniga silmitsi.Sest nii suurt riiki nagu ukraina ,euroliit jalule ei aita.Püha lihtsameelsed võivad seda vaid uskuda.Kui nad ise seal midagi korda ei saada ja ainult mässavad.
h
Huli dumatj,/ 2. märts 2014 14:51
j
Juho./ 2. märts 2014 14:26
Ega 1917 a.revolutsiooni ka Lenin ja Kroonlinna madrused ei korraldanud,nii ka Maidanil olid teised jõud võileibu tegemas jne. Laul ütleb,et ei ole üks ükski maa,see käib väikese Eesti kui ka suure Venemaa kohta.Vaadake,palju nn.revolutsioone on praegu maailmas korrraldatud-Afganistan,Iraak Süüria, Liibüa ,viimane Tai ja Venezuela jne. Ega need viimased ole.See paneb ka Vene juhid tõsiselt mõtlema.
s
serblane/ 2. märts 2014 11:46
USA tegevus Kosovos lõi pretsedendi ka edaspidiseks, mida kasutas nüüd ka Venemaa.
USA tegevus Kosovos aitas kindlustada muuhulgas ka islamistide positsioone Euroopas.
http://komitet.net.ua/article/117599/
ü
üks oranž revolutsioon juba oli/ 2. märts 2014 02:34
to wtf- nii et pole sugugi "viimased 20 aastat" ainult Kravtšukki ja Kutšmad
(ja 90tel polnud eestlatel küll enam midagi NL sõjaväkke asja või sealt vene-ukraina suhteid mäletada)
j
juss/ 1. märts 2014 21:37
mini mees ikka mäletab midagitki.seegi hea.aga mõned ei teagi ,-miks gaddafil ja huseinil kirves pähe prantsatas.me peame jumalat tänama,et oleme tekkiall mölisejad,-muidu oleks ju kõik hammasteta olnud.

l
Lhasa/ 1. märts 2014 15:07
Minu meelest on enamus kommentaatorid korralikud Putinistid.Olgu pealegi. Aga on ju ennustatud,et Vene Tsaar näeb oma riigi piire Kremli aknast. See aeg ei ole kaugel,sest ilma Ukrainata pole Venemaad olemas. Ootan millal see sõnum ära kustutakse.
l
Loen ja imestan-/ 1. märts 2014 10:47
kui palju meil siin vaeses Eestis on säilinud leninlikku proletariaati!
w
WTF/ 1. märts 2014 00:39
Ega see rahvahulk nüüd Maidanil ei käinud EU või USA luure mahitusel, olgend normaalsed! Infosõda muidugi käib, aga täitsa normaalne on, kui Ukraina inimeste, ma mõtlen etniliste (keda on ikka kõvasti rohkem, kui muid rahvusi) ukrainlaste sisemises hääles pole kadunud need toonid, kui Stalini aegadest aeti haudadesse mitmeid miljoneid ukrainlasi (kui korjati ära talupoegadelt kõik produktid, mis võimalik), loomulikult lõõdi suurel hulgal maha neid, kes ei tahtnud kolhoosidesse astuda jne. Mäletan seda, kuidas 90-ndatel sõjaväeski oli nii, et ukrainlased vihkasid moskalisid ehk Moskva kandist pärit venelasi. Nüüd on lihtsalt kätte jõudnud aeg, kus ukrainlased lähevad oma teed, tulgu mis tuleb ja ükskõik, mis hinnaga. See Krimm on nagu ta on ja eks see laheneb ja saab juurde autonoomiat, ega krimmi omad elanikud kah suurt taha, et pütini võimu all olla. Praegu on nad viimased 20 aastat saanud omaette toimetada. Venemaale oleks see krimm nagunii äravõtmisel vakkumpumpla, kuhu raha toppida, mida ikka niisama laialt pole. Samasugune idiootlik olukord jääb aastakümneteks vinduma nagu põhja-ossetia või abhaasia.
n
Nii on / 28. veebruar 2014 18:50
Väga hea artikkel Tiit Madelt . Omaltpoolt lisan , et need halenaljakad olümpiamängud pole veel kaugeltki läbi , sest need kummituskülad hakkavad igal aastal neelama venemaa eelarvest tohutu summa või muidu kukuvad lihtsalt kokku . Loodan et paljud vene keele oskajad vaatasid eile RTR-i pealt Solovjovi saadet Ukraina teemadel , kus saalis istusid meilegi tuntud vene natsid alates Markovist ja lõpetades Shirinovskiga . Tegu oli nagu matusega ! Ukrainlased andsid ikka sellise löögi vene natsidele munadesse , et need ei suuda ikka veel toibuda .
l
Lhasa/ 28. veebruar 2014 15:04
Braavo! Tiit Made.Sul on õigus. Hurrrraaaa.
t
Tainapeadele/ 28. veebruar 2014 10:57
Tainapeadest kommentaatorid peaksid hoopis mõtlema, miks Made sellise loo kirjutas! Kui tugev on Putini seis omade silmis pärast kõike, mida ta on teinud?
e
Eh-hee/ 28. veebruar 2014 09:15
Kesikute valuline reageerimine on Madele suurim tunnustus hea artikli eest
m
Made tuttav/ 28. veebruar 2014 08:56
Mis jura Sa ajad? Ära ela peeglitaguses maailmas ja vaata, kes tegelikult Ukrainas niite tõmbab. Kas Maidani korraldas Venemaa, ei hoopis USA. Tee silmad lahti ja saa aru, miks kogu see jamps Ukrainas korraldati. Ikka USA globaalse hegemoonia edendamiseks. Putin peab taas kastanid tulest välja tooma. Ikka USA maine päästmiseks.

k
kustpoolt tuul puhub, sinnapoole küürutama... ehk tagaline punakarjeristist kapiamerikanist/ 28. veebruar 2014 02:12
Mehike on ikka nii mandunud... Juba selline CIA rahastatud Ameerika Hääle propaganda ja Malt Laali "ajalooõpikute" demagoogia-retoorika.
t
T.Mets/ 27. veebruar 2014 23:23
Kommenteeriks tsipa Madet, kelle lugu sarnaneb kahe teraga mõõgale. Tõsi küll, Moskval on
mõtlemist kuhjaga, aga seda jätkub piisavalt ka Läänele. Revolutsioon tõi Ukrainale kauaoodatud
läänelikud väärtused ja lisaks käegakatsutava pankroti.Vaata, Made, pisike Kreeka on peale
osalist võlgade mahakandmist ikka veel võlgu üle 250miljardi euro. Kas annad aru, kui palju on
vaja Ukrainal miljardeid? Venelane oma miljardeid vaevalt Ukrainas luftitama hakkab. Arvad, et
peale Sotsis 50 mlrd $maksma läinud olümpiamänge on venelase tasku tühjavõitu, kuid olen kindel,
et kuid kestnud läänlaste poolt ässitatud korralagedus läheb kaugelt ol. mängudest rohkem maksma
ja nüüd siis tuleb tellitud muusika eest maksta, Seekord siis Läänel. Kas on viimasel ikka niipalju
vabu miljardeid tagataskus. Kahtlen. Sina, Made, võib-olla oled nõus läänelike väärtuste eest
maksma lisa ka omast taskust maksma, kuid kardan, et Kaval Antsu kübarale sarnaselt jääb see
ikka tühjaks
l
lible/ 27. veebruar 2014 22:52
no see üliväike mässav osa Ukraina ühiskonnast ei muuda midagi,küll te näete.
t
to Venelembide... / 20:36, 27. veebr 2014/ 27. veebruar 2014 22:48
no sinu foobiat küll enamus ei põe.
v
Venelembide.../ 27. veebruar 2014 20:36
...pealetung paistab olevat alanud. Ah nii hirmsasti läks Made väga hea lugu hinge. Sügav kaastunne teile õnnetutele vihapritsidele.
v
vana pugeja/ 27. veebruar 2014 20:21
vana kagebiit Made puges esmalt Ansipile, kiites ,viimast taevani. Oli ju kümme aastat Ansipi juhtimisel totaalne stagnatsioon. Nüüd räägib endine pagunitega nõukadiplomaat Stockholmis, et tema endisel tööandjal on vesi ahjus???
Mage, Made! hale vale!
s
sm.Made,kas poleks vaja keeles uuendusi/ 27. veebruar 2014 19:41
see tõeselt isamaaline jutt on otsekui kalli Stalini omast suust. See meeldib meile,aga mõni reform ei teeks paha, ikkagi 21.sajand ja puha.
Küll mulle meeldib,kui ukrainlastel on meiega ühine riigikord ja president ja pealinn Washington .
e
Endisele kommunistile, NLKP liikmele./ 27. veebruar 2014 17:53
Saksamaal ja Euroopal üldiselt pole midagi kobiseda, sest nad ripuvad ju Vene gaasitoru otsas. Eriti vakka peab olema Saksamaa, aga ise nad ennast sellisesse seisu mängisid...

n
No.../ 27. veebruar 2014 17:42
...tegelikult Euroopa Liit sellest supist ilma Putinita välja ei tule. Venemaa jaoks realiseerus jah üks kehvematest stsenaariumitest, kuid et nad poleks sihukeste arengutega üldse arvestanud, pole usutav. Kõige hullem Euroopa Liidu jaoks oleks see, kui Venemaa ei liiguta lillegi. Euroametnikud peaks olema peast segi, kui ilma pikemalt mõtlemata Ukrainale rahalise abi teele panevad. Üks väikene 37 miljardit olevat juba kaduma läinud... Euroopa Liit tänab taevataati, kui Venemaa oma abist ei loobu ja endised vennasvabariigid ise oma suhted ära klaarivad. Euroopa ametnikele jääks Ukraina taoline amps kurku kinni.
n
nostalgiline/ 27. veebruar 2014 17:31
Sm. Madel on nii armsasti nõukaajast säilinud võimudele meelepärane p.....pugejalik kirjutamisstiil.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee