Juhtkiri

Kas vangerdus toob uue koalitsiooni?

Õhtuleht, 13. veebruar 2014 18:18

4 KOMMENTAARI

a
AB/ 16. veebruar 2014 19:12
Peab hoiduma valimistel antsipist ja nendest kes temaga koostööd teevad,sealt midagi head ei tule. Süüdistatakse küll SAVISAART aga mida ta küll nii väga varastanud on.NEID varguseid ei näe keegi, autorollot,siimukese hämamine, kunagise ministri oli vist Tammkivi- probleemid liivakarjääridega tallinnas,maadevahetus,JNE.ei ole mõtet loetleda kes mäletab see teab. MEIE valitsejate juures on see viga,et kui mingit asja on vaja selgeks teha, SIIs vaevab neid MÄLUKAS- KUIDAS SAAVAD RIIKI JUHTIDA INIMESED KES PÕEVAD SEDA RASKET H A I G U S T. Oli üks saade kus HR. MÕIS tõi ühe näite kuidas raha hoiti Ämmakapis. PEaks selge olema valimistel keda valida-mitte neid kes on juba 20-a. lubanud head elu,ise selle asemel raha endale pumbates.
a
analüüs/ 14. veebruar 2014 09:59
Delfis oli Kallase seisukoht, et teeb kõik et Eestis vasakpööret ei tule.Sellega on määratletud lähemate aastate Eesti saatus, kus võimumonopol jätkab võib olla teatud sisemiste vangerdustega.Eesti saatuse pärast "muret tundvatel subjektidel" ei saagi olla teist tahet, Kallas, kes õilmitseb Vabamüürlaste Loozis, mis meenutab tollast NLKP-d , lähetas oma parimad pojad ja tütred rindele.Tõehetk on saabunud, kus Keskus tunnetab, et parempoolsete sigadused võivad neilt võimu võtta.Nüüd siis oodata kõvakäelist Messiaiast , kes korra majja loob, ainult et sellel inimesel lasuvad mitmed kahtlused lähiminevikust, mis tema elu magusaks ei tee
p
Prussakas Pedro, kes on ülitark./ 14. veebruar 2014 08:30
Ootame kõigilt vereimejatelt, eelkõige aga võimuvahetuse käivitanud lutikatelt selgeid sõnumeid oma edasistest kavatsustest.
Kehtib ka kirpude, täide ja muude mandavoškade kohta.