40 kommentaari

K
kodanik  /   00:46, 21. veebr 2014
lahe, eesti olümpiaturist maksumaksja raha eest
P
pärnu mutt  /   00:20, 21. veebr 2014
Huvitav, milline sa ise välja näed. Sa pole pakse jalgu ja töntsi keha näinudki kui kauni noore daami kohta nii ütled. Häbi võiks olla.
Ja üldiselt - kui kommentaar pole samal arvamusel Õhtulehega, siis peab ära kustutama või?
L
Lily  /   20:19, 20. veebr 2014
Olgem ausad,sellel neiul puuduvad ju ka eeldused,et voistelda samavaarselt tippudega.Luhikesed paksud jalad,tontsakas keha,kaed meenutavad rehasid.Puudub sisemine kirg ja valjenduslikkus.Ta esineb vastavalt oma eeldustele.
V
Võidud on ees. Kül jõuad.  /   17:51, 20. veebr 2014
Sa oled ju tubli.
:
:-)  /   17:41, 20. veebr 2014
2014.aata Eesti meister iluuiustamises - üllatus-üllatus - on Heleri Hälvin, kes hüppas meistrivõistlustel muude hüpete hulgas kolmel korral lutzu, mida Glebova ei ole kunagi hüpanud. Ilusad puhtad hüpped olid. Teine oli samal tasemel Gerli Liinamäe. Glebova treenis sellel ajal olümpiamängudeks ja ei tulnud võistlemagi.
K
kats  /   14:33, 20. veebr 2014
Kui inimene millekski treenib, siis peaks olema ka eesmärk, milleks seda rasket tööd teha. Kas tahetakse saavutada kohti võistlustel jne. Selline tase, mida Glebova on juba 10 aastat näidanud, on lihtsalt ühe uisutava tüdruku tase - sobib kuskil liuväljal teistele mulje avaldamiseks, aga mitte võistlemiseks. Täiesti nõus kommentaariga 11:46. Mida pole, seda pole ja ei tule ka.
T
to VAATLEJA  /   14:24, 20. veebr 2014
Kui sa asjadega kursis pole, siis ära lahmi, selle aasta Eesti meister naiste iluuisus oligi Glebova.
H
hm  /   14:22, 20. veebr 2014
Aeg oleks jah Gleboval endal vastutus võtta, vahetas treenerit, aga tulemus on see, et hakkab juba taandareng. Tähendab, et selle neiu - parim enne- aeg iluuisutamises on möödas.
K
Kerige kõik sõimajad põrgu,et mitte öelda sinnasamusesse  /   14:21, 20. veebr 2014
Inimene on inimene ja igaühel närvid. Ebaõnnestus, siis ebaõnnestus,seal on 29 ka ikka KÕVA TEGIJA, mine ise jääle ja oled PATS! Pepuli. Tubli Jelena ja edasi uutele võitudele! Maailmas on miljoneid,kes pole olümiavõitjad ja KÕIK elavad. Õnne Sulle, lapsekene.
S
sd  /   12:47, 20. veebr 2014
mis parata, läks nõnda. aga endiselt ei saa aru, miks peavad ajakirjanikud panema sportlastest pingutuseaegseid pilte üles? kas sa, kallis ajakirjanik, tahad et sinust tehtaks pilt a'la tualettpotil punnitades? võiks siiski arvestada ka sellega, et sportlane on inimene ja meist keegi ei taha avalikku ruumi panna tobedat pilti.
E
Et saada olümpavõitaks  /   12:43, 20. veebr 2014
Selleks peab olema ilus kava. Jääl tuleb olla julge, sooritada puhtaid hüppeid. Kahjuks jääb kõigest puudu! Vanus tuleb peale ja lõpetamine pole kaugel. Kahjuks noorte vastu enam ei saa!
K
kod  /   11:47, 20. veebr 2014
Olümpiaturistid !
L
Lihtinimene  /   11:46, 20. veebr 2014
on kahte tüüpi uisutajaid-need kes ponnistavad ja need, keda vaadates tekib tunne nagu liugleksid liblikad jääl, hüpped on pehmed ja graatsilised, nagu oleks see kõik imekerge, mitte tohtut pingutus. Eks mõjub ju kogu kompott-pikkus, kaal, välimus jne...silmale ikka ilus vaadata. Glebovale pole kahjuks seda antud, pinguta palju tahad-ikka on näha, kui hirmus raske tal jääl on, hüpped on kohmakad ja matsakad-selline tunne et pärast hüppeid tekib auk jäässe...Palun väga vabandust ega taha ebaõiglane olla, aga mida pole antud seda pole antud, treeni palju tahad...
O
Oli tunne   /   11:05, 20. veebr 2014
et Jelena ei jugenudki ennast väga liigutada,uhke kleit vois pudeneda.
P
piret  /   10:53, 20. veebr 2014
Olla maailmas 29. on suur saavutus. Ma tean, mis on selle hind ja minu sügav lugupidamine Jelenale ja kõigile Eesti sportlastele!
T
to kodanik  /   10:38, 20. veebr 2014
vaata seda galeriid http://olympia.postimees.ee/2701342/galerii-jelena-glebova-tanane-trenn-sotsi-olumpiajaal ja tule uuesti ütlema, et tüdruk on paksuke. sinusuguste haigete kommentaaride tõttu hakkavadki noored neiud end näljutama, kui sellises vormis Glebova kohta kirjutatakse, et ta on paksuke?!? silmaga on näha, et ta pole kunagi varem enda karjääri jooksul kehaliselt sellises vormis olnud. varem, veel Eestis treenides oli tal küll uisutaja kohta natuke palju raskust, aga praegu ei saa seda mingi nurga alt väita.
ja inimesele, kes ütles, et Glebova pole midagi muud peale lootuse pakkunud? Euroopa meistrivõistluste 7. koht on siiski päris vinge saavutus, tänu sellele saab Eesti järgmisel aastal EM-ile kaks naist saata. ja mis puudutas kellegi kommenteerija arvamust, et nüüd peaks Eesti meistri saatma MM-ile... mõtle nüüd hoolega järele, kumb on kõvem näitaja, kas Eesti meistritiitel või EM-i 7. koht? pealegi ütles uisuliit juba varem välja, et kui Glebova jõuab EM-il kümne parema sekka, on ka MM-pilet tema.
kokkuvõttes... kõik te kirjuad tugitoolisportlased ja kõiketeadjad... minge tehke ise paremini, kui te nii ässad olete.
P
pessimist  /   10:33, 20. veebr 2014
nii niru esitust ei oodanud isegi mina mitte! Alles eile hommikul oli veel kõik imehästi: enesetunne, vorm, jää - võis ju meediast lugeda, et Glebova muutis kava keerulisemaks, sest nii hästi tundus kõik olevat. Kuidagi prohmakas prohmaka otsa on Eesti koondisel või on lihtsalt enda ülehindamine? Kõik nad läinud ju starti väga heade lootuste ja plaanidega, aga lõpp on ikkagi päris kehvakene v.a. mõned heledamad hetked. Ja sellest on muidugi ütlemata kahju.....
V
võõrkeha  /   10:27, 20. veebr 2014
tuleb mõelda mida jelena ja tema treener edgar valesti tegid. kesikpessa ju astus, olümpiale sai kuigi pole eestlane. midagi läks valesti. zimbabwet saaks äkki pensionieani esindada. pole vaja muud kui jääle loivata.
O
onuP  /   10:17, 20. veebr 2014
Minu meelest on midagi PÕHIMÕTTELISELT VIGA EESTI SPORTLASTE ETTEVALMISTAMISEL -POLE SISU EHK VÕITLUSVAIMU ...Praeguses madalseisus tuleks eesti spordijuhtidel ise minna ja plats puhtaks lüüa -Seli võiks ja peaks suusatama kõigi eest ja Raju uisutama kõigi eest kuni meil KASVATATAKSE uusi gladiaatoreid ...eile oli suur Soome päev Ilus on vaadata kuidas soomalsed VÕITLEVAD ja jube on vaadata kuidas eesti sportlasi nagu viiakse tapale -jalad värisevad juba ennem võistlust ....ennem võiselust antakse alla -häbi
P
Perse on tal ilus  /   10:09, 20. veebr 2014
Pole hullu
L
lootusetu juhtum  /   10:08, 20. veebr 2014
Aastaid ja aastaid käib juba see Glebova edu lootmine. Tuleb küllap leppida, et ainult lootust see sportlane andiski ja ei midagi muud!
E
Eve Võrumaalt:  /   10:08, 20. veebr 2014
teisi ebaõnnestujaid ju ka oli, aga erinevalt Glebova treenerist võtsid nemad oma hoolealuse peale jäält tulekult avasüli vastu ja kui polnud põhjust õnnitleda, siis vähemalt lohutati...mul hakkas Jelenast lausa kahju- nagu orvukene, kellegi õla najal polnud nuttagi, OMA TREENER PÖÖRAS SELJA...karjas nii ei tehta!!! treeneri peas keerles ainult saamata jääv preemiaraha.
H
heh  /   09:48, 20. veebr 2014
Kivi ajakirjanduse ja üldsuse kapsaaeda, kes Glebova õlgadele Eesti koondise kastanite tulest väljatoomise koorma ladus. No ei õpita vigadest, teps mitte ei õpita.
N
ninasarvik  /   09:46, 20. veebr 2014
no,kohe,kui glebova sobrunes selle savisaarega...oli asi selge....ajalugu näitab,et savisaar mõjub sportlastele sitasti...noh,aga vihmavarjuhoidja auamet on glebovale garanteeritud!
J
Jass  /   09:37, 20. veebr 2014
Nu i roža ... . Edu uutel võistlustel!
N
nännu  /   09:33, 20. veebr 2014
NÄNNUTADA OSKAME KÕIK AGA TEGUSI POLE JU NÄHA.
V
Vaatleja  /   09:33, 20. veebr 2014
Selline pörumine annab vöimaluse saata MM- vöistlustele Eesti tänavuse meistri.
V
väga  /   09:11, 20. veebr 2014
igav kava! Sõidetud täiesti ilma emotsioonideta, nagu sunnitööl. Ja miks ta arvab, et talle sobib see peapael???
.
.  /   09:02, 20. veebr 2014
jah, kui lihased kanged on siis ei tule säärasel spordialal nagu iluvõimlemine ja iluuisutamine suurt midagi välja. Kunagi nõukaajal räägiti, et vene iluuisutajadtel olid selleks "lihaste lahtimudimiseks" kaasas sepetsiaalselt selleks tarbeks ettenähtud noored pullis mehed. Noh nii, keha "lahtivõimlemiseks" .
.
.....  /   08:57, 20. veebr 2014
Eesti uisutajad pakkusid vähemalt musta huumorit jääl. Üks hullem kui teine!
B
Birgit  /   08:57, 20. veebr 2014
Minu arvates väga igav kava ja muusika, üldse ei imesta, et läbi põrus.
E
Elu parimas vormis.  /   08:52, 20. veebr 2014
nii ütleb uisutaja. Ma ei saanud seda rahvale näidata . Vabandust.Kuidas nii. Järelikult on midagi puudu kas oskused või enesekriitika. Põles läbi. Kui kaua sa ikka põled, kord kustud täielikult.
Kahju, et sportlane ainult vabandab. Nagu treener ütles on aeg sportlasel võtta vastutus. Vahetas treenerit vahetas treeningpaika, aga tulemused on ikka samad ja nüüd veel nii hull, et eelviimane.
Pole arengut. Võid tahta ja proovida, kuid selles vanuses enam kiiret arengut loota pole. Ta peaks saama aru, et tema aeg saab uisuväljal otsa. Anna võimalus noorematele, nii nagu anti kunagi sinule.
Leia omale elus uus eesmärk ja õnne uue eesmärgi saavutamisele. Lõpeta , leia uus väljakutse ja oled palju õnnelikum ja närvid ka korras.
O
Ola86  /   08:43, 20. veebr 2014
Ooo, nu uks ebaõnnestumine teise järel. Mitte vaid Glebova,kogu meie koondis. Eilne võistkondlik laskesuusatamine-ausõna selline pettumus-olnuks isegi parem kui jäädud rajale minemata.
Saan aru,kui ollakse OM esimest korda, et uus kogemus jne. Nu kui juba mitmendad korda,siis jeerum. Milleks raisata raha. Pole tasemel istu kodus! Taitsa õige, mis närvid. Isegi lapsed sõidavad par
K
Kodanik  /   08:39, 20. veebr 2014
Vahetas treenerit, aga arengut pole ikkagi, Mulle tundub, et ta on vormist väljas, paksuke tundus. Sobibki vaid keskerakonnas mõnele käehoidjaks. Olen Glebovas pettunud.
  /   08:38, 20. veebr 2014
Glebova kohta võib tõesti öelda,et delegatsioonist oli tema ainuke,kes põrus ja seda tõsiselt.
Ülejäänud seltskonna tase ongi Kükemetsa tase ja nende puhul põrumisest rääkida...no ma ei tea.
H
huvitav  /   08:34, 20. veebr 2014
Kas nüüd pannakse olümpiaraamatu esikaanele "Mats ja maaühendus" Romankovi pilt, kelle vabakava oli iluuisutamise paroodia? Glebova peaks oma vanuse ja karjääri kohta ikka oma närve taltsuma, vaadaku, mida teevad 15-16-aastased tüdrukud.
  /   08:26, 20. veebr 2014
üllatus, üllatus... hala, hala
M
Mulle küll  /   08:00, 20. veebr 2014
Jelena esinemine meeldis. Aravõitu ehk jah, aga see eest väga õrnalt naiselik. Pole ma mingi proff ja punktid mulle korda ei lähe. Peaasi, et ilus vaadata. Aitäh, Jelena!
Ä
Ära muretse, tüdruk!  /   07:57, 20. veebr 2014
Küllap saavutad veel tulemusi! Eks rahva ootused ja vinguvad kommentaarid mõjuvad ka närvikavale. Võtke rahulikumalt! Või tehke paremini.
N
nii on   /   07:55, 20. veebr 2014
Kallis Jelena! Pea püsti! Oled särav ja tubli,see ei ole lõpp

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis