Eesti uudised

E-tervise süsteemist toimib korralikult vaid digiretsept (10)

LISA KOMMENTAAR

Haigevõitu 5. veebruar 2014 18:16
Huvitav, et minul sihukesi probleeme pole olnud. Jah üks digiretsept oli laekumata, aga see oli asendusarsti õe viga, ta lihtsalt ei leidnud vaid nime järgi mind üles. Aga eriarstidega on kõik OK, info liigub. Ju mul on vedanud, aga tegu pole ka Tallinnaga vaid Pärnuga. Iga uus asi tahab sissetöötamist ja harjumist. Ikkagi väga teretulnud värk!!!
Mis sa arvad, Alar1? 5. veebruar 2014 16:16
Kui paneks Savikale pikki pead? Mis ta siis leiutab nii keerulist jama?
Alar1 5. veebruar 2014 13:35
Digiretsept on patsiendivaenulik! Kui apteeker minu retsepte vaatab, siis näeb ta välja ostmata, ehk saadaval olevaid retsepte. Kui aga mina kodus vaatan, siis näen ma KÕIKI AASTATE JOOKSUL VÄLJAKIRJUTATUD retsepte????? Milleks mulle ajalugu? Mind huvitab ainult see, milline rohi mul saada on! Praegu aga võtan vaba päeva, teen endale kohvi ja võileivad ning hakkan sirvima ajalooraamatut, et näha,kas mulle vajalikule rohule on veel kehtivat retsepti.
Miks mina ei näe sama pilti, mida apteeker näeb? Salastatud? Apteekri jaoks ometi on netis selline leht. Miks mina seda ei näe?
See ongi talendid Eesti moodi. 5. veebruar 2014 13:32
Kõike, mida alustatakse, ei saa kunagi valmis. Kiretakse küll, et eestlaste leiutis. Kus ta siis leiutis on kui mujal toimib, Eestis aga aretatakse aastaid. No ei ole digiretseptki eestlaste leiutis. Kui Eestis sellest kireti, sain mina millegipärast Soomes valida, kumba soovin, kas digi- või paberretsepti. Vahe ongi selles, et mujal ei kireta, tehakse vaikselt ära ja sinna ta jääb. Võrrelda saab ka Eesti ja Soome digi Tv-d.
ei tööta ju! 5. veebruar 2014 13:14
Alatasa on digiretseptiga probleeme - jälle tuleb minna tagasi arsti juurde ja paberretsept lisaks paluda!
njah 5. veebruar 2014 12:18
ei tööta see digiretsept midagi. inimesed on läinud apteeki ja retsepti ei ole, samas arst ütleb, et tema poolt on kõik korras. retsept saabub alles mitme päeva pärast. mis asi siin siis töötab kui küsida tohib? kõik inimesed ei ela linnas, et haigena iga päev apteeki lonkida ja retsepti taga ajada.
kh 5. veebruar 2014 11:33
Lokkab see sait tõesti. Isegi seda pole seal kirjas, et minu laps haiglas mitu ööpäeva oli. Perearst seda üldse ilmselt ei teagi. Enda tervise asju üldse ei näe. Tõesti ainuke asi, mida sealt näha saab on digiretseptid.
Hippokrates 5. veebruar 2014 11:06
Ma häbenen oma silmad peast, et minu nimega seostatakse vannet, mis on täis oskamatust, empaatia puudumist, saamatust, valet, korruptsiooni, omakasu, käsi peseb kätt suhet. Tasuta reisid, raha, šokolaadid, lilled, kingid, erafirma teenused riigitooli peal riigi vahenditega ... Naeruväärne ja amoraalne.

et siis 5. veebruar 2014 10:13
Arvamus selline, et kui need e-asjad korralikult töötaksid jääks meditsiini töötajatel tööd vähemaks. Nende äärmiselt segane järjekordade süsteem muutuks läbipaistvaks. Kui sinu haiguslugu ja sulle tehtud uuringute tulemused on kättesaadavad ei ole enam päris mitme inimese tööl mõtet. Nende kes kleebivad ja lõikavad kaustamoodi asjandusi kokku. Tundub, et info kinnihoidmine toodab tööd.
Juss 5. veebruar 2014 09:21
Ärge valetage,see süsteem tahab kõvasti juurutamist.