(Reuters / Scanpix)

Pokkeris on läinud väga halvasti - ei oska enam mängida. Kuna ÕLi platvorm ei toeta Javascripte Boom player jaoks, ei hakka välislinkidega käsi lisamagi.

Taipeis olen olnud täielik nolifer. Jahedama poolsed ilmad, pühapäevast teisipäevani «magav linnake» on hoidnud mind toas.

Vahepeal tutsas 24-27-kraadiseid ilmu, aga nüüd taas jahedaks kiskunud. Hetkel kell pool neli öösel on väljas 10 kraadi ning mõned päevad tagasi sadas sisuliselt 4-5 päeva jutti, ilma et oleks kordagi pausi olnud.

Reedel lähen tagasi Taisse, kuna võtsin kuu tagasi edasi-tagasi lennupileti. Ei viitsi viisat ka teha ning lähen 30-päevase turistikaga.

Seal mõtlen, kas võtan korteri ja teen viisa või liigun siia tagasi või kuskile edasi.

Täna oli huvitav kogemus. Nõks peale keskööd vaatan läppar süles telekat. Tüdruk köögilaua taga. Järsku seinad hakkasid krabisema või nagu keegi tahaks läbi seina tuppa tulla ning laual olevad tassid hakkasid kõlisema.

Vaatame üksteisele otsa - ja siis: maavärin!

Õnneks olin varasemalt kohaliku tüdruku käest küsinud siinsete loodusjõudude kohta ning ta ütles, et maavärinaid on siin väga tihti ja neid karta ei ole mõtet ning kas me ei olegi varasemalt kogenud?

Ikkagi ehmatas ära, sest esimene selline kogemus. Pärast maavärinate kaardi uurides selgus, et siin olles on värinaid vähemalt kolm olnud, aga ei ole varem tundnud.

Jaga artiklit

4 kommentaari

T
tai  /   08:53, 26. veebr 2014
viisavaba , või mitte?
U
umbehää  /   10:40, 13. veebr 2014
Oot ranka sa paremal nurgas vannis või vanameestega

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis