4 kommentaari

G
ggg  /   11:24, 22. veebr 2014
Pedagoogiline nõmedus. Justkui poleks seal tippülikoolis ei inimese mälu mahust, vaimse töö intensiivsusest , erinevate ainete töömahukusest ega muust suurt midagi teada.
  /   15:56, 21. veebr 2014
Autor ütleb ju kohe algul ära, mis eriala ta õpib: keeleteadust ehk lingvistikat.
80 lk päevas lugeda polekski võib-olla probleem, kui inimesel poleks muud lisakoormust. Kui kolmel päeval on loengud, nagu mina siit välja loen, ja 16 tundi nädalas (ilmselt kaks päeva?) töötab ka, lisaks on keeletunnid ja nende jaoks arvatavasti ka kodutöö... Lihtne see kindlasti pole. Ja ega 24/7 saa ka arvuti taga istuda, Pealegi kui nii ilusas linnas juba õppida, siis pole ju mõtet kogu aeg nelja seina vahel istuda ja õppida. Igal juhul edu!
A
Arvamus  /   11:16, 21. veebr 2014
Millist eriala üldse artikli autor õpib? Humanitaarteaduskond küll, aga mis valdkonnas see materjali läbilugemine käib...? Vähemalt praegu seda artiklist välja ei loe.
Aga muidu ju täiesti tavaline aktiivse tudengi elu. Erasmuse stipendium katab tõenäoliselt ära täismahus töölkäimise vajaduse, aga kõik muu on üldiselt sama, mis Eestis.
On Eestis tipptasemel nõudlikke õppejõude, on ka välismaal. On Eestis vähemotiveeritud õppejõude, on ka välismaal.
Ja sama lugu on Eestis õppivate vahetustudengitega - üldiselt tunduvalt rohkem motiveeritud kui Eesti tudengid. Ehk et pole midagi uut siin päikese all:)
  /   10:58, 21. veebr 2014
ma 6pin türgis juurat ja on olnud p2evi, mil loen p2evas 500 lehekülge. ma ei saa aru, kus on probleem lugeda 50-80 lehte p2evas???

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis