Eesti uudised

Penikarjaga hädas vanadaam: koerad ründasid, pidin koju pääsemiseks malaka kätte võtma! (5)

LISA KOMMENTAAR

TEADA 22. november 2017 22:29
SINU KOER ON RAHATRAHVID!
külaelanik 22. veebruar 2014 20:07
Kallis inimene, kes sa ei usu, et vanaproua tõtt räägib ja lihtsalt kiusu pärast seda juttu ajab. Kõigepealt tule ja ela ise sellise koerakarja sees ja siis tule kommenteerima. Kui ikka ise asjaga seotud pole ja midagi tarka pole öelda, ära parem ütle midagi. Tead, kui nõme on, kui uksest välja astudes astud koera väljaheite sisse? See on jube, mis siin toimus. Ja, kui pöördusin loomakaitsesse öeldi mulle, et nemad sellega ei tegele. Paluti veterinaari poole pöörduda. Sealt sain vastuseks, et nemad ei saa ka kahjuks aidata, et sellega saavad tegeleda po litsei ja vald ning nemad olevat sellest teadlikud. Hea, et see jama on nüüdseks lõppenud. Tahtsin öelda, et inimesed ärge olge üksteise peale nii õelad, kui ikka ei tea, millest jutt käib, pole vaja inimesi hakata maha tegema. Enne ikka mõtle, siis ütle.
Rottweiler(nelja "relva" omanik) 17. veebruar 2014 08:33
Ilmselgelt peaks riik kiiremas korras seadusega reguleerima lemmikloomade SOETAMISE ja vastutuse, sest need uudised, mis viimasel ajal järjepidevalt meedias kajastamist leiavad, kõnelevad homo sapiensi täielikust mõtlemisvõime puudumisest. Olen kaugel sellest, et süüdistada looma - iga elukas on oma pererahva peegeldus ja kui omanik on vildakas, pole peegelpildilt võimalik paremat tahta... Olen jätkuvalt seda meelt, et iga vähegi koera mõõtu koer ON relv, mida/keda EI TOHI võimaldada neile, kel puudub võimalus/oskus/tahtmine selgeks õppida, kuidas seda "relva" käsitseda ja vastutust võtta.
ma ei usu selle mammi juttu,vaja lihtsalt kiusata ja kõik. 17. veebruar 2014 08:31
ja sulle esimene eestis,kus sa näed neid hulkuvaid koeri ma küll ei näe kuskil,pole ka maakohtades. ja kui tuju halb,siis pole vaja siia tulla seadusi tegema.
eestis 17. veebruar 2014 07:14
peaks koerte ja kasside pidamisel olema samad meetmed nagu on soomes,kül siis kõik hulkuvad koerad kaoks.kui peni ilma rihmata jookseb saab omanik trahvi nagu laksub.