2
fotot
Venemaa president Vladimir Putin. (Reuters / Scanpix)

Kui ma täna hommikul kell 7.20 Tallinna lennujaamas läbi turvavärava astusin, sattusin ühe töötaja erilise tähelepanu osaliseks – ta palus käed kõrvale sirutada ja otsis mu nii-öelda pealaest jalatallani läbi.

Mul pole sellele mehele ühtegi etteheidet, pigem olen isegi tänulik, et pärast varajast ärkamist meenutati juba kodumaal, kuhu sõidan – Sotši. Jutte olümpiat ähvardavatest terrorirünnakutest on viimasel ajal lõõritatud hommikust õhtuni. Siinkirjutaja on olnud segakoori esimestes ridades.

Teel Tallinnast Moskvasse vestlesin eksodaviskaja, praeguse AS Balteco tegevjuhi Lars Sumbergiga. Ta uuris, mida Sotši mängudelt ootan. Ja enne kui Sumberg siirdus Venemaa pealinna äriasju ajama, soovis ta edukat ning turvalist olümpiat.

Esimesed muljed kuurortlinnast on üllatavalt positiivsed. Ent võtame päeva korraga. Kui hea või halb see suurvõistlus tegelikult oli, saame öelda alles 23. veebruari õhtul, kui olümpiatuli on kustunud.

Eks klantspildist ole eelkõige huvitatud paljukirutud Venemaa president Vladimir Putin, kes hiljuti tönkas ka paar eestikeelset sõna: tere, tere – vana kere! Nüüd peab ta vajadusel kas või oma kehaga Sotši külalisi kaitsma.

Jaga artiklit

7 kommentaari

M
mis te määgita  /   23:04, 5. veebr 2014
venemaa on halb , Putin on halb, see on ülemaailmne propaganda riigi suhtes, kus on palju maavarasid ja palju tühja maad - lõppeesmärk on sellele käpp peale saada
M
mis te määgite  /   23:01, 5. veebr 2014
venemaa on halb Putin on halb, ülemaailmne propaganda riigi suhtes kus on palju maavarasid ja palju asustamata maad- lõppeesmärk on sellele käpp peale saada

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis