Vaade Gorki Panorama hotelli aknast. (STANISLAV MOŠKOV)

Täna hommikul ärgates tuli meelde, et olen Õhtulehe lugejatele võlgu info Gorki Panorama hotelli torumeeste tegevusest, õigemini öeldes saamatusest, mida olen ühes varasemas blogipostituses juba kritiseerinud. 

Nimelt ei ole toas ikka stabiilselt sooja vett. Õhtul, kui iga normaalne inimene tahab end korralikult pesta, meil sellist võimalust pole, võib ainult jaheda veega karastada ja ise samal ajal tarzanlikult häälepaelu pingutada. 

Õhtulehe fotograaf Stanislav Mošškov teavitab igal hommikul hotelli personali, et me ei tunne end miljonivaatega hotellis just kõige mugavamalt. Kümmekond minutit pärast mure kurtmist on tunkedes töömees, torutangid käes, meie ukse taga ja lubab keldris asja korda ajada. Seni paraku tulutult. 

Muide, magame ikka ühes suures voodis, kuigi lubati uus tuba kahe eraldi voodiga. Eile õhtul saabus meile tore uudis, et võime paremasse kohta kolida. Võtsime kähku oma seitse kotti ja sõitsime liftiga ühe korruse allapoole. Tuppa astudes oleksime nagu külmkappi sattunud. Meie imestusel polnud piire, kui avastasime, et aken on katki!
Ei jäänud üle muud, kui vanasse tuppa tagasi minna. Hea seegi, et meile anti teine tekk. Nüüd magame ühes voodis, aga erinevate tekkide all. 

Täna hommikul nautisime Stanislaviga Gorkis ilusat päikesepaistelist ilma. Kui naasime hotelli, siis teatati fuajees: sorri, lift on katki! Meile anti teejuht, kes viis läbi mingite koridoride trepi juurde ja sealt läksime kondimootori abil viiendale korrusele. 

Kõik need väiksed võõrustajate möödapanekud meenutasid mulle Venemaa presidendi Vladimir Putini mõne aasta tagust arutelu, kui ta rääkis palju suurematest riiklikest probleemidest. 

Putin ütles toona nii: „Seltsimehed, räägime, et kord on nokk kinni ja saba lahti ning siis jälle vastupidi, aga keegi ei märka, et tegelikult oleme jalgupidi tõrvas kinni!"

Sama siin! Ega muidu ei virisekski, aga mu tööandja on hotelli eest maksnud hingehinda, mis peaks tagama elementaarsed mugavused. Kolmenädalase raske komandeeringu ajal on sellistel „pisiasjadel" suur tähtsus. 

Jaga artiklit

3 kommentaari

L
lavrenti  /   12:28, 9. veebr 2014
noh,meie tervisesportlastel polegi vaja pingutada ,seltsimehed ajakirjanikud oskavad Eestit tutvustada väga õigesti ja ühekülgselt
S
sõber  /   10:03, 9. veebr 2014
Eks korraldajad on nende geijuttudega ära hirmutatud. Sellepärast ka kahele tublile mehele üks voodi.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis