Presidendiball

Yana Toom: käin vastuvõtul igal aastal ise pojaga (23)

Nataly Koppel, 26. veebruar 2014 07:00
Foto: TIINA KÕRTSINI
Riigikogu liige Yana Toom võttis presidendi vastuvõtule Pärnusse kaasa oma vanima poja Kornei Litvinovi (24).

"Käisin ka eelmisel aastal vastuvõtul, aga teise pojaga. Järgmisel kavatsen ka oma kolmanda poja kaasa võtta," naerab Yana. "Muide, poiss, kes minuga eelmisel aastal kaasas oli olnud, helistas kohe Korneile, kui oli meid telekas näinud ja jagas näpunäited, kuidas oleks pidanud telekaamerate ees käituma. Ja Kornei sai väikese šoki, kui luges hiljem, kuidas meedia arutab, mis ta nimi on ja kui vana ta on. Aga see on talle heaks õppetunniks, kuidas meediaga suhelda," arvab ema.

Samal teemal

"Ehkki pidu oli tore, lahkusime sealt juba kella kümne paiku ning enne südaööd jõudsime pealinna tagasi. Me pole suured peoloomad!" naerab Yana.

Poliitik, kes on väisanud presidendi vastuvõttu kolm aastat, on kõik need aastad kandnud Gruusia päritolu moekunstniku Tamara Dzmanašvili loomingut. "Selliseks puhuks lastakse ikka uus tualett õmmelda," tunnistab Yana, kes ei jätnud kleidivalikut viimase minuti peale. Pealegi ei oleks talle läinud aastatel kantud kleidid päris hästi sobinud, kuna proua on viimasel ajal kõvasti kaalust alla võtnud – lausa 30 kilogrammi!

"Alustasin dieediga läinud aasta jaanuaris ning aprillis olingi juba 30 kilo võrra kergem. Mind on aidanud Pierre Dukani dieet, kus tuleb iga päev süüa 1,5 lusikatäit kaerakliisid ja eelistada rasvavabu piimatooteid. Ma olen pikka kasvu ning võib-olla ei torganud minu kaal kohe silma, kuid ise tahtsin beebikilodest hirmsasti vabaneda," selgitab Yana, miks ta otsustas elus esimest korda dieeti pidama hakata. Nüüd püüab ta oma kaalu hoida, käib palju koeraga jalutamas ja jalgrattaga sõitmas.

Keskerakondlasest riigikogu liige Yana Toom leiab, et pidulikele vastuvõttudele tasub ikka oma lapsi kaasa võtta ning väisas presidendiballi koos vanima poja Kornei Litvinoviga.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee