Elu

"Euroeufooria" režissöör: ise ma Eurovisioni ei fänna (4)

Juhan Mellik, 22. veebruar 2014, 08:00
VALMIS: Kurnav töö on seljataga ja «Euro­eufooria» režissöör Ermo Säks võib seebimullide keskel rahul olla.  TEET MALSROOS
"Viiepallisüsteemis paneksin hindeks kuue," teeb oma värske teose, Eurovisioni lauluvõistlustest rääkiva dokumentaalfilmi "Euroeufooria" autor Ermo Säks, oma teose üle nalja. "Eks see ole selline oma beebi sündroom."

Säksi sõnul tähendas filmitegemine ligi 20tunniseid tööpäevi. "Ilma naljata kohe: tööd oli rajult!" ütleb režissöör. "Materjali läbivaatamine, monteerimine ja nii edasi," loetleb ta. Kui võttegrupp jõudis lõpuks Rootsist koju, veetsid nad järgnevad mitu päeva kodus magades, lesides ja mitte midagi tehes. "Lihtsalt varem tuli kogu aeg tööd teha," meenutab Säks.

"Eurovision on ka selline üritus, et ei saa võtta endale suhtumist, et küll ma hiljem teen edasi. Pealegi oli endalgi tahtmine kõike näha. Mind üllatas väga, et Eurovisionist endast on tohutult palju räägitud, aga selline lahutamatu osa nagu fänlus on jäänud täiesti puudutamata," selgitab ta.

Resultaadiga on Säks vähemalt rahul – mustade variantide läbivaatamisel saadud kriitika võeti arvesse ja tulemus sai isegi parem kui oodatud.

Mingiks eriliselt andunuks lauluvõistluse austajaks Säks end tegelikult ei pea. "Ma ei ole olnud Eurovisioni fänn varem ega ole seda ka praegu."

4 KOMMENTAARI

t
tsimp 23. veebruar 2014, 17:57
Ega vist pole ainsatki meessoost eurovisiooni fänni, kes oleks hetero
e
eh puurija 22. veebruar 2014, 11:49
... ja sul samuti silm jäi peatuma .. ja kargas pähe siivatud mõtted
Loe kõiki (4)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee