Õhtulehe olümpiablogi

Deivil Tserp | Sotšši hotelli probleemid panevad tsiteerima Putinit (3)

Deivil Tserp, Sotši, 8. veebruar 2014, 14:27
Vaade Gorki Panorama hotelli aknast.  STANISLAV MOŠKOV
Täna hommikul ärgates tuli meelde, et olen Õhtulehe lugejatele võlgu info Gorki Panorama hotelli torumeeste tegevusest, õigemini öeldes saamatusest, mida olen ühes varasemas blogipostituses juba kritiseerinud. 

Nimelt ei ole toas ikka stabiilselt sooja vett. Õhtul, kui iga normaalne inimene tahab end korralikult pesta, meil sellist võimalust pole, võib ainult jaheda veega karastada ja ise samal ajal tarzanlikult häälepaelu pingutada. 

Muide, magame ikka ühes suures voodis, kuigi lubati uus tuba kahe eraldi voodiga. Eile õhtul saabus meile tore uudis, et võime paremasse kohta kolida. Võtsime kähku oma seitse kotti ja sõitsime liftiga ühe korruse allapoole. Tuppa astudes oleksime nagu külmkappi sattunud. Meie imestusel polnud piire, kui avastasime, et aken on katki!
Ei jäänud üle muud, kui vanasse tuppa tagasi minna. Hea seegi, et meile anti teine tekk. Nüüd magame ühes voodis, aga erinevate tekkide all. 

Täna hommikul nautisime Stanislaviga Gorkis ilusat päikesepaistelist ilma. Kui naasime hotelli, siis teatati fuajees: sorri, lift on katki! Meile anti teejuht, kes viis läbi mingite koridoride trepi juurde ja sealt läksime kondimootori abil viiendale korrusele. 

Kõik need väiksed võõrustajate möödapanekud meenutasid mulle Venemaa presidendi Vladimir Putini mõne aasta tagust arutelu, kui ta rääkis palju suurematest riiklikest probleemidest. 

Putin ütles toona nii: „Seltsimehed, räägime, et kord on nokk kinni ja saba lahti ning siis jälle vastupidi, aga keegi ei märka, et tegelikult oleme jalgupidi tõrvas kinni!"

Sama siin! Ega muidu ei virisekski, aga mu tööandja on hotelli eest maksnud hingehinda, mis peaks tagama elementaarsed mugavused. Kolmenädalase raske komandeeringu ajal on sellistel „pisiasjadel" suur tähtsus. 

3 KOMMENTAARI

l
lavrenti 9. veebruar 2014, 12:28
noh,meie tervisesportlastel polegi vaja pingutada ,seltsimehed ajakirjanikud oskavad Eestit tutvustada väga õigesti ja ühekülgselt
s
sõber 9. veebruar 2014, 10:03
Eks korraldajad on nende geijuttudega ära hirmutatud. Sellepärast ka kahele tublile mehele üks voodi.
Loe kõiki (3)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee