Eesti uudised

Adavere tuulik pandi 1,1 miljoni euroga müüki

BNS, 12. veebruar 2014 14:01

16 KOMMENTAARI

l
Lible/ 13. veebruar 2014 13:34
Üks selline mahakäinud koht, minu arvamise järgi, asub Rannamõisas Tallinna lähedal kus keset päeva pakutakse hakkliha kastet .......garneeringuks hapukapsas! Kokanduse tipp! Kui oleks ükskõik milline salat aga hapukapsas, olgu ta hapu mis-tahes konditsioonis! Hapukapsale ikka korralik lihatükk, sealihatükk.....!
e
extöötaja/ 13. veebruar 2014 08:24
söögi valik võiks olla vähe mõnusam ja vürtsikam. hubasuse suhtes ei kurdaks, soe ja omamoodi mõnus. muidugi suvel jääb natuke väikseks, sest rahvast on nii palju. aga noh mis siin ikka rääkida, rahvas ei ole aru saaja ka, tahavad midagi head, väärtuslikku maitse elamust saada aga keegi ei saa aru sellest et hea asi nõuab tegemist ja aega. Kui aega ei ole siis enda kõhu kostitamiseks on ka kiirtoidu putkad olemas. milleks tulevad inimesed ja vinguvad asjade kohta millest nad aru ei saa. nt. tuli üks pere sööma, soovisid saada saslõkki ja siis 15 minutid hiljem juba vinguvad kus on nende söök, ise teades et enne neid oli ka kliente ja terve maja on rahvast täis. Lisaks selle sai ka korduvalt seletatud et me grillime neid värsket otse kohapeal, mitte ei soojenda valmis toitu ja sai ka teda antud kui kaua umbes toiduga aega läheb. aga no mis sa teed kui klient on kuningas ja temal peab õigus olema. üks rumal või halvas tujus klient, sealt edasi klatsimoorid, kellele meeldib lisa jutustada ja ainult kritiseerida ja ongi korras..... mõtetu koht, halvad toidud...halb see..halb too, no sellisel juhul vaene inimene kes suudab kuidagi välja nuputada kuidas tuulik kõigile meeldiks.. sest ei ole see koht selles süüdi, vaid inimeste meele järgi on võimatu olla, nad ei mõtle reaalselt.. Kõige suuremad jutupaunikud tulge ja tehke siis äri ise, miks te ainult kõva jutuga olete. mina olen tuulikus kahe erineva ülemuse all töödanud ja mõlemal olid oma püsikliendid ja oli neid ka mõlemal nii pluss kui miinused, äri ajamisel, kuid sellegipoolest mulle meeldis seal töödada, sest just see maja ja head inimesed tekitasid tahtmise veel paremini tööd teha. musti päevi on igas töökohas, ei ole ka see mingi erand. Inimene kes korra kunagi käis ja midagi ei sobinud, siis mine sa tea mis siis ka ei olnud alati tasub ka teist korda asi üle vaadata. Ajad muutuvad, töötajad muutuvad, toidud muutuvad. Maja saab oma uuendused ja halbatest kogemustest õpivad ka tööpersonal. Mis sai valesti ja kuidas saab paremini.
m
mari/ 13. veebruar 2014 07:57
Olen juba aastaid imestanud, kuidas nii heas kohas asuv toitlustusasutus nii halvasti hakkama saab. Sisekujundus on ajast ja arust. Söök keskpärane. Omanikud on oma võimalused maha maganud.
e
ei imesta üldse/ 12. veebruar 2014 20:04
...et müüki pandi,kui ikka endal oskust ei ole asja edasi viia,siis ei suuda seda ka köögikubjas...
k
Külastaja/ 12. veebruar 2014 19:39
Peatusime ka tuulikus suvel, et natuke süüa. Söök oli allapoole igasugust arvestust, nii maitsetut toitu poleks kuidagi osanud valmistada. Teenindus, sisekujundus ja puhtus oli ka allapoole arvestust. Laudadel plastmasslinikud jne, tualetis kange pissihais. On hea, kui keegi selle vanal ajal hinnatud kohaga midagi lootustandvat ette võtab.
j
jama/ 12. veebruar 2014 18:13
Olen seal ka korra eelmine aasta söömas käinud aga see toidukvaliteet oli ikka kohutav, ei tea mis kuradi kokk seal sööki valmistab! Igaljuhul enam sinna ei ole läinud.
Korraliku remonti ja omaniku vahetust vajab see koht tõesti!
ü
üks inimene/ 12. veebruar 2014 17:54
See on kallis. Tõesti kallis. Kusagil 600-700 t oleks hind, kus hakatakse läbirääkimisi pidama. Üüratult väike maatükk, täielikku kap-remonti vajav tuulik ja seal pidevalt pankrotistunud ettevõtted pole just stiimul, miks nii kõrget hinda küsida. Ise-enesest pole ka paha mõte antud ammortiseerunud tuulik maha lammutada ja midagi muud asemele ehitada.
k
kle/ 12. veebruar 2014 17:06
Jumala mõttetu koht , isegi hubasust seal mingisugust ei ole , muust ei räägigi. See peab ikka päris loll või siis väga hea ideega olema kes selle ära ostab......

k
kahju/ 12. veebruar 2014 16:57
et ei suudeta seda kohta käigus hoida.Varasematel aastatel sai ikka seal peatus tehtud kui Tartusse sõit. Aga vahepeal käis koht väga alla, ei õiget teenindust, ei kööki.See võiks ikka olla selline teeäärne söögimaja päeval. Õhtul peaks midagi soliidsemat pakutama, et sinna minna tahaks.Ja kindlasti peaks õhtul olema elav muusika, siis rahvas läheb kohale.
t
to Väga põnev/ 12. veebruar 2014 16:11
Sel ajal oli tal paar nimegi: Ventilaatori kõrts ja Propelleri baar. Kuidas keegi kutsuda viitsis. Oli äge koht küll.
v
Vesi Veski/ 12. veebruar 2014 16:03
Sellise kompleksi eksplotatsiooni kulud on kindasti päris kõrged.
v
Väga põnev/ 12. veebruar 2014 15:31
Aga juba 1979 aasta sügisel käisin mina seal tuulikus,siis oli seal kõrts.kuda siis 1980 korda tehti.
t
to: 14.22/ 12. veebruar 2014 14:38
eesti rahvas ei ole kräpp, aga sina oled tõesti kräpp. saa oma alaväärsuskompleksist jagu ja sul hakkab häbi, mis sa siia kirjutamas käid. mis sa passid keset päeva arvutis? asjalikul mehel oleks midagi targemat teha sel kellaajal.