Hannes Vanaküla (TEET MALSROOS)

Maag Hannes Vanaküla peab üsna kahtlaseks ka Vene saates võistelnud Rakverest pärit neiut Marilyn Kerrot.

"Ta on meie Nastja sarnane ehk näitleja, keda on ilus telekas vaadata. Miks ta ei suhtle Eesti inimestega ja põikleb igasugustest kommentaaridest ja intervjuudest? Ta särab Venemaal, kuid varjab end Eestis. Seal on ta tegija ja siin – erak. Kui sa oled ehe tegija, siis sa ruulid oma kodumaal, aitad inimesi, suhtled nendega. Üldiselt inimesed austavad nõidasid ning ma ei näe mingit põhjust end peita. Ma ütlen, et temaga on miskit mäda!" on Vanaküla veendunud.

Jaga artiklit

73 kommentaari

M
Marta   /   13:18, 31. mai 2014
Vanaküla oli märtsis või aprillis saates Jututuba, kus sensitiivid vastasid küsimustele. Isegi vist kahel korral ? Pean ütlema, et ta jättis hästi positiivse mulje: tabas iga helistaja haiguse ära, andes asjatundlikult nõu ja juhiseid edasiseks, samuti küsijate omavaheliste suhete alal. Kuidagi elulisi tarkusi jagas, mis olid nii loogilised. Neist saadetest muutus mu arvamus temast väga positiivseks. Kuna ma ise pole temaga kohtunud, siis isegi uskusin neid negatiivseid reageeringuid. Ta vastas kõikidele tervise- ja suhteprobleemidele, millele tavainimene poleks suutnud, väärides nõia nime sajaprotsendiliselt !
V
valelik   /   07:10, 30. apr 2014
Vanaküla sa ise mängid asju kokku .. petad inimesi ja lahmid lihtsalt tyhja tuult ..
sa oled kibestunud ja mõtetu tegelane kes ei suuda rahu saada et sa pole inimestele huvitav ..
mõtetu vana känd oled ,,, ja kui klohmimist on v julged midagi vastu säutsuta jäta märk maha ..
aadress sul juu kõigile teada..
soovitan edaspidi lihtsalt mõelda eelnevalt kui oma kibestumist välja tuled elama ..
JA OHTULEHT .. TÕSINE KOLLANE .... KAS SIIS EI VOIKS MOELDA ET SELLIST PASKA PANNA ÜLESSE ON JUU RUMALUS .. SELLEKS KA EI LOEGI TEID MITTE ÜKS HARITUD INIMENE ..

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis