Presidendiball

Kes ja miks vastuvõtult puudus?

Katrin Helend-Aaviku, 26. veebruar 2014 07:00

18 KOMMENTAARI

v
vanja / 28. veebruar 2014 12:50
vaadates Siimu pilti tuleb meelde üks ammune hommik Pärnu rannas, kus seene all oli Hitleri pilt ja kiri"sa läksid vara ära .su töö jäi pooleli "
m
26. veebruar 2014 18:43
mõned olid seeaeg kusagil vargil
s
SS/ 26. veebruar 2014 17:36
j
juuksur/ 26. veebruar 2014 17:01
Kas euroopas on nii jube juukseloikus moes.Siim vaheta juuksurit.sest klassika on klassika.tule Londonisse.loikan 1x tasuta.see jubedus on kull liiast.mul Eestis ka veel moni grupiode kes juuksuritood hasti valdab.saad Eestis ka korraliku soengu.
õ
õnnetu/ 26. veebruar 2014 13:45
mina oleks ka väga tahtnud minna ballile head ja paremat nosima, kuid ei kutsutud. Mul oli kah kaltsukast uus ülikond toodud ja isegi kikilipsu sai.
t
to Resident tuleb tagandada/ 26. veebruar 2014 10:49
Olen sinuga nõus. Aga kust võtta rahvas, kes poleks kommude poolt ajupestud ja teaks, mille nimel tasub tänavale tulla? Võrdleme näiteks Ukrainat. Sellist meeleavaldust eestlane ei korralda kunagi. Ja nii ta jääbki ka järgmiseks 700. aastaks orjusse. Kahju, kas pole?
r
Resident tuleb tagandada./ 26. veebruar 2014 10:33
Põhjusi ja tagajärgi ei maksaks segi ajada.
Kas on mõtet tulle tänavatele selle pärast, et keegi kõrbema läinud tagumikuga „talent“ tahab koju ja koguni peaministrikski?
Suvaline külapoe taga õlut libistav pätt või Maxima viinavaras võib kah pidevalt ja korduvalt tahta peaministriks saada.
Ega selle pärast ei jaksaks rahvas pidevalt tänavatel möllata.
Tänavatele peaks tulema hoopiski selleks, et nõuda selle isiku tagandamist, kellel jätkub kuritegelikku mõtlemist ja nahaalsust, et mõnedele sellistele, rahva silmis täielikult ebausaldusväärsetele indiviididele valitsuse moodustamist ülesandeks teha.
Kuna Eesti rahvas pole seoses valimisõiguse täieliku puudumisega saanud Eesti Vabariigile presidenti valida, on Eestis võimu haaranud maffia saanud esitada Eesti rahvale presidendi pähe oma käpiknukust residenti, kelle parteimaffia liidrid on ise kohale määranud ja kellel polegi tegelikult mingit legitiimsust, et teha kellelegi ülesandeks Eesti Vabariigile valitsuse moodustamist.
Selle residendi parteimaffia liidritelt saadud mandaadist piisaks vaid parteikartelli juhi ehk maffiapealiku paika panemiseks.
Kui Eesti rahvas ei taha endale peaministriks järjekordset maffiapealikut, tuleks sel tulla tänavatele ja nõuda maffia käpiknukuks oleva residendi tagandamist ja demokraatliku valimisseaduse kehtestamist ning seejärel tuleks rahval Eesti Vabariigile president ära valida.
Ja kui Eesti rahval saab olema rahva mandaati omav president, siis peaks see president saatma laiali komministidest ja KGB agentidest koosneva riigikogu ja broilervalitsuse ning kuulutama välja Eesti rahva esinduskogu valimised ja seejärel andma ühele Eesti rahva poolt lugu peetud ausale inimesele ülesandeks ajutise valitsuse moodustamise, mille esmaülesandeks peaks saama kuritegeliku kommunistliku parteimaffia kõigi grupeeringute likvideerimine ning kogu selle riigisaladuseks kuulutatud kuriteoregistri avalikustamine ja demokraatia kehtestamine Eesti Vabariigi territooriumil ning Eesti rahva esinduskogu valimiste läbiviimine.
s
26. veebruar 2014 09:16
Savisaar on vähemalt koos rahvaga ja ei pelga lihtsate külameestega viina võtta, teised tulid ENNAST näitama.

õ
Õiglane nägija/ 26. veebruar 2014 09:09
Kas mitte ka südametunnistus?
n
Nonih/ 26. veebruar 2014 08:57
Tuu kangeid rohtusi kui mool tarwis lähe, ei olle mitte leiutet!
v
vol 2/ 26. veebruar 2014 08:36
too kui,minagi jäin sama vaatama....päris kõhe hakkas,milline sarnasus!!
o
Otu/ 26. veebruar 2014 08:35
AjuSaagim ja Timmer puudusid, Võsa Pets tinutas ka vist mujal. Gärzin ja see tüdruk kellele tite treis, vist Maret nimi puudusid. Kultuuriinimestest oli Jörbergi poiss puudus. Mõisa jürkat polnd. Vitsur oli nagu jälle puudus. Miks valveanalüütik Varet polnd ? Aga muud olid ehk tõesti kohal. Isegi Kalle-Juku kannatas õllevõtmisega lõpuni. Tubli. Aga et tugevam -õrnem pool tele-eetri vallutas oli kummaline, oleks võind ju Lenk Heimuri või Pets Võsa rakendada. Kogemusi jätkuks !
r
Rottweiler/ 26. veebruar 2014 08:23
No nii - veel üks "teletups" Ilvese Efka, Saagimi Anu ja Timmeri kõrvale leitud... Vahet niipalju, et kui eelnimetatud suudavad söögiisu pärssida, siis SELLE tegelase nägemine paneb käpa püstolipära järele kobama...
a
Aga / 26. veebruar 2014 08:19
kallase tütrekes ka polnud.
k
Kui/ 26. veebruar 2014 08:17
vuntse natuke pügada siis teate küll kellega sarnaneb.
s
Siim Kallast hoidis aastapäevavastuvõtust eemal raudteereform, Vähit pere ja Savisaart Hundisilm./ 26. veebruar 2014 07:57
sissejuhatavast mustast teksist loen välja, et savisaar ja vähi koos hundisilmal
kas te kunagi oma soperdised läbi ka loete, mis te kirjutate ja avaldate?
vastik on seda pealiskaudsust taluda. jälk.
kas te olete oma tähelepanuvõime ja korrektsuse internetis maha mänginud? või millest see tuleb? mõelda ei suuda enam keegi.

l
lugeja/ 26. veebruar 2014 07:53
See "KINO" tuli ju koju kätte telekast ,milleks veel kinooperaatorit kätelda?
o
Olulisem on/ 26. veebruar 2014 07:37
Aga puudu oli ju ka Ergma ja minister Parts? Savisaare puhul oleks uudis pigem tema tulemine, mitte tulemata jäämine.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee