Õhtulehe olümpiablogi

Deivil Tserp | Seis pole hull, vaid kardetust hullemgi

Deivil Tserp, 17. veebruar 2014, 12:00

10 KOMMENTAARI

g
G/ 18. veebruar 2014, 10:35
Kes on need spetsialistid ja sportlased kes alles nüüd saavad aru, et tippu tõusuks tuleb teha ränka tööd??? Pealtnäha polegi paljud meie sportlased sellised kes suudaksid sellist trenni taluda mis tippu viiks. Rehemaa ja mõned tibid on selle ehtsaks näiteks.
j
Järjrkordne Vesipruul/ 18. veebruar 2014, 09:17
on oma leivakannika pärast mures.Õigustatult.Võtke positiivselt:Üha vähem eestlasi ruunab ennast tippspordiga ja panustab oma elu ja tervise järglastele,tööle ehk laiemalt - elule.
m
mulk/ 17. veebruar 2014, 19:38
Seis tõepoolest hull aga ega antud lugugi parem ole,selle looga kümne hulka ei pääse Eestiski rääkimata Sotzist!
---/ 17. veebruar 2014, 19:33
milleks selle argpüksi nõmedat larhvi üldse vilgutatakse ???
v
VIKAT/ 17. veebruar 2014, 19:08
Mnjah..! Kahjuks peab mainima, et Eesti sportlased käisid taliolümpial paraku Sotsi suvitusvõimalustega tutvumas ja oma sporditresse eksponeerimas. Sportlikud tulemused jäid koju ja lapssportlased andsid ridamisi pubekalikke intervjuusid.Natuke häbi on selle pärast.
h
Horros/ 17. veebruar 2014, 17:03
a
Ausus/ 17. veebruar 2014, 16:57
Erki Noole ER intervjuu oli asjalik:
1. Lapsena oli eesmärk 860 m pikkuse kartulivao lõppu välja jõuda. Eesmärk oli seatud. Tasu oli 12 kopikat. Kergejõostikus oli juba 90-ndate algul dopingule EI. Per aspera adf astra (läbi raskusre tähtede poole).
2
2.
t
Teadja!/ 17. veebruar 2014, 14:43
Millest ajakirjanikud pole aru saanud? Biathlonis on toetus noortesse meeletu, nimelt viibivad noored laskesuusatajad terve hilissügise ja talve alguse kuskil mägedes laagris ning kõrgetasemelistel võistlistel. Siit ka see murdmanoorte hävitamine kuu aega tagasi. Koer on maetud sinna, et noorte seas on bosside Oja ja Zahkna lapsed ning seetõttu visatakse rulli noorte arendamisse ka kõvasti rohkem. Murdmasuusk võrdub Alaveriga. Et murdmaas saada rohkemat, kui paarinädalane Põhja-Soome laager pead sa olema ''nimekirjas''. Seal on siis hetkel Tammjärv, Ränkel, Kärp, Saarepuu. Isegi sprinterid peavad raha taga ajama, kui teised tüübid käivad tasuta maailmas ringi. Noortega on seis veel hullem. Juuniorid ja A-klassi noored võivad headest tingimustest vaid und näha. Swedbanki sari on tore küll, aga ei anna võimalust areneda. Laskesuusatamise noored näevad, et neisse panustatakse ning see tekitab neis motivatsiooni, aga murdmaanoori surutakse ühe-mehe maffia poolt alla ning varsti ei viitsita pingutadagi.

a
Aga,aga/ 17. veebruar 2014, 13:29
Aga seli sell sai heast-paremast kõhu täis- paksmagu tahab ju süüa-juua. Ja putini peeru-naeru nautis ka. Tšesnokiga. Ikka täiega, herr seli, edasi kaotuste poole! Selleks ta sinna sõitiski, et ennast näidata. Egas sellisel polegi ju häbitunnet.
õ
õigustatud ootustega/ 17. veebruar 2014, 13:06
peaks sellise jama puhul kõrgelt sündinud herr seli ameti maha panema. täielik tema pläss. ja ei häbene sotsis oma nägu rahvale näidata. Ansip jagas matsu ja tuli tulema.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee