Teleblogi

"Kartulid ja apelsinid" – kas vanemad peavad vestluseks aja broneerima?

Merje Ottson , 20. veebruar 2014 11:14

8 KOMMENTAARI

e
E/ 26. veebruar 2014 20:40
Mina seda ei vaata-üks "seep" on, aga kellel huvi on , miks mitte.
t
TESSA/ 26. veebruar 2014 14:24
Siisus -miisus,kuulge,see on ju seebikas.Kes tahab see vaatab,kellele ei meeldi,tegelegu siis millegi muuga,mitte ei pea vaatama.Kas tõesti ei ole muud inimestel teha kui nyyd hakata lahkama mida seal seebikas keegi valesti teeb või õieti teeb??!! Olge ikka normaalsed. Kas tõesti pole muud sellel Merjel teha kui siin sellel teemal myrki pritsida,jummel,kevad käes,mine tegele selle asemel kasvõi kepikõnniga või hakka kodus lilli ymberistutama:-))))) Mulle see seebikas meeldib ja vaatan huviga mis edasi toimub,,olen palju huvitavaid vaatenurki sealt enesele saanud. Nende mured kes sinna Viviani kabineti satuvad,tunduvad võetud elust enesest ja ysna tõesed. Kuulates neid probleeme ja kuidas Vivian neid lahkab,leiab palju endalegi juurdlemisainet. Et võib asju hoopis teise nurga alt vaadata. Nii et igati pro seebikas.-)))))
p
Psühholoogia/ 23. veebruar 2014 14:35
Oh taevas küll, kuidas inimesed siinh akkavad mõlgutama, et miks vastuvõtule tema vanemad broneeriti jne. Asi pole ju selles, et nende heal ja armsal tütrel poleks vanemate jaoks aega...oh, ei. Nähtavasti pole nad veel Viviani töökabinetis käinud ja see on lihtsalt põnev, normaalne ja arusaadav uudishimu, pealegi töö juures on ehk Vivian häälestatud paremini psüholoogilistele probleemidele. Ärege ometi nähke siin midagi halba või et tal oleks kahju oma ajast, nii see pole. Vaadake, kui toredad vanemad tal on ! :) Mõistvad, südamlikud, õiglased...nii armsad !
k
kas/ 22. veebruar 2014 15:27
kas tõesti ei ole inimestel muud teha, kui terleka ees istuda ja vaadata saateid, mis ei paku huvi?
Võta raamat kätte ja loe, saad targemaks ehk,
Mulle see saade meeldib , vaatan ja kiidan.
r
raivo/ 21. veebruar 2014 13:08
kaua võib promoda mõttetut naiste seepi.
p
plä/ 20. veebruar 2014 17:27
jama seriaal, aga muud ei ole ka vaadata
m
mnjahhh/ 20. veebruar 2014 15:03
Pilved ja kartulid lähevad sassi.
s
see/ 20. veebruar 2014 14:27
oli nüüd üle pakutud jah, ema-isa ei saa oma lapsega räägitud muudmoodi ja psühholoogid olid siin ikka rohkem ema-isa kui tütar.
Aga mida neil nõu küsida, pigem ju ema tegemata töö, õigemini tehtud töö- ema on lastele kõik ette-taha ära teinud, mis seal siis imestada, et lapsed oma eluga hakkama ei saa.
Ja nii naiivitar nagu on see Vivian, ei saa ikka üks psühholoog olla, sõbranna ka selline ullike.
Loodan, et nüüd lõpeb see sari. muidu Pilvede all ja Kartulid kõik segamini