Presidendiball

Balli järelpeost ei räägita (16)

Teet Teder, 26. veebruar 2014 07:00
Juku-Kalle Raid Foto: TEET MALSROOS
"Mina sinna järelpeale ei jõudnudki," tunnistab riigikogulasest vastuvõtu külaline Juku-Kalle Raid, et läks Briti suursaadikuga kõrtsi nimega Veerev Õlu ja jäi hoopis sinna pidama.

"Me läksime otsima, kas seal Briti õlut on, aga ei olnud. Aga suursaadik rääkis, seal on üks britist omanik ka, ja äkki nüüd tuleb," loodab saadik, et sai õlleka valiku koos suursaadikuga kirevamaks muuta. "Istusime ja ajasime juttu. Siis ma mingil hetkel sõitsin Tallinnasse tagasi. Tellisin sõbra järele, kuna ma pidin hommikul vara Oslosse sõitma ja nüüd ma siin olengi," räägib Raid Oslost, otse konverentsilt.

Ehkki Veereva Õlle nime kandvasse pubisse maandus ka teisi vastuvõtu külalisi, toimus väidetavalt peamine järelpidu Pärnu Rannahotellis. Kui presidendi kantselei vaikib kui haud sellest, kas presidendipaar lahkus vastuvõtult Ärmale või jäi veel Pärnusse, siis sama joont hoiab ka Rannahotell. Küsimusi palutakse küll kirjalikult, kuid hotelli müügijuht Bianka Touart neile sisuliselt ei vasta. "Ka Vabariigi sünnipäeval pakkus restoran esmaklassilist teenindust külalistele, kes lahkusid väga rahulolevaina," on ainus reklaamivaba lause, mis natukenegi teemat puudutab.

Samal teemal

27.01.2014
Juku-Kalle Raidi elukaaslane hankis ballikleidi tänavu vintage-poest
26.01.2014
Kes ja miks vastuvõtult puudus?
26.01.2014
Evelin Ilvese kleit väljendab igatsust lume järele
26.01.2014
Kihnu kombe kohane hellusehetk