Kondoomid. (MEELIS TOMSON)

Sotšši on talispordihälliks saanud seoses reedel alanud olümpiamängudele, kuid varem sattusid siia rohkem treenima ja võistlema kergejõustiklased. 

Ajalooraamatute ümberkirjutamine oleks blogis kohatu tegevus, kuid tasub siiski meenutada, et 1987. aastal püstitas Andrei Nazarov Sotššis meie kultusalal kümnevõistluses Eesti rekordi 8322 punkti, kolm suve hiljem ületas ta siin taas 8000 piiri, kogudes 8169 punkti. 

Eks endised kümnevõistlejad olid kõvad trennimehed, aga vabal ajal muutusid nad mõnikord peolõvideks, kelle seiklustest Sotššis on räägitud legendaarseid lugusid. Üks meie hulgast paraku juba lahkunud Eesti tippkümnevõistleja purustas kõrtsikakluses kämblaluu, teine kord „hankis" aga ühelt kohalikult kaunitarilt tripperi. 

Mõistagi on tripper tüütu haigus, kuid antibiootikumide abiga vabaneb sellest päris kiiresti. Praegu on hoopis keerulisemad ajad. Terviseameti andmetel on Sotššis üks enimlevinud tõbesid HIV-nakkus, mida ei saa ravida nii nagu tripperit. 

Siinkohal meenub Toomas Vilosiuse ligi 14 aasta tagune soovitus: ära topi oma tilli võõrasse auku! Toonane väljaütlemine tõi talle hüüdnime Tilli-Villi.
Ometi kehtib Vilosiuse elutarkus ka nüüd. Sportlastele on Sotšši olümpia ajaks jagatud aukartust äratav kogus kondoome. Keegi oli juba välja rehkendanud, et igale atleedile antakse 36 kondoomi. Nende sihipärasel kasutamisel võib olümpialinnast lahkuda hea tervisega. 

Jaga artiklit

20 kommentaari

L
lugeja  /   10:36, 17. veebr 2014
No arvasin ,et sportlased on ikka korralikud ja tõsised inimesed ,kes sexiga ei tegele, aga kahjuks on ka nendel nüüd teistsugused mõtted. See on juba jama ja kurb tõsiasi.See kõik ju vähendab sportlikke saavutusi, aga eks igaüks valib endale sellise tee ,mis meelepärasem.
D
ddd  /   11:35, 10. veebr 2014
talispordihäll???

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis