4 kommentaari

M
Mari  /   19:37, 26. veebr 2014
Rahulolematuid leidub alati, see pidi olema edasiviiv jõud .Aga alati on ka neid kes kõigega lõpuks rahule jäävad :D
I
ikka ja uuesti  /   04:51, 22. veebr 2014
Mitte ükski pulmaga seonduv valik pole olulisem külaliste nimekirja koostamisest. Selles tehtavad vead (ennekõike kellegi kutsumata jätmine) võivad jätta varjundi kogu ülejäänud elule. Ega’s asjata öelda, et kui vähene raha või ebapiisav ruum sunnib kärpenuga lööma samatasandiliste sõprade-sugulaste vahele (nt kutsun ühe onutütre, kuid tema õde mitte), siis oleks targem pulmapidu üldse ära jätta. Üheksa korda mõõda, üks kord lõika.
-
Pulmapeo korraldamises ei saa lähtuda ainult kahe inimese tahan-ei-taha valikutest, vaid arvestama peab hoopis laiema diplomaatilise vastutusega. Ei ühine ainult kaks inimest, vaid ka nende pered ja lähikonnad.
-
Selle teemaga seostus mulle kurb tõsiasi, et mõni pruutpaar on oma saamahimus juba nii kaugele läinud, et lisaks selgele rahalise kingituse soovile on kutsetel must valgel kirjas ka näiteks lille- või tordimaksu nõue. Need tuleb enamasti ettemaksuna tasuda kas siis ühele või kahele arveldusarvele (nn. lillekontole ja/või tordikontole). Nii et külalisel tuleb kokku liigutada raha vähemalt kahel-kolmel korral.
P
Priit  /   21:40, 21. veebr 2014
Mingil põhjusel oli minu õde päris solvunud, kui ma tema pulma ajal Euroopas ringi rändasin. Mina kutset ei saanud ja seetõttu eeldasin, et pole kutsutud.
K
Kerli  /   18:55, 21. veebr 2014
Tere! Blogi vaga nauditav- otsekohene :-)
Ise planeerime Eesti-Iiri pulmi :-)

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis