Eesti uudised

Postimees: Vene ja USA saatkonnal on pealtkuulamisseadmed (10)

LISA KOMMENTAAR

Partner 27. veebruar 2014 22:21
Saatkonnad on välisriikide territooriumid. See on sekkumine teiste riikide siseasjadesse.
On paljastatud olulised saladused, mis on rajatud suurte kuludega.
Milleks imestada 27. veebruar 2014 22:18
Kuniks on maailmas ''standardiseeritud'' süsteemid (paljuski US päritolu), kestab autoriseerimata/sanktsioneerimata/varjatud nuhkimine. Milleks pressitakse meeletult peale Androidi ja Win/Apple softe? Lihtne on ju teha sitast saia, kui sitta jagub kõigile :)) Uskuge - SEE sitt ei haise!
USA jälitustegevuse seaduse "ekport" 27. veebruar 2014 19:12
Android ja iOS on kogu maailmas sama modifikatsiooniga, mis võimaldab luureorganeil (mobiil)seadme failisüsteemi varjatult kauglugeda ja mikrofoni aktiveerida. Tegelikult kehtivad need nõuded kõigile USA turul ameltikult müüdavate (mobiil)seadmete tootjatele. Suurärimehed, tipp-poliitikud, teadlased, advokaadid jts kasutasid varem Euroopa turule valmistatud Symbiani telefone (versioone), kuid neid enam ei toodeta. Uued Nokia X, XL jne on küll Symbiani tuumal ja Androidi API-ga, kuid nende tagauste kohta pole veel midagi teada.
kuule esimesele 27. veebruar 2014 17:28
Eestis ei ole 8 miljardit inimest. Kui loen Postimeest, siis millegipärast on kõrval pildid, kellele meeldib Postimees ja millegipärast on need minu sõbrad, kust Postimees teab? Kui tahan siin mõne artikli all kommentaari kirjutada, siis millegipärast on seal kasti juures minu pilt ja nimi, kust ÕL teab, pole ennast neile avalikustanud. Kas sa arvad tõesti, et keegi ei loe meie komme repressiivorganitest, et teha kindlaks "vaenlasi", siis nad oleksid lollid küll, kui seda ei teeks jne.
esimesele 27. veebruar 2014 12:43
kas sa ise ka usud, et 8 miljardit inimest kuulatakse pealt, salvestatakse kõik nende suhtlemised, nii virtuaalselt, kui reaalset verbaalselt. ja siis on kusagil mingi suur server, kus kõik need kõned tallel on ja ... ma ei julge mõeldagi, kui suur peab olema töötajate armee, kes neid kõnesid kuulab, töötleb, järeldusi teeb. see on ikka hirmus foobia, mis inimestel on.
kuidas normaalne inimene seda üldse uskuda saab?
Alar1 Postimehele 27. veebruar 2014 11:09
Ei ole keeruline panna teie sülearvutisse sisseehitatud kaamera tööle nii, et te ise seda ei teagi. Samal ajal edastab arvuti mitte ainult heli, vaid ka pilti teie tegevusest ja asukohast.
Ja teie otsite plekkkatuselt antenne? Andke fooliumi!
Alar1 27. veebruar 2014 11:01
Tänapäeva tehnika võimaldab sidet pidada ja nuhkida nii, et visuaalselt pole küül midagi näha. No kes küll oli see loll, kes saatis drooni plekkkatuselt antenne otsima???? Enam ei ole ju aasta 1954!
njaa 27. veebruar 2014 09:48
aga kes on ilma ? Huvitav oleks teada .

ahhaa..:) 27. veebruar 2014 09:24
Käib ilge nuhkimine ni IP aadressite järgi: facebook, twitter, jne,.. selle jaoks pole isegi prokuröri luba vaja….
Politseil on iga inimese kohta andmed, nagu puu, mille külge lehed kirjutatakse, nii et me kõik oleme arvel ja meid jälgitakse, seda teenust same meie oma maksumaksja raha eest...
Ants Rannula 27. veebruar 2014 09:13
KELLEL NEID EI OLE? Sinu arvuti ,mobiiltelefon on juba ammu "pealtkuulatav".Jätke paanika. Isegi
minu peeretust teatakse seal kus vaja. Tänaval vestlusi saadakse teada jne. Elade rahus edasi,kui te
ei põe mingit jälitusfoobiat.