Eesti uudised

Poemüüja: miks ei või müügitähtaja ületanud kaupa anda sigadele ja kanadele, aga koertele, kassidele ja mulle endale kõlbab see küll? (32)

Katrin Helend-Aaviku, 17. veebruar 2014, 07:00
Iga toit ei kõlba: Euroseadused ei luba kärssninadele igat sorti toiduülejääke serveerida. Foto: Corbis/AOP
Väikese maapoe müüja Merle tegi hämmastusest suured silmad, kui veterinaar- ja toiduameti töötaja talle pärast kaupluses käimist sõnu peale lugedes sõbralikult poetas, et realiseerimistähtaja ületanud toidukaupa ja muid müügiks sobimatuid jääke ei tohi anda sigadele ega kanadele. Kassid ja koerad võivad aga sellega maiustada küll.

Müüjat paneb see muigama ja talle jääb arusaamatuks, mis imeloomad need rõngassabad ja kaagutajatest sulelised küll on, et neile ei tohi järelejäänud söögikraami anda. «Ega mul ei jäägi tavaliselt mingit kaupa kätte ja sigu pole mul ka, kellele ülejääke viia, aga selline loomade vahel vahe tegemine tundub lihtsalt kummaline ja naljakas,» ütleb Merle (nimi muudetud).

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

32 KOMMENTAARI

n
no mis 18. veebruar 2014, 12:15
kuradit küll kardetakse et kommentaare läbi ei lasta.Põlva Selveri oma kadus sest koputati ülemuse südametunnistusele ütle veel et kõrgemal seisjatel pole ringkaitset ja millist veel,häbi teil olgu.
t
teekäija 18. veebruar 2014, 11:41
PALJU ÕIGEID KOMMENTAARE.Tegelkult ei saa ma sellest aru miks peab neid toiduaineid nii hirmsasti vihkama et kõik katki rebitakse.Arusaadav ,kui kaupl...
(loe edasi)
Loe kõiki (32)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee