Eesti uudised

KOHTUTÄITURI OHVER: maksetega pole mul muret, aga ta arestis konto

Teet Teder, 6. veebruar 2014, 07:00

163 KOMMENTAARI

j
juga/ 20. juuni 2017, 23:19
Olen pikemat aega töötu, sissetulekuks toetus umbes 200 euri. Ootasin seda 10. paiku kontole, kui tuli Töötukassast otsuse muutmise otsuse kohta teade, et kohtutäituri esildise alusel kuni nõude täitumiseni kantakse abiraha täies ulatuses täituri kontole. Ei saa aru, kes töötavad Töötukassas , kui lihtsalt täituri köhatuse peale tehakse neile sobiv muudatus otsusesse. Tõesti tekib küsimus, et mis kuradima riigis me elame?
r
Rein/ 5. juuni 2017, 18:21
Huvitav, kas härra kohtutäitur on nüüd ise võlgnik?
https://www.ametlikudteadaanded.ee/avalik/teadaanne?teate_number=1145794
Pärnu Maakohus (Kuressaare kohtumaja) avaldab teadaande võlgade ümberkujundamise ja võlakaitse seaduse (VÕVS) § 16 lõike 2 alusel.
02.06.2017 kohtumäärusega tsiviilasjas nr 2-17-8207 võeti võlgniku URMAS TÄRNO (isikukood 36910080265) võlgade ümberkujundamise avaldus menetlusse.
a
aleksei ponomarjov/ 17. september 2015, 18:21
terve aasta maksin grafiku jargi, ja nuud kadus kohtutajaitur ja grafik. tuli uus kohtutjaitur ja rjagib et mina midagi i maksnut. Lihstsalt varastati 2000 tuhat evro. Uuesti aristisid panga arve. Nagu mina njaen se on kelmi sheem, lihtsalt vjalja presimene. RIIGI SEADUS, ARA OLE NII NAGLA !!!!!! ANDKE MINU RAHA TAGASI, MINA ISE MAKSAN VABATAHKLIKULD V6LAD ARA.
g
getu/ 30. juuni 2014, 11:07
Minul oli samasugune olukord õnneks sain küll raha tagasi aga pidin mitmeid kordi helistama!
g
getu/ 30. juuni 2014, 11:04
Minul oli täpselt sama olukord täitsa lõpp mis võim neil ikka on!
a
Ants/ 1. aprill 2014, 14:59
Tärno jätkab samas vaimus. Mult võttis samuti suvalise summa (alla 100eur) nüüd märtsis 2014. Tärno kirju saatnud ei ole. Kirjadele ei vasta, kui küsid, miks summa arestiti. Raha tagasi kandnud ei ole. Tean kindlalt, et ühtki kehtivat karistust ega trahvi vms mul ei ole. Miks politsei ei uuri sellist tegelast, kui ajakirjandus juba kubiseb valede arestimiste ja tagasi kandmise infost.
h
hunt / 12. märts 2014, 21:11
Niisugustele aitab ainult omakohus
j
jaa/ 24. veebruar 2014, 23:00

t
Tärno´st/ 11. veebruar 2014, 15:20
KTS§2 lg 3: kohtutäitur on vaba elukutse pidaja, kes peab äratama usaldust kõigis isikutes, kelle kasuks või kelle suhtes ta toiminguid teeb----- ajab naerma? Pigem nutma. Kaevata ei ole kuskile- ringkaitse klatib Tärno prohmakad siledamaks ja mõistab ta ikka õigeks. Lolliks jääb igal juhul võlgnik keda kohtutäitur, siis veel erilise mõnuga kotib.
Mulle meeldis Realist´i kommentaar- elust enesest ja 100% õige.
Urmas Tärnoga on jama paljudel. Ka minu mehel on temaga kana kitkuda. Kirjavahetust pean mina mehe eest. Olen läbi lugenud rea seadusi k.a. kohtutäiturite Hea Ametitava, mille vastu Tärno "eksib" süstemaatiliselt. Ju oma ülbuses ja karistamatuses arvestab ta juba ette, et enamus inimestel ei ole aega, teadmisi ega võimalusi temaga võidelda/vaielda kui võrdne võrdsega. Küll nõuab ta dokumente, mida juba aastaid ei väljastata, saadab kirja millel on aasta tagune kuupäev, raiub 3 korda, et nõue on üleval ja järsku selgub, et tegelikult on nõudest loobumise avaldus talle esitatud 1,5 aastat tagasi!!! Kirjadele vastab alles, siis kui talle uus kiri saata märkusega, et seaduslik vastamise aeg on tavajuhul 1 kuu ja aeg hakkab lõppema. Liigutama hakkab alles, siis kui talle must-valgel kirjutada seaduse paragrahvid või Hea Tava punktid, mille vastu ta eksib. Ja teine on Vilippus, kasutab talle antud õigusi täiel raual mõtlemata, et eesmärk on võlgnikult raha kätte saada, mitte võlgniku elamine ja tööl käimine võimatuks teha. Nt arestis ta kaugsõiduautojuhi lähetusrahad, mille tulemusel jäi inimene pikaks ajaks töötuks ja isegi vaene võlausaldaja mõistis, et parem on Vlippuse juurest avaldus tagasi võtta, muidu ei saa kindlasti ühtki senti.
Üleskutse on: üksikutena ei ole meil mingit võimalust õigussüsteemi mainet kahjustavaid kohtutäitureid korrale kutsuda. Kui ometi keegi, vastava haridusega, koondaks nt Tärno, Vilippus jt käitumisega rahulolematud kodanikud ja koostaks ühise hagi või kaebuse.
s
segane/ 10. veebruar 2014, 11:23
härra tärnot võib otsida viimsist.kõrge aia tagant.ei tea kas ta vabal ajal sealt väljas käib.pole näinud
on ka temaga pistmist olnud.ise ei rääkinud minuga saatis kellegi noore tüdruku kes ei saanud aru,mis toimub ja millepärast kontorisse kohale tulin.jumal tänatud saime asjad aetud.see toimus veel krooni ajal.
j
jeerum küll/ 8. veebruar 2014, 23:00
Kirjutage avaldus politseisse, varguse või pettuse kohta. Las politsei uurib ja kui hästi läheb jõuab nii mõnelegi kohtutäiturile mõistus koju kui ruudulist päikest tuleb imetleda.
k
kaabakatest/ 8. veebruar 2014, 21:28
Mis president arvab sellisest pätist nagu Tärno, kas sellised jäävadki suvaliselt inimeste kontodel nuhkima ja miks pank midagi ette ei võta kontode kindlustamiseks, et kui täiturid on ükskord sinna pääsenud, siis enam teist korda nad ei pääseks kontodele.
v
vanglasse/ 8. veebruar 2014, 20:13
Kui Urmas Tärno on reformierakonna rahastaja, siis tuleb see reformierakond ka maha hääletada, ei saa ju riigil lasta eksisteerida pättide rahastatud erakondadel ja kohtutäiturid, kes on toime pannud kuriteo, tuleb, kui vargaid vanglasse saata.
p
pättidest/ 8. veebruar 2014, 20:08
Kuidas eesti vabariigis selline pätt kohtutäitur nagu Urmas Tärno veel tegutseb, tal on ju mitmeid kohtuasju ja süüdistusi, kus on justiitsminister, et ta pole Tärnolt võtnud õigust kohtutäitur olla, sest ta ei allu mitte mingitele seadustele.
a
AB/ 8. veebruar 2014, 19:34
See prillidega paks tuleks seebiks keeta. Seda enam ta nuumab ka varastatud rahadega reformareid.TA tegi ka ühele firmale tünni kui laeva maha müüs ja raha omastas.SEE täro näib täpselt samamoodi välja nagu veneajal see raha kogumise siga kuhu raha korjati. vanemad peaks seda SIGA mäletama.
v
võitja/ 8. veebruar 2014, 10:16
mul pandi ka kontod ekslikult aresti alla,3 järjestikust päeva tõestamist ei andnud tulemust.muud võimalust polnud kui ütlesin et meedias kajastub see hästi kui liht inimene saavutab kohtus kohtutäituri üle võidu,selle peale lubati arestid maha võtta ja 10 päeva jooksul raha tagasi kanda.Parim kaitse on rünnak

a
aadu/ 8. veebruar 2014, 08:21
ma saatsin ühe sellise väga pimedasse paika ja ütlesin et mul on 10 last ja 3töötut naist ülal pidada ja sina ime ..... nüüd ei ole aasta aega tüütand ja kõik rahad laekuvad mu 10a tütre panga arvele mille volitatud kasutaja olen.
a
A.H./ 7. veebruar 2014, 21:49
Edaspidiste "eksimuste" vältimiseks, kohtutäitur peaks arestitud päevade eest maksma SMS-laenulikud protsendid, nii oleks õiglane või mmis?
l
Lauri invaliid/ 7. veebruar 2014, 17:07
Süda läheb pahaks kui kuulen sõna ametnik üldse.
p
penn/ 7. veebruar 2014, 14:20
Lühidalt, ärge hoidke raha pangas.
m
mõtleja/ 7. veebruar 2014, 13:56
Veel üks põhjus riigikorda muuta...........................................muidu me rumalatest ametnikest lahti ei saa...........))))...........
a
ahv/ 7. veebruar 2014, 13:56
Vanasti,kollektiviseerimise aegu,hakkasid sellised vennikesed parteifunktsionärideks.Kas nüüd lähevad nad kohtutäituriks? Ei meenu,et vaatamata pidevatele skandaalidele,oleks mõni täitur teinud avaldise,et mõningad nende hulgast rikuvad ameti mainet. Samas aga linnalegendid pajatavad prassingutest.
k
kokku puutunud sama täituriga/ 7. veebruar 2014, 13:47
Olen minagi selle täissöönud täituriga kokku puutunud. Kui mind jooksutati mitu korda edas-tagasi,et oli vaja teha avaldus,läksin koju ja arve ikka kinni siis selgus,et vaja veel mingi avaldus teha jne ja kui julgesin kobiseda,et mul ju imikuga raske seigelda kuna sinna ju vankriga sisse ei saa siis ütles täitur,et kui tema tuleb minu juurde siis tema läheb sealt ära koos minu kõikide asjadega mis korteris olemas on.Kuna ma maksin iga kuu õigeaegselt siis see suhtumine oli ikka väga haige isegi sekretäril seal. Kõik on nii õhku täis nagu oleks kuningad. Kõige naljakam oli see,et täituri ametlikul paberil oli summa väiksem kui maksuameti lehel ja kui küsisin miks see nii on siis öeldi,et makske siis selle paberi järgi mis 7a tagasi saadeti. ;) Loomulikult mul seda polnud ja sain pika kauplemisega summa mida pean maksma ja kui kõik oli makstud siis palusin saata ametliku kirja,et ma ei ole neile enam võlgu. See kiri saadeti 3kuud hiljem ;)
a
ats/ 7. veebruar 2014, 13:36
Kohtutäiturit ei saa isegi kohtusse kaevata nii naljalt. Eelnevalt peab ettevalmistama kirjaliku kaebuse, siis selle sama kaebusega minna sama kohtutäituri juurde ja alles sii kui täitur on seda heaks kiitnud, vot siis võid kohtuteed käima minna. Ja arvake ära kas kiidab seda heaks? Vaatab ülbelt sulle otsa ja sõna otsese mõttes saada läbi lillede (heal juhul) persse!!! Ja nii ongi! Aga noh eestlasele kombeks ju orjana olla, vahet pole kes siin nuhtle saksad või oma enda rahvas....

a
ahv/ 7. veebruar 2014, 12:33
Vanasti,kollektiviseerimise aegu,hakkasid sellised indiviidid parteifunktsionärideks.Nüüd vist kohtutäituriks? Pole ju kuulda olnud,et vaatamata pidevatele skandaalidele,mõni kohtutäitur võtaks sõna ja teataks,et mõningad teevad nende ametile häbi. Samas aga räägivad linnalegendid grupi täiturite prassingutest
a
ahv/ 7. veebruar 2014, 12:28
Vanasti,kollektiviseerimise aegu,asusid sellised vennad kompparteisse. Kas nüüd kohtutäituriks?
Pole ju kuulnud,vaatamata pidevatele skandaalidele,et keegi kohtutäituritest oleks võtnud sõna ja maininud,et sellised liikmed teevad meile häbi! Linnalegendid aga räägivad grupist kohtutäituritest ja nende prassingutest.
k
ka ohver/ 7. veebruar 2014, 11:06
korjame 1000 allkirja-uus seadus,et moodustadakse täiturite kuritegude uurimise komisjon
l
Lii/ 7. veebruar 2014, 07:20
Muidugi ei lähe kohtutäitur lausa lambist kellegi konto kallale, aga samas piisab ka kõige väiksemast eksimusest, et saada kohtutäituri täitmatu isu ohvriks. Kas on keegi kunagi huvi tundnud, kui suur on näiteks Mati Kadaku pangaarve ja milliseid hämaraid kinnisvaratehinguid on see riigiametnik teinud läbi oma tütre ja teiste sõprade-sugulaste. Peaks ikka kuidagi kohtutäiturite tegevuse ka mingi konkreetse seadustiku alla painutama ja ka kohtutäiturid ei peaks olema need kõige võrdsemad, kelle ebaseaduslikku omavoli ei saa kohtu kaudu karistada. " Verekivis# oli palju häid ütlusi, ja üks neist kõlas - kui kõik parunid oma ärakaranud orjad karistamatult maha notivad, kes meid siis toidab! Mõelge selle üle, suured ja vägevad seal kõrgel, kes teid siis toidab ja maksudega riigikassa täidab - kas kohtutäiturid?
v
viimane aeg on Kapol sekkuda/ 7. veebruar 2014, 02:30
Krt küll, kuna neid Tallinna kohtutäitureid KAPO hakkab uurima???!!! See on jõhker, mis varanduse need julmurid on 300 000 inimese õnnetuse pealt kokku ajanud, kaua see reformierakond teeb seda ringkaitset!
ä
ärge/ 7. veebruar 2014, 00:08
l
lihtne kodanik/ 6. veebruar 2014, 23:52
Sellise korra eest vastutab organisatsiooni juht ehk minister. Las algatab momentaalselt inimsõbraliku seadusemuudatuse või lahkugu ametikohalt, sest pole võimeline tööalaste asjadega toime tulema.
t
tegelikult.../ 6. veebruar 2014, 23:41
varastavad kohtutäiturid inimeste raha ka muudel ettekäänetel ja pahatihti ei tea ja ei oska end inimesed kaitsta juriidilise vägivalla eest. Nii on juhtunud paljudel...

t
Tuleb minna/ 6. veebruar 2014, 22:55
Euroopa iniõiguste kohtusse
o
olgem mõistvad ja uhked tema üle./ 6. veebruar 2014, 21:27
tegu on tüsise eestlasega,kelle pärast mõni on teise ilma läinud. Ta on platsi puhtaks lõõja
r
Raivo/ 6. veebruar 2014, 20:59
Eesti värk, huvitav oleks teada, miks ei ole nende üle kontrolli, kas siis kohtutäitur on igasugusest seadusest kõrgemal!
d
Dude/ 6. veebruar 2014, 20:54
Milliste andmete põhjal inimeste kontodelt raha broneeritakse!? Ainult nime põhjal?
Küsimus Urmas Tärnole: kas Andrus Ansip, kes televisiooni vahendusel jälgib, kuidas Andrus Ansip Šotsis VIP tsoonis olümpiamänge jälgib, ei võiks seni valitsusjuhi ametikohustusi täita, kui ta juba kodumaal on!?
l
Lennu/ 6. veebruar 2014, 19:54
Ka Minu konto on kohtutäiturite pool röövitud kunagi.
Elasin norras ja sain Eestis parkimis trahve samal ajal.Originaal trahvisaaja tahatis ise ikka oma trahvid ära maksta,aga ei midagi.Kohtutäitur teadis,et olen rikas norra ehitaja ja arestis kõik minu eesti kontod,suure surve pärast maksin loomulikult võõramehe trahvid ära.
Tere tulemast banaani vabariiki!
r
Repressiivorganiks/ 6. veebruar 2014, 19:51
on Eesti Riik muutnud kohtutäiturid, kes siis ärilise kallakuga ja omakasu nimel teevad sisuliselt mida tahavad. Võib kindlalt öelda, et EV pole õigusriik ja siin ole ka õiglust. On ka võimalus, et nii nõude esitaja kui kohtutäitur teevad koostööd ja seda ikka ainult suure tulu huvides.
k
Kass/ 6. veebruar 2014, 19:42
täitsa suvaliselt inimeselt,kes pole midagi teinud saab täitur raha kätte aga rongaisalt,kes oma last ei toeta,ei saagi? Kus on loogika?
s
Solvunu/ 6. veebruar 2014, 19:38
Mul oli mõned aastad tagasi kokkupuude selle Tärnoga, kuigi minu maksmata trahv oli pangaautomaadi vimka ja ma ei tulnud selle peale, et kontrollida kas makse ikka läks maha. Aasta pärast tuli teade kohtutäiturilt kopsaka lisarahaga, lootsin et ehk saan maksta ainult trahvisumma,tegin panga kaudu kirjad, kuid mind ei võeud kuuldagi ja Urmas Tärno sai minult ka selle küsitud lisaraha....

v
vandersell/ 6. veebruar 2014, 19:36
tärno on ponks poiss.
sellisele annaks pimedal tänaval ise rahakoti kätte.
nii igaks-juhuks või kuidas........
kahju, et weebis pilti pole.
k
kaevur/ 6. veebruar 2014, 19:34
Eesti Energia on raisanud 100 miljonit eurot ameerika kaevanduse peale. Millal nende tegelaste pangaarve arestitakse.
v
Vaatleja/ 6. veebruar 2014, 19:29
Virgol tuleks enne asjad dokumentide alusel selgeks teha, kui hakata massimeeldis selliseid uudiseid levitama. Üks ütles, teine ütles - need ei ole ju tõsiseltvõetavad väited ega tõendid. Kui Tärno kinnitab, et ta ei ole asjaga seotud, siis mingu panka ja nõudku dokumendid välja, mille alusel raha maha võeti. Tärno ei saa ju midagi rohkemat hetkel tõestadagi, kui tal asjaga kokkupuudet ei ole. Siin ei saa välistada ka panga eksimust. Hetkeseisuga riskib Virgo küll sellega, et Tärno puutumuse mitteolemasolul võib ta ennast leida kohtupingist Tärno laimamise eest, kui ilmneb, et tegemist ei olegi Tärno tegevusega. Asjade selgitamine ei ole siin ju üldse keerukas ega aeganõudev, riskialdis poiss see Virgo...
a
Ants Nöörike/ 6. veebruar 2014, 19:11
Teiste täiturite hirmuks oksa tõmmata
m
misjaoks õhtulehes kaevelda/ 6. veebruar 2014, 19:05
kaevake kohtutäiturite kotta. las siis hämavad ja vingerdavad seal. saaksid vähemalt karistada ning natuke lühema keti otsa.
c
CC/ 6. veebruar 2014, 18:23
Need krdi kohtutäiturid on tõelised vargalõustad kõrvetada nad saavad varsti.
o
Oll/ 6. veebruar 2014, 18:13
Ühest asjast ei saa aru,kui kt. paneb arve aresti alla ja ütleb,et miinimumi so.320 eur.ta ei puutu,siis miks ma ei saa maksta makse interneti pangas edasi,vaid pean jooksma iga kuu panka ja eraldi maksma igat makset telleri kaudu ja nuumama panka,kus iga makse on 0,96 senti.Mul on 8 makset nii,et see teeb juba7.68eur.ülejäänu võtan sulas välja ja jälle maksa2.eur.Mis kuradi seadus see küll sihuke on.Röövlid ja Vargad siin riigis.
p
Proff/ 6. veebruar 2014, 18:06
Kohtutäitur Lantin arestis minu pangaarve ilma minule teatamata. Kaupluses äkki pangakaart ei toimi ja kõik. Suurte otsimiste ja jõupingutustega õnnestus Lantini kontorisse jõuda. Esitatud arve oli suur - keegi midagi ei selgitanud.. Palkasin advokaadi, andsin asja kohtusse ja... Kohtuistungile mind ei kutsustud. Suliohtu ametnikud istusid koos ja mulle tuli hiljem kiri, et ühtegi seadust ei rikutud.. Nii lihtsalt said reformiametnikud minult kuupalga kätte..

k
kerli/ 6. veebruar 2014, 17:57
eip, aegumine 10a? nii lihtne see pole. Väärteoasjades, krim ja tsiviilis kehtivad kõik omamoodi tähtajad, miski pole nii lihtne. Olen kuulnud et maksuameti uus trend on nõuda sisse aegumisi pole ühtegi nii ülbet institutsiooni kohanud kui seal ja tallinna täiturid nendel raha, võim ja kontaktid teevad mis tahavad....ja eks nad enamuse ajast nagunii puhkavad ei tea asjadest tööjuures midagi
i
ise/ 6. veebruar 2014, 17:47
valisite need joodikud ja vargad riigikokku. Ega jommis olekus saagi mõistlikke
seadusi teha.
r
riik/ 6. veebruar 2014, 17:42
peaks hakkama nende kohtutäiturite omavolisse sekkuma. kõige ehtsamad vargad. lihtsalt võtan ja kõik. aru ka saavad mida nad teevad.
h
hannes kalam/ 6. veebruar 2014, 17:36
mis alusel mis mõttes nagu ,kurja mida seal eestis tehakse??????????
s
ss/ 6. veebruar 2014, 17:02
sama siin, isa ja minu nimi ja perekonnanimi on samad, isikukoodi ega aadressi pole vaadanud, raha maha võetud, veel krooni ajal, täitur ütles võid mu kohtusse kaevate, kui arvad et eksisin...
e
ebapopulaarne arvamus/ 6. veebruar 2014, 17:01
Vabandust, aga selle asemel, et minna meediasse ning sotsiaalmeediasse kisama, võiks isik enne pöörduda justiitsministeeriumi poole kaebusega kohtutäituri tegevuse osas (see on seadusega ilusti ära täpsustatud). Mida see meedia siin aidata saab, pigem oleks endal enne tarvis vajalike kanalite poole pöörduda ja alles siis, viimase väljapääsuna oma lugu ilma liigsete emotsioonideta ära rääkida. "KOHTUTÄITURI OHVER" on juba absurdne pealkirja variant.
s
Saunamõnud/ 6. veebruar 2014, 16:59
KÜLL SELLES KOMMENTEERIUMIS ON ALLES LEILI !!!
a
Alo Liiv/ 6. veebruar 2014, 16:45
Isiklikult kohtutäituritega kohtus käima peab!
Kui on oma ametit kuritarvitanud siis peab ka vastuseid andma ja loobuma oma ametist.
Annan ka isetekkinud kohtutäituri kohtusse ja kuna saaga jätkub endiselt.
Nimelt Tartu kohtutäitur Anne Böckler (arestis mu pensioni 50% ulatuses NB juba pea aasta tagasi) ja väidab et mul ka muid sissetulekuid aga soome töökaitsega koostööd maksmata palga suhtes käib kõva koostöö siis eelpool nimetatud kohtutäitur pani mind sund seisu NB varjant 1. kas kolin puualla keset talve või 2. Hakkan massiliste vargustega tegelema et ellu jääda.
valisin variandi 2 kuna ei ole mul mõtteski ühe enesetapu võrra seda jaburat statistikat täiendada.
Kui nüüd selle täituri juurde tagasi tulla siis peale pikka kirjavahetust tuli välja et teda ei huvita miski ehk siis peab ennast miskiks jumalaks äkki.
Nõuab minu panga kontode väljavõtteid jne aga kui kontosid ei eksistreerigi siis tal pohh.
Üks ainuke konto eksistreerib ja seda ka MITTE MINU NIME ALL kuhu kantakse maksete tegemiseks raha.
Nüüd nõuab minu isikliku konto omamist, et kuna selline käitumine viitab ilmselgelt maksudest kõrvale hiilimisena. Kahjuks see rumaluke ei ole piisavalt pädev et tegutseda sellise ametialase nimega nagu kohtutäitur.
Ei ole ühtegi seadust mis käseb sul omada pangakontot!!!
Näide tegutsen mingi kiir rahavahendusega ja nüüd eraisikuna seon kindla kohustuse inimese ja seaduse vahel, et kui teie minu vahendusfirma kaarti ei oma siis tegelete ilmselgelt maksupettustega.
Seadustan oma kaardi ja kes ei oma seda siis oi oi oi. Nüüd loon inkasso firma kellel kõik õigused jne Ja kuna mina olen jumal siis eks värisege. :D Irooniline kas pole?
Aga nüüd teemajuurde tagasi, et kuna kohtutäitur Anne Böckler oma eelpool mainitud kontode väljavõtteid ei saa siis ei olda nõus ei maksegraafikuga ega ka jutule ei võeta!
Miks pean mina mingit pangakontot omama kui mu elukaaslane niigi omab või miks pean mingite topelt panga teenustasudega seotud olema kui saab ka olla ühekordselt, sest iga sent on arvel ja kes käseb mul loovutada igakuiselt terve kõhutäie mingile pangale? peale sellise küsimuse esitamist visati toru ära.
Aga kes naerab viimasena naerab tervislikult.
Vaimne, moraalne ja nendest tingituna ka füüsilise hälbe tekitamine on seadusega karistatav ja päris hästi maksustatav eriti euroopa kohtutes!!!
Eesti vabariigi kohtutesse ei ole mõtet minna, kuna siin vilistatakse kõige sellepeale, aga siiski kahjuks peab esimesel korral ka selle vile ära kuulama ja siis hagi euroopa kohtutesse esitama.

m
meks/ 6. veebruar 2014, 16:23
Minu tuttaval selline lugu et üks Põlva kohtu täitur (tuntud) võttis tuttava A kontoarvelt ka tuttava B võla ja ütles et nagunii te ühes külas elate ja sõbrad olete küsi talt ise raha ära mina ei viitsi teda taga ajada. VOT NII!!!!!
s
sigadus/ 6. veebruar 2014, 16:19
sellised pätt-täiturid tuleks kohe lahti lasta ja kogu vara ära võtta, igal oinal on oma mihklipäev!
j
Jaahh/ 6. veebruar 2014, 15:49
Makske võlg ,siis konto avatakse!Aga kust raha võtta ,kui konto arestitud?Laenake tuttavalt ,pärast konto avamist maksate tagasi.Tehtud,aga konto ikka arestitud.Võtab veel aega 3päeva...Siis saabub kohtutäituri kiri ,mis on olnud teel 5 kuud!!!!Miks ? Ehk muutsite vahepeal nime? Ei ole muutnud ja andmed internetis üleval,sh töökoht.Selgub ,et eksikombel vale aadress ,st. kt sekretär "teisest" rahvusest ning eksis aadressi kirjutamisega-Tallinna asemel Harjumaa.Aga kirja eest ka vaja nüüd tasuda ,sest teatasin kt -le ,et sain alles nüüd tema kirja.Uus ülekanne kt-le kirja saatmise eest(paber,ümbrik,mark jne).Ja 10 aastat seisis netis üleval ,et olen võlglane olnud.SSSsssssssseakari,mis kuradi kohtutäiturid,rsk!
m
mm/ 6. veebruar 2014, 15:43
Täis nahaalsus.Tundub,et Eesti riik,kui seda nii enam nimetada võikski,on üks seadusteta riik.Mis siis,kui inimene ongi täiturile või kellegile mteisele võlgu,kuid peab ka aru saama,et lausa kõike kontol olevat ja tulevat ei tohi ka täiturid enda taskusse kühveldada.Inimesele peab ka jääma elatumiseks midagi.Soomes näiteks selline asi seadusega paika pandud.Kiruge neid soomlasi palju tahes,kuid siin riik ei lase lihtinimesel selliselt liiga teha.Ja täituri oma taskusse kühveldamist nimetasin seepärast,et neist täituritest on mitmeid artikleid neti avarustes.Nende eksimustest ja väärtegudest.Nimi ka vastav täitur,kes täitub tööliste elatusrahast.Häbi neile!Ootan pikisilmi mingit uudist,et täiturid saaks mööda pükse.Neist lugedes juba läheb sees keema.
c
CC 2000/ 6. veebruar 2014, 15:41
Küll see kohtutäitur ka oma karistuse saab situtakse kohe püksid täis varganägu selline.
j
jh/ 6. veebruar 2014, 15:34
kui ma ei eksi , siis oli mul sama täituriga analoogne juhtum. Olin saanud parkimistrahvi aga klaasipuastaja vahel polnud mingit paberit jäetud või oli see siis sealt ära võetud. Igal juhul sain teate ja kuna möödas oli palju aega ja olin antud kohas ka parkinud korra otsustasin ka maksta. Äkki tõesti ise lihtsalt ei mäleta enam. Ja ühtäkki ikkagi oli mu konto arestitud ja ulmelised täitemenetluse ja täituritasud ja ma ei tea mis kuramuse tasud veel. Kui küsisin selgitust, siis pidin ise hakkama jälle tõestama, ja mingeid pabereid ja maile saatma, et olen raha maksnud jne. Lõpuks öeldi, et vabastavad arestitud konto. Ja loomulikult konto arestist vabastamine võttis ikka väga väga pikka aega. Nendele täituritele antud selline võim ja nad kasutavad seda täiega ära. Neid ei huvita absoluutselt mis toimub. Ja kui e
julged veel neile öelda, et nad on eksinud, siis oled ise veel suurem süüdlane.
S
*''''''''''''/ 6. veebruar 2014, 15:31
Seda juttu ja kommentaare lugedes tõusis vererõhk vist kolmesajani ja käsi kiskus kabuuri järgi. On ka elus kaks korda tulnud nende lontrustega tegeleda ja oli see viimane kord küll kaua aega tagasi aga nime järgi vist sama täis läsu, hunnik sitta. Aga ega siin mingi kord ega valitsus ei aita, tuleb ise tegutseda. Nooremana sai elatud maal ja kui õunapuuaias läksid harakad ja pasknäärid ülearu nahhaalseks, siis sai neile tina antud ja jalgupidi puuoksa külge riputatud, hirmuks teistele, ja kui nendega juba ära harjuti, siis sai lisa tehtud, ja teate, süsteem töötas, õhk oli puhas. Ja kui mõni väga uudishimulik pasknäär tuligi marjapõõsaid uudistama, siis piisas vaid õue minekust ja plats oli puhas. Ega selleski liinis, mis artiklis jutuks, asi ennem ei muutu kui, oih, jah, mis seal õunapuuaias nüüd juhtus....oot oot, ma loen uuesti.
j
juss/ 6. veebruar 2014, 15:26
Kõik siin avaldatud arvamused on õiged.Et kohtutäiturid teevad mis tahavad on kõigile selge Eks sellepärast oli mõni aasta tagasi, Narvas vist,traagiline õnnetus kohtutäituriga.Kui see jama edasi
kestab siis pole ime,et inimesed tigedaks lähevad ja õnnetused võivad sageneda.Seadust peab
ikka nii tegema,et seda oleks võimalik inimlikult täita.Kahjuks Toompeal seda ei mõelda.
Aga selle lauseehituse kohta mida täitur kasutas,tundub ta koolis käinud ainult paar klassi.

j
John/ 6. veebruar 2014, 15:14
Kolige euroopasse sellest urkast siis. Mingid röövlid tegutsevad meil Eestis. Mujal tuleb ikka inimesele elamis ja üüriraha jätta miinumum ja ülejäänut võib arestida. Kodanikel on veel tasuta õigusabi ja saad seal kokkukeppe teha, et maksad kasvõi 10 euri kuus ja keegi sind torkida ei saa. See lähebki läbi kohtu. Loomulikult kui peale seda ka ei maksa oled ise süüdi.
Aga sellest, et pensionäridelt võetakse kogu pension ja konto miinustesse on HAIGE.
SEE ON VÕIMALIK AINULT BANAANI VABARIIGIS
EESTIS
a
ASD/ 6. veebruar 2014, 15:14
Samuti lisaks veel, et PRIIT PETTER - samasugune jorss.
t
to nb/ 6. veebruar 2014, 15:02
eksimine ei ole inimlik siis, kui eksitakse tahtlikult, järjepidevalt, karistamatult ja riigi vaikival nõusolekul .Ettepanek valitsuele. Tühistage palun see Täitemenetluse seadustik täies ulatuses ära , sest seal pole ühtegi tähtaega ega punkti, millest täiturid kinni peavad pidama. Isegi üleliigselt kinnipeetud raha tagastamist ei pea täitur vajalikuks enne, kui inimene ise oskab ja JULGEB enamvõetut tagasi küsida ja seegi toiming ei käi seaduses etteantud 5 päeva jooksul vaid kestab seni, kuni oled oma telefoniarve nii suureks täituriga vaieldes rääkinud ,et sama summa , mis lõpuks täiturilt tagasi saad, pead maksma telefonifirmale.
s
Sõna sekka/ 6. veebruar 2014, 15:00
Suures kortermajas ikka kuuleb üht-teist ja nii on mul tekkinud arusaam, et raha probleemide korral ei tasu hoida pangas, vähemalt SWEDis mitte.
Kui võla andja ikkagi ei arvesta võlgniku maksevõimega (ärge unustage,et vahepeal oli siiski masu) ja nõuab jäärapäiselt maksegraafiku koostamisel ebareaalset summat, siis korjake oma el, vee,kütte ,gaasi ja küttearved kokku, saate näidata,et te pole pahatahtlik võlgnik, pakkusite küll 35€ kuumakseks, aga võlausaldaja nõuab 50.
Kui asutuse/firma raamatupidaja teile helistab saabunud kohtutäi kirjast, siis hakake seal aegsasti otsi kokku tõmbama, sobival momendil ja sobival ettekäändel leiate te end 1 võimalusel teiselpoolt ust.
Nonii, olete seega peatselt töötu, saadate CV sid, aga te vastust ei saa, sest tavaliselt palkajad ka ju guugeldavad. Kes tahaks endale üleliigset tüli?
Konto on nullis, tööd pole, kommunaalid sügavas miinuses, peab hakkama asju pakkima, sest egas teised pea sinu krt kulusid maksma ühistus.
Kõik algab siiski kt-rist, sellega nad ei arvesta,et kui inimene nende suskimise tagajärjel kaotab töö, et siis nendel ka rohkem loota pole kui see 1 kuu raha+ lõpparve.
Lisaks Tärnole veel mõned eriti "tublid" kt, keda on mainitud Eesti Ekspressis (negatiivselt) või siis nendega kokkupuutujatelt. Lantin, Kadak,Kudu, Vilippus, aga see jada pole lõplik.
m
murelik/ 6. veebruar 2014, 14:41
Aga selline küsimus.Kas täituril on õigust võtta tulumaksuga tagasi makstav summa ära võla katteks.Kui on tehtud täituriga maksegraafik.
Siis teaks kuidas reageerida kui tulumaksuga varsti tegelema hakkame
t
tõenditega kommentaar/ 6. veebruar 2014, 14:40
Kui jägida kohtutäiturite tööd, siis rikuvad nad ise seadusi lausa igas toimingus. Nende jaoks on olemas TMS , mille järgi peaks toimuma iga täitetoiming. Tean omast käest et ka oma linna kohus ei pea vajalikuks ,et Täitur seadustest kinni peaks ja isegi raha omastamine täituri poolt ei ole nende meelest vargus.
v
vello/ 6. veebruar 2014, 14:38
mul on juba ammu soov teha kohtutäituritele pärtliöö...alustada võiks pink arvist kelle pea kohal ripub kirves juukse karva otsas.....
v
vargad / 6. veebruar 2014, 14:16
Ja minul ka kahjuks kokkupuuteid kohtutäituritega ja kohtutäitur pani oma tasku lausa paarsada eurot,firmani kuhu see jõudma pidi pole see jõudnud ja nüüd olen sunnitud uuesti seda summat maksma kuna muud üle ei jää.eks sa katsu paari aasta tagust asja tõestada.keegi peaks neid kohtutäitureid ka kontrollima ja pidevalt nii saavad varastada ja keegi ei ütle midagi :(

s
Siit leab.../ 6. veebruar 2014, 14:14
V
../ 6. veebruar 2014, 14:11
Viimane lollus on toetada Ants hipi maahvijat ja raha kontole lasta.Taskupalk on kõige õigem ja seda juba 22 aastat.Ilusal Nõuka ajal selliseid bursuisid ja kulakuid ei eksisteerinud.Taolised said kohe Siberi reisi.
h
heh/ 6. veebruar 2014, 14:07
Seadused loob riik, täiturid täidavad, seega pekske riiki aga kommiks kõrvale, üldjuhul karjuvad ebaõiglusest ikka need,kes selleks ise on ka ikka panuse andnud, asja võivad viltu minna ja sellest jah peabki rääkima aga millegi pärast ajakirjanikud korjavad ülesse just selle poole,mis müüb tiraazi aga mitte seda poolt,mis tegelikul selgitaks terve loo ära. Kuitäitur tõi loos näiteks seadusest tuleneva kohustused siis ajakirjanik võiks juu enne kursis olla nendega. Aga see poleks esimne kord kui lahmimisena on vaja jõuda esimesena oma väljaandele uudisenupp teha.
o
oksele ajavad need "täiturid" rõvedad kaanid!/ 6. veebruar 2014, 13:45
haige, kohtutäiturid on kõige rõvedamad vargad ja puugid siin riigis, ma ei saa aru miks ja kuidas sellistel puukidel nii suured õigused?
M
--/ 6. veebruar 2014, 13:21
Mina soovitan täie rahuga minna kohtusse antud kohtutäituri vastu ja põhjuseid on 2: juhtum ise ja kohtutäituri hilisem ähvardus. Kahjuks rikuti antud veajuhtumiga ühe kodaniku elu järgmiseks 5-ks aastaks minimaalselt, kuna tema suhtes on teostatud konto arrest (kohtutäitur oma juriidilise haridusega näib mitte omavat teadmisi, et mida selline tegevus tähendab): inimene ei saa saada järgmised 5-8 aastat laenu ühestki teisest pangast sh ka Nordeast endast võib probleeme tekkida. Lisaks jääb internetti ringlema antud juhtum - kes hüvitab tekkidavõivad kahjud ja saamata jäänud tulud? Kohtutäitur mängib üldse mittemidagi enda tööst teadvat ametnikku, kes vea tõdemise ja korraliku vabandamise asemel hakkab hoopis ise kohtuga ähvardama - absurd kuubis!
k
kalle/ 6. veebruar 2014, 13:00
Aastaid tagasi juhtus minuga sama lugu,ainult raha kohtutäitur ei tagastanud,vaid ütles,et nüüd pole teil kolm kuud trahvi vaja maksta,sest minu kontolt oli võetud eksikombel kogu trahvi summa,aga mul oli graafku alusel see jagatud kuue kuu peale.Palgani oli jäänud 28 päeva,aga kontol oli ainult 5 krooni,kuid elekter,telefon,korter,söök jn. edasi,kuidas hakkama saada,ainult võlgu võtta.
u
uno/ 6. veebruar 2014, 12:41
Ainult loll hoiab raha pangas! Meie riigis on pank kõige kahjulikum ja ebaturvalisem koht raha hoidmiseks!

m
Mikk/ 6. veebruar 2014, 12:39
Sellisel ametikohal töötav isik peaks üdini aus ja läbipaistev olema. Kui ei julgeta oma vigasid tunnistada ja nendest õppida, vaid proovitakse kuidagi välja vingerdada, siis oleks aeg ametit vahetada.
v
Vaadake vaid/ 6. veebruar 2014, 12:38
Millistes majades kohtutäiturid ise elavad,vereimejad ja muud ei midagi.Na on hullemad ,kui puugid.
m
Mõtlik/ 6. veebruar 2014, 12:37
See on süsteemne probleem, mitte inimlik eksimus! Ka inimliku eksimuse korral peaks keegi vastutama. Mitte, et me ju vabandasime ning asjad jätkuvad! Kui selline süüdimatus on lubatud, siis on see küüniline! Ei saa olla kohtutäiturite omavoli! Kohtuotsus peab olema kontrollitud ja põhjendatud, mitte ametniku suva!
m
Mikk/ 6. veebruar 2014, 12:33
Sellisel ametikohal töötav isik peaks olema oma tegudes üdini aus ja läbipaistev. Kui seda ei suudeta olla ja proovitakse kuidagi välja vingerdada oleks õigem ametit vahetada.
k
6. veebruar 2014, 12:24
Kas on õige end teiste arvelt tüsedaks õgida? Sellisel ametikohal töötav inimene peaks olema ausam enda tegude suhtes. Kui julged teha, julge ka tunnistada! Vali muu amet ja asi ants!
j
Jann/ 6. veebruar 2014, 12:21
Minu arvates oleks neile vereimejatele KUULI kah palju ...
s
Süütu süüdlane/ 6. veebruar 2014, 12:20
Mul oli umbes sama jama. Teadsin, et läheb kohtutäituri kätte asi jne. Uurisin ise kellele ja palusin mulle saata kõik info enda poolt aadressile kuhu tuleks täiekiri. Läks aga nii nagu ikka. Saadeti mujale. Käisin kohtus ja sain maksegraafiku - kinnitatud kohtu poolt. Mõned päevad hiljem arestiti kontod koos rahadega ja lisaks saadeti kiri ka tööandjale, et see arestiks kohtutäituri poolt ka palga. Kõik toimus peale seda kui kohus oli kinnitanud maksegraafiku ??? Sassis inimesed. Neil lihtsam rahad ära võtta ja siis endal palk käes :) Hiljem pidin pikalt jaurama, et rahasid tagasi saada. Kasutasin isefi juristi, et enda õiguste eest seista. Juristi kasutamine aitas, kuid ikkagi oli jama kui palju ennem kui raha tagastati ja sai edasi minna nii nagu kohus oli eelnevalt kinnitanud. Lühidalt, keegi peaks nad pihtide vahele võtma. Mainiti ka DAS õigusabi. Tegin peale seda endale kohe DAS peale ja kui peaks mingi jama olema, siis lähen kohtuni nende jobudega välja. Keegi peab nad kohtus paika panema ja siis ehk hakatakse ka seaduse muudatuse peale mõtlema. Kellelgi jamad siis andke minna, toetan 100%
r
Riin/ 6. veebruar 2014, 12:15
ja miks keegi ilma minu teadmata võtab raha ära ,kuidas seda tohib teha ja pääseb minu kontole ligi. See ikkagi ju minu raha mitte kohtutäituri????????.Seadused tuleks ringi teha ja inimsõbralikumaks.

m
Merka/ 6. veebruar 2014, 11:59
Loen kommentaare ja ei jõua ära imestatud. Heaküll kohtutäitur eksis, vabandati ja raha kantakse tagasi. Kes iganes võib eksida: kassapidaja, õpetaja jne. Aga kui kohtutäitureid ei oleks, kuidas siis head inimesed ja ettevõtted saaksid oma raha tagasi kodanikelt kes lihtsalt põhimõtteliselt keelduvad seda maksmast. Kui me läheme hambaarstile, toidupoodi jne on kõigile loomulik, et maksame kauba või teenuse eest. Kui aga keegi on kellegile raha laenanud, siis oi milline türann ja vereimeja ta on kui julgeb raha tagasi küsida ja veel intressi ka!!! Aga ka iga tagasi maksmata laen on kellegi laste toiduraha või ettevõtte käibevahend. Ja kui me nüüd kõik need parasiitidest kohtutäiturid ära kaotaksime, siis olekski unistuste Eesti. Laena palju tahad ja riku seadust palju tahad keegi niikuinii ei saa midagi teha,
m
muchos/ 6. veebruar 2014, 11:40
soovitan kuskile väljamaa pankka arve avada ja kõik sead eestis üle lasta:D lihtne!!
z
zxy/ 6. veebruar 2014, 11:36
Eesti vabariigis on nõude sissenõudjaks FIE? Kuidas seda seletada et füüsilisest isikust ettevõtja võib arestida sinu vara ja arved! See peaks olema ikka riigi ja ametivõimude teema!
e
Elmar/ 2. juuni 2017, 18:23
Kohtutäitur ei ole fie. Kohtutäitur tegutseb eraisikuna.
k
kiku/ 6. veebruar 2014, 11:33
meil sarnane kogemus! mees lõpetas swedpangaga lepingu ära veel krooni ajal ja möödunud aasta lõpul selgus,et oli jäänud pangale võlgu 5 euri ?! Ja loomulikult kantis kohtutäitur ta arvelt selle katteks endale ligi 50 euri!!! kuidas sai pank lepingu lõpetada,kui oli seis miinuses?? See on mulle siiani arusaamatu! Ta ei hakanud seda uurima ka,sest rahalised kulutused oleksid sama summa kokku teinud! Lisaks närvikulu ka!Kel võim sel õigus- selline on eesti riigi seadus ;(
t
Terevargad/ 6. veebruar 2014, 11:24
Lugesin artiklit. Kole ja ülbe tegelane see Tärno. Tundub olema omastamine Karistusseadustiku järgi.
Lugesin kommentaare. 5 kommentaar -"mul". Inimene kirjutab sarnase juhtumi kohta. Ja keegi on pannud sinna -1. Tõepoolest ei saa aru mis toimub. Kas sama täissöönud ülbik käib miinuseid ladumas? Või on hullumajas internett?
n
n/ 6. veebruar 2014, 11:19
Riigi eelarve ongi ülesehitatud nõrgematelt varastamisele
täitur on avalik eraõiguslik isik ja talle kehtib ka avaliku teenistuse seadus - ta ei tohi täita teiste seadustega vastuolus seadusi
mida teeb aga täitur-
tema pidavat täitma ainult ühte seadust,oma täitemenetluse seadust
aastaid on see justmini vastutav seltskond vegeteerinud seal maksumaksja kulul-Laurson,Leif ja min ise,aga töö on tegemata
Minister istub ise urus ja laseb otudel vastuseid saata
a
Al Bandy/ 6. veebruar 2014, 11:19
tuleb lihtsalt täituritel auto põlema panna,maja põlema panna,kott pähe tõmmata ja nad kurikaga vigaseks tampida nii et minngiteks seletusteks nad enam võimelised poleks,las vegeteerivad
n
niiiipalju vargaid refformierakonnas kokku saanud/ 6. veebruar 2014, 11:18
Riigi eelarve ongi ülesehitatud nõrgematelt varastamisele
täitur on avalik eraõiguslik isik ja talle kehtib ka avaliku teenistuse seadus - ta ei tohi täita teiste seadustega vastuolus seadusi
mida teeb aga täitur-
tema pidavat täitma ainult ühte seadust,oma täitemenetluse seadust
aastaid on see justmini vastutav seltskond vegeteerinud seal maksumaksja kulul-Laurson,Leif ja min ise,aga töö on tegemata
Minister istub ise urus ja laseb otudel vastuseid saata

k
Kohtutäitur/ 6. veebruar 2014, 11:10
Peaks siit orjariigist üldse kaduma,
vaeselt rahvalt raha väljapressja !
z
zxg/ 6. veebruar 2014, 11:08
Ammuilma on räägitud sellest probleemist. Asja saaks teha oluliselt lihtsamalt ja mitte inimene ei pea tõestama kohtutäiturile oma süütust või õigusi, vaid asi peab käima vastupidi!!!
e
ehhhhh/ 6. veebruar 2014, 11:03
tõega meie eesti valitsus lubab kohtutäitureil kõike ,kusagilt ei saa korralikku abi,täiega kokkumäng ,ikka kuidas saab keegi pangas su kontole ,võtta kuidas ise tahab ,kuidas välisriikes ei saa kohtutäitur su kontole ligi ,sama ei seal ka kõrgeid intresse võtta ,miski on siiski meie riigis mäda ,inimesed pole kaitstud ,igaüks kuis tahab käib su kontol ,selle ka siit inimesed põgenevad ,kuna seadused mädad,inimesed ei saa miskit kaitsed ,ainuke võlgnikud peaks looma miski klubi ja pöörduma ühiselt euroopa kohtusse ,mis toimub eestis pangakontodega ,igaüks saab ligi
r
Realist/ 6. veebruar 2014, 11:01
Millest need probleemid tekivad, mõned mõtted:
1) maksevõimetus, kohtu- või karistussüsteem tervikuna, mis ei arvesta reaalsust; kui määratakse laest võetud summa inimesele, kes oma sissetuleku või vara tõttu ei ole suuteline seda summat tasuma, sest tal seda lihtsalt ei ole, siis on ta juba ette määratud jätkuvatesse probleemidesse, sh kohtutäiturite tegevus. Näitena elatisraha: kohus ei määra seda mitte elatist maksva isiku sissetuleku või võimaluste järgi, vaid taotleja kirja pandud taotluse järgi (nimekiri, mida saaja kuus vajab), mis ei ole enamasti tegelik või ei arvesta selle konkreetse pere elatustaset; nii võib kolme lapse eest summa olla vabalt 600 eurot kuus; arvestamata, kas pere tervikult elades kulutaks oma sissetuleku juures 1200 lastele kuus (sama summa peaks ju olema võrdsel kohtlemisel mõlemalt vanemalt). Bussijuht või muu teenindaja (müüjatest rääkimata), näitena, ei suudaks sellist summat maksta ja kellel selline summa võtta oleks, see maksab nagunii otse lastele (kui on tahe muidugi). Siia ei puutu siis otseselt ja tahtlikult maksmisest kõrvalehoidjad, kellel tegelik ja probleemivaba võimalus olemas.
2) Suuresti võimendab jätkuna seda küsimust makse ajastatus, kui ei anta võimalust ajatada makset reaalselt (osade kaupa tasumine).
3) Kohtutäitur lisab oma suvalise summa, mis on pigem teenistus, kui teenustasu, millele järjest lisandub summat kasvatav lisakulu; trahvidelt teenimine riiklikult on absurd, nii nagu riiklike maksete korral ka käibemaks; näiteks võib olla kohtutäituri poolt teatise (üks A4 paber, ümbrik, saatmiskulu postiga) edastamine võrdne väiksema trahvi enda summaga. Sama on ka üldiste kohtukuludega, mis on põhjendamatult suured.
4) Tasumiseks alternatiivide või võimaluste puudumine (v.a. arest, mis koormab nii riiki kui karistatut lisaks). Siin võiks leida näiteks variandi suunata võlgnik tasaarveldusena abitöödele, tema vabast ajast: parkide ja tänavate koristus, sotsiaalobjektidel abistamine jms. Lisaks karistatule täiendõpe (liiklustrahvid) või loengud, viharavi jms.
5) Kohtutäiturite suhtumine (mis artiklist selgelt ilmneb ja ei ole vaid ühe isiku probleem, see on üldlevinud); kuna nende täitemenetlusest on saanud elatisvahend neile endile, siis ei otsigi nad alternatiive või head suhtumist, abistamise-nõustamise varianti jms, see on ülearune nende jaoks. Suund on võetud sellele, kuidas vaid piirata, määrata ja nõuda ning seepärast ka suhtumine, et: "Mida me siin räägime või arutame, kui olen nii otsustanud, siis maksa ära (pätt) ja kogu lugu. Vabandama ma ei hakka (ka ilmse eksimuse korral). " Sellega seoses taotletakse kohtutäiturite poolt repressiivseid lisaõigusi aina juurde, kuigi juba on neil rohkem õigusi kui eradetektiivil ja eksimise võimalust palju; viimane osa saagast oli Vabariigi kodanikes (ETV), kus pisut viltuse ilmega kohtutäitur ei osanud midagi muud tarka öelda, kui nõuda juurde jälitustegevuse õigust (sama mis krimpolitseil vms); ilmne oli ka organite omavahelise hea suhtluse puudumine: nähtavalt oli ilmne kohtutäituri ja justiitsministeeriumi esindaja üksteisest möödarääkimine, vaenulik ilme ning kehakeel.
6) Nii õigussüsteemi (justiitsmin, riigikogu) kui kohtutäiturite saamatus ideede puudusena ning neile meeldivama või lihtsama ja samas ka repressiivsema variandi valik protsessis, mis samas tekitab jätkuvaid probleeme ühiskonnas, mitte ei lahenda neid.
k
Kodanik/ 6. veebruar 2014, 11:00
Facebookis ringleb selle loo pikem versioon.
j
Ja, täiesti õigus/ 6. veebruar 2014, 10:59
Eks nende kohtutäituritega probleeme ole pidevalt. Inimestepiinajad! Nagu eespool öeldud - paljud on parasiidid ja kaabakad, nõustun ütlejatega täielikult! Sellistel juhtudel, nagu artiklis kirjeldatud, tuleks kannatajatel piinajatele omakohut teha. Vast siis hakkab meelde tulema ja mõistus tuleb p.....t pähe.
m
Marks/ 6. veebruar 2014, 10:56
Kunagi kirjutati nendest kohtutäituritest kes on ületanud neile seadusega antud volitusi ja nendele tehtud trahvidest.Oli isegi neid kes olid ametist vabastatud.Tean et kui teil on probleem täituri tegevuse üle siis antke sellest teada oma advokaadile kes kirjutab sellest justiitsministeeriumile.Samuti saate nõuda kohtu kaudu teile tekitatud kahju tagasi pluss kohtu ja advokaatidega seotud kulud.Samuti kallis rahvas ärge hoidke raha pangas.Sularaha kehtib ikka igalpool.Mõelge kui täitur arestib teie konto,te ei saa maksta arveid ega maksta makse mis omakorda tekitab teie maksuvõimetust ja toob kaasa lisakohustusi intresse ja viiviseid.
Praegu enne valimisi oleks tark mõnel parteil võtta oma kohustuseks teha seadused nii et kohtutäiturite õigusi vähendada samuti nende täitekulud viia vastavusse tegelikkusega[täituri tasud]
Teate et osad täiturid teenivad rohkem kui riigikogu liikmed.
m
mina/ 6. veebruar 2014, 10:53
seda asja nii ei oleks jätnud ma oleks kohe kuuli pähe kihutanud ja pärast ka oleks ütlend et sorry ma eksisin see oli teisele kohtutöiturile mõeldud.need t...d on sellised tõprsd et anna olla.nendega pole muud kui omakohus,eriti veel sellistega kes antud juhtumis peategelane

m
minu teada/ 6. veebruar 2014, 10:50
sellised inimesed ei julge jala liikuda, veel enam kuskil inimtühjas kohas.
Ning tahtsin lisada, et nõude aluseks peaks olema eelkõige näiteks trahvikviitung. Olen näinud inkassofirma nõuet, kust inimeselt nõutakse tasumata kauba eest tasumist (Hansapost oli vist antud kaubamaja), inimesega suheldes, tuli välja, et ta pole eales antud kaubamaja klient olnud, veel vähem sealt tellinud :O Ning nii nad saadavadki lambist inimestele kirju, ning kes on rumalam, läheb õnge otsa ja maksab asja, millest ise teadlikki pole. Mäletan, et kunagi käis Võsapets Halensis mingit analoogset jama klaarimas. Seni, kuni inimene asju ajas, ei võtnud keegi teda kuulda. Kui aga meedia loosse segati, siis jutud muutusid. Ning tädile anti veel 10 euri, koju sõitmiseks...
Nii, et inimesed, ärge makse midagi, kui pole olemas nõude alust. Ja mis maksuametisse puutub, siis mu kaasal ka arestiti kord konto, maamaksu pärast (oli jah hilinenud, aga tasumata ka poleks jäänud). Võeti sealt miski 20 euri, rohkem seal moment polnud. Helistasin ja küsisin, palju veel maksma peab, õeldi, et kõik, nemad ei saa saadud raha maha arvestada. Ok, maksin siis kõik ja eelnevalt maha võetud raha lootsin hiljem tagasi saada (kasvõi tuludeklariga), aga näe, mis maksuametisse antud, see sinna ka jääb. Nägin seda maha võetud summat nagu oma kõrvu. Et neile see 20 euri kurku kinni jääks.... Elus ühtki penni neile rohkem ei maksaks
t
Tuleb/ 6. veebruar 2014, 10:42
edasi kaevata ! Tarbija kaitsele, Justiitsministrile , Euroopasse jne.
Varas peab saama oma palga !
Ja kontrollida ta mõistust - vaadake vaid neid totakaid vastuseid !!!
m
minu teada/ 6. veebruar 2014, 10:39
tuleb võlgnikule eelnevalt nõue esitada, et ta üldse teaks, et ta võlgu on. Ennem ei või midagi arestida vms. Kui võlgnik on nõude kätte saanud ja ikka eirab, siis alles võib. Aga nõudeks ei piisa lausest "oled võlgu ja kõik", peab ikka selgitama mille eest ja selleks peab olema reaalne alus (näiteks trahvi kuupäev, mille eest ja kus kohas jne). Kui nõude alus puudub, siis pole ka kohustust seda täita. Paljud inkasso firmad kasutavad inimeste rumalust ära. Saadavad kirja, et oled võlgu, anna teada kuidas maksta soovid. Aga nõude alus puudub, seega maksekohustus seaduse silmis puudub. Ning see ei loe, kas nemad on võlad ostnud vms, nõude alus PEAB ALATI olema, ilma selleta ei tohi nad midagi teha
g
goov/ 6. veebruar 2014, 10:37
Ajakirjanik on sinisilmne.Selliste elementidega suhtlemist alustatakse advokaatibüroost.Kui sellise
järelpärimise teeb vandeadvokaat siis toon muutub kardinaalselt.Selline seltskond nagu kohtutäiturid
inkassofirmad, igatsorti liigkasuvõtjad, parkimis"trahve" väljastavad erafirmad ajavad raha kokku lihtsalt viisil. 99% inimestest on juriidiliselt ebapädevad ja sellise kompetentsi kaasamine on kallis ja väikeste nõuete puhul majanduslikult mõtetu.Selle pärast teid lugupeetud ajakirjanik saadetaksegi sinna kus päike ei paista.Tegelikult õigustatult ,sest te olete juriidiliselt ebapädev ja teil pole pappi
eda seda pädevust kaasata.
n
nb/ 6. veebruar 2014, 10:32
Eksimine on inimlik, kõigil juhtub. Aga pärast mitte vabandada ja juhtunut eitada on ikka sigadus. Mina teemaalgataja asemel nõuaks pangalt kirjaliku kinnituse, et see kohtutäitur kontolt raha võttis ja ajaks asja edasi, selline inimene ei tohiks kohtutäiturina töötada.
a
Andrus(andrus2000@gmail.com)/ 6. veebruar 2014, 10:22
Jube ülbe on see seltsimes tärno. Ega sellistega tuleb käituda samalaadselt. Pisut jälitada ja siis teha üks sõpradega, õhtune külas käik täituri koju. Või siis oodata teda kusagil inimtühjas kohas. Uskuge mind, järgmine kord see tärno enam nii ülbe poleks.
v
volkar/ 6. veebruar 2014, 10:07
ta võiks pimedas üle õla hakkata vaatama,muidu kindlasti komistab valusalt.
v
volkar/ 6. veebruar 2014, 10:06
ta võiks pimedas üle õla hakkata vaatama,muidu kindlasti komistab valusalt.

k
ka ohver/ 6. veebruar 2014, 09:58
Krooni ajal ühel reede õhtul läksin poodi ja selgus, et arvel pole raha. Konto oli 120 000 EEK miinustes. Enne esmaspäeva polnud teha midagi, laenata et keegi arvele kannab, ei olnud võimalik. Kolme lapsega pere tahtis süüa. Esmaspäeval alles sai uurima hakata ja nädalaga arve vabaks ja raha tagasi. Aga sinnani oli ka vaja elada. Ei mingit vabandust isegi.
t
toivo/ 6. veebruar 2014, 09:58
Täiesti tüüpiline asi. Justiits ministeerjumi samuti pole mõttet pöörduda sest nemad mätsivad asja kinni lihtsalt kuna see on neile ebameeldiv tegevus. Tean seda enda kogemustest, nemad mätsisid minu kaebuse Aive Kolsare vastu lihtsalt kinni, hoolimata sellest et proua täitur võttis minult ebaseaduslikult tulumaksu tagastusest ligemale 2000 krooni.
s
skeemitaja/ 6. veebruar 2014, 09:41
Kõige parem ravi selle vastu on mustalt tööd teha. Tegin seda 1.5 aastat ja mitte keegi ei tülitanud mind.
c
cccp/ 6. veebruar 2014, 09:41
Vorõ v zakone!
Mille poolest erineb jestistan Venemaast???
m
mahvalda/ 6. veebruar 2014, 09:37
Kuulge rahvas, mida te nutate siin mõne euro pärast. Kui teie kaaluksite ka 200 kilo, siis küll leiakstite teiegi võimaluse, kuidas oma kere ülalpidamiseks nutsu hankida, seda enam, et võim ju võimaldab.
m
mahvalda/ 6. veebruar 2014, 09:37
Kuulge rahvas, mida te nutate siin mõne euro pärast. Kui teie kaaluksite ka 200 kilo, siis küll leiakstite teiegi võimaluse, kuidas oma kere ülalpidamiseks nutsu hankida, seda enam, et võim ju võimaldab.
m
mahvalda/ 6. veebruar 2014, 09:37
Kuulge rahvas, mida te nutate siin mõne euro pärast. Kui teie kaaluksite ka 200 kilo, siis küll leiakstite teiegi võimaluse, kuidas oma kere ülalpidamiseks nutsu hankida, seda enam, et võim ju võimaldab.
m
mahvalda/ 6. veebruar 2014, 09:37
Kuulge rahvas, mida te nutate siin mõne euro pärast. Kui teie kaaluksite ka 200 kilo, siis küll leiakstite teiegi võimaluse, kuidas oma kere ülalpidamiseks nutsu hankida, seda enam, et võim ju võimaldab.

m
mahvalda/ 6. veebruar 2014, 09:36
Kuulge rahvas, mida te nutate siin mõne euro pärast. Kui teie kaaluksite ka 200 kilo, siis küll leiakstite teiegi võimaluse, kuidas oma kere ülalpidamiseks nutsu hankida, seda enam, et võim ju võimaldab.
m
mahvalda/ 6. veebruar 2014, 09:32
Kuulge rahvas, mida te nutate siin mõne euro pärast. Kui teie kaaluksite ka 200 kilo, siis küll leiakstite teiegi võimaluse, kuidas oma kere ülalpidamiseks nutsu hankida, seda enam, et võim ju võimaldab.
m
mahvalda/ 6. veebruar 2014, 09:32
Kuulge rahvas, mida te nutate siin mõne euro pärast. Kui teie kaaluksite ka 200 kilo, siis küll leiakstite teiegi võimaluse, kuidas oma kere ülalpidamiseks nutsu hankida, seda enam, et võim ju võimaldab.
h
hmm/ 6. veebruar 2014, 09:30
Kohtutäitur tuleb anda kohtusse ja justiitsminister vallandada. Tegelikult sellise olukorra põhjustaja peaks olema Rask ja Lang, kes peaks minema vangi.
i
irw/ 6. veebruar 2014, 09:27
on minulgi sarnane "puude" selle herr Tärnoga olnud, kirjavahetus, mida pidasime, oli Kalevipoja mahtu ja äärmiselt sapine. Mina leian, et see tegelane võiks minna ikkagi juba uurimise alla, sest "kogemata" suvaliste summade eraldamine enda kontole täiesti kõrvaliste isikute arvelt.. meie vabariigis on ju igasuguseid uhkeid seadusepügalaid, kas labane vargus ka neist mõne alla käib?
t
Teadmiseks/ 6. veebruar 2014, 09:22
Kohtutäiturid on vist inimkonna põhjakiht. Nad käituvad eranditult kõikide inimestega kui omasugustega.
l
Laux/ 6. veebruar 2014, 09:11
Loodame ka,et mõni invaliidistub teiste mõnituste tõttu või saab mõne muu tõsise häda endale..
k
Kah kummaline/ 6. veebruar 2014, 09:11
Kellegil kohtutäiturist võim üle ka käib? Täitur saab lihtsalt võtta, avaldust ega midagi tegema ei pea?

m
mis kuradi õigusega.../ 6. veebruar 2014, 09:08
..saavad kohtutäiturid (Virgo puhul isegi mitte kohtutäitur VAID KEEGI SUVALINE) ligi TEISTE ISIKUTE PANGAKONTODELE? NO MINGE P***E, mis toimub?
j
J.V/ 6. veebruar 2014, 09:05
Need kohtutäiturid on koik ühesugused.
v
volkar/ 6. veebruar 2014, 09:01
pangad peavad kohtutäituritelt ise ka täpsei andmeid nõudma,muidu on iga tolgus sinu raha kallal ,nagu need pätistunud ja muidu mõnulejad,palju on kuulda nende tegudest seal asutuses.mulle isiklikult pole nad suutnud siiani oma asju ära klaarida,pole raha,nii öeldakse ainult.
r
R/ 6. veebruar 2014, 08:55
kohtutäiturid on alati parajad klounid olnud. Otsigu endale korralik töökoht!
r
raiskadele/ 6. veebruar 2014, 08:48
peaks ka seaduse välja mõtlema ,et kui midagi valesti ja inimest ei aita et raha ära maksta ,siis need situkid kõik ise kinni toppida
l
Lambikas/ 6. veebruar 2014, 08:42
see on üks sitta keerutamine.. Kõige suuremad pätid ongi politsei ja eestiriik ise. Kahjuks muidugi..
m
Maalt/ 6. veebruar 2014, 08:39
Kes kurat on see Urmas Tärno ? Kas sellise tegelase kohta ei kehti mingid reeglid? Oi sa poiss, kui selline mees minu külas elaks, selle venna elu teeksin korralikult põrguks. Ja kui oleksin kannataja seda enam. Ja vana veel ülbab siin ajakirjanikega ...... my ass - kohtutäitur .....
n
nipitiri/ 6. veebruar 2014, 08:35
Seaduslik maffia. Keegi seadueloojatest saab korralikku pappi, et sellistel asjadel lastakse juhjtuda. Mida peab väike inimene tegema, et oma rahast mitte ilma jääda?

t
tuurik/ 6. veebruar 2014, 08:28
riik jääb ka päris suurest summast ilma mis tuleks maksudest, inimeste poolt kes tänu kohtutäiturite naglasusele töötavad nüüd nn mustalt. See et nn kohtutäitur või keegi saab suht aru andmata sinu kontole pangas ligi, pidi toimuma ainult eestis.
t
tuurik/ 6. veebruar 2014, 08:28
riik jääb ka päris suurest summast ilma mis tuleks maksudest, inimeste poolt kes tänu kohtutäiturite naglasusele töötavad nüüd nn mustalt. See et nn kohtutäitur või keegi saab suht aru andmata sinu kontole pangas ligi, pidi toimuma ainult eestis.
t
tuurik/ 6. veebruar 2014, 08:28
riik jääb ka päris suurest summast ilma mis tuleks maksudest, inimeste poolt kes tänu kohtutäiturite naglasusele töötavad nüüd nn mustalt. See et nn kohtutäitur või keegi saab suht aru andmata sinu kontole pangas ligi, pidi toimuma ainult eestis.
a
ann/ 6. veebruar 2014, 08:27
Kunagi aastaid tagasi võttis kohtutäitur minu eksabikaasa kontolt ära elatiseks raha, aga minuni see ei jõudnud. Hiljem vestlusest eksmehega tuli see välja.
k
kass/ 6. veebruar 2014, 08:27
Urmas Tärno ongi selline
ja lisaks reformierakonna suurrahastaja
m
.../ 6. veebruar 2014, 08:25
minuteada aeguvad võlanõuded 10.aastaga.
o
oh lugu/ 6. veebruar 2014, 08:24
ülim ülbus ju :D Oleks siis vähemalt tunnistanud oma viga ja vabandanud. Nüüd on veel suurem supp kokku keedetud.
No kas EV s siis pole mingit seadust mis tavalisi inimesi bürokraatide kehava töö ja ülbuse eest kaitseks?!
h
hahaa/ 6. veebruar 2014, 08:24
mõni aasta tagasi oli sama kogemus ikka sellesmama Tärnikesega

o
Osram/ 6. veebruar 2014, 08:14
Täis tuusik ,DAS õigusabi veel puudu antud loost .
j
Juhan/ 6. veebruar 2014, 08:09
Selleks et kohtutäituri vastu mingitki reaalset abi saada soovitan pöörduda vkb.ee mina seda tegin ja i kahetse. See mida sulle kohtuäituri poolt räägitakse et kõik on seaduslik ei vasta tõele. Näiteks nõutakse sisse aegunud trahve mille nõudmise peaks tegelikult kohtutäitur ise lõpetama.rääkimata sellest et kui kohtutäitur müüb võlgniku vara siis peab ta vara hinna muurmist ka põhjendama. elatusmiinimuni aga peab kohtutäitur teile automaatsel võimaldama. Ainult hala et oi mulle tehti liiga ei muuda midagi.
j
Janika./ 6. veebruar 2014, 08:07
Ma ei saa aru, miks võivad kohtutäituritel üldse ligipääs kõikidele kontodele. Oleks aus ja normaalne ju, et enne kui nad kuskilt arvelt raha kätte saavad peavad nad inimese (konto omaniku) võlgnevust kinnitama teatud dokumentide ja paberitega pangale. Kui võlga tõendavad dokumendid on olemas, siis peaks pank alles laskma kohtutäituri võlglase konto kallale. Kui pabereid/ dokumente ei ole, siis ei tohiks ka kohtutäituril olla ligipääsu pangakontole. Tahaksime ju oma panka usaldada, aga kui nemad annavad ilma selgitust küsimata vabalt meie rahad ja kontod kohtutäituritele, siis ei teki nagu usaldust ju. Ma saan aru, et kohtutäituril on õigus võlgniku pangakontole ligi pääseda, aga kõigepealt peaks ikkagi see kohtutäitur ära tõestama, et tegemist on just võlgnikuga.
i
infoks ajakirjanikule/ 6. veebruar 2014, 08:05
Täitemenetlus avab pangas kõik uksed, ja see on ka inkassofirmade äriskeemi tugisammas. Olenemata võla suurusest võib võlanõudja oma nõude ajada läbi kiirmenetluse ja selleks piisab võlgniku allkirjast, et võlateade on kätte saadud. Järgmine fakt, mida võlgnik näeb, on tühjenenud arveldusarve. Vastulausega saab selle protsessi peatada kuid mitte lõpetada. Ehk siis rohkem raha enam väidetavate võlgade, teenustasude ja intresside katteks enam läbi täituri võlausaldajale üle ei kanta kuid midagi ka ei tagastata. Selleks peab väidetav võlgnik ise alustama kohtuteed.
k
kris/ 6. veebruar 2014, 08:03
Selline ülbikust kohtutäitur tuleks kohe vallandada. Uskumatu, mis ülbamine ajakirjanikule vastates.
m
MadisNimi.../ 6. veebruar 2014, 08:02
Olen kogenud nii kohtutäiturite kui ka maksuamenike ülbust ja ülereageerimist. Kui pagunid peal, siis minnakse segi. Nad on nagu raskes võimu joobes. Häbi neile.
e
ei saa aru/ 6. veebruar 2014, 08:01
Mis riik meil on ,mis pangad ,kui iga üks võib su arvetega teha mis soovib.Soovitan uutel pangaarvete avajatel teha leping pangaga.Kui see asutus lubab teie arvetele juurdepääsu 3.-datele isikutele,peab näiteks valuraha maksma miljon eurot.
e
Einoh/ 6. veebruar 2014, 07:58
Kohtud on meil riigiasutused, siis peaksid kohtutäid ka riigiametnikud olema, eks ju?
Aga ei ole, nemad on eraettevõtjad, umbes nagu FIEd, või meie hambaarstid. Täiesti suvaliselt laamendavad inimeste kontodel. Ja pangad muidugi lubavad seda!
Asi on ikka hulluks läinud, kui kirjutatakse,et võlas on 156 000 isikut ja peaaegu kõigil on kontod arestitud. See pole normaalne mu meelest,niikuinii ei laeku sinna arestitud kontole enam pennigi, aga võlgniku elu on keeruliseks aetud ja ta on sunnitud hakkama nihverdama, skeemitama, mida iganes. Mingit kindlat % võlast enda töö ja vaeva eest ettenähtud ei ole. Mõni lisab kohe 1/3, mõni ehk vähem ja kogu see tramburai toimub kõik salaja, võlgnikku informeerimata, see lollike saab aimu alles siis, kui poodi kaardiga maksma läheb.
Mu enda lähisugulane sai töötuna mitu trahvi piletita sõidu eest kunagi,sellepärast tean, mida kirjutan.
Mind huvitab ainult, kaua riik laseb sel pullil kesta?

m
mats/ 6. veebruar 2014, 07:58
Suurem osa kohtutäitureid ongi kaabakad! Tean ainult ühte korralikku.
Minu tuttaval arestis kohtutäitur, pensioniametiga koos, kaks kuud järjest 100 % pensioni. Ootan pikisilmi, millal korduvad Prantsuse Revolutsiooni aastad, siis lööme koik need pätt-täiturid, kohtunikud ja advokaadid mättasse, kes nüüd koorivad hiigeldividende ja puhkusereise!
Ajalugu ju kordub!
o
Ohver/ 6. veebruar 2014, 07:58
Kohtutäiuritel ongi suur võim antud ja nad on ülbed ja karistamatud. Isegi Justiitsministeerium ei saa nende vastu. Nad on nagu 90 aastate maffia räkit.
m
mats/ 6. veebruar 2014, 07:57
Suurem osa kohtutäitureid ongi kaabakad! Tean ainult ühte korralikku.
Minu tuttaval arestis kohtutäitur, pensioniametiga koos, kaks kuud järjest 100 % pensioni. Ootan pikisilmi, millal korduvad Prantsuse Revolutsiooni aastad, siis lööme koik need pätt-täiturid, kohtunikud ja advokaadid mättasse, kes nüüd koorivad hiigeldividende ja puhkusereise!
Ajalugu ju kordub!
m
6. veebruar 2014, 07:50
Mina , krooni ajal, olin ka samasugune ohver! Aga ilusti vabandati ja põhjendati ilusti kõik ära ning sain oma raha praktiliselt kohe tagasi. Krooni ajal oli see summa 1000kr kopikatrga.
l
landlord/ 6. veebruar 2014, 07:49
Kuidas selline asi saab võimalik olla - ja veel arvutiajastul? :S
v
Vikatimees/ 6. veebruar 2014, 07:43
kas ei oleks aeg need kohtutäiturid juba pikalt saata.kuritegevust pooldavate seaduste abiga varastavad nii ,et aitab.Pätiriigis pole tavakodanik mitte millegi eest kaitstud-riigiametnikud kotivad nagu tahavad,pätid teevad mida tahavad-valitseb üleüldine idiotism ,mis levib mäelt kiiresti.Jumal kaitse ausaid eestlasi ,kes veel järele jäänud.
m
mul/ 6. veebruar 2014, 07:41
tehti konto tühjaks ja jäin võlgu ka veel... Uurimisel selgus, et ei vaadatud isikukoodi ja kuidagi nii sattusingi võlglaseks, kuigi pole kunagi trahve saanud ega korda rikkunud. Õnneks sain kõik tagasi 10 päeva pärast, aga arveid, mida otsekorraldus võtta ei saanud, tuli teenustasu eest läbi neti maksta. Puhas hooletus. Pole vabandus, et mul levinud ees- ja perekonnanimi.
i
inimene/ 6. veebruar 2014, 07:36
see on seadustatud vargus. justiitsministeerium võiks seda asja kommenteerida..arvan, et ei huvita seadusandjat. ise nad selle tekkitasid ja soosivad vargaid..

S
.../ 6. veebruar 2014, 07:24
See kohtutäitur on lihtsalt labane varas.
o
on ikka lauseehitused/ 6. veebruar 2014, 07:18
ärge soostuge kirjutamast minu lauset
või teine
mitte mingit puudet ei ole.
sellised väljendid tulevad ilmselt juriidilisest sõnavarast. aga väga kummaline on neid lugeda.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee