Raha

Rahandusministeerium tahab muuta ettevõtete makstud maksud avalikuks

Toimetas Sander Silm, 10. veebruar 2014, 16:29

15 KOMMENTAARI

v
Vandenõuteooria -/ 11. veebruar 2014, 21:45
Ligi vist tahab, et teda kindla peale europarlamenti valitakse...
k
Kodanik/ 11. veebruar 2014, 09:35
Võib-olla see polegi paha mõte! Minul selle vastu kõll miskit pole, aga palju sellest kasu tuleb ...?
m
MIS/ 11. veebruar 2014, 09:34
m
Minister Ligile küsimus/ 11. veebruar 2014, 08:54
Palun küsida, et kas avalikustatakse samas nimekirjas ka ministeeriumide, riigikogu, presidendi kantselei jne. poolt makstud maksud, kuid need peaks olema eraldi näidatud summad, mitte koondina. Sest kes siis veel,kui mitte maksumaksja ei peaks huvi tundma kui palju raha te seal riigijuhtimiseks kasutate.
Ja kui raskeks läheb seda vägisi määratud palka kulutada, siis on meil olemas vanurid, vaesuse piiril elavad lapsed ja teised vaesuses virelevad inimesed. Eks võib ju alati annetada selle summa ära mille te seal nii kenasti endale määrasite.
Avalikustame ikka algusest lõpuni kohe kõik ära. Miks mitte, enamusel pole midagi varjata.
p
Pole probleemi!/ 11. veebruar 2014, 08:35
Ennem aga olgu avalikustatud saadikute kuluhüvitised,nõukogude lisatasud!
Presidendi kanselei raamatupidamine ja rahasuunamised!
õ
õigus/ 11. veebruar 2014, 07:36
kurjategijate nimed salastame aga ettevõtte kogu tegevuse teeme avalikuks nagu oleks tegemist kurjategijaga.Ei ole küll enda väikefirmal midagi varjata aga asi põhimõttes.
Miks seda teha,kellel huvi ostku eelmise aasta majandusaasta aruanne ja vaadaku käive ja sotsmaks.
Ikka ja jälle kerkib küsimus miks sellise järjekindusega peedistatakse ettevõtteid.Kellele see kasulik on et ettevõtja pidevas stressis et mis muudatus tuleb ettevõtluses järgmiseks.
Laske inimestel tööd teha ja tagage stabiilne ettevõtluskeskkond .
Need pidavad ministeeriumite nn.mõttesähvatused on juba ära väsitanud ja lükkavad mind selle poole et see väikeettevõtlus mida oma pere toitmiseks teen ära lõpetada ja minna ka kuhugi suuremasse linna või väljaspoole eestit.
t
tahan maksta/ 11. veebruar 2014, 07:26
rahvastik on juba kahanenud.... kuna siin ettevõtlusega väga raske läbi lüüa ja palgad väga väga halvad ,, mina teeks 6000 eur maksu alla kes idiootsusi välja mõtleb . Keeegi ütleb kuskil ette , tehke nii , need noogutavad kaasa - kõigega ollakse nõus. Tehke juba nii , et kui ettevõtte nimi sisse lüüa siis viskab juhataja sugupuu ette - esivanemad jne ja kõik kes on makse maksnud ja kui palju. Eur ei pidanud ju hindu tõstma , Ansip korrutas seda siin ja seal . Varsti tuleb jääeag aga mõistes, et kaasmaallased siirduvad mujale.
k
11. veebruar 2014, 05:43
kõigepealt tuleb avalikustada kui palju sm. Jürgen Ligi minu kui maksumaksja raha oma isiklikeks sõitudeks tarbib oma ametiautoga !!!

h
huvitav/ 11. veebruar 2014, 02:38
kas varsti peab tööandja peldikus situtud junni eest ka maksu hakkama maksma. kui ikka tööandja selgelt ei suuda tõestada, et tema tööliste poolt peldikus situtud sitt on tekkinud töökohustuste käigus, siis tuleb situtud sita ja kuse allalastud vee pealt tasuda erisoodustusmaks.
n
nagu ikka/ 10. veebruar 2014, 22:30
ausad võllas ja pätid tõllas.saaks veel rohkem tööinimeselt raha,aga pätte varjame.Häbi lugu!
t
tom/ 10. veebruar 2014, 21:48
Milleks seda vaja on hr. Jürgen Ligi?...Mingi jälitustegevus käib...see riik jääb varsti rahvast tühjaks kui see reformierakond veel jätkab võimul. Euroopa Liit on meestel sellise ajupesu teinud, et enam ei suuda ise midagi mõelda. Tagajärgede peale peab mõtlema.
h
hmm/ 10. veebruar 2014, 21:40
pätid salastatakse, aga ausad inimesed kisutakse avalikuks. haige riik
m
mumm/ 10. veebruar 2014, 21:38
ja kohtulikult karistatud pätide nimed salastatakse sest see kergendaks kohtuametnike tööd? kuidas siis maksuameti töötingimustega?
t
Tore riik on meil/ 10. veebruar 2014, 21:36
Salastatakse kurjategijate nimed, ametlikud teadaanded kustutatakse nii kiiresti kui võimalik, klassipilte ja koolide vilistlaste nimesid avaldada ei tohi, riigiasutuste ja ministeeriumide töötajate arv on riigisaladus aga eraettevõtja peab oma tegevusest viimase kui asja avalikustama. Kogu aeg on pliiats käes ja iga liigutus tuleb kirja panna.
Mitte kuskilt pole võimalik aru saada kui palju avalik sektor kasutab meie raha ametiauto isiklikuks otstarbeks kasutamiseks, kõikvõimalikeks bankettideks ja ärilõunateks, suusareisideks jne. . Aga eraettevõtja, see, kes raha riigieelarvesse oma tööga juurde toob, peab olema kogu aeg rihma otsas ja kõik oma arved maksuametile esitama.
m
maailma parim ´´jünger/ 10. veebruar 2014, 21:07
võiks avalikuastada kuidas kuupalgast 6ooo€++üle 6ooo€kuluhüpvitistega toime tuleb ilma rasva
MINEMATTA

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee