10
fotot

Vene punkbänd Pussy Riot lõpetas neljapäeval viibimise Sotšis taliolümpiamänge ja president Vladimir Putinit sarjava videoga.

Bändiliikmed on Sotšis filminud pühapäevast alates ja neil on tekkinud mitmeid vägivaldseid kokkupõrkeid võimudega. Nad on korduvalt kinni peetud ja kolmapäeval said nad Putini vastast etteastet korraldades julgeolekujõududelt peksa.

Detsembris vangist vabanenud Nadežda Tolokonnikova, Maria Aljohhina ja veel üks Pussy Rioti naisliige üritasid Sotši kesklinnas esitada Putini-vastast laulu. Julgeolekujõud, kellest osa olid kasakad, piirasid nad kohe sisse ning lasid seltskonna vastu käiku muuhulgas ratsapiitsad, selgus videokaadritest.

Bändiliikmed ütlesid neljapäeval, et pöörduvad nüüd Moskvasse tagasi, et osaleda kohtuprotsessis 20 inimese üle, kes peeti kinni 2012. aastal Putini kolmandaks ametiajaks presidendiks vannutamise eel puhkenud kakluse ajal.

Pussy Rioti video "Putin õpetab sulle kodumaa-armastust" pandi üles YouTube'i.

Jaga artiklit

20 kommentaari

.
...  /   13:40, 28. märts 2014
Mis kasakad? Kasakad tapeti punaste kõrilõikajate poolt maha! Need on punased kaltsakad ja saavad palka inimeste peksmise eest.
P
Pussy Rioti fännid ,kas teil on aimu,mis see kasakas on,milline on tema kasvatus ja   /   15:01, 22. veebr 2014
arusaamine elut.
Kasakatel on omad koorid,isegi nende lapsed tegelevad muusikaga . Kontsertidel on peale lauljate ja pillimeeste laval ka ikoonid.
;uidugi,teie kisate,et see on õõvastav ajupesu ,aga see on olemas ja sellises vaimus nad sirguvad.
Imestada tuleb seda,et teie suured iidolid vähe nuuti said ,kasakad 'loevad neid usu ja pühakoja reostajateks , hullemateks kui marutaudis koerad

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis