Maailm

Koomaseisundis kanadalanna suri pärast poja sündi (22)

Toimetas Kristin Aasma, 11. veebruar 2014 12:45
Robyn ja Dylan BensonFoto: Kuvatõmmis / YouTube
Koomaseisundis lapseootel kanadalannale tehti eelmisel laupäeval operatsioon ning ilmavalgust nägi terve poiss. Pühapäeval lahkus naine siitilmast.

Eelmisel nädalal kirjutas Õhtuleht möödunud suvel abiellunud Robyn ja Dylan Bensonist, keda tabas ränk saatuselöök. 28. detsembril oli viiendat kuud rasedal Robynil ajuverejooks. Naist hoiti kunstlikus koomas lootuses, et laps temas areneb niipalju, et teda keisrilõike abil ilmale tuua.

Eile teatas Dylan Benson (32) Facebookis, et talle sündis poeg, edastas CBS News. "Mu ilus ja imetlusväärne poeg Iver Cohen Benson on sündinud. Iver on terve ning armsaim ja kalleim inimene, keda ma iial kohanud olen," kirjutas isa Benson.

Mehe sõnul jääb pisike Iver haiglasse meedikute hoole alla senikauaks, kui ta on kojuminekuks piisavalt kosunud.

IT-firmas töötav Dylan Benson asutas kohe pärast naise haigestumist fondi "Baby Iver" (veebiaadressil YouCaring.com), sest naise kaotus ja valmistumine üksikvanemaks sundisid meest töölt eemale jääma. Eilseks oli fondi kogunenud 144 016 dollarit. Benson ütles, et lisaraha kulub poja eest hoolitsemisele ning tema kasvatamisele. 

Pilti Dylanist ja Iverist saate vaadata SIIT.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee